Перейти до змісту

Завалився будинок над магазином Лига-Нова


Malchyk

Рекомендовані повідомлення

А ця влада тепер ще й відмінила контроль за переплануванням. ...

не спотворюй інформацію. Ніхто повністю не відміняв. Спочатку почитай, а тоді пересказуй байки
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По середині магазину були стовби,які підперали потолок.

стовпи й була стіна, якої в ліга-нові уже не стало...але ж це дрібниці, їх просто так поставили...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я думаю, что виновными сделают тех простых роботяг, что "кондер" ставили.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пипец... МЧС еще и копаються с черепашьей скоростью. Конечно, не их же родные под завалами. :_11:

в такий ситуації вони й мають робити все повільно й акуратно. й чиї там родичи ролі не грає...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 травня я приходив до знайомої що мешкає в цьому будинку кондиціонер ставили працівники Ліга Нова, це по перше

і виходячи з вищесказаного вони не мають відношення до руйнування несучої стіни

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мені от що цікаво, згідно норм всеь будинок уже аварійний й має бути знесений. що зроблять у нашому випадку?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

цікаво, де ж це наші "власті" УЖЕ познаходили квартири потерпілим? в якій такій жопі вони їх познаходили? Рівненська одна з кращих вулиць-поруч і 33, і київська, і до центру недалеко. якщо і познаходили квартири-то в чорта на кулічках.

а, ну і ще одне питання. це познаходили людям з заваленого під'їзду чи з усього будинку? я не архітектор, але мені здається, що будинок двома "половинками" також довго не простоїть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно по ТВ (Нова Волинь) сказали (головний рятувальник), що загрози для інших квартир немає... ппц..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

там вісів кондиціонер, який обвалився сам

Ось і винуватець.

він стіну тримав? =)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно по ТВ (Нова Волинь) сказали (головний рятувальник), що загрози для інших квартир немає... ппц..

чесно? ні на секунду не сумнівався. в києві ж так само... був будинок на три під'їзди. в одному (крайньому) стався вибух газу, розворотило весь під'їзд. був будинок-на три під'їзди, а став на два. "загрози жильцям інших під'їздів немає"-ну, як і в нас.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вину пока лепят жековцам

Зі слів мешканців, ще в травні цього року на місці обвалу на рівні першого поверху відбулася часткова руйнація несучої стіни. Однак службові особи Луцького ЖКП №7 та Луцької міськради, неналежно виконуючи свої обов’язки, вчасно не вжили заходів щодо обстеження будинку, встановлення причин руйнації та проведення ремонту.

козёл отпущения полюбэ будет... но кто?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

йошкін кот.....

а в мене під під"їздом (тобто в підвалах) Княжий Двір.. то тоже і стіни били..... і тріщини в будинку були..... і вода майже кожен день на 1-2 години вимикається.... п

Вже для себе давно вирішив що потрібно будуівати будинок і шо на землі, тобто в свому будинку, жити набагато безпечніше!

ніж в "інкубаторах"...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вже для себе давно вирішив що потрібно будуівати будинок і шо на землі, тобто в свому будинку, жити набагато безпечніше!

ніж в "інкубаторах"...

безпечніше, якшо вслідкуєте шоб прораб і будівельники збудували все як слід по проекту і не вкрали буд. матеріали.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні розмовляючи з досвідченими будівельниками , вони мені сказали що для відновлення необхідно перебудувати 1 та 2 підїзд починаючи з подушки для фундаменту.

P.S. Моя знайома лишилась жива слава богу Вони з сімєю вискочили о 4 ранку з квартири почувши тріск касетонів і о 4 з хвостиком рухнуло

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

про это знает вся Украина..

уже всё распределено

Прокуратура назвала причину обвалу будинку у Луцьку.. информагенства всё знают.. мать их налево...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ЖЕК винен 100%. тому, як це їхня робота дивитися за будинком. А якщо була тріщина, то ЖЕК-івці 101% знали, що вона є. Але ж якщо вони почнуть бити на сполох, то їх же і ви**уть. І їм доведеться усувати наслідки чиєїсь халатності. А це гроші. А вони їх уже той во.

Архітектура (продажна) винна на 150%, що дала дозвіл і не проконтролювала, чи зроблено саме те, що дозволено.

страшно. реально страшно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Архітектура (продажна) винна на 150%, що дала дозвіл і не проконтролювала, чи зроблено саме те, що дозволено

ось й мені здається, що винуваті дозвольно-контролюючи органи.

бо магазин робив те, що йому вигідно й це природньо. а от хтось повинен це контролювати, а не гребти хабарі...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:0159: звонит мне знакомая ( у неё инета нет) и спрашивает: а то правда, шо вже 18 людей загинули?...и 20 в лікарні?

я офигел... в народе гуляет такая инфа: рухнул весь дом... и половина жильцов погибла... от жеш народ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чогось здається,що крайніми зроблять зварника,електрика,сантехніка і т.д. (це все умовно). Тільки не чиновника якого і не директора жеку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гетто, відірви дупу від крісла потрать на дорогу 12 грн і приїдь подивися сам.

що ти тут як..

ББС - воно таке ББС.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а чё 12 грн? я в городе.. маршрутка 2 грн в одну сторону... да и что там мне смотреть? фатает и видео, и фото и рассказов тех, кто там был.. я вкурске реальных событий, но имел ввиду то, что в народе уже байки нереальные ходят...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

бо магазин робив те, що йому вигідно й це природньо. а от хтось повинен це контролювати, а не гребти хабарі...

тобто, робити щось, щоб потім на тебе 5 поверхів звалилося- це вигідно і природньо?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Офф топ:

безпечніше, якшо вслідкуєте шоб прораб і будівельники збудували все як слід по проекту і не вкрали буд. матеріали.

якій прораб?

я сам собі буду прорабом!!

а якщо по темі то риба починає гнити з голови...

якщо починати когось "садити" то перш за все потрібно пересадити всіх тих хто дав дозвіл.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...