Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

В тіи акції все чесно, на її рекламі навіть намальовано , для кого вона :)

0382e2a6c17c785c6c6b3ec1da81a0ac2535c636

Змінено користувачем Kiolan
  • Дякую! 1
  • Ха-ха 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 2,4 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Хто знає, як заблокувати асолютно ВСІ вхідні смс? З інтернету, з коротких номерів, зі звичайних номерів....

Все почалось з того, що місяця два назад - почались здвінки ,типу знаєте таку-то людину? Кажу - ні, таких було кілька дзвінків,

в результаті були послані. Потім, почались смс - передайте такому-то що в нього кредит, смс приходять досі. Ну а перед новим роком,

почали приходити смс зі всіх можливих контор типу - манівео, швидкі гроші і т.п., більше 10-ти різних контор з прозицією отримати кредит, таких смс - більше 20 штук на день. Як повністю відключити вхідні смс? Номером користуюсь 10 років, шкода міняти, до картки не прив'язаний, мої знайомі - смс не користуються, тобто, відмова від смс мене влаштовує, але як це зробити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 минут назад, Bliksss сказал:

Хто знає, як заблокувати асолютно ВСІ вхідні смс? З інтернету, з коротких номерів, зі звичайних номерів....

Все почалось з того, що місяця два назад - почались здвінки ,типу знаєте таку-то людину? Кажу - ні, таких було кілька дзвінків,

в результаті були послані. Потім, почались смс - передайте такому-то що в нього кредит, смс приходять досі. Ну а перед новим роком,

почали приходити смс зі всіх можливих контор типу - манівео, швидкі гроші і т.п., більше 10-ти різних контор з прозицією отримати кредит, таких смс - більше 20 штук на день. Як повністю відключити вхідні смс? Номером користуюсь 10 років, шкода міняти, до картки не прив'язаний, мої знайомі - смс не користуються, тобто, відмова від смс мене влаштовує, але як це зробити?

По суті не знаю.... але знаю є можливість блокувати номери... або як мінімум сповіщення блокувати від певних номерів і тд.... що в андроіді що в айфонах... це може частково вирішити проблему якщо не знайдете змоги повністю смс вимкнути...

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та номери блокувати - марна справа, в них пул номерів вимірюється сотнями...

А як блокувати смс з коротких номерів, та абонентів типу "MKZM", "VASHIGROSHI", "PRIVATGROSHI" і т.п. ?

Дивився софт під андроїд, типу антиколектор і т.п., але нічого путнього не знайшов, мож хто знає щось толкове?

Змінено користувачем Bliksss
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

35 хвилин тому, Bliksss сказано:

Як повністю відключити вхідні смс?

ніяк. нажаль...

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, jack74 сказано:

ніяк. нажаль...

та я здогадався що через оператора, або USSD команди неможливо, а в андроїдах нема такої функції?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене наприклад просто відключене сповіщення про прихід смс, тобто ні звуку, ні візуальної індикації. Тобто вони приходять, але хай собі приходять, вони мене ніяк не турбують, зайшов собі просто раз в тиждень в меню смс, видалив всі скопом та й все. Чим не варіант ? Але в мене стоїть MIUI Pro, а це кастом, і з досить широким спектром індивідуальних налаштувань, які ймовірно недоступні на звичайному андроіді.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, Bliksss сказал:

та я здогадався що через оператора, або USSD команди неможливо, а в андроїдах нема такої функції?

 

Колись в звичайних тєлєпонах достатньо було видалити чи змінити в налаштуваннях номер смс центру. Перед тим як писати цей пост, зробив так в своєму андроід-телефоні, але смс як йшли так і йдуть. Але спробуй в своєму, може допоможе. Зайди в смс, налаштування і шукай номер центру повідомлень, в водафона це +38050000501.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

24 хвилин тому, nickel сказано:

Колись в звичайних тєлєпонах достатньо було видалити чи змінити в налаштуваннях номер смс центру

це для вихідних повідомлень, на вхідні - не діє

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

Сьогодні випадково прочитав смс від оператора, зазвичай їх ігнорю. Написали що для мене є якась вигідна пропозиція...... 

Проплачував рік без абонплат постійно, а цього року забив, і ось, не минуло і 2 місяця. 

