Перейти до змісту

Завалився будинок над магазином Лига-Нова


Malchyk

Рекомендовані повідомлення

Мешканці квартир, розташованих у 3-му та 4-му під’їздах обваленої 5-поверхівки на вулиці Рівненській, не в захваті від тимчасово місця проживання – гуртожитку Луцького педагогічного коледжу. Тут немає гарячої води, а людям не вистачає побутового начиння.

Про це вони розповіли 13 червня під часвідвідин рівненськими експертамибудинку-руїни.

Насамперед лучани переживають за своє майно, яке залишилося в квартирах. «Вчора дзвонили до хлопців в 2-ій ночі, щоб подивилися, щоб нічого не витягли», - сказала мешканка квартири із 3-го під’їзду.

Щодо умов проживання в гуртожитку, то їх люди називають поганими. Мовляв, немає гарячої води та не вистачає побутового начиння.

Також людям не до вподоби, що їх не забезпечують харчуванням, та й їжу доводиться готувати на одній спільній кухні.

«Умови не такі, як в готелі. Їсти не дають. Треба, щоб сніданки чи що… Привозили з ресторану. То, я там маю стояти на плиті і все з собою привозити», - бідкається пенсіонерка з поруйнованої будівлі.

Міський голова Луцька Микола Романюк повідомив, що нині мерія не має коштів, аби забезпечити харчування жителів гуртожитку.

З його слів, там ночувало 6 сімей. Точну кількість осіб не знає. «Хоча ми 28 кімнат забронювали і, якщо треба більше, то скільки потрібно житла – стільки й буде», - запевнив він.

Також мер сказав, що жителів 1-го та 2-го під’їздів з готелю виселяти не будуть. «Будуть жити стільки, скільки потрібно. До речі, це нам обходиться в 15 тисяч гривень щодня. Там вчора було 86 чоловік. Скільки сьогодні – не знаю», - зауважив посадовець.

Нагадаємо, вчора Луцька міськрада виділила 1,8 мільйона гривень для придбання нових осель власникам 8 квартир, які постраждали внаслідок руйнування будинку на вулиці Рівненській, 109.

Також обранці громади звернулися до керівників держави з проханням направити кошти на реконструкцію будівлі та придбання житла жертвам трагедії.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну , хоч гроші виділили на придбання житла . Це вже плюс .

Але це десь 28 000 у.о. на квартиру . Чи куплять вони щось прийнятне на такі кошти ? Про ремонт і меблі я мовчу .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо є бізнес і автомобілі, то що відмовлятись від житла, яке дадуть у якості компенсації за зруйноване? Він ж не сам його собі розвалив, правильно?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну , хоч гроші виділили на придбання житла . Це вже плюс .

Але це десь 28 000 у.о. на квартиру . Чи куплять вони щось прийнятне на такі кошти ? Про ремонт і меблі я мовчу .

Не правильно рахуєш! місто не на 8 квартир виділило, а на 4!!!

Виходить десь по 50 000 у.е.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо є бізнес і автомобілі, то що відмовлятись від житла, яке дадуть у якості компенсації за зруйноване? Він ж не сам його собі розвалив, правильно?

я говорю про те що його підїзд знаходиться до сторони приват банку тобто зовсім інше крило будину з якого ніхто нікого не збирається висиляти, а він всерівно виступав за надання квартири, бачив на власні очі.

можливо він за сусідів виступав? для кількості так би мовити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2petyavaps

Тебя жаба душит? А предположить, что у него есть знакомые в 109-м доме и он вышел их поддержать - мысль не проскакивает? Или хотя бы потому, что развалился соседний дом и он заинтересован, чем всё это закончится - в плане реконструкции/сноса дома. Кто может знать, что произойдёт, если дом начнут колбасить? Всего-навсего - опасения за судьбу своего же дома, которые тем сильнее, чем ближе к месту катастрофы ты живёшь.

Пробуй неоднобоко смотреть на ситуацию.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А чё? Я навіть впевнений, що він її отримає, а хтось інший ні. Ще я думаю, що в нього і там була квартира. Яка завалилася. здавав собі чувак.

