Перейти до змісту

Вибори в Верховну Раду - 2012


kudrom

  

515 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Тіпа крім об'єднаної скоріш за все на час виборів опозиції, в нас більш немає партій.

post-3-13443465826440.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тіпа крім об'єднаної скоріш за все на час виборів опозиції, в нас більш немає партій.

post-3-13443465826440.jpg

Я не мав на увазі партію регіонів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

но не забувайтеся - оте СВІТЛО - заслуга ПР :) то є покращення :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У списку Королевської "прописались" представники Ахметова і президентської Сім'ї

http://tyzhden.ua/Politics/57391

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Опубликована декларация о доходах 2-го номера партии «Украина – вперед!».

Как указано на сайте Центральной избирательной комиссии, всего за год доходы Андрея Шевченко составили 13 205 406 гривень. В том числе - заработная плата бывшего форварда киевского «Динамо», которая составила 25 090 грн.

Це зоробітна плата двірника на стадіоні "Динамо"...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Палиця розказав, чому Клімчук іде в нардепи

Кандидат у нардепи Ігор Палиця прокоментував ситуацію щодо участі голови Волинської ОДА Бориса Клімчука у виборчих перегонах.

Зокрема, у коментарі «ВН» кандидат-мажоритарник по Луцькому округу Ігор Палиця розповів, що давно знав про наміри Бориса Клімчука йти у депутати. Мовляв, неодноразово розмовляв із ним щодо цього.

«Уже протягом місяця він (Борис Клімчук, ‒ «ВН») вів зі мною переговори щодо трьох речей. Перше, що він від мене хотів, це щоб я дав гроші на вибори Партії Регіонів по області, говорячи, що йому віддали все на самофінансування і доручили зібрати гроші з бізнесменів. Я відмовився і сказав, що якщо у мене є можливість і гроші, то краще вони будуть спрямовані на інші справи, а не на вибори. Друге, що він від мене вимагав, це щоб я терміново забрав з Верховної Ради законопроект, який був зареєстрований «Про обовʼязкове володіння та використання державної мови». Цей закон зареєстрований. І я сподіваюсь, що, якщо не у цьому парламенті, то у наступному він буде прийнятий. Він ставив мені основну умову, що я маю забрати цей законопроект, а інакше мене не будуть реєструвати і знімуть мою кандидатуру з виборів по округу, якщо піду в народні депутати. І третя, остання умова, що якщо я не напишу заздалегідь заяву про вступ до фракції регіонів у парламенті сьомого скликання, тоді він змушений буде йти по округу боротись зі мною, інакше у нього не буде виходу. Тому що я не підкоряюся ні на одну з його умов».

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Навіть, якщо сказане Палицею правда, це не означає, що він білий та пухнастий...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А, до речі, за ДемАльянс можете не голосувати, вони не назбирали грошей на реєстрацію

http://www.pravda.com.ua/news/2012/08/13/6970727/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З коментів на "Волинських новина" - сьогодні Клімчук екстренно поїхав в ЦВК реєструватися в нардепи :):):)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Навіть, якщо сказане Палицею правда, це не означає, що він білий та пухнастий...
Після цих слів:
І третя, остання умова, що якщо я не напишу заздалегідь заяву про вступ до фракції регіонів у парламенті сьомого скликання, тоді він змушений буде йти по округу боротись зі мною, інакше у нього не буде виходу.
Він, у випадку проходження у ВР, заявить, що не бачить інших політ.сил, які будуть ефективно відстоювати інтереси України і це (вступ до фракції ПР чи підзвітну фракцію) його обов'язок як громадянина та народного обранця і бла-бла-бла.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Клімчук таким чином додає шансів Палиці (типу аби не за ПР), з тих 9 прізвищ знаю крім цих двох хіба Голєву і Козюру... Хоч бери за Голєву голосуй тільки того що обличчям вийшла.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

О, накопав трохи на кандидатів по Луцьку - здивувався інформації щодо висування Гайдучика ПР.

Скільки заробляють луцькі мажоритарники, – декларації

За станом на 15.00 сьогодні, 10 серпня, ЦВК зареєструвала 7 кандидатів до Верховної Ради, які балотуватимуться у мажоритарному округу № 22 у Луцьку.

Про це повідомив власкор IA ZIK.

Як свідчать дані порталу «Вибори-2012», із семи кандидатів – троє самовисуванців.ЦВК також оприлюднила декларації про доходи кандидатів, одержані у 2011 році.

