Перейти до змісту

Завалився будинок над магазином Лига-Нова


Malchyk

Рекомендовані повідомлення

Я не спеціаліст...

АЛЕ 1.Розробляти велосипед зовсім не обов"язково, можна ж взяти якийсь існуючий.

2. Бачила як (я про швидкість) зводились будинки на вул.Зацепи - як гриби після дощу)))

К счастью, даже в наше время дилетантсва и беспредела, так не строят:)

А не то б дома у нас не росли как грибы, а падали б после каждого дождя...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На рахунок проекту, ну вы тут не загінайте за хмари, не реально.

Чомусь колись коли була війна заводи в сибірі будували шаленими темпами.

А тут стандартно все, і це не ракету в космос запустити.

Проект нормальний інститут розробить за пару тижнів, тому що це все типове, зробити можна моноліта, аби коробку звести нормальну, а там вже коли не капає, потехеньку вже доробиться, зато вже людям буде де жити в свому, так може без ремонту певний час, зато своя оселя і тепло зимою.

А якщо там є взагалі одинокі, то їм взагалі під ключ зробити, думаю багато фірм є які б могли чимось допомогти, в замін на те, що їх не будуть "іпати певні служби якийсь період", і тихесенько все буде.

Так що не треба тут казати про те, що це супер-пупер який проект треба, на який піде пару років на розробку.

Для тих хто умнічає що мол вони самі винні і так далі:

Хто живе в будинку взагалі не в курсі що там хто будує і які стіни переносить, чи не переносить, всі платять (худо-бєдно) ЖЕКУ в надії на те що вони хоть щось там роблять.

І тут винуватих треба брати за жабри, контролювати, періодично ходити з первірками, десь хтось стуканув що якийсь не здоровий двіжняк, зразу виїхала комісія перевірила чи не мутять там чого, і так далі. А людина яка підписує дозвола щоб знала не дай Боже що, навіть коли вона піде на пенсію, і станеться щось таке що спричинило з вни її підпису якусь трагедію зразу тюрма без всяких там, тоді буде перевіряти все ретельно і як слід. (як в училищи в Кременчугу (де готують пілотів), парашути складали досвідченні парашутисти, і в карманчик вкладали свої дані, не дай бог що, то зразу тюрьма, то за весь період існування училища ні одного екстренного випадку не було взагалі).

Головне: аби не вийшло так, що в одних заберуть квартири (може комусь мали дати, пільговикам і так далі - не факт), а віддадуть постраждалим, а тим скажуть чекайте ще 100 років, може і вам виділим щось.

І коли стається щось, то не всі такі "горлопани" які кричати вміють і знають куди стукаи в які двері і так далі, не всі по натурі такі, є люди скромні, які будуть просто вмирати з голоду і не попросять куска хліба в рідного брата, а зі своєї колокольні кричати то можна.

Наша шановна мерія має будувати будинки сама, і по доступним цінам, а цього не робить чому? Чому не важко догадатись.

Якби місто саме будувало для своїх же мешканців, то жита було б валом, хоть греблю гати, тому що це яка економія грошей на дозволах, комунікаціях і так далі. Просто всім пофігу на все, зато от собі джипи купляти і нові авто, вот це ми можемо, а от робити дійсно прибуткове щось для Луцька, і дійсно корисне - це ми можем, але нафіг нада - такий принцип у нашої мерії.

PS: хочу бути мером Луцька :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

MACCEN, не забувай яка в нас бюрократія. Купа служб і департаментів повинна все розглянути і затвердити, а це справа не 1 дня чи тижня. Ніхто не хоче ризикувати своєю сракою за поставлений на "лівому" проекті підпис.

З приводу заводів у Сибіру - будували у режимі "Воєнного врємєні" - зірвали строки - ізмєна родінє - розстріл, криво побудували - аналогічно. Задіювались величезні ресурси. А зараз ніхто нікого не боїться, тільки шукають як під себе загребсти копійчину.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На рахунок проекту, ну вы тут не загінайте за хмари, не реально.

Чомусь колись коли була війна заводи в сибірі будували шаленими темпами.

А тут стандартно все, і це не ракету в космос запустити.

