Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

Мені дуже не подобається (м'яко кажучи), коли щось дорожчає, але, в даному випадку читати скарги на подорожчання мобільного зв'язку  - смішно.

Це приватний бізнес - хочете користуєтесь, хочете - ні. Ну як ви собі уявляєте ситуацію, коли прийдете купувати якусь річ і будете вимагати від виробника продати дешевше, тому що ви вважаєте ціну завищеною? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 2,4 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

14 минут назад, Bliksss сказал:

...читати скарги на подорожчання мобільного зв'язку  - смішно...

А  ми й не скаржимось. Ми сміємось(часом з матюками). З креативності операторів зв'язку. Всіх, не тільки Водафона.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 минут назад, Bliksss сказал:

Мені дуже не подобається (м'яко кажучи), коли щось дорожчає, але, в даному випадку читати скарги на подорожчання мобільного зв'язку  - смішно.

Це приватний бізнес - хочете користуєтесь, хочете - ні. Ну як ви собі уявляєте ситуацію, коли прийдете купувати якусь річ і будете вимагати від виробника продати дешевше, тому що ви вважаєте ціну завищеною? 

Не в подорожчанні справа, справа в подорожчанні послуг бізнесу, який чудово себе почував весь карантин, на відміну від всіх інших, навіть не так - прибутки їхні зросли, тоді як у більшості - зарплата або зменшилася, або взагалі в кредитку повлазити довелося.

Ціна послуг конкретно Водафона останні 2 роки десь - реально завищена, там де інші оператори дають більший обсяг інтернету, більшу кількість хвилин і т.д. - вони дають менше, але за ЗНАЧНО вищу ціну. А якщо згадати падіння якості тих послуг - рандомні обриви зв'язку під час розмови (і апарат тут ні до чого - таке є всюди, від кнопкових Нокій до айфонів), низьку якість звуку частенько, меншу швидкість інтернету (порівнював, не раз), глюкодром з поповненням і чеканням по півгодини, поки пакет підключиться, дурнуваті вимоги до абонентів на зразок "підключив телефон до ПК чи увімкнув точку доступу - дай 50 грн., бо заблокуємо" (останнє - взагалі на межі законності, уявляєш собі провайдера, який лізе до тебе в хату чи офіс, і рахує твої сервери, комп'ютери, ноути, мобілки,  чи встановлює додаткову плату за те, що ти поставив собі роутер) - то вони взагалі починають скочуватися до рівня базарних наперсточників, а не нормального бізнесу. Вони мені нагадують Укртелеком, який брав за ДВА мегабіти оптики в 2011 році (і чистих два там не було ніколи) більше, як Датагруп за 50, а як доходило до претензій по якості чи якихось технічних проблем - так голову в пісок.

То називається не бізнес, то НАЄбізнес. Коли, скажімо, ціна пального зростає вдвічі, а кількість пасажирів падає так само - підвищення вартості проїзду не дивує. Тут зворотня ситуація - "пасажирів" умовних стало більше в рази, дохід росте, а давайте ми ще дорожче зробимо. Ну і х*лі, що і до цього ми були найдорожчі, ми ж популярні, люди без нас не зможуть, проканає!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@AgentSmith13 - погоджуюсь майже з усім, але, на відміну з ситуацією з підключенням до інету, де в багатьох випадках є можливість підключити тільки один самий кончений укртелеком (в самого в 2010 році сиділо 15 тьоток на 2  мбітах, альтернативи не було) тут є альтернатива - перейти до іншого оператора. Тим більше - номер зберігається.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 годин тому, charlie сказано:

ото у вас накипіло :)  Місяць не допоможе, треба мінімум 3-4, тоді отримаєте пропозицію 35 грн-1гб-100хв чи 65 грн-5гб-200хв  чи 110грн-9гб-300хв. Або все той же MNP і номер збережете, якщо потрібно

Хрін там. Вже більше пів року не поповняю. Пропонували тільки тариф за 65 і то десь через 5 місяців

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитата

За збій зв’язку Vodafone обіцяє компенсацію

https://tehnofan.com.ua/2020/05/31/vodafone-promises-compensation-for-communication-failure/

31.05.2020

 

Слідом за межі не райдужною для абонентів інформацією про підвищення тарифів на мобільний зв’язок Vodafone Україна, компанія днями додала «ложку дьогтю в мед». Правда, що стосовно першого, то це назавжди, а кажучи про другий – у оператора стався серйозний збій. Вчора клієнти Vodafone зіткнулися з неможливістю дзвонити і приймати дзвінки.

Подробиці

На виправлення технічних неполадок пішло кілька годин. Протягом цього часу абоненти компанії засипали інтернет-майданчики і соціальні мережі відповідними скаргами. Крім дзвінків, користувачі мали проблеми ще й з відправкою СМС. Несправності в роботі оператора реєструвалися в п’яти містах. Спочатку зв’язок відновили в Дніпрі, Чернігові та Запоріжжі. Жителям Києва та Харкова довелося миритися з відсутністю зв’язку більше.

