Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

33 та сама параша..... тре бля валити на киівстар.... нема терпіння... і так якість повна параша так ще й така фігня.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 2,4 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Мені рівно годину тому зателефонували з номеру +38 094... Пропонували якогось непотребу безліміт. Здивувався, бо маю корп номер, оплачує роботодавець - раніше схожі пропозиції приходили лише на припейд-карту.

Думав, може образились, відключили дзвінки взагалі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Pavelix сказал:

33 та сама параша..... тре бля валити на киівстар.... нема терпіння... і так якість повна параша так ще й така фігня.

якщо всі туди підуть буде та ж сама фігня з Київстаром

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, MACCEN сказано:

якщо всі туди підуть буде та ж сама фігня з Київстаром

Ніфіга.

Київстар завжди по якості був першим!  А коли був на корпоративному зв'язку, то взагалі казка!  Новорічна ніч, МТС тупо лежить, а я на Київстарі додзвонився до всіх!

 

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, MACCEN сказано:

якщо всі туди підуть буде та ж сама фігня з Київстаром

чого всі ? хоча б відсотків з 20 перейшло на інші. У Луцьку основна сімка Vodafone певно у 75% людей,  такого дисбалансу ще треба пошукати. А по області основна Київстар

Даю свій номер київстар або лайф, то луцькі дзвонять до мене майже завжди з Vodafone , ще і питають інколи, чи не маю vod номер :) 

Змінено користувачем charlie
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 минут назад, charlie сказал:

чого всі ? хоча б відсотків з 20 перейшло на інші. У Луцьку основна сімка Vodafone певно у 75% людей,  такого дисбалансу ще треба пошукати. А по області основна Київстар

Даю свій номер київстар або лайф, то луцькі дзвонять до мене майже завжди з Vodafone , ще і питають інколи, чи не маю vod номер :) 

тому що МТС перший заліз на Волинь, тому й так і є.

Хоча зараз особисто всеодно куди дзвонити тарифи однакові +/- 

Тільки в Лайфі є прикольні тарифи коли велика сім'я, де можна поповняти дітям гроші, і так далі. 

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну тепер є MNP,  ну і для Луцька є супер регіональні тарифи  КС. 40грн (4гб-100хв на інші), 75 грн (безлім інет (20гб-шейп) і 100 хв на інші), і той що за 75, роки з три був по 45 з безлімом на інет

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, charlie сказал:

ну тепер є MNP

Цікаво, хтось пробував, користується?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

26 минут назад, nickel сказал:

Цікаво, хтось пробував, користується?

знайомимй перейшов на іншого оператора, але кумарить коли звониш робот каже що у нього Київстар

  • Дякую! 2
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, nickel сказал:

Цікаво, хтось пробував, користується?

Зразу з появою зійшов з контракту водафона, залишивши собі номера. Раніше такеї змоги не мав. Змінив на Київстар, хоча додатковий номер кс також мав. Враховуючи що майже вся рідня користується вф, до мене банально майже ніхто не дзвонив, тільки по "ділу". Тому вернуться назад але вже не поповнюючи(сімка на прийом). Кс тоже не зайшов, змінив його на тримоб) Там підключив на рік за 365 і наче все гуд, але той тариф забрали... Восени ще щось треба буде вигідне знайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все залежить від покриття, якщо мати Київстра та Водафон це 100% покриття мережі, це головніше чим якийсь там кращий тариф і так далі.

Так може й Лайф в чомусь краще і так далі, але якщо десь в єбеня заїхати й залишитись без зв'язку теж не хотілось би.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, MACCEN сказал:

Все залежить від покриття, якщо мати Київстра та Водафон це 100% покриття мережі, це головніше чим якийсь там кращий тариф і так далі.

Так може й Лайф в чомусь краще і так далі, але якщо десь в єбеня заїхати й залишитись без зв'язку теж не хотілось би.

Лайф  - я ще майже не заїжджав в такі "єбеня", де він не працює (зв'язок, не інтернет), а в таких місцях я буваю постійно - гриби, рибалка і т.д. Там, де не працює лайф, як правило не працює і водафон, і КС... Більше того, глюкофон зникає першим.

