Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

Я розумію. Але на рахунку нуль і водафон знаючи , що там нуль  ,обіцяє знімати 5 грн.  Хіба що всім  присилають стандартний текст.

Змінено користувачем Kiolan
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 2,4 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

44 хвилин тому, Kiolan сказано:

А якби не поповнив то мали б нараховувати -5 грн кожен день?

так, поки на рахунку більше 5грн.

 

44 хвилин тому, Kiolan сказано:

А якщо я їх пошлю  і куплю іншу карту, то будуть рік нараховувати по  -5 грн ?

так, поки на рахунку буде більше 5грн. а коли на рахунку стане менше 5 грн., знімати денну абонплату більше не будуть

 

20 хвилин тому, jack74 сказано:

Якщо на рахунку буде менше 5-ти грн., то нічого не зніме і не дасть дзвонити.

це тільки наполовину правда. маю "полочний" тариф ред 2015 - при позитивному балансі 3грн. дає дзвонити, хоча безліміту в мережі не надає

 

21 хвилин тому, jack74 сказано:

В Київстарі так давно, правда по 2грн/день

це також не зовсім правда - в різних тарифах КС по-різному, досі є тарифи без щоденної абонплати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

підкажіть,  на який тариф краще перейти?

зараз водафон лайт (не плюс), був "рік без абонплат", вже закінчився.

хочеться щось подібне.

цікавлять в основному найдешевші дзвінки в середині мережі та можливо на інших українських операторів.

інтернет, дзвінки за кордон та інше не цікавить. 

чи є ще "рік без абонплат" і на якому тарифі він найдешевший?

Змінено користувачем Basil
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 годин тому, Basil сказано:

чи є ще "рік без абонплат" і на якому тарифі він найдешевший?

В "Light" і є найдешевший РБА, 360 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо перейти в лайт+, то РБА перші 7 днів буде 355 (після поповнення на 45 + 310), так само якщо перейти в фемілі плюс буде 350, але в фемілі 364 дні, а лайт+ 366, що в результаті дає +один місячний (читай 4 тижневий) пакет. 

Змінено користувачем IropS
Рба=355
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Є Водафон лише для вхідних дзвінків, тариф СуперНет Анлім. На яку мінімальну суму треба поповнити, щоб продовжити термін дії номера?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Срок действия номера определяет дату, до которой абонент может пользоваться SIM-картой.
 
После активации карты он составляет 30 дней. После каждого последующего пополнения счета на сумму от 5 грн. продлевается на 365 дней. Проверить срок действия номера можно с помощью запроса  
*101# 
 
 
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 місяця потому...

В кого тарифний план "Light +" майте на увазі, що з 15-го лютого "Рік без абонплат" стане вартувати 500грн. (зара 400), а день користування буде коштувати 4 гривні (зара 3 гривні)

Цитувати

Шановні клієнти, з 15.02.2019 року вартість послуги «Рік без абонплат» для нових підключень становитиме 500 грн.

...

з 15.02.2019 року вартість пакета послуг на 4 тижні становитиме 55 грн; якщо він не підключений, надаватимуться безлімітні дзвінки у мережі за 4 грн/день (знімається щоденно).

Можливо і по інших тарифних планах теж аналогічні "пакращення" відбудуться...

 

ПиСи: до речі, назву теми вже давно пора підкорегувати на "Водафон (МТС)"

Змінено користувачем jack74
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З Light + перевівся на сім'ю, там протягом чотирьох тижнів можна підключити РБА за 350грн

правда спочатку зніме 50 за 4 тижні, але це сумується і виходить 400грн за умовно 13 місяців

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, flashmax сказано:

виходить 400грн 

То який сенс переходу? Сума та сама вийшла... Тільки номер змінився, що є ще й "мінусом"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

30 хвилин тому, jack74 сказано:

То який сенс переходу? Сума та сама вийшла... Тільки номер змінився, що є ще й "мінусом"

13 місяців за ті ж кошти, а не 12

а про який ви номер ? перейшов через ussd

Змінено користувачем flashmax
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 годин тому, flashmax сказано:

а про який ви номер ? 

Та то я гальманув... Думав про своє (думав про зміну пакету на "Зеро"), а писав про твоє...

 

А з чого ти взяв про 13 міс? Я теж мимохідь подумав прр перехід на "сім'ю", але коли побачив, що там все-одно треба +50грн, то далі вже не читав...

Типу користуєшся перший місяць на стандартних умовах місячного пакету, а під кінець підключаєш РБА?

 

Ще й перехід може платний, ні?

Змінено користувачем jack74
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, jack74 сказано:

Та то я гальманув... Думав про своє (думав про зміну пакету на "Зеро"), а писав про твоє...

 

А з чого ти взяв про 13 міс? Я теж мимохідь подумав прр перехід на "сім'ю", але коли побачив, що там все-одно треба +50грн, то далі вже не читав...

Типу користуєшся перший місяць на стандартних умовах місячного пакету, а під кінець підключаєш РБА?

 

Ще й перехід може платний, ні?

