Перейти до змісту

Хто де купує риболовні приладдя


Andrew_Best

Рекомендовані повідомлення

тоді дивися пікера а не фідера, дешевші і чутливіші. тест до50г, довжина 2,7 в районі 300-400 можна взяти.

ти знаєш я також починав, з самого дешевого, спочатку фзяв вродь за 250гр, ще при курсі тому, думаю пишуть що вот мол ціна дешева і нічим не поступаються дорогим брендовим, а фіг там.

потім купив салмо , хоч і не топова модель але різницю відчув відразу.

http://rozetka.com.ua/141825/p141825/

О! щас подивлюся на пікери,а потім на фідери,а потім знов на пікери,а потім на фідери))))))))))Дякую Паш за інфу, щас буду "рити",а потім піду на ринок дивитися що взагалі є.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 308
  • Створено
  • Остання відповідь

pasha717, маю саме такого, дуже непоганий. Подарунок батька :)

Три роки служить вірою і правдою

В перший рік поламав всі рідні вершинки :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ! хочу купити не дуже дорогу(середня ціна цікавить) фідерну вудку 3м. де буде найдешевше???

э ось така як в цьому повідомленні http://rovno.rov.olx.ua/obyavlenie/fidernoe-udilische-brat-fishing-g-feeder-rod-3-6-m-do-110-g-IDdpibz.html

колись пробував фідерити, рибалок пять не більше...і лежить, пилюкою припадає.

Якщо цікавить - прошу в ПП.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ! хочу купити не дуже дорогу(середня ціна цікавить) фідерну вудку 3м. де буде найдешевше???

э ось така як в цьому повідомленні http://rovno.rov.olx...-g-IDdpibz.html

колись пробував фідерити, рибалок пять не більше...і лежить, пилюкою припадає.

Якщо цікавить - прошу в ПП.

юра, рекомендую. в мене такий, лише 3.3 - малувато, але легенький. потім купив самурая 3.6 то ще те поліно(важкий) , хоча й матеріал наступного поколінні ніж браток фішинга(так сказали). братфішингом брав ляща під 2 на течії, боровся з вусачем кіла 4-5(правда поводок обірвав) - працює чітко.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ! хочу купити не дуже дорогу(середня ціна цікавить) фідерну вудку 3м. де буде найдешевше???

э ось така як в цьому повідомленні http://rovno.rov.olx...-g-IDdpibz.html

колись пробував фідерити, рибалок пять не більше...і лежить, пилюкою припадає.

Якщо цікавить - прошу в ПП.

юра, рекомендую. в мене такий, лише 3.3 - малувато, але легенький. потім купив самурая 3.6 то ще те поліно(важкий) , хоча й матеріал наступного поколінні ніж браток фішинга(так сказали). братфішингом брав ляща під 2 на течії, боровся з вусачем кіла 4-5(правда поводок обірвав) - працює чітко.

Валєр, ти звісно якщо радиш, то не якусь дурню,тут і не поспориш, але я сьогодні добряче полазив,і перемацав багато вудок, отож троха є висновків.По перше наголошую! хочу вудку тільки сугубо під вбивцю, лящів, карпів кілограмових не ловлю,по друге якщо на карася і часто закидати то! різниця конкретно відчувається у вудилищах 3м. і3.6м здається фігня 60см. але капець тяжче,по третє 3м.складається і чітко влазить у мій чохол(який не так давно купив і замінювати не збираюся)НУУУУУ і тепер саме цікаве! надибав у магазині пікера! 2.7 да щей телескопного! дуже компактно складається тільки кінчик окремо! блін думаю для простої рибалки на карасика з вбивцею то що тра нє? тільки от тест не спитав який завтра спитаю. Бо якщо вбивця з грузилом 30г.+мастирка,то треба щоб був як мінімум 50-60г.нє?що скажете рибацюги? :)

PS: якщо буде час то ще у "Мисливець"забіжу ,кажуть люди там також завозять непогані вєщі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До речі, а хто що зазвичай набиває в годівнички "вбивці карася"?

