Перейти до змісту

На роботу на велосипеді.


Lexx_Giant

Рекомендовані повідомлення

Цей чаруючий хрускіт під колесами.... так довго чекав :)

odna, натяк зрозумів. З аванса на велозону

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 402
  • Створено
  • Остання відповідь
  • 3 тижня потому...

31.12.13 зранку класна погода. Вирішив крутнути на роботу через Панський ліс - http://sdrv.ms/1eVp7yk

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 11 місяців потому...

Непогано сьогодні їхалось з роботи ;) Рокетрони тримають як треба. Водії зі своїх консервів дивляться із заздрістю :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З роботи їхалось весело, правда прийшлось приспустити колеса бо вони в мене, як завжди 3+ атмосфери :huh: . Час від часу легенько притормохував щоб зрозуміти яке покриття під колесами :) . Слизько але гальмування відносно котрольоване. Ранком гарно (скоріше епічно) навернувся. В мене на ГПЗ після вчорашнього чи то туману, чи то дощу біля будинку утворилась льодяна кірка товшиною декілька міліметрів на якій не встигши від'їхати від під'їзду уже валявся :( . Порадували наші люди ... напевно якби стікав кров'ю ніхто б і уваги не звернув :unsure: . Але доїжавши ближче до 33-го та 40-го бачив все сухіший асвальт. Луцьк здається місто не велике але клімат кругом різний :) .

Бачив TreNeR'a біля бару 33-квартал і зрозумів, що не я один в таку "льотну" погоду катаю :) . По дорозі зустрів ще 3 велосипедистів-ідіотів :angry: .... без світла та мигалок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Водії зі своїх консервів дивляться із заздрістю :)

Ой, ошибаешься малёхо -

То чувство ненавистью кличут :D

P.S.

Наконец-то пришло время, когда неошипованными ещё колёсами можно безнаказанно зигзаги выписывать, упоённо веруя в контролируемость восторженного заноса :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я ще на своєму літньому комплекті (гуми і атмосфер) впоралась. Ще до жесті далеко. Зачекаю перезуватись,поки що.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Місто.Опівніч. Сніжно-сніжно, та й з неба падають рясні сніжинки. Практично немає нікого на вулицях. Лише таксі поодиноко проносяться по вулицях міста.

Так вчора класно було проїхатися міняючи траекторію руху: то на засніжений газон, то на тротуар захотілося, то по проїжджій частині :)

Головне, що немає тих очей, які б думали який ти придурок :D

Певно сьогодні буду повторювати...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не знаю, як там опівночі а от в ~18:00 то ліпило в очі сташно.

Ранком з ГПЗ до центра їхати було нормально та сухо а от після центра під колесами була просто каша.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще до жесті далеко.

Ага, переобуваться рано, надо натешиться сперва :)

Головне, що немає тих очей, які б думали який ти придурок :D

Такой взрослый, а заботится о том, что о нём глаза думают :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а я в честь першого кльового снігу вирішив вдягнути шапу діда мороза, так що, хто бачитиме - махайте))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора було весело їхати з роботи. Сніжок непритоптаний, на літній гумі не сильно відчувалось різниці. Сьогодні зранку по притоптаному сніжку троха стрьомнувато, але веселіше. Та й падати приємніше, ніж на асфальті. Плюс снігу - знайшов нарешті дома шолома.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

как вам не холодно!

Ви, якщо не вистачає уяви прикинути, що ми трошки рухаємось, хоч і сидимо в седлі, візьмить і пробіжиться хоч метрів зі сто, або зробіть 50 присідань, в куртці, шапці, рукавицях, щоб зрозуміти, чи нам холодно. Набридли вже ці запитання. Як вам не слизько? Як вам не холодно? Постійно. Раз катаємось, значить нам добре. В зимку у велосипедиста велика проблема, як так вдітись, щоб доїхати на роботу і не впріти. Звичайно, я не кажу про 30-ти градусні морози. Це вже я рахую довбо%бством таке катання. А до -15 цілком нормально і навіть дуже цікаво і весело.

І пішки важче по слизькому йти, ніж їхати велом (правда на правильній гумі і з певним досвідом).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не можу не поділитися своїми враженнями від сьогоднішнього дня.

Їхав з роботи в тій же шапці, з увімкненою червоною лазерною велодоріжкою і якесь маленьке дівчисько( років 3-4 голосно ) на весь двір ДОСАФУ закричало:

"мам, дивись - ДІД МОРОЗ". Я не втримався, щоб не посигналити і не помахати рукою - супер відчуття)))

sqGCc.jpg

LDxfE.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я перевзувся в зубасті Ноббі Ніки, але на сніг ще не вилазив, трохи прихворів. Ну не те,щоб зовсім ні, а на вчорашній не виїздив. Думаю, завтра акуратненько поїду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І пішки важче по слизькому йти, ніж їхати велом

Підтвержую, хоча більшість впевнена в протилежному.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не втримався, щоб не посигналити і не помахати рукою - супер відчуття)))

Посигналив? І як вони? В тебе ж сігнальчик, як в паровоза :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тому інженеру, що "рокет рони" видумав, тра пам'ятника зробити у вигляді відмороженого біцикліста :smile3: якраз думав про це впродовж вечірньої прогулянки по лугу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...