Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

Зранку справді нехотіло заходити в інтернет,але десь до 10 годин все було добре.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 2,4 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Сьогодні перейшов з Супер МТС Energy в Супер МТС без ПЗЗ та поповнень Energy

Перевели безкоштовно по номеру 7722.Після дзвінка на даний номер,десь через хвилину,прийшло повідомлення,що тариф змінено.Поповнив рахунок на 30 грн. і хвилин за 20 послуга була вже активована.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

«SMS-Футбол»: нова послуга від МТС

Оператор МТС запроваджує нову послугу "SMS-Футбол" для фанатів футболу. Відтепер усі абоненти мобільного зв'язку "МТС" зможуть отримувати на свій телефон футбольні результати в режимі он-лайн.

Усі абоненти, які підключать послугу, зможуть отримувати інформацію про найцікавіші футбольні події Чемпіонату України, Ліги Чемпіонів, Ліги Європи, Кубка України, Суперкубка УЄФА, Суперкубка України та європейських чемпіонатів Англії, Німеччини, Італіїї та Іспанії.

Анонси щодо початку матчів, інформація про забиті голи в режимі он-лайн та результати матчів дозволять бути у курсі усіх футбольних новин.

Також користувач може керувати повідомленнями про матчі, обираючи тільки найцікавіші для нього.

Підпишіться зараз: надсилайте будь-яке SMS-повідомлення на номер 2822.

Вартість підписки складає усього 2,00грн на тиждень!

Щоб відключити послугу, надсилайте SMS-повідомлення на номер 2822 з текстом «STOP».

Відправка SMS-повідомлення на номер 2822 – безкоштовно.

Змінено користувачем Panek
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перевівся на тариф "Без плати за зєднання та поповнень". Все швидко і без траблів. Але щодня дає по 40 хвилин... Тобто визначає мене не на потрібній області. Хоча стартовий активовувався тут, користуюсь тут. У когось таке було? Прийдеться дзвонити до оператора...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перевівся на тариф "Без плати за зєднання та поповнень". Все швидко і без траблів. Але щодня дає по 40 хвилин... Тобто визначає мене не на потрібній області. Хоча стартовий активовувався тут, користуюсь тут. У когось таке було? Прийдеться дзвонити до оператора...

Все правильно тариф "Без плати за зєднання та поповнень" є національним без привязки до областей, детальніше на сайті. Для Вол. обл. регіональні тарифи це "Без плати за зєднання та поповнень 0-35+" і "Без плати за зєднання та поповнень 0-50". Хоча, наприклад, перевірено що знаходячись в Гаразджі на тарифі "Без плати за зєднання та поповнень 0-35+" вже рахується як за областю.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Будьте уважні!!!

Замітив одну ма-а-а-аленьку зміну в тарифі "Супер МТС без плати за з’єднання та поповнень 0-35+":

- sms абонентам усіх мобільних операторів України та на мережу МТС інших країн, грн/шт. - 0,60 коп!!! (коли тільки підключився до цього пакету~ 1,5місяця - точно пам'ятаю було 0,49грн!!!!)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Будьте уважні!!!

Замітив одну ма-а-а-аленьку зміну в тарифі "Супер МТС без плати за з’єднання та поповнень 0-35+":

- sms абонентам усіх мобільних операторів України та на мережу МТС інших країн, грн/шт. - 0,60 коп!!! (коли тільки підключився до цього пакету~ 1,5місяця - точно пам'ятаю було 0,49грн!!!!)

Это не только в этом тарифе но и в остальных тоже:

C 1 мая 2012 года изменена стоимость исходящих SMS/MMS-сообщений по Украине - 0,60/1,20 грн/сообщение(кроме тарифов "SIM-SIM Юбилейный", "МТС Партнёрский", "МТС Классный", "JEANS SMS", "JEANS Новогодний", "JEANS Новогодний 2007", "JEANS Сеть", "JEANS Страна" и "JEANS Фан").

Змінено користувачем Baldek
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Будьте уважні!!!