Screenshot_20200415_203854_com.google.android_apps.messaging.thumb.jpg.52f59e9d7b51c118c01b070e0cee6358.jpg

Дружина також довго не поповняла рахунок, то їй тариф на 4Гб і 200хвилин дали за 55гривень.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Серега89теж така схема була, через 2-3 місяці поповнень водафон на радощах підняв на 15₴ абонплату :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 минут назад, Rolex сказал:

@Серега89теж така схема була, через 2-3 місяці поповнень водафон на радощах підняв на 15₴ абонплату :)

Зараз подзвоню до оператора, покошмарю трохи. Послухаю що розкажуть... 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 15.04.2020 в 21:06, Rolex сказал:

@Серега89теж така схема була, через 2-3 місяці поповнень водафон на радощах підняв на 15₴ абонплату :)

аналогічно :D 

з 50 до 65 через 1,5 місяця прийшла смс що пакет став дорожчим

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...
Цитата
Упродовж травня двічі зміняться умови ряду тарифних планів мобільного оператора Vodafone Україна. В окремих тарифах вартість послуг оператора виросте в середньому на 20%.
 
 

Про це повідомили в пресслужбі мобільного оператора.

Як стало відомо, з 15 травня 2020 року зміняться умови тарифних лінійок RED Extra (XS, XS-2, S, M, L), RED (XS+, S, M, L), Unlim 3G, 3G+, а з 27 травня 2020 року – змінюються умови лінійок Vodafone SuperNet (Start, Pro, Pro-1, Unlim), Super Net Turbo 2019 і Joice.

«У середньому вартість цих тарифів зміниться на 20%. Детальну інформацію про зміни користувачі тарифів отримають в повідомленнях завчасно», – повідомили там.

Як повідомили в Vodafone Україна, зміни в тарифах викликані сукупністю кількох факторів, таких як витрати на будівництво нової інфраструктури, зростання навантаження на мережу (відповідно, зростання витрат на підтримку інфраструктури та розширення ємності) і практично повна відсутність доходів від роумінгу.

«Перераховані фактори, а також те, що Vodafone, на відміну від інших учасників ринку, не переглядав тарифи ні в кінці минулого року, ні на початку поточного, змушує компанію актуалізувати тарифи», — повідомили в компанії.

Водночас Vodafone не буде найближчим часом переглядати соціальні тарифи для найбільш чутливих груп населення. Зокрема, незмінними залишаються умови тарифної лінійки Family, яка включає безлімітні дзвінки в мережі + 60 хвилин на інші мережі, безлімітний обмін повідомленнями в Viber, WhatsApp, Skype, Telegram. Також без змін залишається архівний тариф Light і Light+.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

отримав смс - "Єпропозиції, від яких не відмовляються. Ця саме така.Спілкуйтесь безкоштовно цілий рік, відправивши смс на номер 6216"

Що за фігня? Просто так - цілий рік? Не вірю в казки, що думаєте?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Відправник "Водафон"? 

Погугли цей номер, чи смс на нього не вартують 100500 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 годин тому, Saddy сказано:

Відправник "Водафон"? 

та в тому і справа, що відправник - водафон, короткий номер - теж їх... паралельно з смс - наярюють з львівського номера)))  вже потім почитав в чому розвод.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 часов назад, Bliksss сказал:

та в тому і справа, що відправник - водафон, короткий номер - теж їх... паралельно з смс - наярюють з львівського номера)))  вже потім почитав в чому розвод.

В чому?

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 годин тому, Electronshik сказано:

В чому?

ситуація - отримала несподіване продовження. Коротше кажучи, дні три тому, почав отримувати на свій номер - смс з пропозицією отримати рік - безкоштовно. Номером користуюсь для вхідних дзвінків, порповнюю на 10 грн. раз на рік (так вже роки зо два). Що цікаво, смс слали по 3-4 рази на день, майже зразу після смс - дзвінки з номера львівської філії водафона (так гуглиться). Ну от і подума вщо розвод, в неті "мєльком" подивився - написано що збирають персональні дані, а далі - ніц. Все, забив номер в ЧС, але смс не припинились і я вирішив зателефонувати до оператора.... Тут я і прих"їв, виявилось, що водавон в рамках програми лояльності, вибірково підключає рік без абонплат і пропозиція дійсна для мого номера, сказали що підводних каменів немає, коротше кажучи - вже підключив - "водафон ред хс"...