я - мастирку, хоч і рідко користуюсь.

Аргументую:

якщо кльов є - і фідера з 1 гачком достатньо, а на убійцу часто діставати-наживляти-поправляти кормухи 3 шт клопотно, а якщо ще пару палок....

Якщо ж кльову нема - хоч 8 палок кидай - все одно не бере, знову ж таки фідера достатньо ;)

Але деколи коли невеликий карась - можна і на убійцу, по 2 чіпляються, типу Вільхівки там чи Боголюб.

Якось так.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора мені казали у Фішері, також питав. Будеш їхати на млинівського полосатого то мене захвати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

<p>

<br />До речі, а хто що зазвичай набиває в годівнички "вбивці карася"? <br />
<br /></p>

Горохова мастирка. Сам роблю.

На місці вже міксую з ваніль, фішкою

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

таак, а де в нас Фішер)

Риболовний магазин «Фішер». Адреса магазину: м. Луцьк, пр. Волі, 49. (0332) 21-04-29 095-55-89-640

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В фішері є вся лінійка крейзі фішу якщо на окуня то ще нано мінов можна взяти з крейзі фішу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На окуня спробуйте Alien 1,6", Tech 1,5", Joy 1,9" від Azura, кольори UVP, UVMO, CL на шарнірі 2гр - чудеса показують.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поляріс копія джавастіка, він давно вже одна з кращих пасивних приманок в двойдюймовому розмірі не раз витворяв чудеса щука тоже на нього добре клює навіть купив собі форму і час від часу сам виливаю ту приманку

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Tech практично той же поляріс.

Ще якісь бюджетні приманки достойні уваги підкажете?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще з бюджетного по власному досвіду можу порадити лакі джон:tioga i hogy hog,Косадака sly worm і Kosadaka Buggy на останню на стиру щуки до кілограграма клювали з такою періодичністю як окуні приманка вроді простенька а здивувала

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я собі вже список накидав, якщо дружина не приб*є то буде добре)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ! хочу купити не дуже дорогу(середня ціна цікавить) фідерну вудку 3м. де буде найдешевше???

Маю ось такий

http://flagman.kiev.ua/index.php/component/virtuemart/category/5042-flagman-piker-squadron-picker

Класна вештч рекомендую ДУЖЕ легенький і чутливий! правда купував його ще за 450грн

І користувався таким

http://flagman.kiev.ua/index.php/component/virtuemart/category/6784-piker-flagman-force-picker

також не поганий

Не беріть оті в мисливцьові то не фідер а ПОЛІНО!!!

також маю такий 2 шт

http://flagman.kiev.ua/index.php/component/virtuemart/category/2658-flagman-fider-squadron-feeder

усі купував на кравчука. Саша привіз на замовлення.

якщо на сайті Флагмана будете брати то маю знижку 15%

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще не погані фідери від Carp Zoom і Surf Master, навіть їх недорогі моделі. Та й взагалі практично всі їх товари непогані. З тими що стикався то можу сказати що якість продуктів цих фірм перевершує вартість, напевно пов'язано з тим що не витрачаються "на брендування".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підкажіть будь-ласка де можна купити вершинку до спінінга WFT Penzill Nano SPIN 195 2,5-7g

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цінник на той спінінг не поганий, але що його продають в нас то напевно велика рідкість

саме простіше якщо він зламаний в одному місці вислати його в МММ в Харків там зроблять любу поломку вони зрощують карбон від нового візуально не відрізниш і робочі характеристики тоже добрі бачив просто їхню роботу і не раз або звертайтесь до місцевих родбілдерів я думаю підібрати вершинку для них не буде проблема в МММ тоже можуть підібрати вершинку, або їти в магазин в Луцьку який продає вершинки до спінінгів і тоді вже методом тика пробувати щоб підійшов стик, тест висота і т.д.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...