Юрій Недужко, професор кафедри управлінської діяльності Волинського інституту післядипломної педагогічної освіти, позапартійний, самовисуванець. Торік заробив майже 65,9 тисячі гривень. Має земельну ділянку площею майже шість соток та квартиру площею 124 квадратних метри.

Ігор Алєксєєв, підприємець, висунутий партією «УДАР». Торік члени його родини заробили 14,12 тисячі гривень, а от сам кандидат доходів не мав. У нього – квартира площею 48,4 квадратного метра.

Андрій Козюра, генеральний директор ТзДВ «Юридична компанія «Ліга права», депутат Луцької міськради, самовисуванець, донедавна – представник «НУ». Торік він заробив 666,5 тисячі гривень, а члени родини – ще 48 тисяч гривень. У власності членів його родини – квартира площею 47 квадратних метрів. Автомобіля (особливо «Тойоти кемрі», на якій часто їздить депутат) у декларації не зазначено.

Петро Гайдучик, головний лікар Волинської обласної інфекційної лікарні, висунутий Партією регіонів. Торік заробив понад 38,8 тисячі гривень. Має дві земельні ділянки площею 1200 та 2100 тисячі квадратних метрів.

Петро Кравчук, заступник директора ТОВ «Мінмат Ревербері», висунутий «Батьківщиною». Торік заробив понад 83,1 тисячі гривень, а члени його родини – ще майже 26,6 тисячі. Має земельну ділянку площею півтори тисячі квадратних метрів. Членам родини належить житловий будинок площею 390 квадратів та земельна ділянка площею 240 квадратів.У власності, в оренді чи на іншому праві користування членів сім’ї – автомобіль «Тойота кемрі» (2006 р.в.), «Мерседес-Бенц» (1995 р.в.) і три вантажівки

Віктор Пащук, перший секретар Луцького міського комітету Волинської обласної організації Компартії України, висунутий КПУ. Торік заробив майже 21 тисячу гривень, члени родини – ще 21,6 тисячі гривень. У власності його членів родини – дві земельні ділянки (46,6 тисячі та 27,7 тисячі квадратних метрів) а також житлові будинки площею 5000 квадратних метрів. Також членам його родини належить «ВАЗ» (1976 р.в.) і вантажівка.

Ігор Палиця, нардеп, самовисуванець. Торік заробив 231,5 тисячі гривень, із них понад 35 тисяч – матеріальна допомога. Йому належить квартира площею 208 квадратів, яка коштує майже 2,5 мільйона гривень. У нього також – три автомобілі: «Мерседес S600» (2007 р.в.), «Мерседес GL 500» (2006 р.в.) та «Лексус LX 570» 2011 року випуску. На придбання «Лексуса» нардеп витратив 753,6 тисячі гривень. У депутата немає ані рахунків у банках, ані цінних паперів, ані внесків до статутного капіталу підприємств.

ЗІК

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Виникає дуже цікаве питання-а, чому наша нев,ї...енна опозиція не виставила по Луцьку сильного кандидата?

Напевно отримала гроші від Палиці..

Ще раз переконуюсь, поки не зникнуть з політичного обрію колишні комсомольці- жити нам під дудку лохотронщиків.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все йде за сценарієм. Тепер Палиця опозиціонер, чому б за нього не проголосувати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Виникає дуже цікаве питання-а, чому наша нев,ї...енна опозиція не виставила по Луцьку сильного кандидата?

Напевно отримала гроші від Палиці..

Ще раз переконуюсь, поки не зникнуть з політичного обрію колишні комсомольці- жити нам під дудку лохотронщиків.

"истинна где-то там"

а на рахунок реальних кандидатів від опозиції - то загалом по Україні "здано" ДУЖЕ багато округів для провладних кандидатів...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

о - готовий новий апазиціонер :)
Ага, що не слово в інтерв'ю, то удар палицею. :D
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ігор Алєксєєв, підприємець, висунутий партією «УДАР». Торік члени його родини заробили 14,12 тисячі гривень, а от сам кандидат доходів не мав. У нього – квартира площею 48,4 квадратного метра.

ридаю...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ігор Алєксєєв, підприємець, висунутий партією «УДАР». Торік члени його родини заробили 14,12 тисячі гривень, а от сам кандидат доходів не мав. У нього – квартира площею 48,4 квадратного метра.

ридаю...

а хто це?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Борітеся -поборете вже не актуально.

Актуально , Брешіте -заробите.

Між тим, якщо Баріс програє вибори, то має піти з посади, бо це прямо означатиме вислів недовіри з боку народу(єдиного джерела влади ,тіпа).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...