Перейти до змісту

Хто де купує риболовні приладдя


Andrew_Best

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 308
  • Створено
  • Остання відповідь

У продажу є живець (карась)!

місце і ціна?

Волі, 49.

1 грн. - 1 шт.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У продажу є живець (карась)!

При купівлі від 50 шт. знижка 10%.

хм... можна і для акваріума прикупити7 чим годуєте?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Мо хто побачить в магазинах Daiwa Sweepfire Spinn 2,4m (або 2.7m) 5-25 скажіть. Дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Andrew_Best, я останні чотири вудки купував в інет магазинах - суттєво дешевше получалось. Пошукай в інеті.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Andrew_Best, я останні чотири вудки купував в інет магазинах - суттєво дешевше получалось. Пошукай в інеті.

І на яких сайтах для прикладу ?

Хоча, як купувати вудку не спробувавши її на руці ? А особливо спінінг, як на мене то принципово важливо нею "помахати" перед прийняттям рішення :) Відчути чи це твоє, чи те що треба

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

SergLutsk, якщо людина говорить про конкретну вудку, то я так собі мислю він вже нею махав.

Я собі теж вже знав що хочу, помахати вудкою можно в любому з рибацьких магазинів Луцька.

Ніколи не купував на одному сайті собі вудки та катушки, шукав по різним сайтам.

Daiwa Sweepfire Spinn 2,4m а вже там вичитувати ціни, та спосіб оплати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо людина говорить про конкретну вудку, то я так собі мислю він вже нею махав

Можливо й так. Звичайно як варіант є ідеальним - "помацати" вживу в магазині (якщо звісно пощастить знайти її тут), чи ще краще в колег по цеху потестувати, а тоді вже купувати через інет дешевше. Тут не посперечаєшся. Я лише мав на увазі що по одних лише фотках та відгуках в інеті навряд чи вдасться вгадати і вибрати те що лежить в руці як рідне.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Маю такого 2.1m, відпрацьовує ідеально, навіть на тролінг не раз стаив ) Хочу для берега 2.4 а то і 2.7м, то впринципі не страшно замовляти не "махавши" ними, інтуїтивно будучи впевненим що буде схожий прутик на той що в мене.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Andrew_Best, я останні чотири вудки купував в інет магазинах - суттєво дешевше получалось. Пошукай в інеті.

І на яких сайтах для прикладу ?

Хоча, як купувати вудку не спробувавши її на руці ? А особливо спінінг, як на мене то принципово важливо нею "помахати" перед прийняттям рішення :) Відчути чи це твоє, чи те що треба

Хто заважає помахати в магазині, а потім купити в інеті?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Andrew_Best, я останні чотири вудки купував в інет магазинах - суттєво дешевше получалось. Пошукай в інеті.

І на яких сайтах для прикладу ?

Хоча, як купувати вудку не спробувавши її на руці ? А особливо спінінг, як на мене то принципово важливо нею "помахати" перед прийняттям рішення :) Відчути чи це твоє, чи те що треба

Хто заважає помахати в магазині, а потім купити в інеті?

Дурна натура, яка думає, що щось комусь винна!)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я собі завжди купував на базарі або в магазинах патички.... бо були відносно дешеві. Але минулого року захтілося собі на ДР подарувати трошечки дорожчого патичка. В магазині знайшов вудку за 400 грн.... в інеті з доставкою вийшло 220 грн.... я був приємно здивований і купив ще й катушку за 150 грн в тому магазині. Ну й тепер хіба щось по мєлочі буду купувать в магазинах Луцька.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поки що не знайшов ні в луцьких магазинах ні в інтренет магазинах саме Daiwa SWEEPFIRE Spinning 5-25g 2,40m. В Польщі є ...

