Перейти до змісту

Хто де купує риболовні приладдя


Andrew_Best

Рекомендовані повідомлення

Хочу взяти пару фідерних бланків, може хто продає?

Досить не погані ціни та ЯКІСТЬ в http://flagman.kiev.ua/ від усіх цін віднімаєте 5%, а якщо берете на суму 600 грн і більше тоді від суми віднімайте 10%

є магазин їхній в Рівному

та у Саши в маг. Рибалка на Кравчука є багато продукції Flagman

маю фідера Flagman

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 308
  • Створено
  • Остання відповідь

Хочу взяти пару фідерних бланків, може хто продає?

Досить не погані ціни та ЯКІСТЬ в http://flagman.kiev.ua/ від усіх цін віднімаєте 5%, а якщо берете на суму 600 грн і більше тоді від суми віднімайте 10%

є магазин їхній в Рівному

та у Саши в маг. Рибалка на Кравчука є багато продукції Flagman

маю фідера Flagman

Якраз таки в Саши і ціни ОГО-ГО-ГО!!!!!! Правда дають знижки від 10 до 25% Але ці знижки це копійки порівнянно по якому там порахували курс!!!! На даний момент не раджу нікому купляти в магаинах.ТРеба організувати забастовку поки не поскидають ціни!!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хочу взяти пару фідерних бланків, може хто продає?

Досить не погані ціни та ЯКІСТЬ в http://flagman.kiev.ua/ від усіх цін віднімаєте 5%, а якщо берете на суму 600 грн і більше тоді від суми віднімайте 10%

є магазин їхній в Рівному

та у Саши в маг. Рибалка на Кравчука є багато продукції Flagman

маю фідера Flagman

Якраз таки в Саши і ціни ОГО-ГО-ГО!!!!!! Правда дають знижки від 10 до 25% Але ці знижки це копійки порівнянно по якому там порахували курс!!!! На даний момент не раджу нікому купляти в магаинах.ТРеба організувати забастовку поки не поскидають ціни!!!!!

підтримую.

Доллар впав , а ціни остались ті самі да й пакети знижок не діють - витягують причину з дестабілізації доллара.

Відчуваю що скоро будемо ловити на старі добрі приманки типу червьяка, опариша, мотиля і малька..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ціни, вказані в інтернет-сайтах ох як часто відрізняються від реальних цін. Тому перед тим як замовити треба взнати чи дійсна ціна.

А щодо магазина "Рибалка" (Саша), то знижки він дає на весь асортимент товару, і досить часто ціни зі знижками в нього менші інтернетмагазинівських. І досить часто він іде на "уступки", якщо ви його попросите. Так що розмовляйте, не соромтесь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ціни на ціннику в моєму магазині продиктована суворою реальність постійного скачка долара.

Я заколупався переклеювати мільйон цінників.

Тому забив ціни по певному курсу і роблю знижки зачасту більші, ніж падіння курсу.

Тому зрівнюйте реальні ціни, в не ціни на цінниках.

Крім того, щоб порадувати Бордівців, я для вас роблю протягом цього тижня додаткову знижку 10% - пароль 2015

Акція розпочинаеться 14 березня і закінчуеться 22 березня.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хочу взяти пару фідерних бланків, може хто продає?

Досить не погані ціни та ЯКІСТЬ в http://flagman.kiev.ua/ від усіх цін віднімаєте 5%, а якщо берете на суму 600 грн і більше тоді від суми віднімайте 10%

є магазин їхній в Рівному

та у Саши в маг. Рибалка на Кравчука є багато продукції Flagman

маю фідера Flagman

Якраз таки в Саши і ціни ОГО-ГО-ГО!!!!!! Правда дають знижки від 10 до 25% Але ці знижки це копійки порівнянно по якому там порахували курс!!!! На даний момент не раджу нікому купляти в магаинах.ТРеба організувати забастовку поки не поскидають ціни!!!!!

підтримую.

Доллар впав , а ціни остались ті самі да й пакети знижок не діють - витягують причину з дестабілізації доллара.