Проект нормальний інститут розробить за пару тижнів, тому що це все типове, зробити можна моноліта, аби коробку звести нормальну, а там вже коли не капає, потехеньку вже доробиться, зато вже людям буде де жити в свому, так може без ремонту певний час, зато своя оселя і тепло зимою.

А якщо там є взагалі одинокі, то їм взагалі під ключ зробити, думаю багато фірм є які б могли чимось допомогти, в замін на те, що їх не будуть "іпати певні служби якийсь період", і тихесенько все буде.

Так що не треба тут казати про те, що це супер-пупер який проект треба, на який піде пару років на розробку.

PS: хочу бути мером Луцька :)

Бажання стати мером переважає здоровий глузд.

Написати можна що завгодно - раджу проконсультуватись у будь-якого з будівельних підрядчиків (н-д, луцьксантехмонтаж), щоб не флудити просто так.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви різницю відчуваєте коли проект треба місту?

Які дозвола що чекати???

Кому платити? Я кажу було б бажання.

Дзвонять в служби від мерії і кажуть нам нада і то негайно, чи там скажуть почекайте принесете відкати всім кому нада, тоді розглянемо ваше питання?

Чому біля мене в дворі 9 поверхівку звели за чуть менше чим рік? Чи це високотехнологічний об'єект?

Можна пободувати в іншому місці спокійно і швидко, головне було б бажання це зробити.

Про що консультуватись, про те як замутити кучу бабла, як при бюджеті побудувати будинок і собі покласти купу грошей на карман?

Я не мала дитина, я інженер так що кажу як є, а не те що придумав, і це не завод побудувати, а проста багатоповерхівка.

Можна добудувати вже те що недобудоване, є проблема, можна при бажанні її рішити, ресурси є, і наше місто не таке бідне вже як здається.

І коли буде будувати мерія, то будинок буде коштувати не по комерційній ціні це точно, і в багато разів дешевше чим коли б це будувала б якась фірмочка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

треба робити повністю новий проект

будинок новий - треба робити нові геодизичні заміри, повністю міняти комунікації

на все це треба гроші і час.

а на саму коробку, так можна взяти типовий проект

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чому біля мене в дворі 9 поверхівку звели за чуть менше чим рік? Чи це високотехнологічний об'єект?

Це тільки та частина роботи яку ти бачив. Ти ж не бачив скільки і кому занесли щоб пришвидшити процес отримання дозволів. А чиновники сидять на ставці, і їм пофіг на терміновість, їм своїх дітей треба годувати, і якщо він щось пришвидшить йому від цього не холодно не жарко, хіба +1 в карму, але карму в кишеню не покладеш. Звідси і корупція. Не так швидко робиться як мовиться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Предлагаю удалить посты данного содержания.

Аргументуйте будь ласка...

Хотя бы исходя из Гражданско-правовой охраны индивидуальной свободы граждан и

IV. Запрещаеться (общие правила форума)

проявление неуважительного отношения к собеседнику, клевета на участников форума, а также других людей...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ой да, наші чиновники такі бідолахі, і дітей треба годувати і кормити, і ще й одягати.

Так чого той чинуша рветься так до влади, якщо там ставка маленька.

Просто наша держава спеціально розводить це кодло бісовське, тому всі несуть, що це спрошує життя.

А так було б написано що від тебе треба, і без скритих каменів по типу там принеси мені справку сам не знаю яку, а коли приносиш каже да справка та, тільки вона на старому бланку, а вже треба на новому і понєслась...

Трохи від теми, а то є митниця, так в самій службі тобі ніхто толком нічого не скаже, а от вже брокери тобі все пояснять и зроблять за капусту звичайно. А чому б не зробити так, що прийшов на митницю і в усьому сам розібрався бо все посто і чітко.

Тому і проблема, і страхуватись ніхто не хоче, бо не вірить тому що виплатять страхівку, і так далі... тому кожен може опинитись на тому місці, що завалиться будинок і буде капець реальний, і що саме цікаво державі ти нафіг не нада, хотя як до справи, то податкі плати, і роби і те і се, а як державі кажеш робіть, а вони тобі покажуть кукіш, бо чинусі треба кормити дітей і купити їм дороге авто.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хотя бы исходя из Гражданско-правовой охраны индивидуальной свободы граждан и IV. Запрещаеться (общие правила форума) проявление неуважительного отношения к собеседнику, клевета на участников форума, а также других людей...

