Перейти до змісту

Завалився будинок над магазином Лига-Нова


Malchyk

Рекомендовані повідомлення

Взагалі-то весь будинок відселений. "Примусово" відселені всі з 1-го і 2-го підїзду. З 3-го і 4-го по бажанню.

Звідки взята "справка" по розчинах? З інтернету? Що за ресурс, документ? В інтернеті пишуть що Кличко гей і що Пугачову застрелили. Це так, для справки.

Ніхто і не каже, що облицювальна цегла несе якісь навантаження, окрім власної ваги. Це просто констатація порушення норми при будівництві.

Як вони його рахували розказують в нашому Технічному, на 3-4-5 курсах спеціальності ПЦБ. Розписувати детально не буду ібо ну нафіг.

Станом на сьогодні укріплюють простінки 3-го та 4-го підїзду. Далі будуть приступати до 1-го і 2-го.

Офійної інформації про долю мешканців будинку досі немає. Всі чекають остаточних висновків експертизи.

Доречі, прокуратура окремо від міської ради привезла експертів зі Львова. Так що тепер діагноз будинку ставитимуть і рівненські з луцькими і львівські експерти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

ПОСТРАЖДАЛИХ ВІД ОБВАЛУ БУДИНКУ, ПЛАНУЮТЬ ВИСЕЛИТИ З ГОТЕЛЮ…

/2012-07-02 17:21:33/

Постраждалих від обвалу будинку у Луцьку на вулиці Рівненській, 109, – мешканців 3-го та 4-го під'їздів – хочуть виселити з готелю «Світязь» з метою економії бюджету. Про це йшлося 2 липня під час засідання евакуаційної комісії в Луцькій міській раді. Як розповів начальник управління з надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Луцької міської ради Юрій Кирилюк, в готелі проживає 79 людей із обваленого будинку. Із них 19 – мешканці 3-го та 4-го під'їздів. Кирилюк зазначив, що в перебуванні цих людей у готелі немає необхідності, оскільки можна жити у своїх квартирах, до того ж це несе «додаткове навантаження на бюджет міста». Їм запропонують до 5 липня переселитися назад до своїх помешкань або ж у гуртожиток Луцького педколеджу на вулиці Глушець. Директор департаменту підприємництва Луцької міської ради Олександр Козлюк повідомив, що перебування людей у готелі щодня коштує приблизно 11 тисяч гривень. Інформує «Волиньпост».

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От нехай той Козлюк там і живе в тому будинку, а якщо не дай Боже завалиться ще якийсь під'їзд, тоді що скажуть?

Вибачте але ми зекономили кучу грошей, хто цих Козлюків понаставляв, а може задача от таких Козлюків гроші заробляти для міста, а не казати що їх нема. І як їх може не бути?

Може треба зробити все прозрачно, щоб кожен лучанин знав куди йдуть гроші з бюджету міста, вплоть до того де та лампочка яку купили і за скільки і де вкрутили її, і хто вкрутив.

Взагалі совісті нема. Ща перу місяців і буде холодно, що тоді робити людям.

У людей тільки один вихід - барикади в готелі, розкрутити в ЗМІ, а то так і остануться жити в аварійному будинку.

Питання, нафіга тоді нам такий мер та його свита? Яка не може нічого толком зробити толкового. Ні тобі людям допомогти ні тобі щось побудувати для молоді, тільки вміють трясти губами, мол які ми тут всі круті, і як ми переживаємо за місто. Стільки є зараз недобудованих будинків, які можна доветси до ладу.

А ні, тільки й вміють що палки ставити в колеса підприємцям.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

PS: хочу бути мером Луцька

що то було постом вище - передвиборча програма?))))))))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сорі, можливо не в тему. ЛІга-Нова кудись переїхала чи просто припинила роботу? Потрібні запчастини до стільця, які продавалися тільки там.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сорі, можливо не в тему. ЛІга-Нова кудись переїхала чи просто припинила роботу? Потрібні запчастини до стільця, які продавалися тільки там.

ще один їхній магазин був поруч, на другому поверсі над "Колібрісом"... Хоча не знаю, що там зараз, бо на даху "Лучеськ" капремонт робить...
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ще один їхній магазин був поруч, на другому поверсі над "Колібрісом"... Хоча не знаю, що там зараз, бо на даху "Лучеськ" капремонт робить...

Там інша зовсім мережа. "Стол и стул", колишня "Стіл і стілець".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

PS: хочу бути мером Луцька

що то було постом вище - передвиборча програма?))))))))))

А чому б і ні, але в мене стільки грошей на виборчу компанію нема.

