Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

да мутна акція

При підключенні до акції обов’язковий щоденний платіж за користування послугою «Супер без поповнення» скасовується!
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 2,4 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

"Будьте On-line! Закажите 300 MБ мобильного Интернета всего за 53,13 грн, набирайте *101*333# и вызов. Детали: http://www.mts.com.ua/rus/internet_packages.php"

таке смс прийшло сьогодні )))

Лише божевільні можуть таке замовляти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якась хрінь з МТС. В квартирі три телефона з МТС-номерами з жодного не можна ні позвонити, ні відправити СМС. Рядом в сусідньому під'їзді в знайомого все працює.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Така ж ерунда! Що з МТС робиться? Позвонити можна лише на вибіркові номера.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене та 2 моїх знайомих те саме. Я подзвонити не можу, а смс відправляється.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це називається 0 в мережі без абонплати :smile3: В них в останні дні відбувається модернізація мережі, скоріше причина в цьому.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Привіт. В мене раніше був пакет JEANS SMS, так як спілкувалася я переважно смс-ками. Тепер МТС перевів на тариф "Без зобов"язань", в якому смс виходить 64 копійки, проти колишніх 10. Який тариф порекомендуєте, де дешево смс, щоб без зміни номеру, бо я в них на сайті щось не розберуся. Ще кажуть є якийсь окремий пакет смс в любому тарифі. Як його замовляти, де про це можна почитати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще кажуть є якийсь окремий пакет смс в любому тарифі. Як його замовляти, де про це можна почитати?

СМС-пакет

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тобто відключать абонплату так звану в розмірі 40 коп.... і житимуть лише за те що абонент МОЖЛИВО подзвонить на інший оператор і МОЖЛИВО напише смс іншому оператору????.... ой здається людей які такого робити не будуть, ну або взагалі не будуть тьма.... тому дуже шось я сумніваюсь у цьому всьому.... десь заритий подвох так сказать.... чекаєм читаєм моніторим ....

але якась аж надто халява... аж прямо бредом пахне...

Таке можливо. Користуюсь тарифним планом «Вільний life:) максимум ЗАХІД» півтора роки. Нічого не плачу і отримую 3 000 хв./міс. Треба купити стартовий пакет і поповнити на 10 грн. і все. Ніяких "мінусів" на балансі, автоінформування перед дзвінком. Все гарно. Якби я зараз був перед вибором стартового пакету, то цей є найоптимальнішим.

Що стосується МТС, то жителі, наприклад, Львівської області теж мають такий варіант мобільного спілкування. Є тариф

Щось по-гарному не виходить вставити посилання.ю ось ще раз

http://www.mts.com.ua/ukr/prepaid.php?pid=6&tid=463Теж можуть нічого не платити і мати 3 000 хв/міс. Правда для цього треба жити і пересуватись по території

Львівської, Івано-Франківської, Тернопільської, Хмельницької та Рівненської областей. За межами областей умови тарифу міняються.

Подібні (дармові) тарифи є і Києві і ще в якигось регіонах (детальніше треба дивитись на сайті МТС). В КиївСтр нічого подібного немає (або виправте мене, якщо не знаю)

Хоча може це вже ненадовго, бо є законопроект (правда не знаю, яка його доля).

Согласно предложенным изменениям, регулятор получит право определить на рынке операторов с существенным рыночным преимуществом на розничном рынке мобильной связи. Их доля от суммарного дохода всех мобильных операторов должна быть больше 25% в течение 12 месяцев.

Те компании, которые попадут под регулирование, не будут иметь право устанавливать тарифы отдельно или в пакете с другими услугами ниже 50 процентов от ставки интерконнекта, которые оператор платит за завершение звонка на других сетях. Отметим, что такая ставка сейчас составляет 36 коп/мин. Таким образом одна минута будет обходиться абоненту не менее, чем 18 коп/мин.