 

Змінено користувачем Bliksss
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

36 хвилин тому, Barugan сказано:

ого не хіло такий бонус.

сам в шоці, реально - роки 2 (може і більше) поповнюю на 10 грн. в рік, аби номер не пропав - багато людей його знає...

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, Bliksss сказал:

сам в шоці, реально - роки 2 (може і більше) поповнюю на 10 грн. в рік, аби номер не пропав - багато людей його знає...

То вони консерву намагаються відкрити. Якщо людина перестала активно користуватися (витрачати гроші на послуги оператора), але сімку підтримує в активному стані, тобто законсервувала номер, то вони дарують всякі плюшки, щоб повернути лояльність і спровокувати на витрати в майбутньому. Ще після першого поста нагуглив такий пост, але не став викладати, малолішо. Тепер можна.

Моя эпопея с Водафон подходит к концу ))) - Отзывы о Vodafone Украина

 
 
Гаврила Принцип 
Отзыв написан 18 декабря, 2018 год 283 просмотра

  Отзыв о Vodafone Украина по адресу Киев, вулиця Лейпцизька, 15

Итак, дорогие читатели, напомню с чего все начиналось

Где-то 11 месяцев назад Водафон насильно перевел меня на другой не выгодный тариф. Я чисто принципиально перестал пополнять карточку.
За это время вот какие изменения.
Карта только на прием. То есть закончится срок действия - выкину на х*й, все равно связь как у негра в этой... как ее... хижине (Хижина дяди Тома, если кто не в курсе :) ).
Через некоторое время пришла СМС - закажите в долг "деньги на заказ", отправив бесплатное СМС на номер 5010. Заказал. Пришло 20 гривен. Выговорил. Счет не пополняю.
Прошло пару месяцев. Пришла СМС - получите 4 гига инета в подарок на 30 дней, отправив СМС на такой-то номер. Отправил. Получил. Как раз в это время уезжал в Бердянск на 10 дней на море. Качество инета говно, но халява ж. Как-то пользовался. Счет не пополняю.
20 октября пришла СМС - получите 20 грн в подарок, отправив СМС на номер 6200. Срок действия - 30 дней. Отправил. Получил. Выговариваю. Счет не пополняю.

13 ноября пришла СМС - "отрымайте подарунок - 20 грн на рахунок, отправив СМС на номер 6216".
Отправил.
Отрымав.
Срок действия - месяц.
Счет не пополняю.

28 ноября, пришла СМС - "отрымайте 20 грн у подарунок, видправыв СМС на номер 6200".
Отправил.
На дополнительный счет были зачислены 20 грн.
Счет не пополняю :)

Сегодня, 18 декабря, снова СМС - отправьте сообщение на номер 6216 и получите 20 грн в подарок.

Отправил.
Получил.
Счет не пополняю и не собираюсь.

Итого - за последние 11 месяцев, не пополняя счет, я получил от Водафона 20+20+20+20+20=100 грн и 4 гига инета на месяц в подарок.

Ну а вы, лохи, вместо того, чтобы дружно объявить бойкот Водафону, отказавшись от его услуг, продолжайте кормить его своим баблом и ныть, что вас разводят как кроликов. Я сюда иногда захожу поржать с вас, терпилы.

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 часов назад, Bliksss сказал:

...поповнюю на 10 грн. в рік, аби номер не пропав...

А ось ця сума у 10 грн. Це офіційно? На сайті Водафона про це щось пишуть? Хто в курсі?

Бо я так зберігав (- ю) телефон лайфа, то саме така сума у 10 грн. на рік  потрібна, так у салоні лайф на пр.Волі сказали.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, sss381 сказано:

А ось ця сума у 10 грн. Це офіційно? На сайті Водафона про це щось пишуть? Хто в курсі?

потрібно від 5 грн. поповнити. Місяці два тому, заблокували номер на вихідні дзвінки - цілий рік нікуди не телефонував і не поповнював, прислали смс - "для продовження користування - поповніть на сумму від 5 грн." Закинув 10 грн. про всяк випадок - строк дії продовжили на рік.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дзвінки працюють зараз в когось? Центр і Київський майдан - зателефонувати неможливо.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тарифи підняли, а зв’язок ні?

Не дзвонять практично всі телефони МТС. Чи то тільки на набережній хмара-блокатор пройшла?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...