Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

МТС тепер надає замість 100 хв -- 200 :)

Ого! Точно! Не помітив навіть! А це відколи?

Ну, в мене з рахунку нічого не знімає "лишнього".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 2,4 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

На початку січня прийшла смс "Вдвічі більше спілкування!З 15.01.13 щоденна кількість хвилин у межах Супер збільшується зі 100 до 200 хв. ,платіж за активацію послуги -10грн." Думаю якщо виходиш за 100хв. зразу рубає 10грн.Моє ІМХО.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

теж стало 200 хв. замість 100 хв. Але ніякі смс не отримував, ніяких додаткових коштів з рахунку не пропало.. тьху-тьху-тьху)))) але, якщо чесно, я нуууууу дуже рідко виговорюю тих 100 хв.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в чому подвох?)))

Подвох заключається в слідуючому: коли ви поповняєтесь від 40грн і активується тарифний план у вас з рахунку знімає 10грн, а не 5грн, як було раніше. Від чого, власне кажучи, я не задоволений. Бо триндіти годинами по телу не мій коньок, а бабки то не козьонні!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в чому подвох?)))

Подвох заключається в слідуючому: коли ви поповняєтесь від 40грн і активується тарифний план у вас з рахунку знімає 10грн, а не 5грн, як було раніше. Від чого, власне кажучи, я не задоволений. Бо триндіти годинами по телу не мій коньок, а бабки то не козьонні!

Це, наскільки я зрозумів, для нових абонентів. А для старих щось змінюється?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це, наскільки я зрозумів, для нових абонентів. А для старих щось змінюється?

Це якраз для старих абонентів, у нових немає тарифів Супер.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене тариф "Супер МТС без ПЗЗ та поповнення 0,35+" то ніякої плати не знімає і не знімало, просто стало 200 хв.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене тариф МТС Energy. Не можу перейти ні на який другий тариф, можливо є якісь нюанси, щоб перейти на цей, що всі переходять? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене тариф МТС Energy. Не можу перейти ні на який другий тариф, можливо є якісь нюанси, щоб перейти на цей, що всі переходять? :)

На сайті мтс, є онлайн центр (типу чата) - ось там просите перевести вас на 0-35+

Змінено користувачем flashmax
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кажуть що неможна

Пробуйте іншого оператора.

Кажіть що ваших знайомих переводять без проблем.

У мене був "супер МТС" - без проблем перевели. Операто написав: так, дійсно, у вас немає можливості перейти самостійно. я передам запит у технічний ввіділ.

Пробуйте ще і ще.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

СУПЕР МТС БЕЗ ПЛАТИ ЗА З’ЄДНАННЯ ТА ПОПОВНЕНЬ 0-35+ --- якій тариф в новому стартовому якщо ніякіх акцій непідключати???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

СУПЕР МТС БЕЗ ПЛАТИ ЗА З’ЄДНАННЯ ТА ПОПОВНЕНЬ 0-35+ --- якій тариф в новому стартовому якщо ніякіх акцій непідключати???

Ви самі дали відповідь на своє запитання...

В мене тариф МТС Energy. Не можу перейти ні на який другий тариф, можливо є якісь нюанси, щоб перейти на цей, що всі переходять? :)

Прочитай пост № 381
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На сайті мтс, є онлайн центр (типу чата) - ось там просите перевести вас на 0-35+

так, дійсно є чат. дали відповідь, що можливості переходу немає, але запит передадуть для вирішення. на протязі 7 днів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На сайті мтс, є онлайн центр (типу чата) - ось там просите перевести вас на 0-35+

так, дійсно є чат. дали відповідь, що можливості переходу немає, але запит передадуть для вирішення. на протязі 7 днів

Мені вирішили за 4 дня.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Написав в онлайн підтримку, нічого не казав який у мене тариф, просто сказав що хочу перейти на 0-35 без плати за з'єднання. Попросили номер, відповісти на деякі питання, для підтвердження, що це мій номер, і сказали що передали спеціалістам для переведення мене на новий тариф. Через 5 хв прийшла смс що мою заявку прийнято на опрацювання) Очікую. Як тільки стане щось відомо - обов'язково відпишусь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

СУПЕР МТС БЕЗ ПЛАТИ ЗА З’ЄДНАННЯ ТА ПОПОВНЕНЬ 0-35+ --- якій тариф в новому стартовому якщо ніякіх акцій непідключати???

Ви самі дали відповідь на своє запитання...