Тут цікавіше інше-  куди АМКУ дивиться, і для чого ті антимонопольники взагалі? Ці с*ки мобільні весь карантин ПРАЦЮВАЛИ, в них значно зріс прибуток, бо люди набагато більше стали використовувати зв'язок (інет в основному), а тепер вони ПІДНІМАЮТЬ тарифи. Пора покарати їх гривнею - НЕ поповняти Водафон дружно всім хоча б місяць. Лайфселл - за 60 грн. дає 500 хвилин на всі номери і 20 гігабайт інтернету, і ціна не росте, в Київстара за 140 безлім вдома + безлім дзвінків в мережі КСі + 5 Гб інету на телефоні, ці під@р@си червоні - за всратих 2 Гб інтернету (яким я НЕ користуюся, бо є лайф, і взагалі, гігабіт і 100 оптикою), 60 хвилин по Україні і 30 СМС - хочуть вже не 85, а 100 гривень... А перевестися на тариф без того непотрібного інету - "ніззя, у Вас же смартфон". Ну так, коли хтось платить за невикористану послугу, то треба ціну ще і ще підвищити...

А ще - ці у**бки блокують інет і вимагають відразу 50 грн. на місяць, якщо ти підключив смартфон до ПК, чи роздав інет через Wi-Fi, навіть, коли використав пару мегабайт чи взагалі режим модема просто активувався, коли скидав по кабелю якусь інфу на комп. Це у них називається "Політика чесного користування Безлімітним Інтернетом"... Тобто, як наї*ати клієнта... Хто їм дає право взагалі обмежувати використання мною ШТАТНОЇ вбудованої функції мого смартфона? Про те, щоб вставити сімку в ноут - взагалі мова не йде, миттєве блокування послуги і розповіді про "використання в не мобільному пристрої" (треба було бачити вираз морди літца "експерда" з Водафону, коли йому було продемонстровано опис ноута на офсайті виробника, де прямим текстом пише "mobile PC")... Лайф з Київстаром працюють навіть всунутими в ноутбук (перевіряв і не раз), не мають ніякого діла до того, куди я витратив трафік, чи роздавав інет на ПК (так роблю тільки коли пропало світло, а треба віддалено "погасити" якогось сервера)...

Окрема пісня - їхній нікому не потрібний «GOOD'OK» - музичка при додзвоні до тебе, яку вони впарити пробують постійно, а раз - навіть самовільно підключили мені (ще й якусь попсу російськомовну - їхав в маршрутці, прийшла СМС "Вам підключено гудок", 14 грн./міс.)... А ще - мульйон СМСок з рекламним спамом, щодня по декілька разів... На лайфі в мене єдине, що приходить вже років 7-8 (до того був період, що спамили огого) - то повідомлення про поповнення рахунку, і ДУЖЕ рідко реально потрібна інфа про тарифи...

Так що тепер Водафон в мене - виключно заради номера, який знають люди, годувати їх грошима - надалі не збираюся, поповнення - тільки раз на рік на мінімальну суму для продовження терміну дії картки. Дістануть якістю зв'язку ще сильніше (оці розриви при розмові, відсутність іноді гудків, як таких, постійні якісь шуми і т.д. - то не зв'язок) - взагалі перейду зі збереженням номера на КС.

Змінено користувачем AgentSmith13
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

52 хвилин тому, AgentSmith13 сказано:

Пора покарати їх гривнею - НЕ поповняти Водафон дружно всім хоча б місяць

ото у вас накипіло :)  Місяць не допоможе, треба мінімум 3-4, тоді отримаєте пропозицію 35 грн-1гб-100хв чи 65 грн-5гб-200хв  чи 110грн-9гб-300хв. Або все той же MNP і номер збережете, якщо потрібно

Змінено користувачем charlie
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, charlie сказал:

ото у вас накипіло :)  Місяць не допоможе, треба мінімум 3-4, тоді отримаєте пропозицію 35 грн-1гб-100хв чи 65 грн-5гб-200хв  чи 110грн-9гб-300хв

Якщо місяць не поповнять хоча б ті, що мають телефони на 2 сімки, або навіть тільки ті, для кого той Водафон - не основний, то вони трошки задумаються... Бо зараз поводять себе так, ніби вони одні-єдині надавачі послуг моб. зв'язку і інтернету, от типу як Фіртанш і його облгази... Таке враження, що конкуренції вони не бачать взагалі, принцип роботи - "лох платить - лох буде і більше платити".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, AgentSmith13 сказано:

аке враження, що конкуренції вони не бачать взагалі, принцип роботи - "лох платить - лох буде і більше платити".

