Перейти до змісту

Вибори в Верховну Раду - 2012


kudrom

  

515 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Тут якраз не це цікаво.

«Если вопросы будут принципиально идти на пользу государству – за такие вопросы мы будем голосовать», - сказал он.

Це нормально, якщо регіони наприклад захочуть проголосувати за зону вільної торгівлі з Європою, чому б не підтримати? Чи там парафувати якусь міжнародну угоду. В спільному голосуванні нічого поганого немає, питання в тому, за що голосуємо.

А от це цікавіше:

"Одно скажу, что каждый депутат несет персональную ответственность за голосование и он должен персонально голосовать", - сказал Кличко.

Вместе с тем, он не исключил, что во время голосования за ключевые вопросы за отсутствующих депутатов смогут проголосовать их коллеги.

"Если вопрос принципиальный и архиважный (то это возможно)… Я надеюсь, что таких случаев не будет", - сказал Кличко.

Оце вже насторожує. Чужою карткою не можна голосувати НІКОЛИ і НІ ЗА ЯКИХ УМОВ. Це незаконно. Які можуть бути виключення? Хто потім буде визнавати питання "архіважним", Конституційний суд?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

йой, ти шо не бачиш шо цей хлопчик червоною табличкою загороджений?

Чим би ти вже тут не тішився. Хай твій модератор ще тобі 100 мінусів видасть. Давай ще мене мінусуй.

Ця опозиція - це частина нинішньої влади

Як це може бути, що частина нинішньої влади сидить? Видно, в нас з вами специфічна країна, яка з тюрем управляється.

нова влада буде відбивати вкладені у вибори кошти

Нова влада уряд не буде формувати, його формує зараз Янукович особисто, який і займається розподілом всіх коштів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я все чекав коли хтось зведе всю "красоту ігри" партії регіонів за останні роки. Ібо якщо зібрати на один лист діянія їхні більш ніж вражаючі.

На очі попалась поки перша ласточка, яби сказав трейлер.

1a8b777-antypr-jp.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На очі попалась поки перша ласточка, яби сказав трейлер.

Так, це листівочка "Відсічі", які активісти поширювали в Миколаєві. Тепер їх затримали і зараз думають за що, тобто, яку ж то статтю придумати під це діло.

http://www.pravda.com.ua/news/2012/08/2/6970059/

Аналогічні, тільки "іменні" листівки поширюються в округах, де балотуватимуться мажоритарні кандидати, які зараз депутатствують, того ж Мартинюка та Литвина.

Тим часом з’явилась спроба створити альтернативну політ. силу з боку Братів Капранових і Ко.

http://www.unian.ua/news/518227-karpa-y-kapranovi-podalisya-v-partiyu.html

Ідея хороша, але як на мене запізніла, тобто на ці вибори вони ніяк не встигнуть поширити інформацію про себе....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тим часом з’явилась спроба створити альтернативну політ. силу з боку Братів Капранових і Ко.

http://www.unian.ua/...-v-partiyu.html

Що в нас за країна... Навіть, письменники вже хочуть пролізти у Верховну Раду і красти. Чим вони кращі за Януковича?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тим часом з’явилась спроба створити альтернативну політ. силу з боку Братів Капранових і Ко.

http://www.unian.ua/...-v-partiyu.html

Ідея хороша, але як на мене запізніла, тобто на ці вибори вони ніяк не встигнуть поширити інформацію про себе....

Вони вже на минулих виборах організувували двіжняки. Хотіли викупити "пустишку" з подальшою реорганізацією. Рванули, люди почали підтягуватись, потім хтось припинив фінансування і все заглохло :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В тому то і питання, що починати треба не з "купівлі пустишки". Люди хороші, але фактично партія то не нова, а існуюча і занедбана. Створюйте нову, з нуля, "прокачуйте" її кілька років, може на наступні вибори і будете мати свій відсоток виборців, якщо не зкурвитесь... А так це наївно, типу "а раптом люди всі раптом одумаються, побачуть нас, повірять і ми пройдемо".

"хороший чєловєк - ето єщьо нє профєсія"...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як це може бути, що частина нинішньої влади сидить? Видно, в нас з вами специфічна країна, яка з тюрем управляється.

Юля з Юрком перші порушили неписане правило, тепер розплачуються за це.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що за неписане правило? Розшифруй.

Я б на твому місці так зараз впевнено не говорив би, бо може так все змінитись через кілька років, що такі як ти чи

Zeuss будуть сидіти і тоді вам вже ніхто не допоможе. Хіба амністію вам оголосять

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що за неписане правило? Розшифруй.

фразу “собака собаку не кусає“ знаєш? хто Колєсникова посадив?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Однозначно ОО

як тут вже говорилось серед двох зол вибираю найменше!

Королевска- Тігіпко набер 2

Кличко - боксер з відбитими мозгами....

КПУ - давним давно вже в ПР

а проти всіх голосувати.... ну то напевно треба буди слабоумним чи мати серйозну травму мозку щоб зробити такий вибір.