І взагалі, навіщо рахувати чужі гроші? Має та й має.

Загалом, як будинок може після обвалу бути НЕ аварійним? Цілісність конструкції порушена.

Яким чином все буде далі? Що будуть робити із дірою по серед будинку? І як буде житися решті жильців ? Там же залишилися між-кімнатні стіни! У 20° морозу стіна кригою вкриється!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну , хоч гроші виділили на придбання житла . Це вже плюс .

Але це десь 28 000 у.о. на квартиру . Чи куплять вони щось прийнятне на такі кошти ? Про ремонт і меблі я мовчу .

Не правильно рахуєш! місто не на 8 квартир виділило, а на 4!!!

Виходить десь по 50 000 у.е.

Написано про 8

Нагадаємо, вчора Луцька міськрада виділила 1,8 мільйона гривень для придбання нових осель власникам 8 квартир, які постраждали внаслідок руйнування будинку на вулиці Рівненській, 109.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну , хоч гроші виділили на придбання житла . Це вже плюс .

Але це десь 28 000 у.о. на квартиру . Чи куплять вони щось прийнятне на такі кошти ? Про ремонт і меблі я мовчу .

Не правильно рахуєш! місто не на 8 квартир виділило, а на 4!!!

Виходить десь по 50 000 у.е.

Написано про 8

Нагадаємо, вчора Луцька міськрада виділила 1,8 мільйона гривень для придбання нових осель власникам 8 квартир, які постраждали внаслідок руйнування будинку на вулиці Рівненській, 109.

Ну тож всі знають вроді, що міський і обласний бюджети розділили між собою по 4 квартири!!

А останнім часом сказали, що можливо все перекриють з державного бюджету!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2petyavaps

Тебя жаба душит? А предположить, что у него есть знакомые в 109-м доме и он вышел их поддержать - мысль не проскакивает? Или хотя бы потому, что развалился соседний дом и он заинтересован, чем всё это закончится - в плане реконструкции/сноса дома. Кто может знать, что произойдёт, если дом начнут колбасить? Всего-навсего - опасения за судьбу своего же дома, которые тем сильнее, чем ближе к месту катастрофы ты живёшь.

Пробуй неоднобоко смотреть на ситуацию.

Якби все дійсно було так як ви пишете то я б тут цього не писав про нього!

знаю цю людину років десь зо 5!

^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^

Приклад справжнього українського характеру.

Тобто. якщо я наприклад приїду допомогти мешканцям будинку і буду разом з ними протестувати захищаючи їх права, і свої теж, - то ви так само понаписуєте ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

винними зроблять дохлих коммуністів

Вже потрохи починають робити, була чиясь заява про неякісну бетонну суміш. Але якби вона була настільки неякісною, будинок не простояв би 41 рік. Винні чиновники, які не зреагували на проблеми, які були в будинку, або дозволили чи не проконтролювали реконструкцію, яка проводилась, якщо причина у цьому.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та причем здесь фраер и его отец? Ну пускай себе ходит голосует, у нас свободная страна. Я вот тоже могу пойти поддержать тех людей, даже сказать что, мол, давайте и мне квартиру, хотя я там не жил.. так а кто даст? Короче, это дело добровольное, кто хочет тот и занимается поддержкой/голосованием/трепанием языка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Загалом, як будинок може після обвалу бути НЕ аварійним? Цілісність конструкції порушена.

Яким чином все буде далі? Що будуть робити із дірою по серед будинку? І як буде житися решті жильців ? Там же залишилися між-кімнатні стіни! У 20° морозу стіна кригою вкриється!

на сході раніше обвалився стояк через вибух газу, там шо зробили?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

подивіться останню передачу "Гроші" на телеканалі 1+1 (63 випуск) Мільйони на руїнах - скільки поклали у кишеню луцькі чиновники, що продали дозвіл на перепланування смертоносного будинку?

Там все відразу стане зрозуміло хто винен та на що сподіватися людям, постраждалим від чужих забаганок та корупції.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо виявиться що причиною є перепланування Ліга-Нови - варто було б з них здерти всі компенсації у бюджет міста - за квартири, готелі, гуртожитки і тп. Але навряд - знайдуть цапа-відбувайла і по всьому.

