Перейти до змісту

Завалився будинок над магазином Лига-Нова


Malchyk

Рекомендовані повідомлення

Обломно цитировать...

Семья которая услышала треск и выскочила на улицу стояла и тупо ждала обвала? А тризвонить в двери соседям было слабо? Почему народ в наше время думает только о спасении своей задницы!?

є така штука, закладена у людини від природи - інстинкт самозбереження називається

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ага, ну позвонил в дверь, разбудил соседей, получил пи%?%ей, за то что разбудил..они спросонья и не поймут ничего, а пока поймут так дом и обрушиться, как раз с теми людьми, которые хотели сделать доброе дело и спасти соседей... разные соседи бывают.

;)

Ну получили бы пи%ды, ну и что, впервые что ли?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну получили бы пи%ды, ну и что, впервые что ли?

Странная логика. Я склонен забанить вас за пропаганду наркотиков, пока не знаю, каких... грибы?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Почему народ в наше время думает только о спасении своей задницы!?

Ви про який народ? Наврядчи вас можна віднести до українського народу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Обломно цитировать...

пишеш, стараєшся, збираєшся з думками, вагаєшся, зважуєш нюанси, перечитуєш пост, витрачаєш час, хочеться ж поділитись переживаннями, думками....

і тут... ОПА! вилазить хтось і кричить: "ага! а киньте в мене хтось какашку, я глупий пост напишу!".

А хіба ж хтось проти її кинути?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Почему народ в наше время думает только о спасении своей задницы!?

Ви про який народ? Наврядчи вас можна віднести до українського народу.

Вы на что намекаете? Что украинский народ думает о спасении только своей задницы?

Да вы знаете, что украинские ДЕТИ в 1941-45 годах евреев спасали, под страхом смертной казни? Как у вас вообще язык повернулся такое сказать! Да еще в такой теме?

________________________________________________

Может, кто подскажет есть ли счет, на который можно перечислить пожертвование для пострадавших при обвале? (Номер счета, имею в виду.)

Так же хотелось бы увидеть список вещей, которые необходимы пострадавшим, и адрес, куда эти вещи нужно отвезти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Может, кто подскажет есть ли счет, на который можно перечислить пожертвование для пострадавших при обвале? (Номер счета, имею в виду.)

Реквізити для допомоги постраждалим:

Розрахунковий рахунок № 31512931700002

ЗКПО 38009628

КБК 50110000

Банк ГУДКСУ у Волинській області, одержувач місцевий бюджет м.Луцька

Призначення: добровільні внески на подолання наслідків техногенної аварії по вулиці Рівненській, 109

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Oksana04, спасибо. :0074:

А есть ли еще счета, для адресной помощи? То есть не в городской бюджет, а чтобы напрямую пострадавшим. Может, я пессимист, но думается, что кроме людей людям никто не поможет...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а мене дивує позиція цих постраждалих людей - замісь того щоб говорити "люди, у нас сталася така біда, допоможіть нам будь-ласка!", вони говорять "допомагайте нам негнайно!!! Ви нам винні!!!" Ще не розібрались хто у цьому винен, а їм вже бігом подавай квартири нові... Збитки повинен відшкудовувати винуватец,ь а не бюджет міста. Не зрузумійте мене не прваильно - я не стверджую що їх треба кинути, і хай собі розбираються зі своїми проблемами. Так, чисто по-людськи їм треба допомогти, але по-моєму вони трохи принагліли - то тимчасове житло їх не влаштовує, то їжу їм ще подавай, то квартири по-бистріше давай.... Могли би і самі трохи пошевелитись, щоб витягти себе з цього болота - обрати якогось свого представника який входив би в комісю по рослідуванню, предствляв їх інтереси на сесіях/засіданнях/т.п., відкрити свій незалежний рахунок і пройтись по газетах/радіо/ТБ/рекламним агенствах з проханням "розрекламувати" це, попрохати компетентних людей організувати якусь благодійну акцію і тд і тп. А натомість вони ждуть мани небесної від держави/міста/і ще хто зна кого...

