Перейти до змісту

Crytek объявила о выходе шутера Crysis 3


sergmaestro

Рекомендовані повідомлення

Забагато, мені здається. Он на попередній сторінці є огляд на Ютубі. Що, типу, графіка ніразу не відповідає заявленій!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 183
  • Створено
  • Остання відповідь

Шо вы сыпите соль на перец.Я тут на своем самоваре еле на средних могу играть

і5-2500к без розгону, GTX560, 8Гб ОЗУ
нужна вторая видяха для full hd,

Тьху, аж читать.....завидно :_02:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тобто для ФулHD треба 2 відахі??? Тіпа по іншому не дасть?

Цікавий підхід виробників, скоро будемо апгрейдити відеосистему парами...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Zheny@, отпишись, пожалуйста, об результате ;)

Ато у меня аналогичная конфигурация: і5 и GTX560Ti, интересно вытянет ли :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я граю на середніх, та деякі параметри на макс. G860 + GTX560Ti + RAM6, мон 22 (1680х1050). Пробував грати при усіх МАКС. можливо, еле в деякі моменти не комфортно.

Не запускалась 2 місія, закинув новий кряк. Запустилась, але слідуюча проблема. Коли підняв рушницю цефів із неї потрібно знищити, 3-ри гармати, які знаходяться на сторожовій-башні, що під куполом. Реакція зброї, просто клацає, немов пустий магазин. Можливо хтось знає рішення?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тобто для ФулHD треба 2 відахі??? Тіпа по іншому не дасть?

Цікавий підхід виробників, скоро будемо апгрейдити відеосистему парами...

для fullhd + максимальные настройки графики. Не ну можно поставить свеженький Titan, он тянуть будет...

тесты http://www.guru3d.com/articles_pages/crysis_3_graphics_performance_review_benchmark,7.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно замовив новий кулер під свій проц. Бо, боюся, що без перегріву мені не обійтися. Завтра має бути мій новий Zalman cnpsx10 performa.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як десь писали вище, витрачати 4к грн., щоб 5 годин у гру побігати, ні дякую:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Грав гра не погана правда на 2 місіі проблеми є... Битий крек і читав що в багатьох на 5 і останій місіі теж проблеми є

С новым кряком нет проблем, но нужно играть сначала, старые сохранения не подходят! А проблема с последним противником в конце игры решается, через командную строку, пишем в строке - map EndGame и нажмите Enter
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно замовив новий кулер під свій проц. Бо, боюся, що без перегріву мені не обійтися. Завтра має бути мій новий Zalman cnpsx10 performa.

Не плохой выбор, "цена качество" я под ёлку положил себе такой :)

Камень без разгона ,температура в простое :

1j6wJ.png

на стоковом охлаждении была на 10 градусов больше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я граю на середніх, та деякі параметри на макс. G860 + GTX560Ti + RAM6, мон 22 (1680х1050). Пробував грати при усіх МАКС. можливо, еле в деякі моменти не комфортно.

Не запускалась 2 місія, закинув новий кряк. Запустилась, але слідуюча проблема. Коли підняв рушницю цефів із неї потрібно знищити, 3-ри гармати, які знаходяться на сторожовій-башні, що під куполом. Реакція зброї, просто клацає, немов пустий магазин. Можливо хтось знає рішення?

В друга така ж проблема була, вихід найшли, - я йому вже пройдений рівень скинув...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я граю на середніх, та деякі параметри на макс. G860 + GTX560Ti + RAM6, мон 22 (1680х1050). Пробував грати при усіх МАКС. можливо, еле в деякі моменти не комфортно.

Не запускалась 2 місія, закинув новий кряк. Запустилась, але слідуюча проблема. Коли підняв рушницю цефів із неї потрібно знищити, 3-ри гармати, які знаходяться на сторожовій-башні, що під куполом. Реакція зброї, просто клацає, немов пустий магазин. Можливо хтось знає рішення?

В друга така ж проблема була, вихід найшли, - я йому вже пройдений рівень скинув...

Как вариант.

так скинте сюда, может кому и пригодится.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як десь писали вище, витрачати 4к грн., щоб 5 годин у гру побігати, ні дякую :)

Проблема в тому, що пройде 6-12 місяців і більшість ігор буде требувати таку ж планку, згадайте як вийшла ГТА4 чи 1-й Крізіс, було ж те саме...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пройде 6-12 місяців

і я дозбираю гроші на топову (на той вже час) відяшку :) Зараз я не готовий виділити 3,5-4К грн за хорошу (не найкращу) відеокарту.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а я й не казав, що треба прямо зараз.

Взагалі коли був на ПК, то грейдив відаху, тільки коли найкраще співвідношення ціна/потужність/запас міцності по часу.

А зараз я просто побачив, що мій ноут вже не тяне будь-що на Максимумі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я граю на середніх, та деякі параметри на макс. G860 + GTX560Ti + RAM6, мон 22 (1680х1050). Пробував грати при усіх МАКС. можливо, еле в деякі моменти не комфортно.

Не запускалась 2 місія, закинув новий кряк. Запустилась, але слідуюча проблема. Коли підняв рушницю цефів із неї потрібно знищити, 3-ри гармати, які знаходяться на сторожовій-башні, що під куполом. Реакція зброї, просто клацає, немов пустий магазин. Можливо хтось знає рішення?

В друга така ж проблема була, вихід найшли, - я йому вже пройдений рівень скинув...

Как вариант.

так скинте сюда, может кому и пригодится.

SaveGames.rar

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я граю на середніх, та деякі параметри на макс. G860 + GTX560Ti + RAM6, мон 22 (1680х1050). Пробував грати при усіх МАКС. можливо, еле в деякі моменти не комфортно.

Не запускалась 2 місія, закинув новий кряк. Запустилась, але слідуюча проблема. Коли підняв рушницю цефів із неї потрібно знищити, 3-ри гармати, які знаходяться на сторожовій-башні, що під куполом. Реакція зброї, просто клацає, немов пустий магазин. Можливо хтось знає рішення?

В друга така ж проблема була, вихід найшли, - я йому вже пройдений рівень скинув...

Как вариант.

так скинте сюда, может кому и пригодится.

SaveGames.rar

:_08: шось нет глюкнув...

Добавлю відео-огляд :0100: :0100: :0100:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Добавлю відео-огляд :0100: :0100: :0100:

було на 2-й сторінці вже.

Упс, не побачив, доречі Zheny@ ти пробував грати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2500+7950 на максе фулХаДэ усё летает, что за страшилки про Нвидиа слай из 670-ых тут рассказывают?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У мене склалося враження, що гра більше напрягає процесор центральний ніж відеокарту. У мене 6 ядерний феном, завантаження відеокарти було на рівні 60%. Графічні налаштування я попустив добряче :)

а теперь смотрим процессорозависимость игры и не пишем фигню http://www.overclockers.ru/lab/52339_2/Crysis_3_testirovanie_proizvoditelnosti.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У мене склалося враження, що гра більше напрягає процесор центральний ніж відеокарту. У мене 6 ядерний феном, завантаження відеокарти було на рівні 60%. Графічні налаштування я попустив добряче :)

а теперь смотрим процессорозависимость игры и не пишем фигню http://www.overclock...ditelnosti.html

Тут якраз і видно, що FPS відрізняється на 16-20% між Феномом і І5.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Между 6-ядерным феномом и i5 2500k 13%, но это не значит что "У мене склалося враження, що гра більше напрягає процесор центральний ніж відеокарту."

Загрузка видяхи на 60% именно из-за того что "Графічні налаштування я попустив добряче" А не от процессорозависимости .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...