Перейти до змісту

Завалився будинок над магазином Лига-Нова


Malchyk

Рекомендовані повідомлення

альтернативного доступного по ціні житла не будують. так що всі житимуть там, де й зараз аж до розвалу цих хрущовок-брєжнєвок...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно був дзвінок знайомого з місця подій. За останніми даними. 2 жертви - загинуло двоє старших чоловіків, народжених у районі 1930-1940хх.

Звірено людей зі списками. Під завалами уже нікого не повинно бути. Хіба за винятком гостей, не прописаних у квартирах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Судячи з фото, причиною обвалу стало руйнування стін магазину, або квартири,яка знаходиться над магазином.

Я рахую що "Дальнобойщики" зі своїми 20 тонними машинами , які по ночах носяться під 100 км/год , тоже зробили свій вклад.У нас ,як таке "чудо" несеться, підлога трясеться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На рахунок торгових площ "Ліга нова". До того, як з"явивя цей магазин, там був великий гастроном. Так що навряд щось там кардинально помінялось. Я з 1975р жив у сусідній п"ятиповерхівці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бо наша влада гавняна, має ресурси і не будує житла по адекватним цінам.

1. Не треба платити за папери і дозволи (сам собі ж не будеш платити).

2. Швидше все підписується і робиться

3. Є кому контролювати

4. Все на місці, не треба платити за замлю

5. Техніка своя є

6. Мільйон переваг будуваити самій мерії

Чому б не робити бізнес, побудував, продав людям в кредит, вже гроші є. Так можна і заводи будувати і все що завгодно, а ні, тільки накрасти вот це вони можуть, ліс вирубати, ділянку продат комусь, от це вони да, аж так сперечаються на сесіях, аж піт тече.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бо наша влада гавняна, має ресурси і не будує житла по адекватним цінам.

...

Чому б не робити бізнес, побудував, продав людям в кредит, вже гроші є. Так можна і заводи будувати і все що завгодно, а ні, тільки накрасти вот це вони можуть, ліс вирубати, ділянку продат комусь, от це вони да, аж так сперечаються на сесіях, аж піт тече.

:) ну да, продав - і відразу гроші є :) а побудував не вкладаючи гроші :)

"русский бизнес: купить ящик водки, водку выпить, бутылки ЗДАТЬ! на ЗАРАБОТАНОЕ БАБЛО снова купить водки!..."

...

5. Техніка своя є...

в кого? в мерії? ;) (інші пункти теж прикольні ;) )
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До "Ліги Нової" там був гастроном ном.4. Все дитинство туди відходив.Теж не думаю,що сильно там перепланували.По середині магазину були стовби,які підперали потолок.А загалом площа та сама,ніяких стін в середині не було.Правда в магазині стільців не був,не знаю як там зараз.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:) ну да, продав - і відразу гроші є :) а побудував не вкладаючи гроші :)

"русский бизнес: купить ящик водки, водку выпить, бутылки ЗДАТЬ! на ЗАРАБОТАНОЕ БАБЛО снова купить водки!..."

а ящик де подінуть? от за гроші, виручені від ящика з-під пляшок горілки, і побудують будинок.

:0151:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пипец... МЧС еще и копаються с черепашьей скоростью. Конечно, не их же родные под завалами. :_11:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пипец... МЧС еще и копаються с черепашьей скоростью. Конечно, не их же родные под завалами. :_11:

все вони правильно роблять. тут не можна метушитися.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

МЧС еще и копаються с черепашьей скоростью.

по всем данным, там уже никого нет... чего им торопится ? если я не ошибаюсь - ещё очень большая угроза нового обвала, но уже на головы спасателей...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шкода людей.Я навіть уявити не можу,як це в 4.30 ранку,коли ще сон найміцніший,усвідомити і щось зрозуміти.Жах... Тут крім нового житла,ще до психологів пів року потрібно ходити.А як рідним пережити втрату близької людини,через чиюсь недбалість??? Сумно це все.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шкода людей.Я навіть уявити не можу,як це в 4.30 ранку,коли ще сон найміцніший,усвідомити і щось зрозуміти.Жах... Тут крім нового житла,ще до психологів пів року потрібно ходити.А як рідним пережити втрату близької людини,через чиюсь недбалість??? Сумно це все.

