Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

я интернет уже давно покупаю за бонусы. подключил себе 250Mb в месяц на пол-года, вот пару месяцев назад переподключил - пока хватает. а выгодного тарифа для контрактников с интернетом "из коробки" действительно нет :dont: был когда-то hyper.net по 3-5 гривен в сутки, а сейчас 7 + за мегабайты + качество ниже плинтуса - классический пример D&G

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 2,4 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

В останні 2 дні зіткунувся з такою проблемкою: знімається з рахунка абонплата в розмірі десь 1,5 грн...

Знову порозмовляв з оператором і ось що зрозумів: в кого дана послуга була підключена раніше, то змінилися умови її надання. Якщо раніше гроші знімались лише за вихід в інтернет з точки доступа smart.net, то тепер введена абонплата 1 грн\доба в незалежності користуєтесь ви нею чи ні. На питання чому згідно відповідного закону я не був поінформований про зміну оплати послуги оператор зіслалась на те що на сайті є відповідні зміни, так само як і по номеру 111. МТС придумали ще один спосіб викачки грошей з абонентів, будьте пильні!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В останні 2 дні зіткунувся з такою проблемкою: знімається з рахунка абонплата в розмірі десь 1,5 грн в день і це на тарифі 0-35+! На це оператор сказала, що ще додатково до абонплати 0,39 грн., знімлась плата за використання послуги Смарт.NET - 1,06 грн., яку я навіть не замовляв і в інтернеті не лазив!!!

...в мене також була така проблема...довго вмовляв "живого оператора" МТС відключити послугу... реакції нуль... кажуть що ці настройки всі користувачі отримують автоматично...

вирішив шляхом відключення всіх сервісів які "ломляться" в net з iPhone

... тепер інтернет на смарті тільки з Wi-Fi

P.S в налаштуванні точки доступу прописав якийсь дикий "брЄд" типу ..."рррр", "ЦЦЦ", і тому подібне,,,,

Змінено користувачем Savoy
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

З 1 листопада відміняють абонплату 41 коп в день 100% для старих абонентів супер мтс без плати за з'єднання 0-35+, підтвердили в службі підтримки мтс.

post-14529-0-36838100-1351425214_thumb.j

Змінено користувачем Chyvak
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З 1 листопада відміняють абонплату 41 коп в день 100% для старих абонентів супер мтс без плати за з'єднання 0-35+, підтвердили в службі підтримки мтс.

А на цей тариф ще можна перейти?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З 1 листопада відміняють абонплату 41 коп в день 100% для старих абонентів супер мтс без плати за з'єднання 0-35+, підтвердили в службі підтримки мтс.

А на цей тариф ще можна перейти?

наскільки я знаю, на цей тариф (супер мтс без плати за з'єднання та поповнень 0-35+) можна перейти лише при зміні номера, тобто новий стартовий пакет купити.

Змінено користувачем Chyvak
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дзвонив до оператора щойно, то сказали відміняється абонплата для тих хто підключився з 21 вересня, а про відміну абонплати з 1 листопада для старих абонентів оператор нічого не чув ((

Змінено користувачем Chyvak
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Друге листопада а абонплату як знімало так і знімає...

Оператор ответил что плата будет отменена 01.12.2012, ранее планировали 01.11.2012, но фактически будет с декабря :0156:

Хотел прикрепить картинку общения с оператором - не получается :0157:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вже 2 години не працює МТС.До мене дзвонять,а я не можу навіть рахунок перевірити.Проблема точно не в телефоні.

За**ала ця кантора!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вже 2 години не працює МТС.До мене дзвонять,а я не можу навіть рахунок перевірити.Проблема точно не в телефоні.

За**ала ця кантора!!!