 

перехід Фри

після переходу, спочатку треба поповнити на 50грн и ввести *101*444# (якщо автоматом не активується тариф)

далі уже підключити РБА 350грн

разом за 400грн маємо 364+28=392дні  а не 364 як у вашій пропозиції

 

Невелика примітка: я коли перейшов в сім'ю, відразу скакнув на РБА, і у мене не повноцінно (тільки 1500хв на міс) активувався тариф,

Змінено користувачем flashmax
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

28 минут назад, flashmax сказал:

разом за 400грн маємо 364+28=392дні  а не 364 як у вашій пропозиції

Так не вийде, в інших деяких тарифах теж таке є. Спочатку знімається плата за 1 місяць, потім підключається рба за суму, яка дорівнює вартості (рба - абонплата за місяць). І термін дії рба виходить у будь-якому випадку 365 днів. У твоєму випадку рба треба підключати в останній (28й) день.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 хвилин тому, Saddy сказано:

У твоєму випадку рба треба підключати в останній (28й) день

от і я так думаю

 

53 хвилин тому, flashmax сказано:

маємо 364+28=392дні  а не 364 як у вашій пропозиції

звідки ця математика і з чого ця впевненість? @flashmax введи ж *365*1# і глянь, до якого числа пише?

Змінено користувачем jack74
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

воно сумується, але спочатку використовується РБА, а потім місячна норма

перевірено, правда на лайт+, і вроді на червоному писали про це

 

та навіть якщо і підключати РБА в останній день 28 день, то маємо все ті самі 392  (391) дня за 400грн 

Змінено користувачем flashmax
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 годин тому, jack74 сказано:

введи ж *365*1# і глянь, до якого числа пише?

Так а все ж, то до якого пише?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В лайт плюс коли діє місячний пакет і підключити рба то одночасно "капає" і місячний пакет і річний. Тобто включивши черговий 28 денний пакет + рба отримав в результаті все одно 365 днів. Осінню підключаючи батькові рба виходить подарував водафону 40 грн за місячний пакет

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 10.02.2019 at 07:36, vampirich сказано:

В лайт плюс коли діє місячний пакет і підключити рба то одночасно "капає" і місячний пакет і річний. Тобто включивши черговий 28 денний пакет + рба отримав в результаті все одно 365 днів. Осінню підключаючи батькові рба виходить подарував водафону 40 грн за місячний пакет

 

у тому році перевів сім'ю на лайт+, активували міс. і відразу підключили РБА, через рік, по закінченню РБА, ще місяць говорили безкоштовно (нараховувались хвилини) 

 

On 09.02.2019 at 21:41, jack74 сказано:

Так а все ж, то до якого пише?

 

термін +рік

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 годин тому, flashmax сказано:

термін +рік

:) ти не депутат часом? :) Ти можеш дату написати, яку тобі там пише?! :)

 Бо я так не розумію "термін +рік"... який ше термін? Типу "термін - це від сьогодні і плюс рік"?

Змінено користувачем jack74
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хоча, здається, я зрозумів логіку... Типу спочатку вмикає РБА, знімає лише 350 за РБА, а ті 50 лишаються лежати на рахунку, так? і типу через рік ти використаєш їх, так? 

Ну але то все-одно не то.... По-перше, за рік я їх можу "випадково" використати (в дітей регулярно гроші "кудись діваються"), по-друге, хто там зна, що буде через рік...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 08.02.2019 at 09:47, jack74 сказано:

В кого тарифний план "Light +" майте на увазі, що з 15-го лютого "Рік без абонплат" стане вартувати 500грн. (зара 400), а день користування буде коштувати 4 гривні (зара 3 гривні)

Можливо і по інших тарифних планах теж аналогічні "пакращення" відбудуться...

З ред-форуму:

IMG_20190122_122307_972.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тільки що перевів з Лайт+ на Фемелі+, поповнив на 50грн., через хвилину їх зжерло, обрадувало що "Послугу "1ГБ на 6 м." підключено. Поповнив ще на 350, увімкнув РБА, зжерло і тих 350грн., написало, що РБА підключена до 10.02.2020 року... На рахунку лишилось те, що й було до всіх процедур... Запитання: @flashmax то з чого ти взяв, що буде ще +1місяць???

Змінено користувачем jack74
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, jack74 сказано:

Тільки що перевів з Лайт+ на Фемелі+, поповнив на 50грн., через хвилину їх зжерло, обрадувало що "Послугу "1ГБ на 6 м." підключено. Поповнив ще на 350, увімкнув РБА, зжерло і тих 350грн., написало, що РБА підключена до 10.02.2020 року... На рахунку лишилось те, що й було до всіх процедур... Запитання: @flashmax то з чого ти взяв, що буде ще +1місяць???

 

я уже писав, чи ви читати не вмієте ?

на двох номерах,  які переходили на лайт+, у них знімалось за місяць, потім відразу підключалось РБА

через рік, коли закінчувалось РБА, ще місяць давало говорити безкоштовно  (смс і нет - не перевірявся)

 

по аналогії,  у вашому випадку, через рік, має бути ще 28 халявних днів

але щоб не гадати, треба було почекати 27 днів і активувати РБА - і у вас гарантовано було би 364+28 днів за 400грн

 

більш пояснювати (повторювати) не буду

 

 

Змінено користувачем flashmax
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 часов назад, flashmax сказал:

 

я уже писав, чи ви читати не вмієте ?

на двох номерах,  які переходили на лайт+, у них знімалось за місяць, потім відразу підключалось РБА

через рік, коли закінчувалось РБА, ще місяць давало говорити безкоштовно  (смс і нет - не перевірявся)

 

по аналогії,  у вашому випадку, через рік, має бути ще 28 халявних днів

але щоб не гадати, треба було почекати 27 днів і активувати РБА - і у вас гарантовано було би 364+28 днів за 400грн

 

більш пояснювати (повторювати) не буду

 

 

Що, так важко скріншот зробити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...