А так то я б зробив все прозрачно, щоб кожен лучанин в онлайні міг бачити куда йде кожна копійка, вплоть до того куда ту лампочку вкрутять, а зараз нам тільки басні розказують що і куди йде.

Знайшов би інвесторів, які б будували економне житло, для старту, для молоді, щоб могли собі дозволити для старту житло отримати, нехай в кредит але не під драконівські відсоткі.

Наробив би шухера чиновникам, щоб взяток не брали, робив би підстави всілакі для чиновників щоб дрожали коли навіть їм пропонують шоколадку в подарунок по це розцінується як взятка.

Тоді б може давали б і дозволи вчасно, забудовники менше б тратили нервів та грошей на дозвола.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

PS: хочу бути мером Луцька

що то було постом вище - передвиборча програма?))))))))))

А чому б і ні, але в мене стільки грошей на виборчу компанію нема.

А так то я б зробив все прозрачно, щоб кожен лучанин в онлайні міг бачити куда йде кожна копійка, вплоть до того куда ту лампочку вкрутять, а зараз нам тільки басні розказують що і куди йде.

Знайшов би інвесторів, які б будували економне житло, для старту, для молоді, щоб могли собі дозволити для старту житло отримати, нехай в кредит але не під драконівські відсоткі.

Наробив би шухера чиновникам, щоб взяток не брали, робив би підстави всілакі для чиновників щоб дрожали коли навіть їм пропонують шоколадку в подарунок по це розцінується як взятка.

Тоді б може давали б і дозволи вчасно, забудовники менше б тратили нервів та грошей на дозвола.

І ти думаєш тобі це дозволять зробити???

Для цього тобі потрібно мати підтримку президента, керівника уряду, і конституційну більшість в парламенті!!!

Тому що якщо ти будеш такий чесний як описав вище і не будеш віддавати в так званий "общак" мером тобі явно не бути! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

PS: хочу бути мером Луцька

******************

А так то я б зробив все прозрачно, щоб кожен лучанин в онлайні міг бачити куда йде кожна копійка, вплоть до того куда ту лампочку вкрутять, а зараз нам тільки басні розказують що і куди йде.

Знайшов би інвесторів, які б будували економне житло, для старту, для молоді, щоб могли собі дозволити для старту житло отримати, нехай в кредит але не під драконівські відсоткі.

Наробив би шухера чиновникам, щоб взяток не брали, робив би підстави всілакі для чиновників щоб дрожали коли навіть їм пропонують шоколадку в подарунок по це розцінується як взятка.

Тоді б може давали б і дозволи вчасно, забудовники менше б тратили нервів та грошей на дозвола.

:D

"я б зробив все прозрачно, щоб кожен лучанин в онлайні міг бачити куда йде кожна копійка, вплоть до того куда ту лампочку вкрутять" певно, сам би програмку заваяв би, базу даних підчіпив би, і "куди лампочку вкрутили" теж сам би сидів і заносив в ту базу, да? ;) ночі ж довгі, правда? ;)

"Знайшов би інвесторів, які б будували економне житло, для старту, для молоді, щоб могли собі дозволити для старту житло отримати, нехай в кредит але не під драконівські відсоткі" ОПА! ти знаєш, ДЕ такі інвестори валяються? А ти в курсі, що "інвестор" - це бізнесмен, не "меценат", а саме "БІЗНЕСМЕН", тобто той, хто хоче від своїх капіталовкладень прибуток! А ти йому ЩО даси? Свою чарівну посмішку? Чи "Дякую"? Та ні, певно, доведеться якийсь ЦУМ йому віддати, чи частину парку, чи ще щось... От, диви, ти вже й не такий білий і пухнастий.

Про кредит не під "драконівські проценти" пояснити так само?

"Наробив би шухера чиновникам, щоб взяток не брали, робив би підстави всілакі для чиновників щоб дрожали коли навіть їм пропонують шоколадку в подарунок по це розцінується як взятка." :) Сам би ходив і "шухер" їм робив? Чи сам би "підстави" влаштовував би? ;) Для цього потрібно з системою боротись. А тут "один в поліі НЕ воїн", тим більше навіть не воїн, а салага, котрий "пороху не нюхав".

Ти вирішив, що вдягнеш труси поверх спортивного костюму і вже СУПЕРМЕН?! Ні :)

Тут потрібні зуби, кігті, досвід, міцний тил, надійна команда, і т.д. А це все з одного підліткового героїзму та ентузіазму не вродиться...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Слухайте не нада тут мені розказувати на рахунок програмування та програмного забезпечення. Я знаю що і скільки коштує на рахунок програмування і реальної ціни програм, як прикладних так і під веб.

