Перейти до змісту

На роботу на велосипеді.


Lexx_Giant

Рекомендовані повідомлення

Я подожду еще пару дней. Если снега не прибавится, можно будет уже прекрасно ездить по расчищенному и утоптанному тротуару.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 402
  • Створено
  • Остання відповідь

Ага... і не жарко буде... судячи з прогнозів.)))

http://www.meteoprog.ua/ua/review/Lutsk/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Практически нормально доехал до работы. Без падений. По дорогам уверенно, временами очень медленно по льду. По тротуарам даже с приличной скоростью. Последние метров сто пришлось спешиться, слишком уж много снега неутоптаного :)

Крсаота! :)

Р.S. Жду вечера :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вечером тоже хорошо ехать, хоть мороз и стал посильнее. На дорогах всё так же мало машин, и они наконец-то боятся двухколёсых :D

Прикольно преодолевать "ворота в сугробах", которые у краёв тротуаров образовались.

Прикольно проходить в заносах извилистые широкие дорожки на тротуарах или объезжать столбы, перекантовывая байк со стороны в сторону.

Прикольно выруливать после срыва колёс с утоптанной тропы в целину.

И ещё первый раз за долгое время увидел и услышал искреннее восхищение со стороны тех, кому за 30 :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні зранку їхав на роботу.. тротуари з переметами, ширина протоптаної доріжки сантиметрів 30.. з пішоходами розминатися западло... ввечері поїду по шосе.)

А взагалі класно проїхався... отримав свій заряд позитиву перед роьотою.))

З.І. Важкий я сцуко.... треба худати...))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З.І. Важкий я сцуко....

Ну так гальмівний шлях менший, що, за такої погоди, плюс! Ти добре подумай ... ))))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Менший?

Дивлячись де... якщо на снігу.. то дійсно менший.. а на льоді.. ?))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а на льоду, як в поїзда ))))

Лєкс, а ти знаєш, чому дєдуліки на "Українах" нормально їздять зимою на майже лисих покришках? Кажуть, в них з дупи пісок сиплеться прямо під заднє колесо.))) Нам вже теж не довго до того періоду. )))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

такі да..)))) в мене гочки були по 50 коп.. коли сьогодні побачила дядю на чомусь типу України..чуть не вийшла з машини, щоб пожати йому руку)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Если вам не по душе коленно-локтевая поза - избегайте перекрёстка Киверецкая-Набережная, или хотя бы переезжайте рельсы под углом, близким к 90°, пусть даже и придётся вилять на дороге :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Завжди там петляю.)))

Особливо шосером...))

Сьогодні на роботу їхалось класно.. сніжок на обочині і таки почищені дороги радували.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Вночі після дванадцятої їхав із 40-го у центр, дуже слизько, після вчорашнього снігу вдарив морозець, і зараз не дорога - суцільний каток. Будьте обережні! По дорозі не можна їхати ні в якому разі, тільки по тротуару, та й то на невеликій швидкості. Кілька разів крутнуло на льоду під сніжком так, що навіть передня шиповка 2,5 "повела" у сторону, про задній нобінік 2,25 і говорити нема чого!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вчера до десяти вечера каталась, так совсем противоположные ощущения. С кайфом сейчас кататься :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Урса, )))

Таня, вчора на гол.корпусі ВДУ різко загальмувала переді мною маршрутка, так я її в дупу ледь не поцьомав, даром, що метрів 6 залишалось до неї - і ніби їхав нешвидко, але...

Якось зупинився, так ноги і роз'їхались в різні сторони.

Да, а дорогу на цю годину вже роз'їздили, тільки тротуар небезпечний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да, а дорогу на цю годину вже роз'їздили, тільки тротуар небезпечний.

Вот, я и не пойму, зачем сейчас на дорогу лезть. Даже, если нескользко, то проезжая часть сужена. Лучше уже с прохожими потолкаться, чем с маршрутками.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сегодня на работу ехалось так комфортно, что аж неинтересно. Ни тебе заноса, ни тебе пробуксовки...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчера-сегодня - на удивление катабельные дни.

Вгрызаясь в наст, пугать прохожих

Покрывшись льдом, в свету сверкать

Обманчив снег... Мороз по коже -

Вильнуть, ругнуться, устоять
:)

После ледяного дождя долго оттаивать, а в остальном - просто супер :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"йа – криведко" – слоган вчерашней, да и сегодняшней покатушек. после десятка километров глазировки на мне даже поболее было :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

druid, обязательно добавь еще домен bikefromwork.org.ua – это намного позитивнее :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Если бы не мороз, сгрызающий конечности, хруст снега под колёсами можно было бы слушать бесконечно :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Если бы не мороз, сгрызающий конечности, хруст снега под колёсами можно было бы слушать бесконечно :)

Романтик ты, однако :)

По такому холоду мне только маты приходят в голову :blush:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ох .бляха, на тротуарах каша, крутиш педальку і буксуєш і швиряєш в прохожих снігом, кошмар

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...