Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

В дружини та у мене "Супер МТС без плати за зєднання та поповнень 0 - 35" абонентська плата в обох відключена. У мене гроші яку закинув, так і є.

В дружини бабло постійно пропадає, хоча спілкується по телефону лише з МТС....

І ось сьогодні прочитав:

http://ua-reporter.com/novosti/129421

Вчора і сам пробував дозвонитись на "111" глухо, всі зайняті)))))

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 2,4 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

  • Адміністратори

В дружини та у мене "Супер МТС без плати за зєднання та поповнень 0 - 35" абонентська плата в обох відключена. У мене гроші яку закинув, так і є.

В дружини бабло постійно пропадає, хоча спілкується по телефону лише з МТС....

І ось сьогодні прочитав:

http://ua-reporter.com/novosti/129421

Вчора і сам пробував дозвонитись на "111" глухо, всі зайняті)))))

Интересная штука в статье, опечатка что-ли.. Статья от 21.01.2013...

Буду отключать свой номер МТС. Потому что МТС меня уже достали с своим воровством денег со счета.

Последней каплей стало, когда сегодня мне пришла СМС-ка, что мне установили на гудок какую-то мелодию, которую я вообще не заказывала. И, естественно, сняло деньги со счета за эту мелодию.

У меня такая фигня уже второй раз происходит. Но первый раз я подумала, что это какая-то ошибка, просто отключила мелодию и все. И думать забыла о тех деньгах. Но это повторилось еще раз.

Я позвонила в службу поддержки МТС. Они мне сказали, что вернуть деньги не могут, потому что с моего номера к ним пришла СМС-ка. Но я никаких СМС-ок не посылала, о чем им, собственно, и сказала, и попросила вернуть деньги на счет. Они сказали, что вернуть на счет эти деньги мне не могут.

Мелодия какая-то совершенно идиотская, шансонщина. Я ее потом отключила, не знаю, что было бы, если бы мне позвонили мои клиенты и услышали бы этот ужас!

А полгода назад еше точно также мелодию поставили моей свекрови и сняли за это деньги. Свекрови почти 60 лет, она даже СМС-ки отсылать не умеет.

Думаю, что МТС специально воруют деньги со счетов клиентов. Настроение перед Пасхой они мне, конечно, испортили

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В дружини та у мене "Супер МТС без плати за зєднання та поповнень 0 - 35" абонентська плата в обох відключена. У мене гроші яку закинув, так і є.

В дружини бабло постійно пропадає, хоча спілкується по телефону лише з МТС....

І ось сьогодні прочитав:

http://ua-reporter.com/novosti/129421

Вчора і сам пробував дозвонитись на "111" глухо, всі зайняті)))))

Дзвоніть 555 прямий звязок з оператором ціна за зєднання 50коп. там завжди відповідали.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вчора дізнався - якщо в тарифі "Супер МТС без плати за з"єднання та поповнень 0-35+" не підключати ніяких додаткових акцій, то 1 Мб інтернет-трафіку коштує 10 грн.+ пенсійний фонд. Правда можна підключити за 15 грн. місяць акцію Інтернет за копійку

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вчора дізнався - якщо в тарифі "Супер МТС без плати за з"єднання та поповнень 0-35+" не підключати ніяких додаткових акцій, то 1 Мб інтернет-трафіку коштує 10 грн.+ пенсійний фонд. Правда можна підключити за 15 грн. місяць акцію Інтернет за копійку

Ох ну ні**га собі =)) добре а я ще думав зробити нет на андроїді свому...ух =)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вчора дізнався - якщо в тарифі "Супер МТС без плати за з"єднання та поповнень 0-35+" не підключати ніяких додаткових акцій, то 1 Мб інтернет-трафіку коштує 10 грн.+ пенсійний фонд. Правда можна підключити за 15 грн. місяць акцію Інтернет за копійку

Який діє в Волинській і ще кількох областях. І варто тільки поїхати в іншу область як МБ недоступні і здирає гроші, сам так попався

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ох ну ні**га собі =))

