Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

Як можна "вивести" чи на що корисне потратити гроші з рахунка МТС? (тариф супер-вільний). Після останньої зміни в тарифах тратити як раніше залишок від поповнення на розмови стає нераціонально - надто швидко "тане".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 2,4 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Як можна "вивести" чи на що корисне потратити гроші з рахунка МТС? (тариф супер-вільний). Після останньої зміни в тарифах тратити як раніше залишок від поповнення на розмови стає нераціонально - надто швидко "тане".

Більше 50% вивести не получиться, тобто, якщо на рахунку 100 грн, то готівкою буде два рази меньше - 50грн.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не вистачає грошей на спілкування? Ми даруємо їх Вам! Поповніть рахунок від 40 гривень просто зараз і.. Для Вас є подарунок – 10 ГРИВЕНЬ НА РАХУНОК! Покладіть на свій рахунок від 40 гривень - і МТС додасть ще 10! Деталі акції: телефонуйте 111*1. Спілкуйтесь більше із подарунками від МТС! Дякуємо Вам!

28 ЛЮТОГО - ОСТАННІЙ ДЕНЬ АКЦІЇ

З.Ы. гроші нараховуються частинами: 5 гривень до 20 березня, ще 5 гривень до кінця квітня

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

multy *121*21# з'явилось на МТС на екрані мобільного, що це?

вчора телефонував до оператора, теж цікавився - реклама якогось нового продукту, замість індикації соти, в якій знаходиться абонент. При бажанні можна відключити - наприклад, в моєму телефоні пункт меню - Настройки - дисплей - индикатор соты

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Це тільки мене МТС добровільно-примусово переводить з "Супер МТС без плати за з’єднання та поповнень 0-35+" на "Супер МТС 3D Нуль 35+" чи я чогось не розумію?

В умовах користування тарифом так до кінця і не зрозумів принципу тарифікації за СМСки.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Просто якщьо тобі потрібен інет, ти заплатиш не 2грн за 100мб., а 1грн за 100мб.

нічого нового профілактичні роботи та налаштування нового сервісу в подальшому все зрозумієте

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Фактично всіх, хто був на 0-35+ - тепер переводять на СУПЕР МТС 3D НУЛЬ 35+

Якщо Ви підключилися до 18.03.2013, то Вам надаються тільки 200 хвилин І 30 SMS на день в мережі МТС за умови, що Ви зробили перше поповнення на суму від 40 грн. Послугу «Супер 3D Нуль» необхідно підключити вручну, набравши для цього *101*180#. Підключення — безкоштовне.

Тобто нижче написана "особливість" про смс і інтернет, не діє. Потрібно ніби додатково активувати СУПЕР МТС 3D НУЛЬ 35+. Якщо нічого не робити - все залишиться без змін.

Якщо додатково активувати СУПЕР МТС 3D НУЛЬ 35+, то отримуємо слідуючу особливість при надсиланні смс чи використанні послуги інтернет:

Платіж за 30 SMS в мережі МТС на день, в разі користування, складає 0,35 грн. Після закінчення щоденних SMS або в разі відсутності першого поповнення рахунку на 40 грн одним платежем діє тариф 0,60 грн/шт. Зняття 0,35 грн відбувається по факту відправки першого за добу SMS абонентам МТС незалежно від наявності за номером телефону яких-небудь додаткових пакетів SMS.

Платіж за перший доступ протягом доби до мобільного GPRS-Інтернету в рамках 100 МБ на день, в разі користування, складає 1 грн на день в областях дії тарифу. Після вичерпання 100 МБ на день вартість 1 МБ GPRS-Інтернету становить 1 грн за умови, що Ви перебуваєте на території дії тарифу. За межами території дії тарифу вартість 1 МБ складає 10 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо відключитись від 3D, як і раніше, буде просто 200хв і 30 смс/день

*101*182#

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А якщо я замовляю 1500мб за 15 грн, то що, тепер я не зможу замовляти 1500мб?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Фактично всіх, хто був на 0-35+ - тепер переводять на СУПЕР МТС 3D НУЛЬ 35+

Якщо Ви підключилися до 18.03.2013, то Вам надаються тільки 200 хвилин І 30 SMS на день в мережі МТС за умови, що Ви зробили перше поповнення на суму від 40 грн. Послугу «Супер 3D Нуль» необхідно підключити вручну, набравши для цього *101*180#. Підключення — безкоштовне.