думаю ніхто нічого не доведе, спілкувався з екпертами які розлідують це діло, кажуть що їм на експертизу приносять лише шматки цегли і розчину, а документацію несуть стару, так що висновок більш за все буде що будинок свпав зі старості і за вини близькості до дороги.

Нову документацію, бистріше за все, було зницено в перші години після руйнування будинку!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Гроші" на телеканалі 1+1 (63 випуск) Мільйони на руїнах

http://groshi.1plus1...ia_id=383626148

ПС. Нічого нового до того, що раніше з'являлось в ЗМІ, у ньому немає, крім, хіба шо, інтерв'ю з начальником 7-го ЖЕКу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

може в кого є фотки інтер"єра ЛігаНови?

http://www.volynpost.com/news/4795-obval-zseredyny-z-magazynu-vygribayut-ulamky-stin-i-vynosiat-tovar

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А в мене таке враження, що у мешканців інших подібних 40-річний будинків висновків - нуль.

8 постраждалих квартир - це окрема ситуація - називається надзвичайна.

На це навіть спеціальне міністерство в країні є і фінанси на такі речі виділяються,

в принципі не важливо з якого бюджету.

А на все інше - я проти, щоб виділялись кошти на особисте забезпечення,

ремонти, експертизи мешканцям багатоповерхівок. Квартири приватизовані, ремонтуйте, пліз.

Написав активіст листа в ЖЕК і вже все! проблема вирішена. з одного комуністичного розчерку пера на папері. Це ж так просто. Хто наступний? Записуйтесь в чергу на ЖЕКівске благословіння.

Тілько подумайте про те, що для того, щоб хоча б освіжити весь підгулявший житловий фонд міста ЛУцька треба як мінімум бюджет Нью-Йорка. Тому ті, хто в черзі з третього по останнє місця - можете і не дочекатись.

Совок, одним словом.

Пропозиції:

1. скиньтесь по 20-50 грн. і зробіть в своєму будинку нормальну, незалежну, кваліфіковану експертизу.

2. Застрахуйте квартири.

3. В залежності від експертної оцінки: або беріть за яйця магазини на перших поверхах, або скидуйтесь самі і ремонтуйте.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Обломно цитировать...

Семья которая услышала треск и выскочила на улицу стояла и тупо ждала обвала? А тризвонить в двери соседям было слабо? Почему народ в наше время думает только о спасении своей задницы!?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Обломно цитировать...

Семья которая услышала треск и выскочила на улицу стояла и тупо ждала обвала? А тризвонить в двери соседям было слабо? Почему народ в наше время думает только о спасении своей задницы!?

А Ви не думали, що ті люди вирішили, що це саме в них ремонт фіговий.

В четвертій ранку, зі сну, не дуже думається... Порадійте за них в такій ситуації. Як вже є.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Обломно цитировать... Семья которая услышала треск и выскочила на улицу стояла и тупо ждала обвала? А тризвонить в двери соседям было слабо? Почему народ в наше время думает только о спасении своей задницы!?

ой, що зараз буде...

п.с. народ, як ви думаєте, це якось пов'язано з обожнюванням рожевого кольору?)

п.п.с. по стилю на Амарант схоже)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Семья которая услышала треск и выскочила на улицу стояла и тупо ждала обвала? А тризвонить в двери соседям было слабо? Почему народ в наше время думает только о спасении своей задницы!?

заздрю вашій сміливості....

але я б теж виводив свою сім"ю і побіг вниз (натискаючи на дзвінки) а не на п"ятий поверх, щоб попередити всіх...

чомусь мені моя бабуся важливіша за якусь їб*нуту тьотку поверхом вище

от такий я боягуз... хех :(

тьху-тьху-тьху

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Почему народ в наше время думает только о спасении своей задницы!?

Ага, ну позвонил в дверь, разбудил соседей, получил пи%?%ей, за то что разбудил..они спросонья и не поймут ничего, а пока поймут так дом и обрушиться, как раз с теми людьми, которые хотели сделать доброе дело и спасти соседей... разные соседи бывают.

;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...