Аби-що не хочеться брати, якщо ніхто не привезе за недільку, поїду за ним в Польщу ) Адже від цього залежить "удовлєтворєніє" ловлі на цілий сезон ))

З катушкою чи то Ексія 3000 чи то екусіма 4000 проблем точно не буде, з неділі куплю, такого хватає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хочу придбати чоботи, є 2 варіанти. Для економії часу і нервів , хтось підскаже де можна купити, відповідно ціна/якість. І з досвіду які більш практичні.? Дякую.

post-20019-0-81738400-1395324650_thumb.j

post-20019-0-50060500-1395324661_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Придбати зможите в любому рибацкому магазині." Які більш практичні.?".В залежності де ви їх будите використовувати ... У мене для охоти і для рибалкі перший варіант бо часто хожу по високій траві..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо плануєте ловити дуже часто стоячи по пояс у воді, то звинчайно заброди, а якщо іноді по коліно зайти у воду, то краще болотники. В забродах, стоячи не у воді, ДУЖЕ жарко буде......запарити собі "святі місця" :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я маю (ОЗК ще советські) та прості чоботи. ОЗК скручую в рулон, приблино виходить ф200х350мм, вага десь -\+ 1.5 кг.

Якщо неможу добратись в чоботах, або потрібно зайти по груди в воду вдягаю ОЗК.

ОЗК вдягається на взуття (кросовки, чоботи) в ньому не має твердої піддошви.

Якщо бютжет піджимає тоді беріть варіант 1-й. Штаніну складете будуть як прості чоботи але зпідкладкою. Аколи потрібно глибше зацепите штаніну за пояс і в воду....

Беріть з запасом на 1 розмір.

А краще з носком (утеплювач (продаються чоботи в комплекті з ним) тоді без запасу. Весною та осінню як поїдете на рибалку при температурі +15 в одних чоботах холодно.

Ну а якщо $ є тоді так як і я, НЕ ПРОХІДНОЇ місцевосці для вас не має.

post-13791-0-83864100-1395347993_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

fresh1987, дякую. Цей варіант був присутній, і він думаю самий оптимальний. Перепитав чи ці варіанти мають мають життя.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що не сподобалось в ОЗК - ідеш по берегу (я спінінгую), на протязі 5-8 км, які проходиш за день, буває 2-8 канав глибиною вище коліна, кожен раз вдівати/знімати озк не варіант, а ходити в ньому постійно, то одразу об гілки, які пообгризали бобри прорвеш подошву.

А так, взагалі, ідея має право на життя.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Купив я в понеділок в одному з Луцьких магазинів нитку плетену Power Pro 0.14 mm, 10 kg, 100 м. 75 грн один моток. (Китай) але хороший, як на мене, відходила 3 сезони і ще 1 точно відходить, стоїть на 3-х фідерах. Також маю оригінальну Power Pro

Все було б, добре, якби там на 38-му метрові не було вузла і було 100 метрів а не 89.5 метрів.

Такщо бутьте пильні просіть щоб продавець перемотав на шпулю.

Конечно мені ніхто не замінив її.

Китайська комплектується: упаковка, нитка на мотку. Намотка по 100м.

НА ФОТО ОРИГІНАЛ

він комплектується: упаковка, нитка на мотку, книжечка. намотки по: 92; 135; 275.......м.

Що не сподобалось в ОЗК - ідеш по берегу (я спінінгую), на протязі 5-8 км, які проходиш за день, буває 2-8 канав глибиною вище коліна, кожен раз вдівати/знімати озк не варіант, а ходити в ньому постійно, то одразу об гілки, які пообгризали бобри прорвеш подошву.

А так, взагалі, ідея має право на життя.

Я два рази клеїв свій, але не подошву.

Гачком проколював (зацеплював)

post-13791-0-39321000-1395351336_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Палка Фаворіт - Абсолют 3-15 грам

Катушка - Ecusima 3000

Тільки моя думка!

285гр. для такого спінінга тяжкувата буде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну я лише висловив свою думку. Уважно слухаю Вашу по співвідношенню ціна\якість :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну я лише висловив свою думку. Уважно слухаю Вашу по співвідношенню ціна\якість :)

Це також ТІЛЬКИ моя думка. Для порівняння: фото.

Виробник також надійний, легша на 130гр., дешевша на 100грн.

На рахунок палки це індивідуальне, потрібно іти в магазин потримати, пощупати. А краще з знайомим, в якого хороша палка є поїхати на річку і покидати.

В мене палка shimano exage s.t.c. te 210ml (Telescopic Spinning Rod 2.1m Telespin)

І катушка Shimano Hyperloop 2500 FB

post-13791-0-17645800-1395406516_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...