От наприклад у ліфтах реклама вісить, так? Так чому це часна компанія, а не та компанія яка належить місту, і питання чому тоді я плачу за ліфт, якщо за рекламу хтось там платить? Куди гроші йдуть?? Виходить я плачу за утримання ліфта, за те, що якась фірма на халяву вішає рекламу в ліфті, а хтось стриже капусту, а може мені не подобається колір рекламки, от я не люблю жовтий колір і все тут, я плачу за те щоб ліфіт працював, а не за те щоб там вісіло казна що.

Якщо вже б так, що раз висить реклама частина йде на утримання ліфта, то якщо мешканці б не платили за рекламу, але поставити умову, якщо у вас не ламають рекламні щити і так далі, ви за утримання ліфта не платите взагалі, це складно зробити?

Тут можна говорити багато про що, просто у нас в мерії, як палатку поставити так це будь-ласка, а як щось з толком я впевнений тобі гайки швидко закрутять.

На рахунок шухера то все простіше чим ви тут думаєте, якщо зробити пару "посадок" реальних, щоб показали як той чиновник рукавиці шиє, а ще краще в жовті води на уранові рудники, то думаю не було б охоти брати собі на лапу. А хто з тих, хто в погонах ходить не хоче нових личок, головне підхід.

Акція, хто здасть з потрохами не чистого на руку чиновника, отримаєте швидке рішення ваших проблем з іншими інстанціями. Здав наприклад не чистого на руку того хто дає якийсь дозвіл, інші дозволи отримаєш швидше, при умові виконанні всіх стандартних норм. Думаю б здавали як "Добрий день", бо є організації де все нормально, а їх постійно дрюкають не ясно за що.

Далі, проблема не в спонсорах чи інвесторах, проблема в бюрократії, якщо правильно все організувати будуть і інвестиції. А не те що зараз, всі на лапу хочуть капусту отримати, хоча це багатьом на руку, відкупився собі і все гуд.

І на рахунок будинку, ще раз кажу, якщо все робити нормально, і давати інвесторам зелене світло, то не буде така ціна заоблачна, і регулювати ціну, мерія вам дає поблажкі там і там, а ви мерії даєте гарантії і так далі. І все, всі будуть раді.

Що заважає мерії залучити інвестиції в населення, наприклад будемо будувати будинок на 100 квартир, якщо буде адекватна ціна, то за рік побудують і будинок, перший поверх здадуть під комерцію, і так далі, і мерія ще собі капусту буде мати за утримання того ж самого будинку - це погано? А не те що ціна за собачу буду (малосімейку) коштує 22 тис. доларів в будинку якому 50 років? Чи скажете це адекватна ціна при зарплаті в 200 доларів? Там що золота цегла? А може це просто роздуто все як мильна бульбашка? Яка незрозуміло коли лопне. Чому та ж сама малосімейка в іншому місті коштує в рази дешевше, чи там цегла інша?

Наші мери який би не був, то в них тільки й проблема де яку вулицю переіменувати і де б палатку притулити пивну, от і всі заботи.

Я вже давно не підліток, так що тут хибна думка у деяких.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Слухайте не нада тут мені розказувати ...

...

Я вже давно не підліток, так що тут хибна думка у деяких.

:) не бути тобі ніколи мером :)

...

Хоча про ліфт круто! Я майже ніхєра не пойняв :_39:

;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От наприклад у ліфтах

Може, для початку, мером ліфту станеш? Розберешся там - можеш і в очільники Луцька балатуватись ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Харош офтопить, модери, ви де?

По темі:

Потрібна допомога журналістів. Вчора Клімчук і Романюк представили мешканцям висновки експертизи і відповідали на запитання мешканців, поставлені їм мною. Відповіді були місцями вражаючі. Допоможіть висвітлити і рознести інформацію!!!!!!

мої контакти - наразі тільки лічка, або фейсбук

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

видел фчера по аверсу как Климчук прессу выгонял :(

Можливо, записали репортаж? Або можливо хтось має його, залийте куди-небуть. Або у двух словах розкажіть, що там було і чим закінчилось. Дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можливо, записали репортаж?

Клімчук попросив не знімати, мовляв, по-людськи дайте поговорити. Потім люди сказали, що це все марна справа. Коротше, підфарбують і назад в будинок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

... і відповідали на запитання мешканців, поставлені їм мною...
:_31:

Потрібна допомога журналістів. .... Допоможіть висвітлити і рознести інформацію!!!!!!

