Перейти до змісту

Хто де купує риболовні приладдя


Andrew_Best

Рекомендовані повідомлення

Дякую Borka V за пораду. Вершинка зламалась в двох місцях, тобто на три частини, ще й одну з них я загубив коли повертався. Скажіть ще що то за МММ в Харкові, і які магазини в Луцьку продають вершинки, можливо буду проїжджати то б заскочив...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 308
  • Створено
  • Остання відповідь

Хто в Луцку продає вершинки не знаю який магазин, МММ то хлопці які займаються ремонтом спінінгів любої складності http://mmmteam.ucoz.net/ пробуйте дзвонітьможе допоможуть!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Замовив собі в Китаї 3 шт таких воблерків , бачив відгуки що вони непогано ловлять рибів...

post-7896-0-72605600-1441362381_thumb.jp

Кольори брав такі:

1 ряд, другий зліва

2 ряд, пятий зліва

5 ряд, другий зліва

Можливо хтось такі брав, поділіться враженнями...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Привіт , підкажіть, в Луцьку силікон фанатік десь продається?

"фортуна рибалки". вчора точно був . бачив личинок стрекоз, чи що це за монстри. сьогодні буду заходити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"фортуна рибалки". вчора точно був . бачив личинок стрекоз, чи що це за монстри.

Я також там брав, вибір є і в кольорі, і в різновидах приманок. Ті монстри називаються лярвами, по окуню нормально працюють, 5 кольорів взяв і всі працюють.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

видно що наші мужики придумували назву приманкам?

Приманки дніпропетровські, так що наші)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Приманки звичайні нічого там нема особливого ловити будуть як і вся с"єдобка , я в свій час купляв того добра купами поки не вибрав для себе пару приманок в які я вірю і на них ловлю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Привіт , підкажіть, в Луцьку силікон фанатік десь продається?

"фортуна рибалки". вчора точно був . бачив личинок стрекоз, чи що це за монстри. сьогодні буду заходити.

А де то та фортуна?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

там дворазовий чемпіон світу працює, навіть абсолютний. правда по мормишці. деколи задовбую дурними питаннями.

я думав лярва - щось похідне від назви. стадний інстинкт спрацював - учора були джакалівські раки, сьогодні - лярва + джакали- воби на підході. тільки не знаю хто цим буде юзати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Придбав спінінга, salmo elite jig master pro , тест 2-12 грам , підскажіть чи підійде нитка 0.14 мм для нього??? Якщо чесно я новичок, на спін ще не ловив, колись твістера кидав на звичайну удочку - впіймав окуня на 170 грам...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

там дворазовий чемпіон світу працює, навіть абсолютний. правда по мормишці. деколи задовбую дурними питаннями.

я думав лярва - щось похідне від назви. стадний інстинкт спрацював - учора були джакалівські раки, сьогодні - лярва + джакали- воби на підході. тільки не знаю хто цим буде юзати.

Ну на рахунок стадного, я б так не поспішав із висновками.

Поясню чому: ті місця, де я ловлю окуня, вони насищені окунем, який пожирає лічінеу стрекози.

Замміники не працюють, колись вирізав схожу імітацію лічінки-оеунь ії прлсто рвав., поичому інші силікони не були в приорітеті.

Вибачайте за помилки-телефон

Вибачайте за помилки-телефон

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Придбав спінінга, salmo elite jig master pro , тест 2-12 грам , підскажіть чи підійде нитка 0.14 мм для нього??? Якщо чесно я новичок, на спін ще не ловив, колись твістера кидав на звичайну удочку - впіймав окуня на 170 грам...

Залежить від того на що збираєтесь ловити, кого збираєтесь ловити і де збираєтесь ловити, а також від котушки і самого шнура... Загалом якщо відштовхуватись від спіна то очевидно передбачається ловля на лайтові приманки, то і шнур 0,14мм для початківця може бути, якщо він більш-менш хороший і відповідає заявленим характеристикам, а ловля передбачається у верхньому ваговому діапазоні. Якщо ловля передбачається на легші приманки, то і шнур рекомендував би брати тонший.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Придбав спінінга, salmo elite jig master pro , тест 2-12 грам , підскажіть чи підійде нитка 0.14 мм для нього??? Якщо чесно я новичок, на спін ще не ловив, колись твістера кидав на звичайну удочку - впіймав окуня на 170 грам...

