Перейти до змісту

Завалився будинок над магазином Лига-Нова


Malchyk

Рекомендовані повідомлення

А может у них и было в планах, построить там 5-этажную "Лигу"...

вони вже торгують жидкім стулом і стільцем

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ось й мені здається, що винуваті дозвольно-контролюючи органи.

бо магазин робив те, що йому вигідно й це природньо. а от хтось повинен це контролювати, а не гребти хабарі...

а я б хотів, щоб винним був і той, хто хабар давав. Бо ж якщо знав, що так просто не можна, що існує порушення, значить свідомо підставив під загрозу людей.

Але юридично мабуть нічого не доведеш :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тему читати немає часу

потрудися. Не так і багато часу займе.Чи синдром "Гетто"?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

про это знает вся Украина..

уже всё распределено

Прокуратура назвала причину обвалу будинку у Луцьку.. информагенства всё знают.. мать их налево...

и Россия тоже знает

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

..."Как отметили спасатели, несущие конструкции разрушились между первым и вторым этажами"...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

бо магазин робив те, що йому вигідно й це природньо. а от хтось повинен це контролювати, а не гребти хабарі...

тобто, робити щось, щоб потім на тебе 5 поверхів звалилося- це вигідно і природньо?

й що за дурна манера перекручувати й трактувати чорт зна як?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а давайте Гетто не вспоминать всуе... ага..

Ну як можне не вспоминать Гетто якщо він усюди дасть про себе знати ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не знаю хто винен в обвалі будинку, але у мене по вулиці Винниченка, 20, на углу будунки побудували магазин, аптеку і кредитну спілку, причому кредитна спілка викупила 2 квартири і об'єднала їх, причому думаю що тут не відбулося без знесення несущих стін, та й виходи всі ці підприємства повибивали в несучих стінах. Ще й власник магазину минулого року хотів об'єднати мгазин з магазином в будинку поруч (№16), так мешканці почали бунтувати то трохи заспокоївся. А в будинку №16 по вул.Винниченка, там де магазин "Жасмін" взагалі вибили в несучій стіні цілу вітрину і позаставляли її манекенами, там будинок і так аварійний, весь в тріщинах, стоїть вздовж дороги на болотистому грунті ще й немає нормального фундаменту, всі комунікації ідуть прямо під підлогою першого поверху. Думаю буду з понеділка піднімати жителів будинку щоб написати листи у відповідні органи щоб добре перевірили ті магазини, що вони там на реконструювали, думаю під цю катастрофу вони бистро зашевеляться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гетто ушел на природу на 7 дней за чрезмерное самолюбие и несоизмеримый с популярностью оффтопик.

Гетто, предупреждаю: клоны банятся перманентно, не взирая на обстоятельства.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Була версія, що дощ та вода у підвалі стали причиною падіння. Версія спростована. Підвал будинку сухий

Щодо тріщини біля кондиціонеру... вона псувала лише естетичний вигляд будинку і до обвалу ніякого відношення не має

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Извините за офф - счас нафиг забаню всех, кто будет писать не по теме ;)

На рахунок теми.

Будинок не завалився!!!!!! _--(я думаю що встоїть до кап ремонту.)

Впала частина несучої стіни 5-ти поверхівки, є постраждалі----думаю, повинно звучати саме так.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

встоїть до капремонту.... думаю до того часу ми всі на Марс переселимося чи ше дето...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Може свої думки активніше висловлювати в сусідній темі http://board.lutsk.ua/topic/113004-dopomozheio-poterplim-vd-obvalu-budinku/? А не ділитися "знаннями" які стіни несучі і хто винен.

Це лихо для мешканців усього будинку. Не уявляю як можна сьогодні спокійно будь-яким батькам із вцілілих під"їздів вкладати спати своїх дітей(( При тому, що "загрози для інших квартир немає(((((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Реально,не по собі.Кожен Божий день проходжу ПОВЗ цей будинок,на працю.Маю двох знайомих,що мешкають в тому будинку.Дякувати Богу,побачу їх тільки завтра.І точно знаю,що мешкають (ли) вони не в тому під"їзді,що обвалився.

Десь приблизно там само робив клієнтам меблі на замовлення... Трохи "жутко"...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

потрудися. Не так і багато часу займе.Чи синдром "Гетто"?

Три сторінки?

Із-за таких постів їх скоро буде 4... І т.д.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вже для себе давно вирішив що потрібно будуівати будинок і шо на землі, тобто в свому будинку, жити набагато безпечніше!

ніж в "інкубаторах"...

Ти не одинокий в своїх думках, але так ніколи Луцьк не стане містом, а залишиться масштабним сільським поселенням.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нижче лежали торці панелей, ті, що виходять на зовні (на фасад будівлі зі сторони входу в під'їзд).

Несучі стіни з 2 по 5 поверх в квартирах незмінені (з фото).

Отже причину потрібно шукати в втраті несучої (несівної) здатності або фундаменту під зовнішньою стіною (що малоймовірно) або у зовнішній стіні першого поверху.

Шукати потрібно не тільки того хто не проконтролював, але й того через кого це сталося... на першій і останній сторінці ДБН вказано, що порушення його правил карається чинним законодавством.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на першій і останній сторінці ДБН вказано, що порушення його правил карається чинним законодавством.

:0161:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...