Перейти до змісту

На роботу на велосипеді.


Lexx_Giant

Рекомендовані повідомлення

сьогодні вирішив проїхатись центральним парком доріжкою від зупинки "старий ринок" до центральної алеї. Разом з колесами помив і ноги))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 402
  • Створено
  • Остання відповідь

А ми сьогодні втьох зібрались поки їхали на роботу.... Я, КоляТ і Майк 525.))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 тижнів потому...

Ну это ж надо так :)

Выехал с работы и за восьмиминутный маршрут попал под тот двухминутный шквал капель. Такое впечатление, что он именно мне предназначался... И я не упустил свой шанс :)

Гы.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сегодня по пути на работу испытала свой новый велозвоночек, классический, звонкий, на видео с Велодня его слышно. Эксперимент показал, что до нынешнего пешехода можно дозвониться... разве что по мобильному...

Сняла звоночек.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

отличный плакат в тему :

Ага! А от коли дощ чи сніг, як плакат буде виглядати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ага! А от коли дощ чи сніг, як плакат буде виглядати?

зонт + маршрутка? :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Не знаю куди писати, напишу сюди:

Десь в інтернеті пам'ятаю читав, що для зменшення ймовірності проколу колеса, коли їдеш на роботу/ з роботи :_07: , між шиною і камерою підкладають автомобільний ремінь безпеки, типу його тяжко проколоти, відповідно і камера ціла :_12: .

Цікаво хтось має такого роду збочення досвід :0147: ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ех і я вже свій перший тиждень на роботі від"їздив на велосипеді :)

Як жеж приємно після робочого дня сходити в душ і потім проїхатись неспіша додому на велосипеді, вітерець легенько охолоджує тіло і такий просто релакс, аж "душа відпочиває" :0053:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ага і накачати водою камеру, вода буде довго витікати у випадку пробою... Жарт.

Це просто спортивний інтерес, от хто має авто - спробуйте проколоти пас безпеки голкою, просто цікаво...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Брід гірської річки в Луцьку, йййєєєєєєєєєєєєєєєєєєєєєєхууууууууууууу. Рахую хвилини до виїзду з роботи :0155:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

ниче, плывецца нормально. иногда колесо достает до асфальта...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зараз і я, з укртелекому на Перемоги 2, випливу в напрямку дпз на двох колесах. Якщо буде тяжко, по дорозі в Альпіністі виміняю ровера на байдарку! )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

очередной пост превосходства велосипедов над утонувшими машинами :smile3:

кстати, минут 20 назад видел, как машина ДАИ везла в багажнике велосипед (вниз по Винниченка), за ней ещё одна на "синих" номерах. никто из наших не пострадал?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На Набережной около 16:00 был сбит/уронен/сам_въехал какой-то дядька на чём-то синем (скорая, милиция) - может, оттуда везли.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось це я розумію мужик їде на роботу. Вел + парасоля і пофіг що вода більшніж по коліно. Попробуйте так їхати і ще й рукою тримати парасолю)

sNcqRlQpWCI.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вел сьогодні з підвалу кантори не дістав.. там в мене води по другу сходинку... ФАК..(((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я домой доплыл нормально. Правда в связи с аварией на работе выплыл только в семь часов, но все равно на Варшавке по втулки, на перекрестке Кравчука-В. Интернационалистов и того выше. Но мне как-то пофиг, я же на веле :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Во-во. И я ехала и радовалась. Доехала, почти, за то же время, что обычно. Промокла. Но кто сегодня не промок? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я!

повертаючись з роботи отримав лише пару капель на сорочку :) І лише підошва кросівок з зовнішньої сторони повністтю намокла.

... район ЛПЗ :D

18:20,

йшов пішки

Був би велосипедом, була б мокра лише сорочка ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вечерний маршрут: Адреналин - Карбышева - Ершова - Відродження - Молоді = практически посуху, как во время обычного дождя :)

С утра ехать было невозможно - вода выходила изнутри. Вечером же - наоборот: входила снаружи :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...