Замітив одну ма-а-а-аленьку зміну в тарифі "Супер МТС без плати за з’єднання та поповнень 0-35+":

- sms абонентам усіх мобільних операторів України та на мережу МТС інших країн, грн/шт. - 0,60 коп!!! (коли тільки підключився до цього пакету~ 1,5місяця - точно пам'ятаю було 0,49грн!!!!)

Это не только в этом тарифе но и в остальных тоже:

C 1 мая 2012 года изменена стоимость исходящих SMS/MMS-сообщений по Украине - 0,60/1,20 грн/сообщение(кроме тарифов "SIM-SIM Юбилейный", "МТС Партнёрский", "МТС Классный", "JEANS SMS", "JEANS Новогодний", "JEANS Новогодний 2007", "JEANS Сеть", "JEANS Страна" и "JEANS Фан").

Вот ур*ди, та ж смс взагалі має нічого не вартувати, або копійки, а вони так ціни на них піднімають як будто її відправляємо за кордон....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у мене тариф Простий Прибутковий. чомусь в цей місяць я постійно відправляю смс безкоштовно, лише плачу за доставку 3 коп. напевне це глюк МТС, бо в акціях не приймаю поки участь?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у мене тариф Простий Прибутковий. чомусь в цей місяць я постійно відправляю смс безкоштовно, лише плачу за доставку 3 коп. напевне це глюк МТС, бо в акціях не приймаю поки участь?

Щось не пригадую жодного глюка у жодної фірми, коли мова йшла про недоотримання ними прибутку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у мене тариф Простий Прибутковий. чомусь в цей місяць я постійно відправляю смс безкоштовно, лише плачу за доставку 3 коп. напевне це глюк МТС, бо в акціях не приймаю поки участь?

Щось не пригадую жодного глюка у жодної фірми, коли мова йшла про недоотримання ними прибутку.

Саме на МТС в мого друга постійно дається по 100 хвилин в день, хоча він не поповнює його вже більше року....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у мене тариф Простий Прибутковий. чомусь в цей місяць я постійно відправляю смс безкоштовно, лише плачу за доставку 3 коп. напевне це глюк МТС, бо в акціях не приймаю поки участь?

Щось не пригадую жодного глюка у жодної фірми, коли мова йшла про недоотримання ними прибутку.

Саме на МТС в мого друга постійно дається по 100 хвилин в день, хоча він не поповнює його вже більше року....

Да такий же глюк був у одногрупника, десь місяців 6 так не знімало нічого, але нараховувало по 100хв.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я в чудо не вірю, а от в неуважно прочитані умови тарифного плану чи акції лєхко.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у мене тариф Простий Прибутковий. чомусь в цей місяць я постійно відправляю смс безкоштовно, лише плачу за доставку 3 коп. напевне це глюк МТС, бо в акціях не приймаю поки участь?

Та вже мабуть з пів року як звіт про доставку вартує 3 коп. Про це вже писано-переписано. Відключи звіт про доставку і буде Тобі щастя :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у мене тариф Простий Прибутковий. чомусь в цей місяць я постійно відправляю смс безкоштовно, лише плачу за доставку 3 коп. напевне це глюк МТС, бо в акціях не приймаю поки участь?

Та вже мабуть з пів року як звіт про доставку вартує 3 коп. Про це вже писано-переписано. Відключи звіт про доставку і буде Тобі щастя :)

та про 3 коп. я знаю і не відключаю, бо смс відправляю по роботі. мова йшла про безкоштовні смс-ки, тобто плачу 0,00 коп., а не 0,60 )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тариф "Супер МТС Енерджі" (старий). При перевірці рахунку пише "Увага, з 01.06.2012 змінюються умови вашого тарифного плану. Деталі за ном. 111*6". Дзвоню - перераховують існуючі тарифи і ніякої інформації по темі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тариф "Супер МТС Енерджі" (старий). При перевірці рахунку пише "Увага, з 01.06.2012 змінюються умови вашого тарифного плану. Деталі за ном. 111*6". Дзвоню - перераховують існуючі тарифи і ніякої інформації по темі

