Перейти до змісту

Crytek объявила о выходе шутера Crysis 3


sergmaestro

Рекомендовані повідомлення

4Гб?! Це щось новеньке, в мене 4Гб(2х2) і вже на 5-ій місії. Швидше за все, у Вас якісь додаткові непотрібні процеси виконуються. Я перед запуском гри завершую максимум додаткових програм і процесів, залишаю лише основні та антивірус (Kaspersky Crystal 12.0.1.288) увімкненими.

Теж скажеш не потрібні процеси?! Потрібні! Раз вони в мене запущенні значить вони мені потрібні!

Я таким "хворів" коли в мене ще був целерон 2.0 і 256мб ОЗУ.

З тих пір намагався утримувати кількість ОЗУ в достатній кількості.

Зараз допоки немає ОЗУ, прийдеться відложити "цяцю" і замовити дві планочки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 183
  • Створено
  • Остання відповідь

4Гб вже мало для "Кризи"!

Ну не знаю, у мене теж 4 гіга а ситуація наступна:

48548d07ea7519fea6b35dd427182a90.jpg

Ще цілих 800 метрів є, можливо свопа не вистачає?

Відео 5750 трохи грузить, налаштування середні, не став заморочуватись тонкою підстройкою

e749f589db7bbb7b905433ca5c299fee.jpg

Ну а процика amd 435 @ 3305 Мгц вистачає

b7b9763758c9b8819a6625d1dc7204b8.jpg

257243fe6d95d7959fddf052571d2e0e.jpg

о_0 а це сюди як потрапило?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще цілих 800 метрів є, можливо свопа не вистачає?

Я думаю що своп вимкнений, такі повідомлення видаються зазвичай коли працюють без свопа.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4Гб?! Це щось новеньке, в мене 4Гб(2х2) і вже на 5-ій місії. Швидше за все, у Вас якісь додаткові непотрібні процеси виконуються. Я перед запуском гри завершую максимум додаткових програм і процесів, залишаю лише основні та антивірус (Kaspersky Crystal 12.0.1.288) увімкненими.

Теж скажеш не потрібні процеси?! Потрібні! Раз вони в мене запущенні значить вони мені потрібні!

Я таким "хворів" коли в мене ще був целерон 2.0 і 256мб ОЗУ.

З тих пір намагався утримувати кількість ОЗУ в достатній кількості.

Зараз допоки немає ОЗУ, прийдеться відложити "цяцю" і замовити дві планочки.

Потрібні чи ні - Вам краще знати, я лише хотів сказати, що під час гри необов'язково щоб були запущені додаткові програми типу Скайпу, торента чи браузерів, які додатково "хавають" ОЗУ.

А якщо у Вас досить товстий гаманець і багато терпіння - тоді замовляйте ще скільки завгодно ОЗУ, хоч до 32 Гб, право Ваше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Потрібні чи ні - Вам краще знати, я лише хотів сказати, що під час гри необов'язково щоб були запущені додаткові програми типу Скайпу, торента чи браузерів, які додатково "хавають" ОЗУ.

А якщо у Вас досить товстий гаманець і багато терпіння - тоді замовляйте ще скільки завгодно ОЗУ, хоч до 32 Гб, право Ваше.

Гаманець не товстий, я просто пляшки здам після 8 березня і куплю парочку ОЗУ. На щасття нинішня її вартість зробити це дозволяє :D

А терпіння в мене не має кожного разу вимикати програми.

2Lisovic

Так, файл підкачки вимкнений.

Да, сглаживание в этой игре решает многое, в качестве картинки.

повністтю згідний

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4Гб?! Це щось новеньке, в мене 4Гб(2х2) і вже на 5-ій місії. Швидше за все, у Вас якісь додаткові непотрібні процеси виконуються. Я перед запуском гри завершую максимум додаткових програм і процесів, залишаю лише основні та антивірус (Kaspersky Crystal 12.0.1.288) увімкненими.

Теж скажеш не потрібні процеси?! Потрібні! Раз вони в мене запущенні значить вони мені потрібні!

Я таким "хворів" коли в мене ще був целерон 2.0 і 256мб ОЗУ.

З тих пір намагався утримувати кількість ОЗУ в достатній кількості.

Зараз допоки немає ОЗУ, прийдеться відложити "цяцю" і замовити дві планочки.