Залежить від того на що збираєтесь ловити, кого збираєтесь ловити і де збираєтесь ловити, а також від котушки і самого шнура... Загалом якщо відштовхуватись від спіна то очевидно передбачається ловля на лайтові приманки, то і шнур 0,14мм для початківця може бути, якщо він більш-менш хороший і відповідає заявленим характеристикам, а ловля передбачається у верхньому ваговому діапазоні. Якщо ловля передбачається на легші приманки, то і шнур рекомендував би брати тонший.

Катушка Mikado kombat 3003 FD трохи великувата ,але таку мені подарували...

post-7896-0-26990400-1441558549_thumb.jp post-7896-0-11466700-1441558591_thumb.jp

Думаю ловити окуня , а там вже побачу...

Шнур, ще в дорозі, на днях приїде з Китаю

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо у Вас уже практично все є то не заморочуйтесь, збирайте снасть і на водойму... Практика все покаже. Ловить рибу риболов, а вже чим то в кожного свій рецепт, і в кожного свій досвід і шлях.

Щоправда в мене великі сумніви щодо доцільності, та й можливості, використання шнура з котушкою Mikado Combat 3003 FD, шнур має властивість робити "борозни" в м'яких матеріалах, що веде до руйнування не лише котушки але й того ж шнура, так само як і не дуже якісні ролики, дужка та бортик шпулі. Залежно від того як серйозно Ви налаштовані спінінгувати, якщо раз - два в рік, то спробувати можна, якщо ж хоча б раз в тиждень то однозначно потрібно котушку змінити - не вистачить і на сезон, ні котушки, ні шнура, який би він не був.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

напутствія , мабуть , вірні. але . маю катушку брата фішинга, то вже не перший рік служить вірою і правдою + шнур но нейм вже роки 3 то фідерить, то спінінгує. катушка вкладає правильно, правда ролік троха погризло. екусіма краща, правда новіша. а взагалі , моя скромна думка, м"ясорубка повинна бути надійною, а палка вже яка в руку ляже, ну й бажано вибирати інструмент під поставлені цілі.

також думаю, що для початку не потрібно заморочуватися, тим більше все нове.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Подскажите магазин где есть ассортимент крючков Gamakatsu. Особенно интересует где достать серию F, F314 например.

%D1%84314(1)_enl.jpg
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Придбав спінінг SHIMANO CATANA CX 270L з тестом 3-14, порадьте будь-ласка, яку котушку і шнурок докупити, так щоб не дуже дорого. Я новачок в цьому ділі, так що прошу поради досвідчених.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Придбав спінінг SHIMANO CATANA CX 270L з тестом 3-14, порадьте будь-ласка, яку котушку і шнурок докупити, так щоб не дуже дорого. Я новачок в цьому ділі, так що прошу поради досвідчених.

Котушка RYOBI ECUSIMA 2000 і шнур SUNLINE SUPER PE, якщо задорого тоді з дешевих котушка Teben і шнур Power Pro, якось так...
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

Придбав спінінг SHIMANO CATANA CX 270L з тестом 3-14, порадьте будь-ласка, яку котушку і шнурок докупити, так щоб не дуже дорого. Я новачок в цьому ділі, так що прошу поради досвідчених.

Найпоширеніша модель RYOBI ECUSIMA 2000, чи задорого для Вас?

 

Та трохи дорогувато, можливо є якість дешевші і якісні варіанти. Я вже начитався стільки інформації, що ще більш заплутався))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та трохи дорогувато, можливо є якість дешевші і якісні варіанти. Я вже начитався стільки інформації, що ще більш заплутався))))

Редагнув своє попереднє повідомлення, ще як дешевий варіант котушка Flagman і шнур взяти пометражу,
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як варіант під моно-волосінь можна розглянути варіант від TEBEN Wef 200, досить витривала котушечка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...