Перейти до змісту

Вопросы и ответы (ВиО), баги и глюки о работе форума


t0rik

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 1,5 тис
  • Створено
  • Остання відповідь
  • Адміністратори

Зіберс, муділа.

Шановні користувачі Укртелекому. Прийдеться прибанити весь укртелеком, щоб це чудо не могло писати. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пів-борди тобі (і Зіберсу) "подякують" :). Хоча непаганий метод спонукати юзерів перейти на Датагруп/Київстар/Ейрбітс :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Була темка про продаж (зараз є також, але почищена) одного з модераторів.

Він її просто так АПав. Дійшло до вияснення відносин між модераторами.

Про простих смертних вже навіть і казати не треба...

Сама нічого не продаю (щоб не з"явилось в когось бажання сказати, що мене жаба душить)

За дєржаву (інших користувачів) абідно)

Це вже зовсім нагло:

screengpg.jpg

і так 13ть разів підряд.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 Bot, (вері фейт, чи яктамтебе)

Мінус поставила я.

Ти свої пости в 2-х екземплярах пиши, абракадаброю і українською.

Іба глубіна тваїх мислєй дєлає сквазную диру в кантініумє лагічєских дум прастих юзэров форума сєго.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Oksana04 ти на дати між повідомленнями дивилась?

близько місяця

І що?

Ладно. Адмін сказав... Мені все-рівно по великому рахунку.

Якби щось продавала сама, то виясняла б і далі, а так)))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Солнишко - чи "яктамтебе". Напишу по людськи :), бо аватарка психоделічна, не більше.

Варто нагадати, Zibers - Срок окончания блокировки: 21 вересня 2282 - 19:28

Згідно правил наступні аккаунти є клонами і будуть забаненими. Залишилось 270 років :) зачекати, херня делов , душа безсмертна.

th_tumblr_lebsb5U6dB1qcubjz.gif

А далеє какби мімом строчка пробежала.

Чудо, муділа - перехід на особистість признак того, що в опонента закінчились вагомі аргументи в розмові. - Особливу любов просто так не дарують :0024: .

Копіпаст

Почав за собою помічати, що з віком мені стає важче терпіти ті риси людей, які мені в них не подобаються. Байдуже що це: тупість, егоїзм, невміння слухати, непрофесіоналізм, неакуратність, занудство, забудькуватість, чи будь-яка інша риса. Якщо раніше я цього просто не помічав або намагався не помічати, то зараз я все це бачу відразу і в повній мірі. Чи то погляд став критичнішим і уважнішим, чи то я потихеньку розчаровуюсь в людях і бачу в них не лише хороше - хз. Тепер от звичка говорити людям правду постійно протистоїть дипломатичності і небажанню образити. Поки останні перемагають, але чи надовго?

П.С. Нє, я ж розумію, що ніхто не ідеал, і я в тому числі, але часом прям так і хочеться взять і ує... Кгм. От.

П.П.С. А взагалі я добрий і дуже терплячий. Чесно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2. Як відпустить то розбаним(факт: клон,неповага і образи учасників форуму,обговорення дій адміністрації форуму)

Попустило ілі нового аккаунта заводити ? (Ет вапрос о акк - VeryFate)

Ромчег - не сотрясай воздух пустими словамі, поведай лутше о сваїх лічних мотівах с которих дал мне (Zibers-у) такой пріятний бан. Что посееш то пожнеш :) - от судьби не уйдьош.

Я вот дафно отказалса от матеріальних благ в сторону духофних, но пріземльоним не понять, і нех на меня бочку гнать, ведь всерафно не догнать, не понять.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

гето ти ще раз ляпнеш щось в цій темі будеш читати форум пів року

2. Як відпустить то розбаним(факт: клон,неповага і образи учасників форуму,обговорення дій адміністрації форуму)

Попустило ілі нового аккаунта заводити ? (Ет вапрос о акк - VeryFate)

неверю©

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можливо варто створити новий розділ в барахолці із оголошеннями - одежа, взуття,..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пропоную адміністрації форуму створити розділ “Видатні Українці”, в якому створюватимуться теми про наших земляків чиє ім'я вписане в Світову історію та історію України з великої букви. На цю ідею мене надихнула тема про Юрія Кондратюка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Певно не варто плутати борду з вікіпедією ;)

Так, не варто.

Днями теж хотіла запостити на Борду новину - і не знайшла відповідного місця)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Певно не варто плутати борду з вікіпедією ;)

ви таке пишете в той же час самі постите статті з вікіпедії.

P.S.

ніхто не пропонує робити енциклопедію з борди, але якщо так порівнювати то нафіга на борду копіпастити новини з інших ресурсів?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Днями теж хотіла запостити на Борду новину - і не знайшла відповідного місця)
Сюди. :)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Певно не варто плутати борду з вікіпедією ;)

ви таке пишете в той же час самі постите статті з вікіпедії.

P.S.

ніхто не пропонує робити енциклопедію з борди, але якщо так порівнювати то нафіга на борду копіпастити новини з інших ресурсів?

Хм... Там я взяв цитату з вікі і пару посилань на неї ж. В тій цитаті ні слова немає про те, що Петро І був в Луцьку двіччі, а топік саме про те.

Врешті решт, імхо, якщо хочеться чимось, що Вас вразило, поділитись, - є розділ Поза часом. Думаю, якщо кількість історій "ЖЗЛ" перевалить за якусь цифру (5-10-20), то адміни з легкістю виділять їх в окремий розділ. Так, як це колись сталось з "Історією Луцька у фотографіях". ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заводити нового ілі дадіте вазможность общатца ? (вапрос о акк VeryFate), срока нет, действій нет - хулі я жду ?

2. Як відпустить то розбаним(факт: клон,неповага і образи учасників форуму,обговорення дій адміністрації форуму)

Что ж -- а предложеніє то двусмисленоє. Єслі обо мне, то - чего же ти сам правіла порушуєш, оскорбляєш. Фактов употребленія, предложенія і распостраненія нету - так что ваши домисли ошибочни. То что я сам о себе пишу, ето сугубо лічное. Судіть по словам другіх :D сібя не уважать і не іметь сваєй голови.

Єслі ж ти себя ілі адмін состав імел ввіду - то мне неінтересно чем ви там убіваєтесь і когда вас попустіт.

Я фсьо жду решенія, а стоіт лі.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

VeryFate, у тебе бан назавжди. Причина була озвучена t0rik'om. І враховуючи кількість клонів, любий натяк на те, що пишеш ти, акаунт жде та ж участь.. походу.

Отримав відповідь на свої запитання?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...