Перейти до змісту

[email protected]

Учасники
 • Кількість зміста

  286
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

 • Days Won

  6

Репутація громади

409 Поважний

Про [email protected]

 • Ранг
  Прописанный

Контакты

 • Сайт
  http://vk.com/slavka_from_lutsk

Информация

 • Интересы
  ВЕЛОСПОРТ

Останні відвідувачі профілю

3 981 перелядів профілю
 • Spyke

 • vvito

 • Toad

 • Polystar

 • yu2007

 • Hadi

 1. Тема актуальна! Нема часу шаритися в неті. Найшвидше і простіше зателефонувати 0507186387
 2. Воно може і різниці не зіграти, так як у довгих ніпелів і у коротких буває одинакова довжина різьби. просто засічи де починається там і там різьба і заміряй або прикинь один до одного.
 3. Так, все в силі, відновив виїзди вже як місяць, щоправда клієнти не з форуму і відгуки не лишають. Що вас цікавить, можна в ПП або по тел 0507186387 Ярослав
 4. вирішення питання щодо захисту підшипників втулок Turner. Передню вирішив закладенням змазки, так як зазори дуже щільні і найтонше кільце, яке міг знайти не стає. Можливо можна підшипники посадити глибше, але поки з цим бавитися бажання нема. ось найшов таке кільце в задній втулці ситуація інша. з сторони ротора підшипник сидить глибше і кільце прекрасно лягло, перемазав, щоб не створювало опору і все гуд з сторони барабана стоїть ущільнююча резинка з заводу, вигадувати нічого не став, перемазав і поставив заглушку. мож в когось є ідеї чи ще щось.
 5. хтось прокритикує і скаже "та ладно, передні найменше отримує навантажень", тому вашій увазі задня втулка в розібраному стані. Картина та ж, навіть з сторони барабана, що мене дуже здивувало, бо як правило з цієї сторони вилітає змазка швидше. ну в принципі порівняйте самі... також всі поверхні чисті без стружки і коцок. Тому, кому робив втулки, можете бути спокійні і кататися! ПС: у моїх втулках подвійний захист, за всіх гарантію не даю що можуть бути в бруді чи ще в чомусь. Пост суто стосовно якості змазки щодо навантажень і різних режимах температур. Забув сказати перебиралися вони ще раньою весною аж до сьогодні.
 6. Багато задавали питання що за дивну змазку я використовую для переборки втулок? Ось доя вас результат після пробігу більш як 2000км, пробіг був не в легких умовах, походи, вкл 2рази Карпати і мийки керхером. Експериментував на своїх Joy Tech ось передня втулка в розібраному стані. мене здивував колір змазки, по краям він був таким же а в місці кользіння шариків темно зеленого кольору. цікаво те, що всі стінки були покриті цією зеленкуватою плівкою а отже тертя метал об метал прямого не було. враховуючи кількість перебраних втулок таке замічолося дуже рідко, в основному шарики голі без змазки бо її витіснили і райбують поверхні конусів. На фото все видно. перемивши шарики і все решту, спрацювання і стружки не було виявлено, все чисте.
 7. зібрав вілсет на базі втулок Turnet і ободів Ztr crest. і стало цікаво, що то за втулки всередині, які проми стоять і яка якість. розібравши пром, побачив що змазки дали добротно, але заглушки зробили без ущільнюючого кільця- але думаю не проблема і на днях вирішу. через кілька тис знову закину фото, що буде з змазкою.
 8. У такому положенню цепа зберігати не бажано, як на фото4.
 9. Головне як зробити, щоб підлим діткам це дойшло, та і не тільки. Я думаю кожен з нас не без гріха ;-) ПС: найбільше бісить коли на мості "проти шерсті" на тебе валить, так і хочеться в той момент на КаМазі якомусь їхати.
 10. Надибав таку інфу, типу введення зміни у ПДР, хто що скаже? В проекте закона "О дорожном движении и его безопасности" есть несколько нововведений, которые касаются велосипедистов, а именно: 1. Двигаться по дороге общего назначения можно будет только в застегнутом шлеме. 2. Велосипедист должен иметь какое-то удостоверение личности. 3. Запрещается управлять велосипедом с неисправными тормозами, звуковым сигналом. 4. Запрещено двигаться в темное время суток с неисправной фарой и без светоотражающих элементов на одежде. 5. Запрещается управлять велосипедом в состоянии наркотического или алкогольного опьянения. 6. Запрещается использовать средства связи, держа их в руке, во время движения на велосипеде.
×