Перейти до змісту

Вибори в Верховну Раду - 2012


kudrom

  

515 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Шпаргалка для избирателя. Округ № 22: приспособленцы, патриоты, козак и засланные казачки

Шпаргалка якась не повна! Губернатора немає!?

Дійсно!

Щось недопрацювали АргументУа.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Судячи з усього, Борис Петрович "подоср@л" пану Палиці його капіталовкладення в округ і заявився в останній момент. В результаті по медіа-холдингу Коломойського масово пішов "компромат" на Бориса. Думати, що ПР ставить на свого члена Гайдучика, смішно. Мабуть, спершу, по квоті Бєні розглядався Палиця - як незалежний самовисуванць-меценат, а потім щось не поділили. Тепер не ясно, що то ПР ставить на "господарника" Бориса, чи на "мецената"...

Опозиція обрала дуже слабенького кандидата, якщо нема кого ставити з місцевих, то могли б пошукати з "київських" когось відомішого. Думаю, така ж ситуація на багатьох мажоритарних, такий боролися за списки, що на округи "забили", а це 50% парламенту, може бути багато сюрпризів...

В "ОО" немає сильної команди, апарату, аналітєгів, група по інтєрєсах... Але шо дєлать, краще, ніж бандити....

П.С. Клімчук дійсно зареєструвався 17.08, зробив сюрприз http://www.cvk.gov.ua/pls/vnd2012/WP033?PT001F01=900&pf7331=22

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Судячи з усього, Борис Петрович "подоср@л" пану Палиці його капіталовкладення в округ і заявився в останній момент. В результаті по медіа-холдингу Коломойського масово пішов "компромат" на Бориса. Думати, що ПР ставить на свого члена Гайдучика, смішно. Мабуть, спершу, по квоті Бєні розглядався Палиця - як незалежний самовисуванць-меценат, а потім щось не поділили. Тепер не ясно, що то ПР ставить на "господарника" Бориса, чи на "мецената"...

я чомусь схиляюсь до версії, що це лише перший дія великої театральної постановки під назвою "Зробимо Луцьк ...". Продавці поп-корну та сємок, тіштеся.

Пропихання Палиці в депутати по Луцьку - це стратегічна кампанія, яка почалась ще з виборів мера і успішно себе показала. Клім при цьму завжди був однією з головних дійових осіб. А тут опа, як діти в пісочниці, електорат не поділили. НЄ ВЄРЮ!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

nd_, кого, Бондаря (ЄЦ) чи Гудиму (:D). Які в тебе варіанти? Мені щось путнього нічого в голову не приходить. Може їх нема?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За Палицю уже давно всё договорено.Он по любэ проходит.И это нормально,он,возможно, и дерибанит державни кошты,но фонд имени его реально делает для города полезные дела.Это факт,если бы я имел возможность голосовать по Луцке, я бы ему плюсанул.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гетто, ты не идешь голосовать - это раз.

А два - ты представляешь разницу между дерибанить бюджет и делать что-то для города? Это как Рабингуд: украл у бедных 100 монет и на 10 построил им парк развлечений(причем из этих десяти - 6 откат ему же)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пусть откатывает,пусть половину ворует.НО! его фонд делает а не только из зомбоящиков трындит.

И остануться после него и спорт площадки, и студенты за его стипендии выучаться,и медицинское оснащение останется, и те же самые вышиванки для сирот.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені здається, чи гєто в гілці політики перед виборами робиться слішкам многа? Кормиться?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пусть откатывает,пусть половину ворует.НО! его фонд делает а не только из зомбоящиков трындит.

И остануться после него и спорт площадки, и студенты за его стипендии выучаться,и медицинское оснащение останется, и те же самые вышиванки для сирот.

Ага, спочатку накрасти, а потім бидлу кісточку кинути, хай радіють "щенячою радістю". Одноково більша частина залишиться в своєму кармані. Пару спортплощадок, пару стипендій і можна бути героєм. Що ще треба нищиті ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

угу... а варианты для достойных кандидатов есть? назовите:честных,идущих в парламент истинно для того,дабы улучшить жизнь простого народа.Как по мне,то уж лучше пару-тройку спорт площадок,или сотню вышиванок для детей,чем развесив уши на площади,под сладкие и красивые слова из мегафона,продаваясь за кило гречки голосовать за рыло в телеке.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гетто, а як у тебе щодо фактів, які підтверджують інформацію розміщену на палицевих білбордах? Не обмежуйся пліз світлом в парку.

На сараї "_уй" написано, а там дрова лежать.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

буду говорить лично за себя.Я непосредственно был привлечён к одной из акций того фонда, не один десяток раз,поэтому смею утверждать,что именно там они делали доброе дело. Меня не интересовало то,за чьи деньги всё это делалось.Сам факт проведения подобных мероприятий уже что то значит.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

буду говорить лично за себя.Я непосредственно был привлечён к одной из акций того фонда, не один десяток раз,поэтому смею утверждать,что именно там они делали доброе дело. Меня не интересовало то,за чьи деньги всё это делалось.Сам факт проведения подобных мероприятий уже что то значит.