Отметим, что сейчас на рынке есть так называемые внутрисетевые нулевые тарифы, когда абонент получает фактически безлимит на звонки операторов одной сети за умеренную плату.

Если регулирование будет введено, то под него попадут только два мобильных оператора – «Киевстар» (примерно 40% выручки всего рынка) и «МТС» (30% выручки рынка). Третий по величине оператор – life:) – этого регулирования избежит.

Сейчас абоненты в сети крупнейших двух операторов выговаривают в среднем 500-600 минут в месяц, что обходится им в 40 грн. Таким образом, средняя стоимость минуты составляет всего 6-8 копеек.

Джерело

Змінено користувачем Roma Fur
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Привіт. В мене раніше був пакет JEANS SMS, так як спілкувалася я переважно смс-ками. Тепер МТС перевів на тариф "Без зобов"язань", в якому смс виходить 64 копійки, проти колишніх 10. Який тариф порекомендуєте, де дешево смс, щоб без зміни номеру, бо я в них на сайті щось не розберуся. Ще кажуть є якийсь окремий пакет смс в любому тарифі. Як його замовляти, де про це можна почитати?

Тобі варто звернутиувагу на тп СУПЕР МТС БЕЗ ПЛАТИ ЗА З’ЄДНАННЯ ТА ПОПОВНЕНЬ 0-35+

- один раз в рік поповнив свій рахунок на 40 грн. - щодня на мтс 100 хв. і 30 смс нараховує...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тобі варто звернутиувагу на тп СУПЕР МТС БЕЗ ПЛАТИ ЗА З’ЄДНАННЯ ТА ПОПОВНЕНЬ 0-35+

- один раз в рік поповнив свій рахунок на 40 грн. - щодня на мтс 100 хв. і 30 смс нараховує...

Де підвох? :)

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тобі варто звернутиувагу на тп СУПЕР МТС БЕЗ ПЛАТИ ЗА З’ЄДНАННЯ ТА ПОПОВНЕНЬ 0-35+

- один раз в рік поповнив свій рахунок на 40 грн. - щодня на мтс 100 хв. і 30 смс нараховує...

не 40 грн., а 30 грн.

Послуга «Супер без поповнення» підключається автоматично протягом доби після поповнення рахунку на суму від 30 грн одним платежем і має необмежений термін дії. В рамках послуги «Супер без поповнення» щодня надаються 100 хвилин для спілкування в мережі МТС і 30 SMS для відправлення абонентам МТС.

Де підвох? :)

Очевидних не видно. Може, коли вийдеш з "території Волинської, Миколаївської, Чернігівської областей, а також Конотопського і Кролевецького районів Сумської області" або багато говориш, та перевалиш за 100 хв., тоді платиш по 60 коп./хв.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тобі варто звернутиувагу на тп СУПЕР МТС БЕЗ ПЛАТИ ЗА З’ЄДНАННЯ ТА ПОПОВНЕНЬ 0-35+

- один раз в рік поповнив свій рахунок на 40 грн. - щодня на мтс 100 хв. і 30 смс нараховує...

оці новшества уже вступили в дію? читав що перенесли з 01.11.12 на 01.12.2012

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тобі варто звернутиувагу на тп СУПЕР МТС БЕЗ ПЛАТИ ЗА З’ЄДНАННЯ ТА ПОПОВНЕНЬ 0-35+

- один раз в рік поповнив свій рахунок на 40 грн. - щодня на мтс 100 хв. і 30 смс нараховує...

оці новшества уже вступили в дію? читав що перенесли з 01.11.12 на 01.12.2012

Я вже місяць таким сп користуюсь, доречі тут людина роздає безкоштовно сп із даним тарифом і досить непоганими номерами...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вже місяць таким сп користуюсь, доречі тут людина роздає безкоштовно сп із даним тарифом і досить непоганими номерами...

мені б старий номер перевести. ладно, ще не довго залишилось.