Вас попросили аргументировать, почему это является оскорблением или клеветой.

Ну и на будущее: искренне советую вам научиться отличать интернет от реальной жизни. Самое четкое представление о форумах, блогах и т.п. вам сможет подсказать некий девиз он-лайн сообществ: "Это интернет, детка, тут могут и на%*й послать!"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:offtopic: А квартири комусь держава дала? Є серед ваших родичів та знайомих такі щасливчики?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ніякого зносу і новобудови там не буде.

З сьогоднішнього дня вже почали займатися розробленням проекту реконструкції будівлі між 1 і 2 під'їздом... А як буде проект - тоді і почнеться реконструкція...

P.S. В Європі було б по іншому...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А квартири комусь держава дала? Є серед ваших родичів та знайомих такі щасливчики?

Есть такие. А за какой период интересует? В двухтысячных - две семьи знаю, в 90-х - тоже были случаи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:offtopic: А квартири комусь держава дала? Є серед ваших родичів та знайомих такі щасливчики?

серед родичів немає. але можу підсказати кому квартири дають;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дай Бог, щоб ті жертви (на Рівненській) були не марними. Інші люди почнуть щось робити, чим врятують свої життя.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

«Руйнування частини будинку викликано втратою несучої здатності міжвіконного простінка першого поверху (на це вказує характер і порядок падіння конструкцій)», - йдеться в документі.
мда... Сказали щось, і водночас нічого... Так а ЩО викликало цю саму "ВТРАТУ НЕСУЧОЇ ЗДАТНОСТІ"?

"Розвалилось, бо розвалилось"

Це такий самий тупий висновок, як деколи можна зустріти на бігбордах над трасами - "Причиною ДТП на даному участку є зіткнення автомобілів"... тільки зіткнення автомобілів - це і є ДТП, це і є вже "наслідок", а не "причина" ДТП...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

jack74, а повністю прочитати документ слабо, чи головне щось ляпнути аби було?

Там чітко написано, що це попередні результати обстеження.

А детальне пояснення причини руйнування буде надане пізніше, після виконання усіх робіт.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

jack74, а повністю прочитати документ слабо, чи головне щось ляпнути аби було?

Там чітко написано, що це попередні результати обстеження.

А детальне пояснення причини руйнування буде надане пізніше, після виконання усіх робіт.

А те, що ти тут "ляпаєш", то по ділу, то в тему?

Звичайно, я перечитав "документ" від початку і до кінця, і добре побачив, що то є "попередній висновок", але от ти мені скажи, розумний такий, яка користь з цього паперу? Яка практична користь з цього "попереднього висновку"? А я тобі скажу! Це для того, щоб заспокоїти "толпу". Типу "щось робимо, щось вже вияснили". А КОЛИ з'явиться вже "детальне пояснення причини руйнування" - одному богу відомо. До того часу ("буде надане пізніше") вже ажіотаж спаде, спільнота забуде, і все, як завжди в нас, спуститься на гальмах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для того щоб точно визначити причину завалу треба багато часу, на проведення досліджень, розрахунків і моделювання. На це може піти не один місяць.

Тому і повідомляють попередні причини, якраз щоб і задовольнити цікавість зівак і інших "крикунів", щоб не кричали що хочуть зам'яти результати.

А практичну цінність можна побачити, якщо уважно прочитати документ (пункт 4 і 5 висновку).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ніякого зносу і новобудови там не буде.

З сьогоднішнього дня вже почали займатися розробленням проекту реконструкції будівлі між 1 і 2 під'їздом... А як буде проект - тоді і почнеться реконструкція...

P.S. В Європі було б по іншому...

Я б так категорично не брався стверджувати.

Проект реконструкції розробляється і для того, щоб оцінити вартість самої реконструкції. Коли буде вартість реконструкція, терміни реконструкції тоді певне буде вирішуватись, чи доцільно це робити. Оскільки проживання в готелі обходиться бюджету в 15000 грн за добу. Цілком вірогідно, що вигідніше буде продати ділянку і купити всім квартири. Хоча тут вирішувати не нам. А їм. А в них, кулуарами, дуже багато ходить думок про знесення і нове будівництво. Діляночка ж то преспективна яка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І ще додам.

