Перейти до змісту

Crytek объявила о выходе шутера Crysis 3


sergmaestro

Рекомендовані повідомлення

Зараз прийде Зіберс в цей пост і пояснить.

Ти но скажи, який в тебе проц.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 183
  • Створено
  • Остання відповідь

2Zheny@, Здається ти переплутав, все ж "Max" вище ніж "Hight".

2R9 Fenomen, Найбільше відеокарти напрягає зглажування, якщо його зменшити, то 2х відеокарт не потрібно. Взагалі то це маразм, там і різниці непомітно. Все те зглажування - маркетинговий хід, щоб люди платили 8кілогривень за дві відяхи, а картинка майже не міняється.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2Zheny@, Здається ти переплутав, все ж "Max" вище ніж "Hight".

2R9 Fenomen, Найбільше відеокарти напрягає зглажування, якщо його зменшити, то 2х відеокарт не потрібно. Взагалі то це маразм, там і різниці непомітно.

Я страдаю таким))) і готов платити за ідеал!! но я не можу читати такі пости де 560 справляється на ультра! ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

R9 Fenomen, а Ви часом не з тих таваріщей хто фапає на різницю між 35 і 37 фпс (образно) ;)

upd: а бачу такий... ну фапати на фпс це тоже тра :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2Zheny@, Здається ти переплутав, все ж "Max" вище ніж "Hight".

2R9 Fenomen, Найбільше відеокарти напрягає зглажування, якщо його зменшити, то 2х відеокарт не потрібно. Взагалі то це маразм, там і різниці непомітно.

Я страдаю таким))) і готов платити за ідеал!! но я не можу читати такі пости де 560 справляється на ультра! ))

Ідеал ??? 8к гривень за 7 год. геймплею ? О_о

Я пройшов гру вже два рази на Мах. ( не ультра) - відео 5670 (розігнана) ... і кращої графіки (на мою думку ) просто не потрібно !

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не одна же игра кризис требовательная :)

З шутерів - сама )))) Покуруче Батли 3 буде ... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скачай http://wf.mail.ru/ , це онлайн шутер від Crytek, мені краще за СOD і БФ. попробуй.... все , що треба це пошту від mail.ru ... мейл і сюди вліз ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

R9 Fenomen,

2Zheny@, Здається ти переплутав, все ж "Max" вище ніж "Hight".

2R9 Fenomen, Найбільше відеокарти напрягає зглажування, якщо його зменшити, то 2х відеокарт не потрібно. Взагалі то це маразм, там і різниці непомітно.

Я страдаю таким))) і готов платити за ідеал!! но я не можу читати такі пости де 560 справляється на ультра! ))

Ідеал ??? 8к гривень за 7 год. геймплею ? О_о

Я пройшов гру вже два рази на Мах. ( не ультра) - відео 5670 (розігнана) ... і кращої графіки (на мою думку ) просто не потрібно !

Типовий споживацький підхід. Наведу приклад - сама цікава гра, яку я грав - Готика 2 (ну образно виражаючись, ігр хороших багато), конфігурації вистачало на той час середньої скажімо. Тоді як Криза 3 - повний відстій і шлак, я б її і не дограв, якби вона не була такою короткою, а у мене стільки вільного часу. Але люди платять дофігіща грошей, за які скажімо можна з'їздити в Париж, щоб грати таке, та ще й хвалаться цим, маразм повний.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скачай http://wf.mail.ru/ , це онлайн шутер від Crytek, мені краще за СOD і БФ. попробуй.... все , що треба це пошту від mail.ru ... мейл і сюди вліз ))

Попробую . Дякую )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перший крізіс я не міг грати на максимумі. Другий літав на цій же конфігурації на максимумі.

Третій (зараз) на останніх настройках - комфортно. фрапс показує 30-45 фпс. на 1920х1080.

Кризіс 3 - це типовий приклад не збалансованої гри. Де витрачається уйма ресурсів - при чому даремно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перший крізіс я не міг грати на максимумі. Другий літав на цій же конфігурації на максимумі.

Третій (зараз) на останніх настройках - комфортно. фрапс показує 30-45 фпс. на 1920х1080.

Кризіс 3 - це типовий приклад не збалансованої гри. Де витрачається уйма ресурсів - при чому даремно.

Тепер згідний )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я з тих , хто не грає з меншим фпс ніж 60 ))) не можу...

А какая у вас видеокарта?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я з тих , хто не грає з меншим фпс ніж 60 ))) не можу...

Це вже симптоми батенька...

Сміливо можна ставити діагнос - "ГейМЕР"

І теке ніби вже лікується

:D

ІМХО

Витрачати кучу ресурсів, віддавати їх китайцям, щоб побачити миготливі кадрики на рівні 60 це я вважаю повним ХХХХХ! Адже нервова система людини з 5 кратною дозою адреналіну не здатна сприйняти зміну кадрів понад 30. А тим паче ця гра не варта цього.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я з тих , хто не грає з меншим фпс ніж 60 ))) не можу...

А какая у вас видеокарта?

Asus gtx670 я граю кризис на середніх) хотів gtx680 но вона теж не покаже того результату , що я хочу... так що немає чого переплачувати... хіба, що дві ставити....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я з тих , хто не грає з меншим фпс ніж 60 ))) не можу...

Це вже симптоми батенька...

Сміливо можна ставити діагнос - "ГейМЕР"

І теке ніби вже лікується

:D

ІМХО

Витрачати кучу ресурсів, віддавати їх китайцям, щоб побачити миготливі кадрики на рівні 60 це я вважаю повним ХХХХХ! Адже нервова система людини з 5 кратною дозою адреналіну не здатна сприйняти зміну кадрів понад 30. А тим паче ця гра не варта цього.

У меня друг так же играл при 30фпс и говорил у меня видеокарта тянет все на ультра))) но когда я ему показал что такое 30 и 60 фпс))) он поменял свое мнение))) и сказал, да 60 это на много лучше))) поверте когда играешь игру в онлайне з 30 фпс, это шляпа полная)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я з тих , хто не грає з меншим фпс ніж 60 ))) не можу...

Це вже симптоми батенька...

Сміливо можна ставити діагнос - "ГейМЕР"

І теке ніби вже лікується

:D

ІМХО

Витрачати кучу ресурсів, віддавати їх китайцям, щоб побачити миготливі кадрики на рівні 60 це я вважаю повним ХХХХХ! Адже нервова система людини з 5 кратною дозою адреналіну не здатна сприйняти зміну кадрів понад 30. А тим паче ця гра не варта цього.

У меня друг так же играл при 30фпс и говорил у меня видеокарта тянет все на ультра))) но когда я ему показал что такое 30 и 60 фпс))) он поменял свое мнение))) и сказал, да 60 это на много лучше))) поверте когда играешь игру в онлайне з 30 фпс, это шляпа полная)))

Ух, як у вас все запущено...!

Прям епідемія

Вимкніть FPS програмку під час ігор і одразу полегшати має! ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...