+1

В квартирі 3 телефона з мтсом - на двох все працює, а на третьому голяк. І до операторів неможливо додзвонитись поскаржитись-попитати "вацап?"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та же беда, один мтс звонит без проблем, второй - "Вызов закончен". И счёт нельзя проверить, ошибка "System error. Please ask for your balance later".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

+1

вся та сама бадяга, на визов два пика і скидає про рахунок видає еррор, і таке вже не перший раз...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

цікава фішка...Записав номер контакту на листок,потім видалив його з телефоної книги і в "прийнятих","набраних" "пропущених" (якщо є)

набираю з листка і о,дзвонить! Провірив на трьох номерах,працює)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

+1 у Мамaнi та сама лажа, а у мене все гут, тiко до оператора немо дозвонитись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Тобто відключать абонплату так звану в розмірі 40 коп.... і житимуть лише за те що абонент МОЖЛИВО подзвонить на інший оператор і МОЖЛИВО напише смс іншому оператору????.... ой здається людей які такого робити не будуть, ну або взагалі не будуть тьма.... тому дуже шось я сумніваюсь у цьому всьому.... десь заритий подвох так сказать.... чекаєм читаєм моніторим ....

але якась аж надто халява... аж прямо бредом пахне...

Тобто відключать абонплату так звану в розмірі 40 коп.... і житимуть лише за те що абонент МОЖЛИВО подзвонить на інший оператор і МОЖЛИВО напише смс іншому оператору????.... ой здається людей які такого робити не будуть, ну або взагалі не будуть тьма.... тому дуже шось я сумніваюсь у цьому всьому.... десь заритий подвох так сказать.... чекаєм читаєм моніторим ....

але якась аж надто халява... аж прямо бредом пахне...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тобто відключать абонплату так звану в розмірі 40 коп.... і житимуть лише за те що абонент МОЖЛИВО подзвонить на інший оператор і МОЖЛИВО напише смс іншому оператору????.... ой здається людей які такого робити не будуть, ну або взагалі не будуть тьма.... тому дуже шось я сумніваюсь у цьому всьому.... десь заритий подвох так сказать.... чекаєм читаєм моніторим ....

але якась аж надто халява... аж прямо бредом пахне...

чому бред, якщо нові стартові пакети з 21 вересня вже без абонплати давно, лише старі з абонплатою, навпаки мають чимпошвидше відмінити абонплату, люди часто дзвонять і тероризують операторів в тому числі і я бувало, що за фігня чому нові абоненти без абонплати, а старі ще з абонплатою тариф один і той же... то на 1 груденя вже точно обіцяють, подвох зараз в тому, щоб люди купляли нові стартові пакети.

Змінено користувачем Chyvak
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тобто відключать абонплату так звану в розмірі 40 коп.... і житимуть лише за те що абонент МОЖЛИВО подзвонить на інший оператор і МОЖЛИВО напише смс іншому оператору????.... ой здається людей які такого робити не будуть, ну або взагалі не будуть тьма.... тому дуже шось я сумніваюсь у цьому всьому.... десь заритий подвох так сказать.... чекаєм читаєм моніторим ....

але якась аж надто халява... аж прямо бредом пахне...

чому бред, якщо нові стартові пакети з 21 вересня вже без абонплати давно, лише старі з абонплатою, навпаки мають чимпошвидше відмінити абонплату, люди часто дзвонять і тероризують операторів в тому числі і я бувало, що за фігня чому нові абоненти без абонплати, а старі ще з абонплатою тариф один і той же... то на 1 груденя вже точно обіцяють, подвох зараз в тому, щоб люди купляли нові стартові пакети.

Всерівно це бред чувак =) хіба що в майбутньому будуть зменшувати к-ксть хвилин або ще шось міняти... інакше вони зароблятимуть мізер...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Pavelix, якщо я непомиляюсь в лайфі давно десь з рік чи два така штука є без поповнень.

Змінено користувачем Chyvak
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

все вони нормально зароблятимуть)

більшість абонентів на старих тарифах сидить

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нова, так би мовити, замануха акція.

Бажаєте справжній 0 без абонплати? Цієї зими можливо все! Підключіться до акції «0 БЕЗ АБОНПЛАТИ» та весь 2013 рік не сплачуйте щоденних обов’язкових платежів, якщо не дзвоните!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...