Перейти до змісту

Наші модератори


Гість Zibers

Наші модератори  

182 користувача проголосувало

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

1. Вибачте якщо когось пропустив. Добавлю.

2. 2 Shura. Я тобі в лічку писав...а тепер пацан написав - пацан зробив.

3. Як же Вас шановних дофіга - аж жах. :P

2 all - восхваляємо або поносимо. Покажемо ху із ху :)

ІМХО

Модератор - повинен лише займатися своїми прямими обовязками. Не виявляти особисті погляди, симпатії, ставлення до форумчан і т.д. Займатися "модераторством" лише суто у відведеній дня нього гілці. Зробивши попередження вказати не тільки номер пунту правил а і процитувати саме правило. Не ставити особисті амбіції та симпаті/антисимпатії вище згаданого. Не користуватися правилом життя "Я твій бог - ти мій лох"

З розмови сьогоднішньої з Ромою, ака kmd я лише підтвердив свій здогад стосовно "Я твій бог - ти мій лох" ...так це твій форум, і можеш банить, без питань. Це покаже хто ти насправді :D .

Гілку створив по банальній причині - на мене жаліються вище стоящим, які в свою чергу зловживать, і як наслідок постійне "РО" - "Reed Only". Нівапрос - дітки жаліються мамам і таткам на безпредельщіка,хулягана, падонка, анархіста, сатаніста - яким я і є :D не тільки на форумі але частково і в житті.

2 Shura - я тобі в лічку написав хто ти є по "життю". На правду нема чого ображатися :( . Смакуй тепер "плоди" своїх дій.

Флудим шановні нище. Матюкаємо мене. Редагувати цей пост не збираюсь. (лише у випадку зміни його вище згадуваними).

Наперед кажу всім ББ :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 158
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

Тему я думаю, все таки прикриють. Я навіть думаю до ранку її взагалі не буде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тему я думаю, все таки прикриють. Я навіть думаю до ранку її взагалі не буде.

Ну, а як же свобода слова?

Модератор - повинен лише займатися своїми прямими обовязками. Не виявляти особисті погляди, симпатії, ставлення до форумчан і т.д. Займатися "модераторством" лише суто у відведеній дня нього гілці. Зробивши попередження вказати не тільки номер пунту правил а і процитувати саме правило. Не ставити особисті амбіції та симпаті/антисимпатії вище згаданого.
100%

іноді ще трапляється таке: "Якщо ти модератор і мій друг, то накажи такого-розсякого за мене, по дружбі"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ха, цей Зіберс мені +1 поставив...спасибі :rolleyes:

І хоча у мене всього пару постів, але я вже відчув тиск "батька" Шури :lol:, без поважної причини і лише за свою точку зору Лінк №108 повідомлення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Относительно себя , то решил непонятки в пм. Незнаю кто прав кто нет. Я имел проблеми, но решил-мирним путем

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

лично я тему закрывать не буду, но вот Zibers получает три дня ридонли за открытый призыв к флуду, оскорблениям, беспределу и также за осуждение действий команды модераторов. поэтому, настоятельно прошу фразы типа

Флудим шановні нище. Матюкаємо мене.

всерьез не воспринимать и вести себя прилично.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мене разів 7 банили, на місяць саме більше. Весь час було заслужено, вже не памятаю хто і коли. Є розділення модераторів на українців і псевдоукраїнців. Останні стараються забанити перших на своїх гілках і навпаки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є розділення модераторів на українців і псевдоукраїнців. Останні стараються забанити перших на своїх гілках і навпаки.
Абсолютно ніколи не банив і не давав попередження в своїх гілках по політичному чи національному признаку. І Zibers отримує свої попередження не тому що мені не подобається, а тому що дозволяє собі надто багато і не звертає уваги на "усні зауваження", а реагує на них мінусами мені в репутацію, як от наприклад вчора. Більше того, цілком заслужені попередження від мене отримували наприклад Scorpio, Yurik, яких вважаю друзями. Останній і РО отримував, здається. Так що ті що думають що я наказую лише тих хто мені не подобається -- помиляються. Як модератор я намагаюсь бути максимально об'єктивним в таких питаннях, і ніякої системи "свій-чужий" в мене немає.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мої права нiхто не порушував на цьому форумi. Але я неодноразово помiчав це стосовно iнших учасникiв.

Проголосував за бєзпрєдєльщикiв, якi перiодично керуються не правилами форуму а власними упередженнями.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

свобода слова не означає що кожен може говорити все що захочеться

Ти перечиш сам собі....

чи створювати твоє примітивне і тупувате голосування

ображаючи когось, ти в першу чергу ображаєш себе...

Зіберс регулярно сидить в РО, ну не вірю я, що він настільки поганий, що його ніхто не може терпіти...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мав РО від kmd та Shkoder ну і звичайно ж попередження від них теж.

Дії цілком виправдані - покарання заслужені.

Пости терлися і мої і не тільки - але це все за моїм же бажанням та ініціативою/проханням.

Тому - щоб уникнути таких неприємностей - читаємо правила конференції в цілому (форуму) та окремих розділів. (особливо Купівля/Продаж) пан Shura всього-навсього намагається підтримувати порядок.