колега живе саме в тому під'їзді, де стався обвал, правда зі сторони непостраждавших квартир.

розповідав, що о 4 ранку прокинувся від страшенного гуркоту, аж ліжко підкидало.

прокинувшись, побіг подивитись з балкону, що ж сталось. якраз сіріло, розгледів, що обвалилась стіна. він з мамою одразу вибіг.

в дальніх кімнатах квартир, в яких сталось це лихо, спали люди. уявіть собі їхню реакцію: відкриваєш двері - а там прірва...

їх евакуювали драбинами зі сторони Рівненської, на одному з фото десь видні відкриті навстіж балконні двері.

до всього, колезі за декілька місяців до цього наснився сон, в якому він, виходячи з під'їзду, бачить вивалений разом зі стіною кондиціонер магазину "Ліга Нова"... його ж мамі так взагалі нещодавно наснився чіткий сон, що саме другий під'їзд обвалився.

от і не вірте в містику після цього...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До "Ліги Нової" там був гастроном ном.4. Все дитинство туди відходив.Теж не думаю,що сильно там перепланували.По середині магазину були стовби,які підперали потолок.А загалом площа та сама,ніяких стін в середині не було.Правда в магазині стільців не був,не знаю як там зараз.

коли був гастроном там в середині була стіна якої зараз немає, вздовж магазину, яка відділяла торговий зал і прилавки з продавцями від складських приміщень і підсобок, чи була вона несуча незнаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А чого так мало,тільки 5-ть років? Там же ж людські життя. :( І буде добре,навіть дуже,якщо хоч одного чиновника-бюрократа візьмуть за дупу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Там знайома живе (родичка не дуже далека), живе жила у першому під'їзді, казала, що вивалилися двері. Мама телефонувала до неї, то та казала, що в готелі зараз, (не сказала, правда, який) і не може говорити (через стан здоров'я, тиск підскочив і т.д.). Буду знати подробиці - відпишуся, так би мовити, із перших уст.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не смішіть, які там 5-ть років увязнення! Навіть умовний термін нікому не присудять за таку недбалість, максимум що загрожує чиновникам- це вкращому випадку звільнення з займаної посади!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а хіба можна було чекати чогось іншого? Звичайно, зара посадять дядька майстра з жеку і умовно начальника жеку.

А реально, ЩО вони могли зробити? Ми ж з Вами живемо в реаліях нашої з Вами Гондурасу України! Що, може вони могли чи мали куди відселити тих мешканців?! Чи може жеки мають змогу проводити такі капітальні будівництва (де мова йде не про якесь там підфарбовування/підштукатурювання чи латання покрівлі, а про серйозніші - укріплення фундаменту, зміцнення/відновлення несучих конструкцій тощо...)?

Та й самі мешканці, я впевнений, не погодилися б з'їхати зі своїх квартир (виключення - якщо б було запропоновано на замін З ВИГОДОЮ)...

Щоб проводити контроль стану старих будівель потрібно цілу структуру, море людей, спеціалістів! Крім того справа не тільки в контролю, а й, головне, в подальшому виправленні знайдених проблем! А хто коли в нас таким буде займатися??? Та ніколи! Або хіба що тоді, коли це знову ж стане комусь дуже вигідно...

------------------------

Людям, котрі там постраждали, висловлюю щире співчуття...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перша [censored] це ти Гетто!

це до чого ? :0159:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це до чого ?

он решил в тренде засветится )))

а вот то, что на этой трагедии будут играть и спекулировать политики, как пить дать...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ця влада тепер ще й відмінила контроль за переплануванням. Щоб там не казали, але чиновник, котрий ставить підпис (навіть якщо бере хабар) все ж таки відповідає за це. А тепер залишилося тільки молити Бога, щоб твій сусід не був йолопом і не зніс "лишню" стіну, бо йому хочеться квартиру облаштувати по-модньому.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...