П.С. ЄВРО - 2012, Вибори....... нашу країну жде тотальний як економічний так і політичний "іздец!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Додав в голосування варіант "Українська платформа Собор"

http://blogs.pravda.com.ua/authors/ogrysko/501adb1f91ce5/ - ось їхній Маніфест

Як я вже казав, їхня ініціатива виглядає трохи наївної, з іншого боку - в разі якщо до моменту виборів вони побачать, що не долають 5% по соціології, то обіцяють знятися6

- голосуватиме особисто та ні за яких обставин не передаватиме своєї картки іншому депутату;

- зніме свою кандидатуру з виборчого списку на виборах 28 жовтня 2012 року, якщо українська платформа "Собор" не набиратиме за результатами авторитетних незалежних соціологічних досліджень 5% голосів виборців станом на 15 жовтня 2012 року;

- погодиться скласти повноваження, якщо Наглядова рада так вирішить;

- подання неправдивих персональних відомостей матиме наслідком добровільне припинення ним своїх повноважень члена парламенту".

За таких пунктів цей "проект" виглядає значно цікавішим, ніж кілька днів назад. Чекаємо на список завтра

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну і чьо? поговорив? :D

А чого це ти ще "живий", а не забанений на 2 тижні?

Де всі коментарі пропали?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А чого це ти ще "живий", а не забанений на 2 тижні?

case0lc, у нас синдром "модератора", а саме висновки по тому хто повинен бути забанений, лікуються дуже швидко :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

case0lc, у нас синдром "модератора", а саме висновки по тому хто повинен бути забанений, лікуються дуже швидко :)

Ти ж сам пропонував за хамство банити, а тут вже один троль з твоєї команди "зірвався". Щось я поки наслідків не бачу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Єфремова підозрюють у фінансуванні партії Королевської

Партію "Україна-вперед!" можливо фінансує народний депутат, голова фракції Партії регіонів у парламенті Олександр Єфремов.

Про це заявив у п'ятницю активість Олексій Кляшторний, перебуваючи в Черкасах, передає Інтерфакс-Україна.

"Партія Королівської - приватна кишенькова партія пана Єфремова, яка створюється на кремлівські гроші", - стверджує він.

"Це моє право - ділитися з вами цими підозрами про те, що партія Наталії Королевської розкручується саме за гроші, отримані її близьким другом Єфремовим за проштовхування закону про основи державної мовної політики", - сказав Кляшторний.

Кляшторний є членом координаційної ради руху "Чесно".

У свою чергу рух "Чесно" поширив прес-реліз, що висловлена думка "є особистою позицією Кляшторного і не має відношення до офіційної позиції руху".

"Рух "Чесно" є політично незаангажованим рухом, що не підтримує та не виступає проти жодного політика або політичної сили. Сайт громадянського руху "Чесно", де міститься ЧЕСНОМЕТР, є єдиним офіційним інформаційним джерелом кампанії "Фільтруй Раду!" та руху "Чесно", - сказано в заяві руху "Чесно".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Слухайте, а як правильно читати case0lc, бо я читаю як КашОлк?

Я читаю як Казьолс, але в мене з англійською слабенько :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я читаю як Казьолс, але в мене з англійською слабенько :)

Ще один претендент на 2 тижні бану...

Голубі тролі не старайтесь. Ви всю дискусію і голосування програли. Всі підтримують опозицію.

А у вас як завжди аргументів нема і істерика починається.

Тут для вас спеціально розділ "Флейм" є. Створіть там тему і говоріть там самі з собою скільки влізе...

В Королевську вкладає Ринат Леонідович.

І не тільки в неї. Він в багатьох, судячи з всього, вкладає

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Просив вже: не переходити на особистості! Не подобається вам хтось - ігноруйте. На політфорумах ще ніхто нікому нічого не доводив, не погоджуючись з його точкою зору.

Я не модер, нічого змінити не можу, але прохання з першого посту в силі: пишемо по суті, якщо появляється троль -ігноруємо, якщо якийсь "козел" думає не так, як ви - це його особиста проблема, яку ви навряд чи виправите.

Тому краще зосередимося на тому, хто хоче прийти в ВР, в т.ч. по мажоритарці, яка дає 50% депутатів, але на неї відсотків 10 приділяється уваги

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Партию «Украина — вперед!» финансирует народный депутат, председатель фракции Партии регионов в парламенте Александр Ефремов, заявил в пятницу член координационного совета движения «Чесно» Алексей Кляшторный, находясь в Черкассах на презентации «Чеснометра».

«Партия Королевской — частная карманная партия господина Ефремова, которая создается на кремлевские деньги. Это мое право — делиться с вами этими подозрениями о том, что партия Натальи Королевской раскручивается именно за деньги, полученные ее близким другом Ефремовым за проталкивание закона об основах государственной языковой политики», — сказал Кляшторный.

http://news.zn.ua/POLITICS/v_dvizhenii_chesno_zayavili,_chto_partiyu_korolevskoy_finansiruet_efremov_za_kremlevskie_dengi_-106481.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...