А тема яку він модерує найбільш зафлуджена виходить. Тому й так часто РО отримують саме в цій темі. Читаємо правила - і не маємо проблем.

Тема ХУМОР (модерує пан Shkoder) теж все просто - читаємо уважно, що можна, а що ні.

Музіка із D@ve-ом - ніяких проблем.

Політика - невдячна тема - модерувати її дуже тяжко. Оцінити рівень провини користувача - складно.

На багатьох форумах у головних правилах записано (ЗАБОРОНЕНО: РОзпалювання міжнаціональної міжнародної ворожнечі - карається перманентним БАНом! і т. .д) на мою думку Vanus справедливий її модератор. Хіба що у рівновагу йому треба поставити ще одного модератора, із протилежними політичними поглядами та світоглядом!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дивно, в людей є уявлення, що вони якимось чином пов’язані з цим форумом...

щоб не напрягатися і не хвилюватися, зрозумійте, що цей форум є приватним проектом кількох людей, ви не скидалися грошима на комп’ютери, не ставили програмну частину, не розкручували його...

ви просто в гостях, може в цих гостях є свої правила, уявіть, що ви зайшли в чужу квартиру - може там живуть "свідки Єгови", а може сатаністи, може п’яниці, а може вегетаріанці, а ви приходите в гості і кажете, так - слухайте, чуваки, мені он той пацан, що сидіть в куточку не дозволяє в вас пиво пити і збивати попіл на килим, давайте я дам йому в морду!!!

якби це був якийсь соціальний проект, створений на гроші громади якоїсь чи щось таке, можна було б качати права, а так - ви в гостях в кмд, серьоги, торіка і ще здається когось, ось і читайте правила поведінки на їх території, не подобається - йдіть в гості до інших...

це ж саме стосується всім модераторів і "борців за свободу", які намагаються утвердити тут якісь демократичні норми - забудьте про це, демократія на приватній території обмежена рівнем відношення до цього власників території, от і все...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дивно, в людей є уявлення, що вони якимось чином пов’язані з цим форумом...
Форум надо формировать для комьюнити, а не комьюнити на форуме.

без людей не буде форуму, а люди без форуму якось проживуть - просто знайдуть інший......

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

без людей не буде форуму, а люди без форуму якось проживуть - просто знайдуть інший......
ну так власне ніхто нікого силою тут і не тримає... І не зважаючи на "свавілля" модераторів наш форум лишається найпопулярнішим в Луцьку, а можливо і в західному регіоні України. Чи не тому, що на форумі все-таки є порядок?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

kudrom +1

Все вірно сказано на 100%

Ще забули додати, що FTP-server для користувачів частково зібраний за кошти всіх вищеперечислених та пана Plum-а. (якщо я не помиляюся, він туди свій власний вінт дав)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І не зважаючи на "свавілля" модераторів наш форум лишається найпопулярнішим в Луцьку, а можливо і в західному регіоні України. Чи не тому, що на форумі все-таки є порядок?

тут проти істини не попреш, Борда дійсно найпопулярніший форум, але порядок і диктатура - не зовсім одне і те ж....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Одної фігні не розумію, за що в мене Warn (2%), писав спокійно, нікого з розумних старався не образити...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

kudrom, питаня не в тому що хтось не хоче дотримуватись правил, а в тому що тi правила часто не досконалi. I модери самi х порушують або роздають бани чи РО користувачам, якi правил не порушували, а просто не сподобались м певними своми дiями.

До адмiнiстраторiв форума претензiй нема. serega, kmd i torik завжди максимально об'eктивнi. А от модери таки бeзпрeдeлять.

от модератора:

я и зменил (b)kudrom(/:) на kudrom потому что мне показалось что так лучше-правильнее (ибо теги ставятся в []-квадратных скобках, а не в ()-круглых)

или так было задумано?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На мою думку модератори реагують тільки на 10% твого безпрєдєла.Так шо май совість.

Апелювати до громади може той,кого дійсно нема за шо банити.А ти навіть + в рєпу сам собі ставиш,створивши кілька інших псевдоюзерів.Мені смішно.

А ця тема мені нагадує дитячий прикол що,той хто,вибачте ,перднув в автобусі-найбільше обуруюється.

Так в чому причина такого обурення?Говорячи твоїми словами:це зацепили твоє ЕГО.

Не сумніваюсь,що відповіддю буде "-" від всіх твоїх псевдоюзерів.

Стосовно свавілля і диктатури модераторів в загальному,то такого на борді не помічав.Якшо були якісь непоняткі,то вони нормально вирішувались.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З голосування я бачу, що в "немилість" потрапили всі модератори, які хоч щось явно роблять. Ну що ж поробиш, мені ДАІшники також не подобаються, коли зупиняють мене за перевищення швидкості :)

Тільки на відміну від тих самих ДАІшників модератори в нас непідкупні і справедливі :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну, сопсно, как некогда пел господин Кинчев - "я не червонец шобы нравится всем" :) Недовольные будут всегда. С этим ниче не поделаешь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Zevs_Isver, дякую. Я з мобiли, недобачив що це круглi а не квадратнi дужки. Моя помилка.

З iншого боку, на пiдставi якого пункту правил ти редагував мої повiдомлення, бeзпрeдeльщик? :friday:

жартую

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...