Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

"МТС" запевняє, що рахунки абонентів у регіонах зменшаться на 15-20%

В результаті зниження тарифів місячний рахунок абонента "МТС-Україна" в регіональних тарифах впаде на 15-20%

Про це "proIT" повідомили в прес-службі компанії

"Ціни будуть знижені на найбільш затребувані напрями дзвінків - дзвінки в мережі на 20%, і на інших операторів за межами домашнього регіону - на 8%", - розповіли в "МТС-Україна".

У компанії додали, що всі зміни тарифів в МТС вступлять в силу з 1 серпня 2012 року. В цілому, зниження складе до 20%. Зміни вартості тарифів торкнуться більше половини абонентської бази МТС, а зміна вартості ММS - абсолютно всіх абонентів.

За даними "МТС-Україна", кількість абонентів, які користуються регіональними тарифами, складає більше 4 млн.

Нагадаємо, що на виконання рекомендацій АМКУ "МТС-Україна" з серпня знизить низку тарифів, які загалом торкнуться майже 7 млн. абонентів.

Так, стандартний тариф на внутрішньомережеві дзвінки після вичерпання пакета безкоштовних хвилин буде знижений на 20% з 0,75 до 0,60 грн./хв у 10 тарифах сімейства "Супер МТС". Стандартний тариф для дзвінків на інші мобільні мережі буде знижений на 8% з 1,2 до 1,1 грн./хв у 10 тарифах сімейства "Супер МТС".

Стандартний тариф для дзвінків на міські номери (фіксовані мережі) буде знижено на 17% з 1,2 до 1 грн./хв у всіх тарифах для контрактних абонентів і тарифах МТС Передоплати, таких як "МТС Перший", "МТС Перший з послугою Європа", "Турист МТС 2011", "Турист МТС", "Тариф 29", "МТС Регіональний", "МТС Перший Новорічний", "МТС Копійка", "МТС Avon 10"; "Jeans Новорічний 2007", "Jeans Святковий", "Jeans Mixer", "Jeans Mixer з МТС", "Jeans Десятка", "Jeans SMS", "SP Super Jeans", "Jeans Mixer Weekend", "Jeans МТС SP", "Jeans Mixer Night", "Sim-Sim Різдвяний", "Sim-Sim Новорічний", "Sim-Sim Amway".

©

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 2,4 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Перечитав темку, зробив висновок що мтси просто вирішили лишити самих фінансово жирних клієнтів,а бідоту яка раз на рік поповнюєця відшити заганяючи рахунок в мінус , а далі абонет не абонент.

Так би мовити Струсимо лишніх, розгрузимо мережу і будемо кричати про супер якість звязку, а на бідових клієнтів ложим ту штуку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перечитав темку, зробив висновок що мтси просто вирішили лишити самих фінансово жирних клієнтів,а бідоту яка раз на рік поповнюєця відшити заганяючи рахунок в мінус , а далі абонет не абонент.

Так би мовити Струсимо лишніх, розгрузимо мережу і будемо кричати про супер якість звязку, а на бідових клієнтів ложим ту штуку.

думаю що витратити 41 копійку в день на 100 мтс-хвилин - це не дуже багато... ваучера сороковки вистачить майже на 100 днів, якщо не дзвонити на інші мережі)

на китайські айфони чось нашим людям грошей не шкода, а от рахунок поповнити нема грошей?)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перечитав темку, зробив висновок що мтси просто вирішили лишити самих фінансово жирних клієнтів,а бідоту яка раз на рік поповнюєця відшити заганяючи рахунок в мінус , а далі абонет не абонент.

Так би мовити Струсимо лишніх, розгрузимо мережу і будемо кричати про супер якість звязку, а на бідових клієнтів ложим ту штуку.

думаю що витратити 41 копійку в день на 100 мтс-хвилин - це не дуже багато... ваучера сороковки вистачить майже на 100 днів, якщо не дзвонити на інші мережі)

на китайські айфони чось нашим людям грошей не шкода, а от рахунок поповнити нема грошей?)

А шо за така неприязнь до китайських айфонів???))))))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перечитав темку, зробив висновок що мтси просто вирішили лишити самих фінансово жирних клієнтів,а бідоту яка раз на рік поповнюєця відшити заганяючи рахунок в мінус , а далі абонет не абонент.

Так би мовити Струсимо лишніх, розгрузимо мережу і будемо кричати про супер якість звязку, а на бідових клієнтів ложим ту штуку.

думаю що витратити 41 копійку в день на 100 мтс-хвилин - це не дуже багато... ваучера сороковки вистачить майже на 100 днів, якщо не дзвонити на інші мережі)

на китайські айфони чось нашим людям грошей не шкода, а от рахунок поповнити нема грошей?)

А шо за така неприязнь до китайських айфонів???))))))))

нє, ну а чо... купив собі нокІю 1280, а на зекономлені гроші поповняй собі рахунок скіки влізе)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

valuev_ukr.jpg

Хто може розказати детальніше, про цей тариф, шо почем?

http://www.mts.com.ua/ukr/actions.php?actions_next=&actions_id=444

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і скільки становить абонплата в день? яка ціна 1хв. на інші операт. скільки нарах. хв-в день на мтс? (зараз сиджу на тарифі де абонплата становить 41коп/день)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і скільки становить абонплата в день? яка ціна 1хв. на інші операт. скільки нарах. хв-в день на мтс? (зараз сиджу на тарифі де абонплата становить 41коп/день)

"Повний нуль" - це не тарифний план, це послуга, яка підключається одноразово за 25 грн. і діє до кінця листопада і дає можливість безлімітного спілкування в мережі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Привіт всім читачам цієї теми.