В мене також старий - пише, в жінки супер мтс всі мережі новорічний - не пише. На 111 ще не дзвонив, но однозначно цукі, по моєму не мають права, десь і в законі прописано, що без моєї згоди не можна міняти.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тариф "Супер МТС Енерджі" (старий). При перевірці рахунку пише "Увага, з 01.06.2012 змінюються умови вашого тарифного плану. Деталі за ном. 111*6". Дзвоню - перераховують існуючі тарифи і ніякої інформації по темі
на сайті МТС написано наступне: "Увага! З 01.06.2012 буде змінена стандартна вартість дзвінків у мережі МТС. Нова вартість складатиме 0,75 грн./хв. При цьому для економії на внутрішньомережевих дзвінках Ви можете скористатися однією з послуг «Хвилини на замовлення»" http://www.mts.com.ua/ukr/prepaid_archive.php?pid=35&tid=436
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тариф "Супер МТС Енерджі" (старий). При перевірці рахунку пише "Увага, з 01.06.2012 змінюються умови вашого тарифного плану. Деталі за ном. 111*6". Дзвоню - перераховують існуючі тарифи і ніякої інформації по темі
на сайті МТС написано наступне: "Увага! З 01.06.2012 буде змінена стандартна вартість дзвінків у мережі МТС. Нова вартість складатиме 0,75 грн./хв. При цьому для економії на внутрішньомережевих дзвінках Ви можете скористатися однією з послуг «Хвилини на замовлення»" http://www.mts.com.u...?pid=35&tid=436

в мене теж так пише на старому енерджі,так шкода що вводять оплату(,напевно прийдеться переходити у інший тариф(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у моєму тарифі теж таке пише:

"Увага, з 01.06.2012 змінюються умови вашого тарифного плану. Деталі за ном. 111*6"
,

але для Супер МТС без плати за з’єднання та поповнень 0-35+ на сайті нічого такого немає:

Увага! З 01.06.2012 буде змінена стандартна вартість дзвінків у мережі МТС. Нова вартість складатиме 0,75 грн./хв. При цьому для економії на внутрішньомережевих дзвінках Ви можете скористатися однією з послуг «Хвилини на замовлення»" http://www.mts.com.u...?pid=35&tid=436

П.С. І знав же ш, "нутрому чуяв" що МТС щось все-таки вимудрує з тими новими тарифами!

Змінено користувачем Bambaclay
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тариф "Супер МТС Енерджі" (старий). При перевірці рахунку пише "Увага, з 01.06.2012 змінюються умови вашого тарифного плану. Деталі за ном. 111*6". Дзвоню - перераховують існуючі тарифи і ніякої інформації по темі

У мене тариф "Супер МТС без ПЗЗ та поповнень 0-35+" при перевірці балансу також пише, що умови мого тарифного плану будуть змінені

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у моєму тарифі теж таке пише:

"Увага, з 01.06.2012 змінюються умови вашого тарифного плану. Деталі за ном. 111*6"
,

але для Супер МТС без плати за з’єднання та поповнень 0-35+ на сайті нічого такого немає:

Увага! З 01.06.2012 буде змінена стандартна вартість дзвінків у мережі МТС. Нова вартість складатиме 0,75 грн./хв. При цьому для економії на внутрішньомережевих дзвінках Ви можете скористатися однією з послуг «Хвилини на замовлення»" http://www.mts.com.u...?pid=35&tid=436

П.С. І знав же ш, "нутрому чуяв" що МТС щось все-таки вимудрує з тими новими тарифами!

так, наскілкьи я зрозумів, зміниться ціна хвилини що йде після 100 безкоштовних в день...

0.75 грн/хв на мтс і 1.2 грн/хв на інші оператори.

часто витрачаєш всі 100 хвилин?

консультант мтс сказала що мтс може міняти тариф як захоче тому що при купівлі картки мтс я погодився зі всіма змінами в тарифі.

обманюють нас коротше,як хочуть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

особисто я достатньо часто розмовляю по 50-90 хв в день, контролюючи витрачені хвилини і лише наявність лайфу і київстару компенсують ці незручності

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

прикро що немає як таких варіантів для переходу...лайф і київстар того ж поля ягоди)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...