Перейти до змісту

На роботу на велосипеді.


Lexx_Giant

Рекомендовані повідомлення

А я так розумію, ти вже підслуховуєш приватні дзвінки? Ой-вей.. Незручно- то як тепер тобі...

Як кажуть в нас в Одесі - "мама, ну шо ви гаварітє!"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 402
  • Створено
  • Остання відповідь

2 Miro

Почему любая тема, в которой ты появляешься превращается в срач и твои заумные выводы и доводы? Какого хера, извините за резкость. Тебя кто-то заставляет под дождем ездить? Или как? Не моешь свой вел, не ездишь в дождь - сиди и молчи!!! Захочет Таня свой вел раздолбать молотком - её право, хрена ты учишь других жизни!

ЗЫ в приват мне писать ничего не надо ;) Я знаю что ты любитель.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тренер, не гони. Це всього лиш легкий невинний стьоб один над одним - про що свідчить певна к-сть смайлів. У тебе що, з гумором щось не так? Впевнений, Таня писала це все невсерйоз. І про Велозону, і про біду. І про калюжі глибиною...по пояс! Ібо це вже не калюжі.)) Та ти й сам можеш у неї спитати...

В приваті.))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не-а, я вполне серьезно, особенно - про молнию. Я действительно, хотела услышать твой рассказ о поездке с работы. Все поделились, а ты скромно молчишь. Ой... ты не молчишь. Но и не рассказывешь

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це всього лиш легкий невинний стьоб один над одним - про що свідчить певна к-сть смайлів.

То что ты называешь невинным стебом, называется срачем и флудом ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ніякого срача, ми з Таньою обожнюєм друг дружку. Правда, Таня? Дай цьом.))

З.І. Я все поняф, Тренер вийшов на охоту..)))

Количество пользователей, читающих эту тему: 2 1 користувачів, 0 гостей, 1 прихованих користувачів Miro*, TreNeR

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Міро, коли ти вже навчишся не флудити в темах. Сказав шо не було тебе на Московській і все. Не треба розводити полеміку. І на особистості ніхто не переходив. Дивився на світ трохи простіше, а то бачиш до чого це приводить

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Асфальт абсолютно не держит Нобби Ник. Мокрый асфальт. Как и ступеньки, бровки, камни... Город против этой резины :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нобік на передньому це взагалі зло... перевірено не раз.. чуть перекачав і в повороті лежиш.

Юзаю його на задньому колесі.. дуже задоволений.. добре гребе і коли в горах по камінюках гальмуєш юзом.. добре чіпляється.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хм. А зачем перекачивать зубастую широкую резину? ;)

Срыв в лежание на асфальте был лишь раз - на мокром повороте, проходимого по радиусу абсолютно сухого :) Ну и на тонком пылевом покрытии тоже не очень уверенно ведёт себя при торможении (передком, конечно же ;)).

В других же (нормальных) асфальтных ситуациях НН позволяет ложить байк очень низко... А на грунте-грязи-листьях не раз именно передок вытягивал из неминуемого падения. Поэтому не зло, а просто не мокрогородская резина :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Несколько зим подряд, в том числе и последнюю, использовала Нобик как перднюю зимнюю резину и на Карпаты. Шо я вам скажу - у нас у каждого свой Нобик, как я посмотрю.:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 Урса.

На змаганнях потрібен компроміс між швидкістю і керованістю.. от і підбираєш тиск в шинах.. щоб і поворот тримав. .і не тратив твою силу на прогинання покришки..і тд..

Звичайно не " мокрогородская" що з на такому тракторі в місті на асфальті робити.)))))

З.І. По темі.. )

Чуть змінився маршрут при доїзді на роботу))

Додалась гірка біля Волиньгазу .. чому я "нєпісуємо" рад.)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З.І. По темі.. )

Чуть змінився маршрут при доїзді на роботу))

Додалась гірка біля Волиньгазу .. чому я "нєпісуємо" рад.)))

В обоих направлениях рад? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Назад тудою не їду.. тому доводиться радіти коли херячу зранку в неї.))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нобік на передньому це взагалі зло... перевірено не раз.. чуть перекачав і в повороті лежиш.

Юзаю його на задньому колесі.. дуже задоволений.. добре гребе і коли в горах по камінюках гальмуєш юзом.. добре чіпляється.

Відкатав минулу зиму на на приспущеному НН на задку. Якось не впевнено себе почував на вкатаному снігу та в ожеледь. Тепер думаю, на чому в цю зиму їздити на роботу?

По темі. Перевели годинники, тепер коли їду на роботу о восьмій (дорога май же весь час на схід) то сонце якраз акурат в очі світить, дуже не зручно, хоч окуляри вдівай.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

, дуже не зручно, хоч окуляри вдівай.

А как ты без очков то ездишь? Не понимаю. Очки ж не только как защита от солнца нужны

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мухи, пыль, ветер, зимой - морозный ветер - от этого всего нужно защищать глаза. Мне даже под очки иногда залетает. Однажды пришлось к окулисту обращаться. А она мне выговор сделала, что надо в очках ездить. Пришлось оправдываться, как школьнице. Не поверила, хоть очки у меня на голове были :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мухи, пыль, ветер, зимой - морозный ветер - от этого всего нужно защищать глаза.

Та це все я знаю. Але якось про них забуваю та й некомфортно себе в них почуваю...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...