До речі, позиція готелів також дивує - невже не можуть безплатно дати їм пожити?...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не зрузумійте мене не прваильно
А як тебе тут прваильно правильно зрузумійте зрозуміти?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

є просте рішення, розселити людей на пів року, ну хто куди, аби десь могли перекєнтуватись, меблі і так далі, виділити місце де все можуть звести люди, під охорону, і не дай боже щось пропаде іпать охорону у всі щелі.

Збудувати там 10 поверхівку поліпшеного планування, людей розселити, а інші квартири що залишаться розпродати, хоть може чуть-чуть компенсувати затрати, але при умілому проекті, там хороше розташування можна і під офіси частину зробити, ну варіантів купа.

Тільки не кажіть що капусти нема, якщо копнути то капуста є, натравити на певних людей прокуратуру то розкошеляться бистренько, аби народ не возмущався.

Впевнений при бажанні можна все це побудувати до початку Нового року, тільки не розказуйте тут що це не реально, все реально при правильному підході!!!

Пересажати всіх починаючи з тих, хто причетний до такого, щоб другим не повадно було підписувати чорті знати що, і взяткі брати.

Скоріш за все кінчиться тим, що просто укріплять будинок, поставлять підписи, мол все безпечно живіть далі, і не морочте нам голову гражданє наші дарагіє. Або дадуть такі квартири, якісь клоповніки понаходять чорті зна де, і скажуть потім тож народу давали житло,а вони такі сякі ще й носом крутять.

PS: хочу бути мером Луцька :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Збудувати там 10 поверхівку поліпшеного планування, людей розселити, а інші квартири що залишаться розпродати, хоть може чуть-чуть компенсувати затрати, але при умілому проекті, там хороше розташування можна і під офіси частину зробити, ну варіантів купа.

Впевнений при бажанні можна все це побудувати до початку Нового року, тільки не розказуйте тут що це не реально, все реально при правильному підході!!!

PS: хочу бути мером Луцька :)

маніяк ти!

Напевне точно будеш мером, бо зараз якраз такі маніякі кругом, ера така напевно:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да вы знаете, что украинские ДЕТИ в 1941-45 годах евреев спасали, под страхом смертной казни? Как у вас вообще язык повернулся такое сказать! Да еще в такой теме?

Не зрозуміло до чого вас пост, а простіше кажучи "висер". Я не натякаю, а прямо пишу про те що навряд чи Асия є українкою.

Шо стосується вашого пасажу про євреїв, то відповім.

Спасалі. А зараз нащадки спасьоних об українців ноги витирають. От росіяни не спасалі, їх не люблять - але бояться та поважають.

Щоб не звинуватили в балабольстві будь ласка документ - праведник мира.

Україна - 2402, Росія - 179 :)

А ви шановний, Fiat Lux, раз так переймаєтесь праведною справою, то чекаємо від вас суми на пожертву, разом з квитанцією. Фотошоп не пройдьот! ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не натякаю, а прямо пишу про те що навряд чи Асия є українкою.

Аргументуй. Напевно не одному мені буде цікаво дізнатись з чого ти це взяв.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Збудувати там 10 поверхівку поліпшеного планування, ....

Впевнений при бажанні можна все це побудувати до початку Нового року, тільки не розказуйте тут що це не реально, все реально при правильному підході!!!

Поняття не маєш скільки часу йде на будівництво. Розробити і затвердити новий проект до нового року це більш реально.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Збудувати там 10 поверхівку поліпшеного планування, ....

Впевнений при бажанні можна все це побудувати до початку Нового року, тільки не розказуйте тут що це не реально, все реально при правильному підході!!!

Поняття не маєш скільки часу йде на будівництво. Розробити і затвердити новий проект до нового року це більш реально.

Я не спеціаліст...

АЛЕ 1.Розробляти велосипед зовсім не обов"язково, можна ж взяти якийсь існуючий.

2. Бачила як (я про швидкість) зводились будинки на вул.Зацепи - як гриби після дощу)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Oksana04, Існуючий не пройде. Якщо 30-40 років тому, проектували/будували дороги на 100-150 тисяч населення, міський транспорт (його кількість) серед яких 30% мали автомобілі. То тепер, це необхідно ПОВНІСТЮ переробити. Людей майже вдвічі більше! Автівок у кожного є (а то й 2), маршруток як грязі. Те ж саме стосується і будинків.

