Перейти до змісту

На роботу на велосипеді.


Lexx_Giant

Рекомендовані повідомлення

Відктав всю зиму на роботу велосипедом на літній гумі continental. За всю зиму впав 3-4 рази. Проїзджаю щодня не менше 20 км. )...І кожна поїздка в радість!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 402
  • Створено
  • Остання відповідь

Вчора щось не бачив на велостоянці біля заводу твого кубіка.

Може у цьому причина невдоволення, а не в роботі? ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

850м мені від дому до роботи?! "кури засміють" нахрен якщо я буду ще й їздити цю відстань!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скоро мені прийдеться шукати довгу дорогу у зв'язку з переїздом. Тішусь останніми днями коли катаю на роботу через все місто

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

850м мені від дому до роботи?! "кури засміють" нахрен якщо я буду ще й їздити цю відстань!

А ти пошукай довшу дорогу. :)

Логічно, але тоді на роботу можу не встигнути. Або не дай ба більше, взагалі захочеться забити на неї :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Приспустив ранком колеса і попер на роботу. Хоч їхати мені зараз не далеко але привичку викорінити важко. Люди дивились на мене скоса, але я на роботу добрався з сухими ногами, а вони йшли по воді та мокрому снігу.

Коли пройшов сніг він прикрив всі ті гори сміття, які валяються в парку на 40-му

04e4c44d3f0ed2a3fb9043ea0c7773f0c1ee60210702040.jpg

99196f6ace916357add1e4629053c4cac1ee60210701678.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене та сама фігня!

Косі погляди, сухі ноги, 35 хв гребіння замість 15 хв вітру у вухах.

Давно я такого хотів, думав цього року не буду гребстися, але ні - зима зробила свій подарунок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні теж як правило покотився на байку, щоб повністю сухим приїхав, не скажу. Кілька разів такі хвилі мокрого снігу накривали( на смак не дуже). Що реально спасло то дощовик, шолом і бахіли. Я за всю зиму так не їздив.

post-21820-0-58669100-1428043250_thumb.j

post-21820-0-02848200-1428043280_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Раніше я катав на роботу в одну сторону 9 км, зараз <1 км :_08: (в залежності від того чи заїжаю в магазин). скоро втрачу розкатку і зажирію :0157: .

Снігу достатньо для веселої поїздки. В парку колесо на резині швальбе альберт 26х2,25 ховалось разом з ободом (7-10 см снігу гарантовано). Саме головне на такій дорозі не зупинятись. Добре. що приспустив колеса до 0,9 спереді та 1,4 ззаді.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну не знаю. Ноги сухие разве в бахилах и с длинным передним болотником могут остаться.

В семь утра дорога казалась бесконечной - но гораздо более проходимой, чем если бы сунуться пешком :)

Намного приятнее и увереннее ехать по непротоптанному снегу - и странно, почему пешеходы выбирают скользкио-мокрые дорожки? :)

Сейчас буду пробовать искать нетронутые тропы, хотя сомневаюсь, что они остались...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ursa це ти сьогодні по конякіна проїжав в сторону адреналіна десь в 8:15 ранку?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А что, обрызгал? ;)

Ні, я дивився з вікна кухні, як ти крутив проти вітру (вікна виходять на дорогу) :) .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

Другий день гоцаю на вєліку по Луцьку. Кайф незабутній, правда очко трохи грає, бо сам автомобіліст і реально страшно їхати по проїздній частині. По часу виходить швидше за маршрутку, якщо враховувати час очікування плюс ну просто дитяче задоволення від гасання на вєліку, плюс при швидкій їзді напруження практично всіх мязів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні реально важко... +33 та з нашою вологою повітря на ровері...

Повірте, на велосипеді легше, ніж в громадському транспорті (випропувала сьогодні на собі обидва варіанта)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Повірте, на велосипеді легше, ніж в громадському транспорті (випропувала сьогодні на собі обидва варіанта)

Вірю... У мене була дилема - автівкою чи велосипедом. В машині клімат-контроль, але ж хочеться велосипедом!!! Думаю, що і в машині було б не перелюбки!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні реально важко... +33 та з нашою вологою повітря на ровері...

якщо вибрати правильну швидкість (щоб не важко крутити педалі і не зашвидко крутити ) то і вспотіти не встигаєш. якщо все ж на авто, на жаль без кондея, вікна обидва відкриєш, а кайф все одно не той що велобайку, це вже залежність від нього.

до попередніх постів, ще +6 грн. в кішені, це додому зганяти нормально пообідати ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо вибрати правильну швидкість (щоб не важко крутити педалі і не зашвидко крутити ) то і вспотіти не встигаєш.

ВСТИГАЮ!!! :_07: :_07: :_07: Ще як на міст біля "Варшавки" кручу, то не встигаю, а як вже повертаю на Шухевича, то спина мокра ( вибачте дами за інтимні підробиці ! )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні у мене веселі поїздки на роботу виявились бо 2 рази уже клеїв пробите заднє колесо.

В обох випадках пробився на колючках акації, а може і не акації, але на колючках.

Добре, що ремкомплект та насос з собою і на роботі є де розкластись з велом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 місяця потому...

Благо з велосипедом встигаю зїздити додому на обід. Велосипед рулить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...