Тобто нижче написана "особливість" про смс і інтернет, не діє. Потрібно ніби додатково активувати СУПЕР МТС 3D НУЛЬ 35+. Якщо нічого не робити - все залишиться без змін.

Якщо додатково активувати СУПЕР МТС 3D НУЛЬ 35+, то отримуємо слідуючу особливість при надсиланні смс чи використанні послуги інтернет:

Платіж за 30 SMS в мережі МТС на день, в разі користування, складає 0,35 грн. Після закінчення щоденних SMS або в разі відсутності першого поповнення рахунку на 40 грн одним платежем діє тариф 0,60 грн/шт. Зняття 0,35 грн відбувається по факту відправки першого за добу SMS абонентам МТС незалежно від наявності за номером телефону яких-небудь додаткових пакетів SMS.

Платіж за перший доступ протягом доби до мобільного GPRS-Інтернету в рамках 100 МБ на день, в разі користування, складає 1 грн на день в областях дії тарифу. Після вичерпання 100 МБ на день вартість 1 МБ GPRS-Інтернету становить 1 грн за умови, що Ви перебуваєте на території дії тарифу. За межами території дії тарифу вартість 1 МБ складає 10 грн.

Перевір рахунок вже перевели.

Доречі можу подарувати нові мтс з хорошими номерами тепер вже тариф СУПЕР МТС 3D НУЛЬ 35+

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

*101*182#

на цей запит надійшла відповідь що послуга не підключена на даний момент. Тобто в мене 30 смс безкоштовні?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А хто сказав, що він має бути кращим? Коли це в нас примусово переводили на більш вигідні для абонента тарифи?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перевір рахунок вже перевели.

Доречі можу подарувати нові мтс з хорошими номерами тепер вже тариф СУПЕР МТС 3D НУЛЬ 35+

Я знаю, ТП то як би уже СУПЕР МТС 3D НУЛЬ 35+, але сама послуга - не активована.

Це у всіх так, хто підключився до 18 березня. І ніяких змін, крім назви ТП - немає.

Хто хоче а активувати послугу - див. моє попереднє повідомлення. (Але як на мене - то не варто)

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не можу побачити в чому новий тариф кращий за старий.

100 Мб інтернету в день за 1 грн., нє?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не можу побачити в чому новий тариф кращий за старий.

100 Мб інтернету в день за 1 грн., нє?

Але за смс потрібно буде по 35 коп платити :)

Хоча для тих кому смс нафіг не треба, а потрібен інтернет - тариф дуже навіть вигідний ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто знає, як відключити спортобзор?

передзвони до оператора 111 потім 0.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто знає, як відключити спортобзор?

передзвони до оператора 111 потім 0.

Не все так просто))

Дзвонив не раз - але у відповідь - всі оператори зайняті.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як на мене, СУПЕР МТС 3D НУЛЬ 35+ - досить вигідний тариф. Тепер нарахування 200 хвилин - безкоштовне, це плюс. За 30 СМС - 35 коп., і це при їх використанні. Особисто я досить рідко надсилаю СМС. І ще одна перевага - 1 грн. за 100 Мб Інтернету, також при використанні. У мене необхідність доступу до мережі Інтернет з мобільного також виникає досить рідко - здебільшого під час написання котрольних робіт:D В результаті, для дзвінків у мережі МТС без використання СМС(або досить рідкого використання) і з періодичними "вилазками" в Інтернет - чудовий тариф, який також економічно вигідніший за Супер МТС без ПЗЗ і поповнень 0,35+(в якому щодня знімається абон. плата у розмірі 41 коп.).

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Супер МТС без ПЗЗ і поповнень 0,35+(в якому щодня знімається абон. плата у розмірі 41 коп.).

та абонплата відключається.

Upd. *101*400#

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перевір рахунок вже перевели.

Доречі можу подарувати нові мтс з хорошими номерами тепер вже тариф СУПЕР МТС 3D НУЛЬ 35+

Я знаю, ТП то як би уже СУПЕР МТС 3D НУЛЬ 35+, але сама послуга - не активована.

Це у всіх так, хто підключився до 18 березня. І ніяких змін, крім назви ТП - немає.

Хто хоче а активувати послугу - див. моє попереднє повідомлення. (Але як на мене - то не варто)

Спасибі що розжував =)

Тепер лишилось сподіватись що вони примоусово не включать нам отой 3D

Ато переваг особо ніяких (на інет не дивлюсь) ... за те шо тут в тебе є 20 смсок в день то там ще плати за них 35 коп... ух уж цей мтс... мудрять... всерівно десь да й об"..уть...

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...