Геодезичний стан однієї і тієї ж ділянки забудови за 30-40 років зміниться. Грунтові води, усадка грунту, кількість авто, що їздять поруч. і т.д. Змінилися будівельні матеріали..

Не пройде проект який ВЖЕ БУВ. ОДНОЗНАЧНО, необхідно новий. Я не архітектор, але якщо логічно порозмислити - то все потрібно робити з нуля.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Oksana04, Існуючий не пройде.

Не пройде проект який ВЖЕ БУВ. ОДНОЗНАЧНО, необхідно новий. Я не архітектор, але якщо логічно порозмислити - то все потрібно робити з нуля.

Існуючий - це п"ятиповерхівка. А мова йшла про десятиповерховий будинок.

Я мала на увазі, що невже ж зараз немає свіженьких проектів на висотні будинки? Взяти його і побудувати будинок-близнюк))) - щось таке...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

будинок-близнюк)))
хіба зовні схожий! А все решту - ну ніфіга не таке!
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

будинок-близнюк)))
хіба зовні схожий! А все решту - ну ніфіга не таке!

Здаюсь.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

]Я не спеціаліст...

АЛЕ 1.Розробляти велосипед зовсім не обов"язково, можна ж взяти якийсь існуючий.

2. Бачила як (я про швидкість) зводились будинки на вул.Зацепи - як гриби після дощу)))

Якийсь існуючий потрібно вписати в місцевість з її комунікаціями, узгодити з усіма службами, знести старий, і т.д.....

Хоча я теж не спеціаліст, але за 6-7 місяців такі не будуються

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

32918-1u_800.jpg

Все то дійсно жахливо, і надзвичайно жаль що загинули люди, але оця справа уже починає приносити гроші в кишені посадовців і тим хто в цій допомозі не нуждається, ось наприклад зовсім ліва людина яку я до речі знаю і яка проживає в підїзді зі сторони до приват банку вийшла на протест щоб їй виділили людські умови або надання квартири, так от доречі цю людину (виділену на фото) звуть Олексій Слатвінський, він має декілька контейнерів на варшавському ринку в клітці, + має ще одну квартиру і має земельну ділянку де добудовує будинок, + ще займається грязним тіньовим бізнесом , їздить на outlander xl а його синок ходить бикує і мажорнічає по районі а також їздить на тюнінгованій бмв 540 за 25штук зелених ось доречі його сторінка: http://vk.com/feed#/iq7777 , Ось так завжди в нашому суспільстві ті хто дійсно постраждав сидять тихо в своєму горі і марно надіяться на уже створені благодійні організації, а ті хто менш за все постраждав або взагалі не постраждав буде вимагати компенсацію і надання житла.

Предлагаю удалить посты данного содержания.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Предлагаю удалить посты данного содержания.

Аргументуйте будь ласка...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

32918-1u_800.jpg

Все то дійсно жахливо, і надзвичайно жаль що загинули люди, але оця справа уже починає приносити гроші в кишені посадовців і тим хто в цій допомозі не нуждається, ось наприклад зовсім ліва людина яку я до речі знаю і яка проживає в підїзді зі сторони до приват банку вийшла на протест щоб їй виділили людські умови або надання квартири, так от доречі цю людину (виділену на фото) звуть Олексій Слатвінський, він має декілька контейнерів на варшавському ринку в клітці, + має ще одну квартиру і має земельну ділянку де добудовує будинок, + ще займається грязним тіньовим бізнесом , їздить на outlander xl а його синок ходить бикує і мажорнічає по районі а також їздить на тюнінгованій бмв 540 за 25штук зелених ось доречі його сторінка: http://vk.com/feed#/iq7777 , Ось так завжди в нашому суспільстві ті хто дійсно постраждав сидять тихо в своєму горі і марно надіяться на уже створені благодійні організації, а ті хто менш за все постраждав або взагалі не постраждав буде вимагати компенсацію і надання житла.

Предлагаю удалить посты данного содержания.

да цікаво а на вигляд звичайний "работяга"....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...