Ці добрі справи мала б робити держава, це її обовязок дбати про людей. Нажаль державу зараз у нас уособлюють люди які дбають лише про свій карман. Те що зараз роблять благодійні фонди повинна в систематичному порядку робити держава. І плодами такої роботи повинні користуватися всі люди, а не лише ті які попали в поле зору того чи іншого благодійного фонду. Хоча я зовсім не відмовляю Вас голосувати чи агітувати за Палицю. Але повірте мені - вибори пройдуть і через рік - другий Вас чекатиме гірке розчарування. палиця виявиться таким самим як і всі інші. Хоча Ви і самі про це знаєте. Не раз же казали що не бачите на виборах достойної кандидатури, тому мовляв і не підете голосувати ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

упаси Б-г меня за агитатора принимать.Своё мнение о политике я уже давно сказал.

Но что. означает "Держава повинна?" Разве Держава - это не я с вами? Нашу Державу творят марсиане?или же у нас силой забрали право выбора?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

упаси Б-г меня за агитатора принимать.Своё мнение о политике я уже давно сказал.

Но что. означает "Держава повинна?" Разве Держава - это не я с вами? Нашу Державу творят марсиане?или же у нас силой забрали право выбора?

Зачекайте, про яке право вибору йде мова? Ви ж самі закликаєте не голосувати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

угу... ибо я достаточно много раз в политических спорах выходил победителем,когда одни говорили: І чого я тоді на той майдан поперлася?Тимошенко сидить.Другие избирают себе зеков, а я говорю : Я їх не вибирав!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

угу... ибо я достаточно много раз в политических спорах выходил победителем,когда одни говорили: І чого я тоді на той майдан поперлася?Тимошенко сидить.Другие избирают себе зеков, а я говорю : Я їх не вибирав!

Тобто правильна позиція - самоусунутись?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не самоусунутись, а замість того,що би махати прапорами на площах,продавати свої голоси за кіло гречки,торгувати в наметах,роздаючи нікому не потрібне сміття,у вигляді газет та агітівок,плюндрувати стіни та паркани тими ж агітками... потрібно вчитись,вчитись думати.. якось так..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не самоусунутись, а замість того,що би махати прапорами на площах,продавати свої голоси за кіло гречки,торгувати в наметах,роздаючи нікому не потрібне сміття,у вигляді газет та агітівок,плюндрувати стіни та паркани тими ж агітками... потрібно вчитись,вчитись думати.. якось так..

Зачекайте, мова ж йде не про те, чи виходити на майдан чи ні, а про те чи варто йти на вибори. Я наприклад на жодному майдані не був, під час помаранчевої революції казав, що прихід до влади Януковича лише питання часу. Хоча звичайно зі мною тоді не погоджувалися. Але незважаючи на це беру участь у виборах, оскільки вважаю це найбільш доступнішим способом висловити своє ставлення до того, що відбувається в країні, взяти участь у розбудові нашої держави. Ви ж самі сказали, що її творять не марсіани. А це один із способів її розбудови.

P.S.: Щодо вчитись, вчитись і ще раз вчитись (Як заповідав великий Ленін). Чомусь згадалась приказка: "Век живи - век учись и все равно дураком помреш". Хоча те, що Ви мали на увазі це звичайно правильно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не самоусунутись, а замість того,що би махати прапорами на площах,продавати свої голоси за кіло гречки,торгувати в наметах,роздаючи нікому не потрібне сміття,у вигляді газет та агітівок,плюндрувати стіни та паркани тими ж агітками... потрібно вчитись,вчитись думати.. якось так..

Нагадує nd.

І ще Недужка.

Без конкретики.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

буду говорить лично за себя.Я непосредственно был привлечён к одной из акций того фонда, не один десяток раз,поэтому смею утверждать,что именно там они делали доброе дело. Меня не интересовало то,за чьи деньги всё это делалось.

Дякую за "факти". Акція проводилася випадково не за ті 35 тис. матеріальної допомоги з держбюджету?

не самоусунутись, а замість того,що би махати прапорами на площах,продавати свої голоси за кіло гречки,торгувати в наметах,роздаючи нікому не потрібне сміття,у вигляді газет та агітівок,плюндрувати стіни та паркани тими ж агітками...[здійснювати виборче право] потрібно вчитись,вчитись думати.. якось так..
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Стране нужен добрый диктатор с экономическим образованием и его пять кумовей. Первый - честный, последовательный и экономически подкованный премьер, второй - честный генпрокурор, третий - честный и профессиональный генерал МВД, четвертый - честный и последовательный глава ГНА, пятый - честный и профессиональный глава СБУ.

Повністю ТУТ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні вранці їхав по місту і на Набережній побачив мертвого кота на дорозі. Відразу з'явилась думка зупинитись і сфотографувати його. Я вже бачив у голові серію демотиваторів на тему "як влада мститься своїм ворогам". Добре, що не було із собою фотіка.

Це про вплив виборів на мозк :-)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...