а тут нею поділитись? чи це секрет тільки для журналістів?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:_31:

я мешканець того будинку, і вів розмову з Клімчуком і ко від імені мешканців.

а тут нею поділитись? чи це секрет тільки для журналістів?

Це не секрет, але в мене немає часу і особливого бажання розпинатись на форумі, оскільки це не принесе результату у вирішенні проблеми. І я не журналіст тож, відповідно, не можу грамотно і зрозуміло для всіх! викласти те, що відбувалось на цій "пресконференції", написати статтю.

В кратце можу сказати таке - Що влада чхає на варіанти вирішення проблеми які прийнятні для людей. Вони їх навіть не розглядають. Висновки два - або вони настільки вузько мислячі, або це їм не вигідно.

п.с.: як на мене, то реальності відповідають обидва варіанти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я от щось не розумію. Квартири приватизовані? Так? Вони у власності жильців. Так які претензії тоді до влади? Це ж ваша власність, от з нею самі і розбирайтесь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я от щось не розумію. Квартири приватизовані? Так? Вони у власності жильців. Так які претензії тоді до влади? Це ж ваша власність, от з нею самі і розбирайтесь.

не розумієш? ну то й не пиши дурість
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

seolutsk, дам натяк: обвалилися квартири чи будинок? І ще один: жильці повинні здійснювати нагляд за тех. станом будівлі чи спеціальні організації; нагляд за дотриманням проектних вимог при реконструкції?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

foxx77 читав ваші пости і зробив висновок, ви та ваші родичі напевно купили страховку від всього в житті, а таке що ви тут набажали деяким повернеться до вас повірте в це. Так японці говорять, якщо читнути народну мудрість їхню.

А на рахунок тут умнічання людей, що тіпа жильці винні і квартири приватизовані і так далі. А тут просто склалось так історично що коли будують будинок і заселяються люди, ніхто не зстрахований від ідіотів сусідів яким на все чхати і плювати по типу, вищі поверхі кажуть треба кришу забити щоб ніхто не лазив з дітей, а нижчі поверхи кричать нам пофіг ваша криша треба в підвал вставити двері бо там бомжі лазять. І коли топить кришу, то всім хто нижче пофігу, так само коли топить підвал то всім хто вище плювати на тих, хто нижче живе :) - такий менталітет.

І мало хто скаже, давайте скинемся (оптимально, враховуючи достаткі сімей і так далі, бо є і такі що мол, а чого я даю 200 грн, а бабка пенсіонерка нічого, тож пенсію получає, а те що сам на джипі рассікає, і одна заправка на день коштує більше чим бабка пенсії отримує то пофіг) вставим і двері потихеньку, і кришу перекриємо і лампочки вкрутим, так фігу.

Тому то все утопія.

А те, що тут деякі розпинаються що люди раді перспективу отримати квартиру, це чехня. Візьміть наприклад вдома розбийте вазу вщент яка вам дорога чимось, і потім вам кажуть та я тобі куплю кращу. І що? Вас це задовільнить?

Раз є служби, яких наплодили мають то все контролювати і працювати на благо людей, а не на свої кишені.

А зараз будинки які будуються деякі напевно ще гірші за старі хрущовкі.

І є в Луцьку будинки багатоповерхові, де видно що нормальні люди зібрались і стіни не пописані, і лампочки вкручені і криша не тече, і по поверхам вазони стоять, і люди привітні, коли йдеш тебе вперше бачать вітаються.

А ті багатії що кричать я от в будинку свому живу і мені пофіг на всіх, так добре що ви такі круті, або у вас так добре склалось що ви самі живете і піклуєтесь про себе.

Владі чхати на всіх, це було і буде. Це така система яку вони самі собі побудували.

Тут треба ставити к стєнкє, не гуманно хтось скаже, а якщо б так поставити ребром питання, хочеш бути чиновником (при умові що ти компетентний) не вопрос, але якщо щось не так з твоєї вини, свя твоя сім'я і ти разом поїде на уранові рудніки років так на 20, думаю поменшало б тоді охочих лізти на всякі там посади.

Саме прикро що всі ми, хто живе в будинках під прицілом - форс мажору, а тим хто умнік мол я в будинку свому живу мені пофігу, то будиночок може й загорітись, чи там дощ змити, тоді що казати, самі винні, чомусь в інших країнах виділяє бюджет кошти, відбудовує простим людям будинки, квартири, могли б теж сказати ваше діло, хто винен що торнадо знесло вашу оселю.

Тому і обираємо владу, щоб за нас піклувалась, "лєлєяла" свій електорат, а не для того щоб їхнє життя збагатити, а їхні сині і дочки пухли б от "бєздєлья".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...