хоча колега уже перейшов

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в жінки СУПЕР МТС БЕЗ ПЛАТИ ЗА З’ЄДНАННЯ ТА ПОПОВНЕНЬ 0-35+ , але знімає кожен день якісь копійки. Підкажіть, що активувати, щоб не знімало гроші.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в жінки СУПЕР МТС БЕЗ ПЛАТИ ЗА З’ЄДНАННЯ ТА ПОПОВНЕНЬ 0-35+ , але знімає кожен день якісь копійки. Підкажіть, що активувати, щоб не знімало гроші.

Так абонплату скасовують з 1 грудня? Чи я не правий? В самого такий же самий тариф, але чи знімає гроші я шось не дивлюся

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в жінки СУПЕР МТС БЕЗ ПЛАТИ ЗА З’ЄДНАННЯ ТА ПОПОВНЕНЬ 0-35+ , але знімає кожен день якісь копійки. Підкажіть, що активувати, щоб не знімало гроші.

Так абонплату скасовують з 1 грудня? Чи я не правий? В самого такий же самий тариф, але чи знімає гроші я шось не дивлюся

В рекламі щось говорили, що не знімає абонплати тільки, якщо не робиш вихідних дзвінків. Поправте, якщо не правий.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В рекламі щось говорили, що не знімає абонплати тільки, якщо не робиш вихідних дзвінків. Поправте, якщо не правий.

Це певно мається на увазі послуга «0 БЕЗ АБОНПЛАТИ», але вона не стосується СМТСБПЗП 0-35+. Бо в цьому тарифі для тих, хто підключився після 21.09.12 абонплата відсутня.

Змінено користувачем Baldek
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це певно мається на увазі послуга «0 БЕЗ АБОНПЛАТИ», але вона не стосується СМТСБПЗП 0-35+. Бо в цьому тарифі для тих, хто підключився після 21.09.12 абонплата відсутня.

а ті що підключилися раніше? будуть і далі абонплату платити ? Це звісно в дусі МТС, вони завжди закладали на старих абонентів, проте може є якийсь вихід. Ті 12 грн в місяць по бюджету не б"ють, проте "обідно".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а ті що підключилися раніше? будуть і далі абонплату платити ? Це звісно в дусі МТС, вони завжди закладали на старих абонентів, проте може є якийсь вихід. Ті 12 грн в місяць по бюджету не б"ють, проте "обідно".

Раніше говороили, що старим абонентам відмінять абонплату з 1.11, зараз перенесли на 1.12, але як воно буде доживемо - побачимо. Заявлялось що для скасування абонплати, необхідно буде набрати комбінацію *101*400#.

Змінено користувачем Baldek
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це певно мається на увазі послуга «0 БЕЗ АБОНПЛАТИ», але вона не стосується СМТСБПЗП 0-35+. Бо в цьому тарифі для тих, хто підключився після 21.09.12 абонплата відсутня.

а ті що підключилися раніше? будуть і далі абонплату платити ? Це звісно в дусі МТС, вони завжди закладали на старих абонентів, проте може є якийсь вихід. Ті 12 грн в місяць по бюджету не б"ють, проте "обідно".

Ну як мені пояснювали в магазині оф. представників мтс на такі умови існуючі аоненти мтс зможуть перейти з 1-го листопада, так що вже напевно можна перейти, але х.з. можливо щось змінилось...

Зв'яжіться з оператором online центру, вони мають знайти краще...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спілкувався з оператором.

Для «старих» абонентів «Супер МТС без РЗС і поповнення 0-35+» можна буде відключити щоденну абонплату 1 грудня. Як саме, треба буде дізнатися 1 грудня.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А для старих абонентів "Супер МТС Енерджі" є якісь альтернативи?

п.с. Нагадаю: Енерджі - звичайний Супер МТС + 20 мб щодня - 8 грн при кожному поповненні.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...