Відчуваю що скоро будемо ловити на старі добрі приманки типу червьяка, опариша, мотиля і малька..

а на полювання ходити з рогаткою :mdr:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто ловить щуку крученими поводками із стальки? Я давно їх не купую, сам кручу, дешево і обірвати не шкода. Кому треба пишіть, можу поділитись.

post-24822-0-73763500-1426424967_thumb.j

post-24822-0-37258900-1426424977_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що значить "поділитись" ? 5 рублей пучок ? :)

А по суті - цікавить чи пробували їх ставити в якості повідка на живця на поплавок, чи доцільно, чи працює, чи ніяк ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2грн. за штуку.

В мене знайомий ставить їх по 3шт. в ряд на живця, тоді живець більш рухливий ніж брати одного довгого повідка, ловить на кружки і поплавок. Я ставлю тільки на спінінг, на живця не ловлю, не цікаво.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За ниткою в Фортуні Рибалки найкраще таритись, вони по цій темі до молекул розкажуть. Воби купую на форумах або соц. мережах, і-нет магазини дорогі по цьому. Решта цін якось більш-менш однаково по магазинах Луцька, за виключенням акцій-розпродажів.

Хто ловить щуку крученими поводками із стальки? Я давно їх не купую, сам кручу, дешево і обірвати не шкода. Кому треба пишіть, можу поділитись.

Напевно правильніше написати "замінити не шкода", ато маю дурну звичку випрямляти погнуті до останнього, економлячи непонятно на чому. Порівняно з обірваною приманкою їх вартість копійкова.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ціна на скрутку в магазині 6,40 за пару.

А де це? В якому магазині?

Ціна на скрутку в магазині 6,40 за пару.

А де це? В якому магазині?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Напевно правильніше написати "замінити не шкода", ато маю дурну звичку випрямляти погнуті до останнього, економлячи непонятно на чому. Порівняно з обірваною приманкою їх вартість копійкова.

Я теж вирівнюю поводки, хоча вони мені нічого не коштують. Якщо ви ловите воблерами тоді їх вартість порівняно з вартістю воблера копійкова, а хто ловить силіконом той добре економить. Обірвати 10-15 поводків за рибалку неприємно, особливо по 3,2грн. за штуку як в тому магазині.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ціна на скрутку в магазині 6,40 за пару.

А де це? В якому магазині?

Ціна на скрутку в магазині 6,40 за пару.

А де це? В якому магазині?

Кравчука, 17, М-н "Рибалка"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую, зрозумів, не буду більше купляти Поводки Bratfishing 1x19 Wire Leader по 22 за пару :_08:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я купую в тому магазині укрспіновські тільки з одного кінця пропаяний, на гривню дорожчий. нормальні можна брати.

ще взяв для проби струну з якогось титанового сплава, тоже укрспін, кажуть міцніший, і не перегинається, сам вирівнюється. нада обкатать.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Повідки від УкрСпін непогані, скрутка в них Найкраща, кожен ідеальнио накручений як різьба на гвинтику, е пропаяні з одніеї сторони.

І ціна адекватна. Від 6,40грн до 8,20грн за пару.

р.s. Знижка для Бордівців на усі!!!!!! повідки від УкрСпін 20%. Пароль 2020 !!!!!!!!!!!!!!

Знижка до 22 березня включно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це ви в цьому магазині на Кравчука мається на увазі ? Заманливо звичайно, і повідки вже реально треба, закінчились, але далеко зараза іхати, не вийде :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поздоровляю Усіх Бордівців які зекономили власні коши, та скористались МоЇми умовами заощаджень!!!!!!!!!!!!.

Дякую Вам, Бордівці, і до нових акцій...

р.s Вас було 38

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

порадьте де придбати ручку до катушки від спінінга,була прикро втрачена,де є якийсь асортимент?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Точно бачив на північному ринку в Сазані, та в середині рину рибацький маг. кажиться фортуна рибалки. В цих магагазинах розібрані катушки на запчастини

А також кольсь були на ковельській в магазині біля ПАККО (нові)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...