В мене тариф МТС Energy. Не можу перейти ні на який другий тариф, можливо є якісь нюанси, щоб перейти на цей, що всі переходять? :)

Прочитай пост № 381

Вибачаюсь забув уточнити в тарифі 0-35+ тариф на інтернет за 1 мб скількі???Без ніякіх акійних інтрнет тарифіф просто в самому пакеті новому сікі 1 мб коштуе?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Таки перевели за другою спробою. 2 дні почекав, навіть вибачились за "принесені незручності":)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в чому подвох?)))

Подвох заключається в слідуючому: коли ви поповняєтесь від 40грн і активується тарифний план у вас з рахунку знімає 10грн, а не 5грн, як було раніше. Від чого, власне кажучи, я не задоволений. Бо триндіти годинами по телу не мій коньок, а бабки то не козьонні!

ІМХО, навряд чи тут є який-небудь підвох. Півроку тому збільшили кількість хвилин за межами області з 40 до 60 і нічого ні в кого не знімало. Так само, вочевидь, і тут - просто типу презент таким ярим прихильникам глюченого МТС-вського зв"язку як волиняки B)

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Подвох заключається в слідуючому: коли ви поповняєтесь від 40грн і активується тарифний план у вас з рахунку знімає 10грн, а не 5грн, як було раніше. Від чого, власне кажучи, я не задоволений. Бо триндіти годинами по телу не мій коньок, а бабки то не козьонні!

ІМХО, навряд чи тут є який-небудь підвох. Півроку тому збільшили кількість хвилин за межами області з 40 до 60 і нічого ні в кого не знімало. Так само, вочевидь, і тут - просто типу презент таким ярим прихильникам глюченого МТС-вського зв"язку як волиняки B)

Ви вхідних смс не читаєте чи що? Мені прийшла смс "ще більше спілкування! З 15.01 щоденна кількість хвилин у межах послухи "Супер" збільшуеться з 30 до 60, платіж за активацію/продовження послуги-15 грн". Раніше платіж був 8 грн, ще раніше - 5.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Подвох заключається в слідуючому: коли ви поповняєтесь від 40грн і активується тарифний план у вас з рахунку знімає 10грн, а не 5грн, як було раніше. Від чого, власне кажучи, я не задоволений. Бо триндіти годинами по телу не мій коньок, а бабки то не козьонні!

ІМХО, навряд чи тут є який-небудь підвох. Півроку тому збільшили кількість хвилин за межами області з 40 до 60 і нічого ні в кого не знімало. Так само, вочевидь, і тут - просто типу презент таким ярим прихильникам глюченого МТС-вського зв"язку як волиняки B)

Ви вхідних смс не читаєте чи що? Мені прийшла смс "ще більше спілкування! З 15.01 щоденна кількість хвилин у межах послухи "Супер" збільшуеться з 30 до 60, платіж за активацію/продовження послуги-15 грн". Раніше платіж був 8 грн, ще раніше - 5.

Ми тут не про ТП "Супер МТС" говорим, а про ТП "СУПЕР МТС БЕЗ ПЛАТИ ЗА З’ЄДНАННЯ ТА ПОПОВНЕНЬ 0-35+" у якому замість 100хв на день, зробили 200хв на день. В цьому ТП не знімає гроші, ні що дня, ні що місяця, взагалі. Принаймні поки що.

Насторожує тільки повідомлення #407

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Також, все таки мене перевели з енерджі на 0-35 )

а якже 30 МБ інтернету щодня?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Подвох заключається в слідуючому: коли ви поповняєтесь від 40грн і активується тарифний план у вас з рахунку знімає 10грн, а не 5грн, як було раніше. Від чого, власне кажучи, я не задоволений. Бо триндіти годинами по телу не мій коньок, а бабки то не козьонні!

ІМХО, навряд чи тут є який-небудь підвох. Півроку тому збільшили кількість хвилин за межами області з 40 до 60 і нічого ні в кого не знімало. Так само, вочевидь, і тут - просто типу презент таким ярим прихильникам глюченого МТС-вського зв"язку як волиняки B)

Ви вхідних смс не читаєте чи що? Мені прийшла смс "ще більше спілкування! З 15.01 щоденна кількість хвилин у межах послухи "Супер" збільшуеться з 30 до 60, платіж за активацію/продовження послуги-15 грн". Раніше платіж був 8 грн, ще раніше - 5.

Мені нічого такого не приходило. Ми говоримо про різні тарифні плани :0158:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...