ну так в нас зараз все, це стосується і газу і світла і води і моб звязку, чому тут дивуватися. От з жовтня заберуть 0,9 коп за 100 кіловат  і буде платити 1,7. З наступного року зроблять по 2,5 ... от і "лохи" будуть платити більше., це при тому , що у нас тепер ринок електроенергії, чи ринок газу

 

А по темі  то у Vodafone тільки один плюс, це рік без абонплат, по суті все. І в Луцьку ніколи не буде норм звязок, якщо майже все місто на vodafone

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, charlie сказал:

ну так в нас зараз все, це стосується і газу і світла і води і моб звязку, чому тут дивуватися. От з жовтня заберуть 0,9 коп за 100 кіловат  і буде платити 1,7. З наступного року зроблять по 2,5 ... от і "лохи" будуть платити більше., це при тому , що у нас тепер ринок електроенергії, чи ринок газу

 

А по темі  то у Vodafone тільки один плюс, це рік без абонплат, по суті все. І в Луцьку ніколи не буде норм звязок, якщо майже все місто на vodafone

В Водафона, на відміну від облгазу і обленерго - конкуренція таки є.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитата

Vodafone запустив тариф за 1 гривню в день: що отримають абоненти

Компанія Vodafone недавно переглянула тарифну політику, про що ми вже писали. Деякі тарифні плани трохи подорожчали, проте дешеві, «соціальні» ніхто не чіпав, і навіть більше того – як зараз стало відомо, запустили новий тарифний план, також вкрай дешевий. Одним словом, Vodafone, як і раніше залишається найдешевшим мобільним оператором в «великій трійці», куди входить разом з Lifecell і Київстаром. У цій статті ми пропонуємо вам сьогодні детальніше вивчити цей вкрай вигідний тарифний план, який входить в традиційну лінійку дешевих тарифів.

 

Деталі найдешевшого тарифу

Давайте ж подивимося, що ви отримаєте за неймовірно низьку суму абонентської плати в 45 гривень на місяць, або ж 1.50 гривень в день. Зазвичай такі тарифи не блищать будь-якими цікавими послугами. Що ж отримуємо ми?

  • Повний безліміт на дзвінки в мережі
  • 500 МБ Інтернету і безлімітний меседжинг (тільки текст) у всіх популярний програмах для меседжинга.
  • 150 хвилин для дзвінків по Україні, на всі інші номери інших мобільних операторів та на стаціонарні телефони.
  • Безлімітні дзвінки по Польщі та Росії на обрані вами номера.
  • 30 хвилин на дзвінки за кордон.

Для того, щоб підключити нову варіацію тарифного плану Vodafone Family, придбайте сім-карту оператора. Якщо ж ви вже є абонентом другого за розміром українського оператора, зверніться в центр обслуговування клієнтів по телефону. Вивчіть детальніше офіційний сайт, щоб дізнатися якомога більше.

 

Нагадаємо, що недавно оператори вже відкрили всі або майже всі свої магазини на території нашої країни. Раніше вони були закриті через епідемію китайського коронавіруса COVID-19, і будь-які послуги доводилося підключати онлайн. Тепер ви знову можете відвідувати магазини, щоб отримати всі необхідні послуги, за умови, що у вас є маска, і ви дотримуєтеся безпечної соціальної дистанції в півтора метра – такі умови у нас залишаться ще, судячи з усього, надовго.

https://gsminfo.com.ua/23296-vodafone-zapustyv-taryf-za-1-gryvnyu-v-den-shho-otrymayut-abonenty.html

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитувати

Vodafone запустив тариф за 1 гривню в день: що отримають абоненти

 

Цитувати

Давайте ж подивимося, що ви отримаєте за неймовірно низьку суму абонентської плати в 45 гривень на місяць, або ж 1.50 гривень в день.

 

очепятка чи знову най.... тягують на ваучер?

 

 

 

Спойлер
Цитувати

500 МБ Інтернету і безлімітний меседжинг (тільки текст) у всіх популярний програмах для меседжинга.