Людині яка вміє читати і хоч трохи, або повністю розуміється в будівельній справі з цього висновку все зрозуміло.

Цегла - М-50

Розчин - М-10

Ці два параметри є недопустимими. Якщо цегла М-50 ще якось проходить, то розчин М-10 взагалі 3,14здєц.

Далі.

Перев"язка облицювальної цегли виконана через 7-8 рядів, хоча мало б бути 4-5 ряда.

Відповідно міжвіконні простінки першого поверху не мають тої несучої здатності, що мали б мати. Відповідно, рекомендується їх укріпити, щоб будинок не рухнув на саму комісію, мешканців які можуть в ньому тимчасово перебувати і звичайних людей які прийшли поглазеть/проходять мимо. А детальніше буде після решти обстежень.

Шокамунеясно?))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І ще додам.

Людині яка вміє читати і хоч трохи, або повністю розуміється в будівельній справі з цього висновку все зрозуміло.

Цегла - М-50

Розчин - М-10

Ці два параметри є недопустимими. Якщо цегла М-50 ще якось проходить, то розчин М-10 взагалі 3,14здєц.

Далі.

Перев"язка облицювальної цегли виконана через 7-8 рядів, хоча мало б бути 4-5 ряда.

Відповідно міжвіконні простінки першого поверху не мають тої несучої здатності, що мали б мати. Відповідно, рекомендується їх укріпити, щоб будинок не рухнув на саму комісію, мешканців які можуть в ньому тимчасово перебувати і звичайних людей які прийшли поглазеть/проходять мимо. А детальніше буде після решти обстежень.

Шокамунеясно?))

Ну звичайно мені :)

Я не будівельник за освітою, але трохи читати і думати вмію.

Розчин М-10 використовується для кладки цегляних стін. Звичайно, це не супер-розчин, але й не "3,14єц" (є ще м4, наприклад).

Кладочный раствор (его состав и марку) выбирают, исходя из материала конструкции и условий ее работы. Надземные части (стены) зданий из каменных, бетонных и керамических материалов, при влажности помещений до 60% (обычные условия) возводят на известковых, известково-глиня-ных, цементно-глиняных и цементно-известковых растворах М10, а надворные постройки и временные сооружения — М4. При влажности до 75% используют цементно-глиняные и цементно-известковые растворы М25...
І, певно, розчин у всьому будинку однаковий, правда? У всіх під'їздах, так? Отже, якщо висновок "3,14дєц", то пора було би всіх терміново відселяти, зі всього будинку, а не чекати заключного висновку неспішно укріплюючи інші під'їзди... Але чомусь ніхто нікого не відселяє... Певно, все ж М-10 - не "3,14дєц"...

Далі.

Перев'язка дійсно зарідка, але це перев'язка основної НЕСУЧОЇ стіни з ОБЛИЦЮВАЛЬНОЮ! Іншими словами, це прив'язка лицювальної цегли до основної стіни. І лицювальна навантаження від плит перекриттів НЕ НЕСЕ. Тобто це теж не є причиною.

А от цікаве речення в тому висновку, це

"За попередніми розрахунками, несуча здатність між віконного простінка першого поверху складає 85-90% від навантаження, що на нього діяло від верхньої частини будівлі..."
Цікаво, як вони його рахували... Потрібно враховувати ширину міжвіконних простінків, а цієї ширини в цьому папері чомусь не вказують... Непотрібну і несуттєву рядність перев'язки лицювальної цегли вказують, а важливий параметр не вказують....

І знову ж, якщо є такий висновок, що розрахункова несуча здатність простінків недостатня, то вона, значить, така ж недостатня і в інших під'їздах цього будинку! Та ж сама цегла, той же розчин... Тобто "ГВАЛТ"!, Треба весь будинок відселяти! А цього чомусь не роблять....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мому домі, активна бабуся, почала збирати підписи для ініціалізації перевірки несучих конструкцій Банка який є на першому поверсі, тобто більше трупів і повного завалу того будинку як я раніше писав, непотрібно, щоб взятися за голову)

з понеділка понесе бумажку, буду тримати на контролі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...