Перейти до змісту

На роботу на велосипеді.


Lexx_Giant

Рекомендовані повідомлення

Я вчера вскочила в солидную вымоену в асфальте, сантиметров 40. Она была замаскирована под утоптанным снегом. Хороше, что я уже доезжала и катила медленно к подъезду. Обошлось

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 402
  • Створено
  • Остання відповідь

кто сегодня поехал/поедет на велосипеде, тому можно присвоить внеочередное звание капитана :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вчора в дощ класно було, гальмами можна було симфонію вигравати, та ще й прохожих мало було, була можливість гарненько вкрутити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не, на велике утром было прикольно ехать. Поэтому я поплыл на машине на работу...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вел другий день в канторі курить.))

Вел другий день в канторі курить.))

Дублёж чтобы самому осознать насколько неверное решение принял? :D

Ехать по такому снегу - изврат ещё тот. Утром буксовал с минуту в парке за ЗАГСом, пока смог тронуться умом, то есть с места :)

Повышенная передача рулит :) Но лучше не останавливаться :)

Очень прикольно рулить задним и передним колёсами одновременно. Тренировка на координацию просто отличнейшая :)

Вечером же - скучно: мокрота, да не та :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вел другий день в канторі курить.))

Атата, тобі ж на найнері ця каша взагалі не повинна хвилювати, чи я помиляюсь

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 Урса..

Був ще третій.. глюки.)))

2 Тоха..

НАйнер ок їде.. але з неба лило. ((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на роботу я сьогодні не їздив, думав потренуватись в підйомах в гору і поїхав в парк на потебні(всі з ким катався, знають, в мене з цим біда) на мій розпач не зміг навіть один раз підняти, бо сніг в такому стін, що тільки сідаєш на байк і грузнеш до самого обода, не факт шо завтра в лісі не буде те саме)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

напевно сьогоднійшній сніг більше благодать ніж нещастя порівняно з кашою, що була, колеса досить міцно тримаються дороги, гарний накат, отже просто шик, хмурить тільки те що це знову почне танути і знову на дорозі буде кака

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора, йшовши ввечері додому надумав зняти контакти та поставити топталки. Зранку прокинувся раніше, зробив спробу викрутити контакти, плюнув, вдягнув велотапки та попер на роботу. Класно сьогодні було їхати зранку. Морозець пощипує, зчеплення з покриттям на тротуарах нормальне, на проїзжу частину не ризикнув виїхати. Правда до склада метрів 30 прийшлося пройтися пішки. Машини розчовгали дорогу до льоду, навіть на ногах впевнено втриматись було тяжко.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

навіть на ногах впевнено втриматись було тяжко.

Я заметила давно, что катить, чаще, не так скользко, как топать

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні їхалось просто супер.. Не памятаю як доїхав.. так як навіть не прокинувся...))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

На работу сегодня катилось идеально, оптимальные температура и снежный покров. А как будет ехаться с работы на велосипеде сегодня - кто знает...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 7.30 приперся з пошохідки Карпатами... в 9 вже був на роботі... Доїхав сонним.. котилось супер.)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Какая отличная сегодня возможность есть - почувствовать себя участником перехода через Карадрас... Все на борьбу со снегом! ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я ото 2-3 дні поспіль їду в маршрутці зранку на роботу, і бачу одного й того ж велосипедста який їде із 33-го кварталу в сторону центру. Вчора дощ, сьогодні сніг. І ото думаю, і хочеться ото мокрим приїхати на роботу, переодягатися, а якщо немає де велоодях просушити? знову його мокрий ввечері одягати нас себе після роботи ?

Жесть. Ладно екстрім-покатушки, коли із дому вийшов і додому повернувся. А на роботу ото ...

Або я нічого в тому не розумію, або я до того ще не дозрів!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну.. признавайтесь... Хто сьогодні велом їхав?.)))))

не ризикнув сьогодні... в нас по Ківерцях ніхто нічого не чистив, окрім 2-3 центральних вулиць... а тротуари і подавно...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я ото 2-3 дні поспіль їду в маршрутці зранку на роботу, і бачу одного й того ж велосипедста який їде із 33-го кварталу в сторону центру. Вчора дощ, сьогодні сніг. І ото думаю, і хочеться ото мокрим приїхати на роботу, переодягатися, а якщо немає де велоодях просушити? знову його мокрий ввечері одягати нас себе після роботи ?

Жесть. Ладно екстрім-покатушки, коли із дому вийшов і додому повернувся. А на роботу ото ...

Або я нічого в тому не розумію, або я до того ще не дозрів!

Жень, ну почему ты думаешь, что этот человек даун, обязательно, и ничего этого не продумал. Возможно, он не промокает, возможно, ему есть во что переодеться, возможно, он едет из дома в дом, а не на работу. Какие ж вы все жалостливые. А он едет себе и всех вас в маршрутках жалеет.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ех.. якщо чесно, то я якось навіть і жалію, що не поїхав сьогодні на велу на роботу:)

це ж який екстрімчик по таких заметах наче танком проїхати:)))

вечірком обов'язково покатаюсь..) натішуся))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...