Перейти до змісту

На роботу на велосипеді.


Lexx_Giant

Рекомендовані повідомлення

Якось не впевнено себе почував на вкатаному снігу та в ожеледь. Тепер думаю, на чому в цю зиму їздити на роботу?

Я цілком впевнено почуваю себе на Rocket Ron-ах.

Також, якщо фінанси дозволяють, можна придбати Ice Spiker або Ice Spiker Pro

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 402
  • Створено
  • Остання відповідь

Різке гальмування на Смарт Семах на мокрому асфальті - усе одно, що взимку на льоді. Переконався під час дощів двічі за 5 днів.

Ще після цього закладував різкий поворот (напроти профспілок, там асфальт гладенький) на швидкості - також переднє колесо повело. Втримав, але.. :_09::_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 Одна

Мухи, пыль, ветер, зимой - морозный ветер, СОПЛІ...)))

2 Міро

Більше качай.. кулє. Знаю ти любитель цього діла.)))

Рокети відмінна гума.. без проблем взимку на них ганяв...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Більше качай.. ти любитель цього діла.

На мокру треба приспускать, тут, канєшно, нема чого і заперечити.

Зате по сухій погодці - 2,25 летить шо 2,0. :_02:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 Одна

Мухи, пыль, ветер, зимой - морозный ветер, СОПЛІ...)))

Окуляри при соплів? Це ж куди їх чіпляти?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 Одна

Мухи, пыль, ветер, зимой - морозный ветер, СОПЛІ...)))

Окуляри при соплів? Це ж куди їх чіпляти?

Это же как нужно гнать...;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це відчуття, коли з теплого ліжечка... да під дощик.... і ті крапельки по всьому кермі....

0JL1.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дощик чудовий! Їхав годину тому з роботи; в велофутболці з коротким рукавом під дощем - зовсім інші відчуття, коли прохолодні краплі стукають по руках і закочуються на швидкості за комір :_02: Ммм..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Между пешеходами с зонтами маневрировать интересней. Где пригнешься, где уклонишься, балансируешь между ними.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якось не впевнено себе почував на вкатаному снігу та в ожеледь. Тепер думаю, на чому в цю зиму їздити на роботу?

Я цілком впевнено почуваю себе на Rocket Ron-ах.

Також, якщо фінанси дозволяють, можна придбати Ice Spiker або Ice Spiker Pro

Напевно обмежусь БлекДжеком... Минулу зиму стояв на передку... В принципі більш-менш...

Сьогодні Нюрекейн мене на розмоклій землі чуть не підвів... тобто не поклав на повороті...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Ну, пачалося!

Лед хрустит. Задницу носит.

Мне всегда интересно, куда деваются навыки зимней езды за лето. Каждый раз, как в первый раз. Выйти из заноса. Не войти в занос. Контролировать занос. А ведь еще зима не началась...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А як ви ставитесь до шипованої велогуми? Хтось пробував? Допомагає?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А як ви ставитесь до шипованої велогуми? Хтось пробував? Допомагає?

Шиповка помогает, а Рокет-Рон - рулит! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А як ви ставитесь до шипованої велогуми? Хтось пробував? Допомагає?

Всю прошлую зиму откатал на шипах.

Помогает. Особенно на льду. И даже в колеях. И на подтаявшем, а затем подмороженном и покрытом снегом треке.

Конечно, заносы бывают и с шипами, и даже падения не исключены (раза два вроде завалился за зимний период) - но минимум на порядок увереннее чувствуешь себя на трассе :)

По снегу - один хрен, ведёт себя как и обычная зубастая. Ну, возможно, компаунд более мягкий, "зимний" и потому чуть более "липкий" - однако не думаю, что это сильно заметно :) В целине - грузнет, как и любая резина :)

Тормозной путь в случае полной блокировки колеса на скользком покрытии - длиннее, чем у безшипастой. Как и на асфальте - тут явный проигрыш. Зато тем, кто не умеет тормозить правильно - отличная тренировка избегать полной блокировки, ведь жалко шипы терять будет ;) И ещё на асфальте нереально гудит :)

По железу - опасно, по рельсам - коварно и непредсказуемо :) Ну и на гладком бетоне сцепление отсутствует вообще - очень легко завалиться набок, словно на льду с обычной резиной - достаточно чуть более резко крутануть педали или на какую-то долю секунды блокануть тормоза, будь то передние или задние :)

"Плюсов" (для меня и моих условий катания) гораздо больше, поэтому отношение к "шиповке" - позитивное :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Исчерпывающе!

Спасибо, Дима. Если и были у меня сомнения по поводу брать, или не брать шиповку, то теперь не осталось совсем. Решаю окончательно - не брать. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я поки на парочці Мішелін Максіс Бівер.. сьогодні спецом гальмував ніби, як на льоді.. чекав заносу..і тд.. фіг там зупинився, як вкопаний.. мля.. весь кайф споритив.))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як вам сьогоднішня ранкова льодова скоринка? Чи в Луцьку немає слизоти?

У Ківерцях зранку вже декілька аварій було...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

О, эта брусчатка! Только сегодня заметила, на сколько больше ее стало за год :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

о да.. в некоторых местах (например на Кривом валу) её качество просто отвратительное – скользкая, как силиконовый кирпич. а по асфальту едется очень даже прилично, если нет корки льда как вчера вечером :dont:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я згадую святкування Старого Нового Року.. велогромадою.. по завершенню якого.. ми їхлаи до першого повороту.. на якому всі полягали.. ))))

Корка така була .. що при повороті керма вихід з кабіни був забезпечений.. що не могло не радувати )) наковзались тоді, нападлались, наржались.. ууууууух.)))) Хочу зимові виїзди !!!! ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора вдів новеньку задню гуму. Знову "збилася" задня перекидка! У всіх така ФІГНЯ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Многие, думаю, и не знают о такой проблеме. У тебя колесо на гайках? Может тут причина?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...