Перейти до змісту

Хто де купує риболовні приладдя


Andrew_Best

Рекомендовані повідомлення

Привіт! Пропоную у цій темі поділитися інформацією про ресурси, де можна купити або купуєте риболовне приладдя, які переважи того чи іншого магазину (або інтернет магазину).

Перший поділюсь інформацією.

Адреналін сіті - Рибацька жилка. В той магазин заїжджав рідко, але коли вибрав собі в неті необхідне карпове вудилище, знайшов саме в тому магазині. (Daiwa Black Wodow). Ще подобається він наявністю великого асортименту якісного товару на карпа - наявність виробників FOX, Daiwa.

На проспекті Волі два магазинчика Кльово і Золота Рибка. Теж подобаються доступністю цін, хоча полок я там на карпа вибрати не зміг.

Фортуна Рибалки на північному. Магазин класний тим що там кваліфіковано розкажуть техніку ловлі і порадять те що треба.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 308
  • Створено
  • Остання відповідь

В Луцьку дуже дорого в Рівному на багато кращі ціни

А конкретніше?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Декілька років підряд скуповуюсь в Кльово, що на проспекті Волі. В них інколи деякі позиції бувають дорожче, але великий асортимент й якщо тебе памятають то обовязково зроблять знижку. В кінці 2011 року відкрив для себе ще магазин для рибалки біля Нової Лінії.

Не рідко замовляюю через інтернет в магазині Флагман http://www.flagman.kiev.ua/

На проспекті Волі два магазинчика Кльово і Золота Рибка.

Був в Золотій Рибці тричі, поки одне розчарування. Багато товару відсутньо, компетентність працівників так собі. Хоча бачив пару позицій флагмановских за київськими цінами))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доречі, зараз у епіцентрі є дуже прикольні багатосекційні коробочки за адекватними цінами, не такими як в риболовних магазинах, а ще там знайшов невеличкий тубус-пенал зі змінною довжиною який ідеально підійде для поплавків.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

знайшов невеличкий тубус-пенал зі змінною довжиною

а в каком отделе? Там где коробочки? А то никак не могу найти что-то удобное для металлических поводков

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

знайшов невеличкий тубус-пенал зі змінною довжиною

а в каком отделе? Там где коробочки? А то никак не могу найти что-то удобное для металлических поводков

Якщо заходити у зал у центральний вхід - ідеш наліво. Доходиш до останньої каси і ще вліво проходищ рядя двесь два. Вобщім десь за дрельками. Але той пенал для поплавків він циліндричної форми, навряд чи тобі підійде для поводків. Для поводків краще знайди коробку деревяну від шахмат, і буде оригінальна поводочніца, хоч зберігай разом із бойлами :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

є дуже прикольні багатосекційні коробочки

А фотку не важко викласти?

А то я в НЛ дивився, то мені трішки не підходять, а різниця в ціні й не така вже відчутна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Багато товару відсутньо, компетентність працівників так собі.

Частично согласен. Наверное из-за того что большой уклон на профессиональную рыбалку сделали, а по поводу продавцов 50 на 50 (один шарит другой нет :0165:)

Покупаю в Рыбке и Жылке. Клёво и остальные не имеют моего товара.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Покупаю в Рыбке

А рибка це що? Й цікаво, що за товар такий специфічний?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1)Золота Рибка. 2)Карпова програма

1. Щось торможу...

2. Як на мене, з карповою програмою особливих проблем не має, хіба вже дуже за назвами ганятись не зважаючи на достойні аналоги. Але то хвороба початківців, проходить з досвідом))

А от мушки та інша єрунда для нахлисту та суміжних речей - ось реальний дефіцит в Луцьку

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Фортуна рибалки або Поплавець!Живу недалеко от і завжди там скупляюся.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Фортуна рибалки або Поплавець!

Народ, а можна писати не тільки назви, а й дислокації магазинів?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А Фортуна рибалки? Взагалі вперше чую таку назву :_08:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Останній рік майже все купував в Кльово, продавці розкажуть-покажуть-підкажуть (на відміну від Поплавця, де девіз зайшов-купив-убрався без лишніх (!) слів) і в Риболовному, той що біля НЛ.

Зимою прикупив спінінг і десятка зо два воблерків в "куплю-продам" на rybalka.lutsk.ua, якщо моніторити розділ, то багато цікавого можна знайти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. Щось торможу...

2. Як на мене, з карповою програмою особливих проблем не має, хіба вже дуже за назвами ганятись не зважаючи на достойні аналоги. Але то хвороба початківців, проходить з досвідом))

А от мушки та інша єрунда для нахлисту та суміжних речей - ось реальний дефіцит в Луцьку

А нахлистом де в районі Луцька можна порибалити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А нахлистом де в районі Луцька можна порибалити?

Стир, головне щоб було трохи простору.

А ще ж є такий варіант, як сбіруліно))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на рахунок мушок для нахлиста - на британському ебай багато пропозицій. є цікаві набори по 20-50 мушок.

сам заразився нахлистом. тож моніторю потроху.

жаль що вудлища в Україну не висилають, або доставка від 50 фунтів...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на рахунок мушок для нахлиста - на британському ебай багато пропозицій. є цікаві набори по 20-50 мушок.

та я замовив набір, тільки не через ебей, а через знайомих.

думаю наступну зиму буду тренуватись вязати мушки самостійно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на рутрекері витянув книгу по вязанню мушок і підшивку журналу "Нахлыст".

сиджу, курю... :)

за необхідності - приходь з флешкою, скину.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

за необхідності - приходь з флешкою, скину.

Якщо не важко, то скинь будь-ласка ссилку. Швидше буде чим ходити з флешками))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...