Перейти до змісту

На роботу на велосипеді.


Lexx_Giant

Рекомендовані повідомлення

Чем вы занимаетесь, что они вас боятся? ;)

Я вижу на лицах удивление, раздраженность, сочувствие, зависть и иногда уважение. :)

Иногда вслед что-то кричат неразборчиво те, которых со спины об"езжаешь. Иногда разборчиво... Они уверенны, что, раз они нас не видят со спины, то и мы тоже без глаз спереди.

Видишь, что дети, замедляешься, почти до остановки, а мамаша начинает истерично орать ребенку, что, мол, ВЕЛОСИПЕД!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 402
  • Створено
  • Остання відповідь

Кльова сьогодні погодка.

Їхалось просто супер.. щеплення вистачало.. та й я особливо кермом не крутив і різко не гальмував.

Приїхав в канору, попив кави з шоколадкою... життя налагоджується.))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Приїхав в канору, попив кави з шоколадкою... життя налагоджується.))

а по 50 ? )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ми не відстаєм. ))) :_26:

Тепер створюєм ще одну тему, з роботи на велосипеді. ))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та нормально ... Їдеш і ловиш косі погляди :_39: . Люди думають чи ти п'яний, чи дурний, чи все разом. Але їхати цікаво, особливо коли 80% шляху заднє колесо не ззаду, а десь збоку ... і сильно збоку. Сьогодні шлях на роботу - розминка вестибулярного апарату. Стежки несподівано закінчуються і переходять в сугроби і треба на швидкості їх атакувати щоб проскочити. Обчєм, приїхав на роботу задиханий як після гонки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Н-да, на работу сьогодні було жарко їхати. Під кашою розкатаний льод сприяє виділенню адреналіну. В контактах стало стрьомновато.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні на роботу не поїхав велом.

Завтра поїду...

Вчора від вокзалу їхав.. то не був впевнений .. що розчистять..)))

Їхалось ок.. правда по тротуару. )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я теж... впрів. Розстебнув і куртку, і фліс, до футболки. Тротуари ще не встигли втоптати, та й морозу було мало. Назад їхати думаю буде краще. Так довго я на роботу давно не їхав))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я то їду по дорозі .. не слизько.. тільки цуко сніг з сіллю і піском западло. Обочина просто жах.. то їхати доводиться за 1-1.5 метра від тротуару. Їду завжди з маячком.

Дороги не чистяться, а тільки посипаються (не знаю мож центр і чиститься)... тому для велосипедистів, як тільки снігу стане більше один шлях.. валити по тротуарах.((( НАЖАЛЬ.

Від наших 3имових нечищених доріг одне враження - самогубство, сьогодні віскочив на дорогу, а там цілковитий льодовий покров, присипаний снігом, хочя в мене й великий гірський протектор та приспущені колеса, все одно, це небе3печно, якщо станеш на льоду, тронутись на велосипеді не реально, а по ву3ькій коліі тротуару 3 неуважними пішеходами не3ручно кататись! так що буду чекати весни!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора повертався ввечері по тротуару додому. Тротуар не чищений. тільки колія під пішохода. Як результат - понесло переднє колесо, парашют не розкрився, з контакта вискочити не встиг. Одне радує - падати значно приємніше ніж літом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зима рулить, з таким задоволенням катаюсь на пари і з них. на роботу в темряві не ризикую їздити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ОХ... класно сьогодні доїхав...))))

Тротуари притрусило..і де не де навіть попереметало... збавляєш швидкість.. починаються маневри.))))

Найнер ходом проходить ті місця.. де 26" иупить безбожно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

26" иупить безбожно.

26" ... тупить ... ще й безбожно ... ні, не чув. :_04: Головне щоб руки не трусились :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тупить в тих місцях, де колеса закопуються.

А руки да.. )) Вчора почали Андрія святквати.)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сегодня пока лучшая вечерне-ночная поездка домой в этом сезоне. И лёд не особо скользкий, и снег просто восхитительный - и тебе не кидает, и держит, и в заносы профессионально входится... да и пешеходы на удивление адекватные :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

неадекватные пешеходы давно по больничкам с переломами да растяжениями :smile3: а сегодня действительно классно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хтось їхав сьогодні?)

Я то з велом не добазарився.)))

потрібно на лижі переходити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ззду шиповку, а на перед чіпляти лижу.))) Теж була така думка.)))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...