 

цікаво, таке буде працювати?

https://uk.wikipedia.org/wiki/Uuencoding

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 минут назад, Zevs_Isver сказал:

очепятка чи знову най.... тягують на ваучер?

Скоріше всього що в чомусь-таки най... Де 1грн. там і 1.50. Па-а-а-адумаєш, мєлачі какіє.

Вічна боротьба за мої (твої, наші, Ваші) гроші. Тільки де їх на всіх жаждущих набратися.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

39 минут назад, sss381 сказал:

Скоріше всього що в чомусь-таки най... Де 1грн. там і 1.50. Па-а-а-адумаєш, мєлачі какіє.

Вічна боротьба за мої (твої, наші, Ваші) гроші. Тільки де їх на всіх жаждущих набратися.

В них кругом най...б на най...бі. Якого милого оператор має право міняти умови, як заманеться хоч щодня? Давно пора законодавчо заборонити їм то робити, як і нав'язувати споживачу непотрібну послугу (якою він не користується всерівно, зате платить). Банкам заборонили таке робити ст. 55 Закону України «Про банки і банківську діяльність», і вони не побанкрутували від того... Для чого мені інтернет від Водафон, якщо на іншому операторі в мене його стільки, що не використав повністю ще жодного разу, і працює він швидше, факт, але ж НІТ! Ми тобі придумали тарифи так, щоб ти платив більше! А тарифних планів з виключно зв'язком в нас немає і не буде, точніше - формально є (35 грн-1гб-100хв), але, щоб на нього переключитися - треба пару місяців (3-4) не поповнятися, і чекати СМС... Переключити клієнта зразу, на ЙОГО вимогу, на потрібний йому тариф, курва, не можна, лох має страждати і чекати милості пана. При тому з арифметикою на рівні початкових класів у них туго - що краще - не отримати від клієнта ні копійки за 3-4 місяці, отримувати далі 85 грн. щомісяця, чи отримати замість ДУЛІ хоча б 35 грн.?
І справа далеко не в додаткових 15 грн/міс.. - то не сума, але  їх тупо немає за ЩО платити (хвилин мало, непотрібна послуга доступу до Інтернету, якість зв'язку впала).
А, забув - чому після поповнення на потрібну суму інші оператори можуть тут же підключити пакет, а Водафон дере 7 грн.за "пакет на добу", якщо забув ввести код, не дочекався СМС, і подзвонив хоч на секунду? При 20+ млн. абонентів виходить дуже гарна шахрайська схема, навіть якщо так "помилиться" мільйон щомісяця...

В них єдине, що є більш-менш  вигідне - то той рік без абонплат, але і там є такі моменти, що а) викласти 1650 грн. (ні, є там за 400, але я тут порівнюю тарифи з Інтернетом і т.д.) зразу і частинами 12 разів на рік - трошки різні речі - зарплата не гумова; б) в Лайфселл за 720 грн. на рік і хвилин 500 а не 120, і інтернету 20 а не 10 Гб; в) а де гарантія, що завтра вони не вигадають якесь "оновлення тарифів", і не скажуть "дай ще", от так, як за "роздачу інету"?  Оцей пункт - тому підтвердження - не ВАРТІСТЬ, а "об'єми" - дуже цікаве формулювання.

730811572_.png.b549b7f92429cd12be3687d5ab51c404.png

Є в них і за 2350 на рік з безлімітним інетом, але безліміт від них - то "крок вправо, крок вліво - блокування". Наскільки законним є відверте слідкування оператора за роботою МОГО пристрою - цікаве питання... ОК, в мене є 10 Гб інтернету, я використав хоч 1, хоч 5, хоч 7, хоч 512 кБ, яка їм різниця, для ЧОГО, поки я не перевищив пакетний трафік (тоді - питань немає - або доплатити доведеться за додатковий обсяг, або припиниться доступ)? За такою логікою, хай кошти на рахунок повертають за невикористані гігабайти.

І, як не крути - в Водафона найвищі тарифи на даний момент, з дуже посередньою якістю і найбіднішим набором послуг за ті гроші.

Змінено користувачем AgentSmith13
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@AgentSmith13

Ви совість маєте? :) На чому тоді тим бізнесам заробляти, якщо зробити все за Вашими рецептами? Хочете їх ""по світі з торбами пустити""? Нє харашо.

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...