Так як вина за це лежить виключно на Vodafone, то представники компанії практично відразу заговорили про компенсацію всім постраждалим. До 13 червня кожного з них буде відправлено повідомлення, де міститься інструкція по активації безкоштовних 30-хвилин. При цьому дзвонити можна буде на номери всіх українських операторів.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...
19 minutes ago, dimmon said:

Знов проблеми зі зв'язком?

Так, вже близько 30 хвилин SIM карта не реєструється в мережі. Але в іншому районі міста інша SIM карта зареєстрована в мережі та є можливість зателефонувати на 111, проте IVR повідомляє, що зараз велике навантаження на операторів.

Змінено користувачем Кіліманджаро
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...
  • 5 тижнів потому...

В якому тарифі, на який можна вільно перейти, зараз найдешевший Рік без абонплат? Але щоб хоч зо два гігабайти інтернету було. Чи РБА вже не актуально? Бо на старому тарифі РБА вже став 1100 грн. Водафон явно хоче щоб я тариф поміняв.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

54 хвилин тому, nickel сказано:

В якому тарифі, на який можна вільно перейти, зараз найдешевший Рік без абонплат? Але щоб хоч зо два гігабайти інтернету було. Чи РБА вже не актуально? Бо на старому тарифі РБА вже став 1100 грн. Водафон явно хоче щоб я тариф поміняв.

з 2 GB і з роком без абонплат, певно у вас найдешевий. Без РБА є дешевші тарифи, але перехід в них тільки після голодування номеру від 3 місяців десь

Змінено користувачем charlie
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, charlie сказано:

з 2 GB і з роком без абонплат, певно у вас найдешевий. Без РБА є дешевші тарифи, але перехід в них тільки після голодування номеру від 3 місяців десь

  На цей тариф мають переводити, після дзвінка з проханням і погрозою скористатися послугою перенесення номера). Я добився тарифного плану за 35 грн, закритого для підключення. Але в ньому лише 1Гб інтернету. Для інтернету маю другу карту. 

2020-09-13.png

Змінено користувачем arrival22
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

38 хвилин тому, arrival22 сказано:

після дзвінка з проханням і погрозою скористатися послугою перенесення номера

ну такий варіант проходить. Smart S за 65 можуть дати, XS за 35 грн, то треба сильно просити. Ну але вони без РБА, просто знаю, що декому так зручніше з РБА.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, charlie сказано:

ну такий варіант проходить. Smart S за 65 можуть дати, XS за 35 грн, то треба сильно просити. Ну але вони без РБА, просто знаю, що декому так зручніше з РБА.

 І оплата раз на місяць, а не 4 тижні. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, arrival22 сказано:

 І оплата раз на місяць, а не 4 тижні. 

я знаю, в самого одна з сімок smart XS. Але знаючи Водафон, в січні-лютому, вони покращать ці тарифи. Якщо Vodafone основна сімка і 2 gb вистачає, я б певно вибрав з РБА за 1100 (я так зрозумів це Red Extra XS 2gb і 60хв).

Змінено користувачем charlie
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, charlie сказал:

я знаю, в самого одна з сімок smart XS. Але знаючи Водафон, в січні-лютому, вони покращать ці тарифи. Якщо Vodafone основна сімка і 2 gb вистачає, я б певно вибрав з РБА за 1100 (я так зрозумів це Red Extra XS 2gb і 60хв).

Red XS 2gb і 60хв без Екстра.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 13.09.2020 at 19:48, charlie сказано:

я знаю, в самого одна з сімок smart XS. Але знаючи Водафон, в січні-лютому, вони покращать ці тарифи. Якщо Vodafone основна сімка і 2 gb вистачає, я б певно вибрав з РБА за 1100 (я так зрозумів це Red Extra XS 2gb і 60хв).

який там денний тариф, якщо не оплатив місячну абонплату?

вихідні послуги блокуються у разі не спати денної абонплати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

бачив СМС щось не вдупалив що означає,

 

поповнюєш на 5 грн і рік халяви відповідно  до твого пакету ?

  • Cумний 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ех, а я продешевив: за 5грн дали 300грн на додатковий рахунок

Змінено користувачем Zeiss
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 минут назад, Zeiss сказал:

Ех, а я продешевив: за 5грн дали 300грн на додатковий рахунок

На месяц? И используются только для звонков после денег со счета?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У меня этот номер как запасной на входящие. Включил интернет, сняли 7грн за 100Мб.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 minutes ago, romanc said:

На месяц? И используются только для звонков после денег со счета?

+, +

65грн зняли як щомісячну абонплату, підключили пакет послуг на місяць.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...