вчора побачив, що зникла певна сума з рахунку, нікому не телефонував взагалі, користувався лище інтернетом з телефону. Подзвонив до оператора, уточнив тарифи на інтернет і ох.....в був здивований))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я для себе вирышим проблему з ынтернетом просто - Лайф - "выльний захід" ніби так називається тариф - і за 1500 Мб всього лише 15 грн в місяць, а МТС для голосових дзвінків

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в тарифі "Супер МТС без плати за з"єднання та поповнень 0-35+" можна підключити додаткову послугу "Інтернет за копійку" - за 15 грн. в місяць - 1500 Мб/добу. Але я не так часто користуюся інетом з телефону, тому поки що не буду підключати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в тарифі "Супер МТС без плати за з"єднання та поповнень 0-35+" можна підключити додаткову послугу "Інтернет за копійку" - за 15 грн. в місяць - 1500 Мб/добу. Але я не так часто користуюся інетом з телефону, тому поки що не буду підключати

Ти нічого не перепутав?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти нічого не перепутав?

соррі, дійсно напутав))) неправильно зрозумів, тобто недочитав до кінця. Там вказано - Протягом доби вам буде нараховано 1500 Мб для користування послугою, я подумав, що кожної доби буде нарахування.

дякую, що виправили

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

інтернет на мтс 0-35+ вражає , уже який день то с 23.00 то с 00.00 пропадає, але і разом з ним з номера неможливо позвонити, тільки можуть на номер хтось позвонити.

Ось так зараз відключають і інтернет і можливість робити вихідні дзвінки по ночам на даних тарифах.

Нісенітниця! :_38:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зловив десь біля 23:00 досить дивний глюк в себе на смарті. До мене нормально дозвонюються, а я ні позвонити, ні СМС, ні навіть запит балансу по USSD перевірити не можу. Дзвінок зразу відбиває, СМС - помилка відправлення, на USSD - відповідь "Неполадки подключения или неверный код MMI". Перечитав гугл, поради нічого не дають. :( Перезагрузка смарта теж нічого не дає. Ніхто не стикався з таким ? Вдень все було добре.

Пробував щено перевірити баланс - те ж саме. Ніхто не стикався ?

З.І. Друга сімка Білайн - проблем нема.

Змінено користувачем Andreyka
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у меня вчера вечером на андроидофоне была аналогичная ситуация. ни позвонить, ни счет проверить, ни жпрс-ом воспользоваться. видимо, на МТС проблема была. сегодня уже всё ок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На звичайному телехвоні все добре - перевіряв рахунок і дзвонив, в т.ч. вчора.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні все в нормі. Видно в МТС якісь "профілактичні роботи" були. :)

Це просто мегаглючений оператор. Викинув би, якби так багато людей не сиділо на ньому.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

pashka05

Те саме. Проте був змушений взяти картку, бо по роботі треба, десь у 80% МТС. А сам з нього дуже рідко дзвоню, в основному до мене. Єдиний плюс, те що зараз на тарифі де нічого не знімає :), але чи то надовго.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для контрактних абонентів не чути про нові акції чи знижки? Питаю, бо в лютому закінчується акційна знижка і платити потрібно буде 30 грн в місяць. А назад на передоплату повернути МТС відмовилось. Хоча, коли 2 роки назад переходив на контракт, обіцяли що повернутись назад можна буде. Отакі вони балаболи .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Підскажіть, будь-ласка, яка процедура заміни SIM на Micro-Sim, що це коштує, і скільки часу займе?

І чи буде працювати звичайна СІМ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Отвечаю!!!! Беру твою сим и превращаю её в мини или хоть в микро за 5 секунд :)

Ну вот как то так...

post-40-0-94940500-1360658347_thumb.jpeg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

DarkMonk, це канєшно круто, але хотілося б не самопал))

А собственно в чём Вы видите принципиальное отличие???? Назовите хоть одно отличие, хоть одну причину чтобы бежать и менять свою карту на новую.. !!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хоть одну причину

можно повредить чип.

Во-первых с прямыми руками и соответствующим иструментом нужно ещё постараться чтобы его повредить.

Во-вторых если с руками несложилось - всегда есть запасной вариант :) пойти и восстановить карту в любом формфакторе.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...