Потрібні чи ні - Вам краще знати, я лише хотів сказати, що під час гри необов'язково щоб були запущені додаткові програми типу Скайпу, торента чи браузерів, які додатково "хавають" ОЗУ.

А якщо у Вас досить товстий гаманець і багато терпіння - тоді замовляйте ще скільки завгодно ОЗУ, хоч до 32 Гб, право Ваше.

Ай то нашо так перебільшувати, давно пора обновитись до 8ГБ, враховуючи що оперативка зараз коштує як туал. папір.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ай то нашо так перебільшувати, давно пора обновитись до 8ГБ, враховуючи що оперативка зараз коштує як туал. папір.

Для чого стільки? навіть жпа4 всю не зїдає... 4 з головою, якщо хіба ви не якимось там 3д рендерінгом займаєтесь чи ще якісь потужні програми...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ай то нашо так перебільшувати, давно пора обновитись до 8ГБ, враховуючи що оперативка зараз коштує як туал. папір.

Для чого стільки? навіть жпа4 всю не зїдає... 4 з головою, якщо хіба ви не якимось там 3д рендерінгом займаєтесь чи ще якісь потужні програми...

А так, хай буде! Вона ніколи не буде лишньою ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мусів додавати ОЗУ. Стало 8. Полегшало. Відключив свопи всякі, хайберфіли і т.п.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А на 10 діректі що ніяк не пограти?

Патч 1.1 позволит игре работать на DX10 картах.

Тик

Наскільки мені відомо, поки це доступно для ліцензії.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Вчора поставив собі Кризу 3.. запускаю, а він мені каже... ГПУ має підтримувати ДХ11... ех...

Спробую сьогодні патч.. мож запуститься... Заодно тестану, як піде на 280 ЖТХ.)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я граюся. Цікаво дойти до кінця. Бісить те, що багато сцен в темноті вночі. Не те що 1-й.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бісить те, що багато сцен в темноті вночі.

Це Ви ще не грали рівень "підземелля Чорнобиля" в OGSE-моді другого Сталкера ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

питаннячко ...НА ЯКІХ НАЛАШТУВАННЯХ МОЖНА ГРАТИ КРИЗУ 3...така конфа

мамка Asus M5A97 Evo R2.0

проц phenom 2 x6 1055T ...2.8 6m.

RAM 4 gb 1600

Video NVIDIA GeForce GTX 470 GPU http://www.gigabyte.com/products/product-page.aspx?pid=3446#sp :_08: :_08:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

питаннячко ...НА ЯКІХ НАЛАШТУВАННЯХ МОЖНА ГРАТИ КРИЗУ 3...така конфа

мамка Asus M5A97 Evo R2.0

проц phenom 2 x6 1055T ...2.8 6m.

RAM 4 gb 1600

Video NVIDIA GeForce GTX 470 GPU http://www.gigabyte....spx?pid=3446#sp :_08: :_08:

Скачай з сайта Нвідіі прогу GeForce Experience, вона автоматично оптимально налаштує
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дуже яскраві в мене спогади про дум 3.)))

Фігачу я в навушниках..., монітор "галімий" гра чорна.... жінка з маленькою (ще тоді) дитиною мирно сплять... а я крадусь по темному проході.. підсунувшись впритул до моніка.. ніби це допоможе щось розгледіти.. І тут зненацька з характерним пронизливим криком-писком і спалахом зявляється вонена тварюка.. так дало по вухах і спалахнуло... що я пля.. шарахнувся від моніка.... мить.... і я вже сиджу на сраці за метра пвітора від компа на підлозі. )))))))))))))))))))))

Глянув всі далі сплять... і Слава Богу.. виключив комп.. і з довольною рожою пішов спати.)))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

double_facepalm.png

Вчора переставив налаштування ВСІ на макс (не хай) і літає все. Гарненько так... 1920х1080р 23" (нагадаю).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Причины: крайняя тупость !! А точнее ложь!!! Комфортной игры на вашей видяхе не будет при макс.....

Средние и то нужно посмотреть....

И сразу вопрос ваша видяха лучше за эту? http://hard.rozetka.com.ua/palit_gtx670_dc2_2gd5/p216584/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Как писал здесь человек нужно как минимум 2 видеокарты.... и это один правильный ответ, !! Видео з ютуба тоже бред 680 на ультра не справится идеально! Я говорил з человеком у кого 680 плавности идеальной нету! Женя не вводи людей в заблуждение! ты цифры пишы в фпс.... 30 фпс это не нормально для геймера!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...