Не знаю шо то за магнітні бурі!!!!!, але на тарифному плані мтс без пз та поповнення 0-35+ , не знімає абонплату 39 коп за день, і так вже пару днів, а при перевірці кількості хв в день постійно 100 хв і 30 смс показує, хоча були розмови і смс відправлялися.

Цікаво що це за приколи такі .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це так буває у МТС. називається "глюки" :) але через певний час все забиреться, не хвилюйтеся :) МТС нічого не дарить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не знаю чи баян, але кажуть люди що скасували абонплату взагалі!!!!!. це відбулося десь на днях, і в нових стартових пакетах хто підключася з 19.09.12 там вже відключено абон плату 0.39 коп.

Щось на зразок лайфа, зарядив 30ту і на рік , тренди скільки влізе в середені мережі.

Змінено користувачем Serg20279
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а при перевірці кількості хв в день постійно 100 хв і 30 смс показує

А как проверить количество минут?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а при перевірці кількості хв в день постійно 100 хв і 30 смс показує

А как проверить количество минут?

*101*04#__кажись так.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не знаю чи баян, але кажуть люди що скасували абонплату взагалі!!!!!. це відбулося десь на днях, і в нових стартових пакетах хто підключася з 19.09.12 там вже відключено абон плату 0.39 коп.

Щось на зразок лайфа, зарядив 30ту і на рік , тренди скільки влізе в середені мережі.

Треба ж було таке понапридумувати... :lol: Це певно про послугу «Повний нуль»

Змінено користувачем Baldek
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не знаю чи баян, але кажуть люди що скасували абонплату взагалі!!!!!. це відбулося десь на днях, і в нових стартових пакетах хто підключася з 19.09.12 там вже відключено абон плату 0.39 коп.

Щось на зразок лайфа, зарядив 30ту і на рік , тренди скільки влізе в середені мережі.

це відбулося десь на днях, і в нових стартових пакетах хто підключася з 19.09.12 там вже відключено абон плату 0.39 коп.

Щось на зразок лайфа, зарядив 30ту і на рік , тренди скільки влізе 100 хвилин в день в середені мережі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не знаю чи баян, але кажуть люди що скасували абонплату взагалі!!!!!. це відбулося десь на днях, і в нових стартових пакетах хто підключася з 19.09.12 там вже відключено абон плату 0.39 коп.

Щось на зразок лайфа, зарядив 30ту і на рік , тренди скільки влізе в середені мережі.

Треба ж було таке понапридумувати... :lol: Це певно про послугу «Повний нуль»

важко повірити, але саме так)) у абонентів, які підключаються зараз - абонплати нема

а підключення до акції "Повний нуль" вже закінчилось, зараз вже нова акція - http://www.mts.com.ua/ukr/actions.php?actions_next=&actions_id=453

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

важко повірити, але саме так)) у абонентів, які підключаються зараз - абонплати нема

а підключення до акції "Повний нуль" вже закінчилось, зараз вже нова акція - http://www.mts.com.u...&actions_id=453

Підключення то да, але термін дії до кінця листопада здається... Ну тоді дійсно глюк, або помилка назви тарифа, так як оператор спростовує таку інформацію, та й певно ціль компанії зрубати з абона побільше грошей, а не роздавати плюшки всім охочим...

Змінено користувачем Baldek
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

важко повірити, але саме так)) у абонентів, які підключаються зараз - абонплати нема

а підключення до акції "Повний нуль" вже закінчилось, зараз вже нова акція - http://www.mts.com.u...&actions_id=453

Підключення то да, але термін дії до кінця листопада здається... Ну тоді дійсно глюк, або помилка тарифа, так як оператор спростовує таку інформацію, та й певно ціль компанії зрубати з абона побільше грошей, а не роздавати плюшки всім охочим...

не глюк

абонплати НЕМА

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не глюк

абонплати НЕМА

В мене коли я тільки перейшов в 0,35+ то теж здається дня 2-3 її не було, потім питання саме вирішилось :smile3:. Можливо просто чогось не знаю, але оператор підтвердив, що таке ні за яких умов неможливо і такої акції типу "100% знижка на абонплату" в 0,35+ немає...

Змінено користувачем Baldek
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не глюк

абонплати НЕМА

В мене коли я тільки перейшов в 0,35+ то теж здається дня 2-3 її не було, потім питання саме вирішилось :smile3:. Можливо просто чогось не знаю, але оператор підтвердив, що таке ні за яких умов неможливо....

значить цей оператор ще не знає про те що абонплати нема))) вони там ті оператори ваПше мало що знають)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

значить цей оператор ще не знає про те що абонплати нема))) вони там ті оператори ваПше мало що знають)

Вже знає :smile3: Якщо дійсно це правда, то з такими тарифами якість звязку певно ще більш погіршиться...

Змінено користувачем Baldek
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не зрозумів щось до кінця то, щоб не знімались 42 коп в день в тарифі "Супер МТС без плати за з’єднання та поповнень 0-35+", потрібно купляти новий стартовий пакет ? і чи можливо щоб не знімались гроші на діючому плані?

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ситуація така (інформація від інсайдера):

В пакетах підключених з 20 вересня абонплати нема

Хто підключався раніше зможуть позбавивтись абонплати з 1 листопада

Халява... Я це люблю :)

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дуже погано що старим абонентам інших тарифів не можна перейти на нього. Наприклад Супер Мтс два нулі

Ну це не зовсім правда, все можливо за певних умов... ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...