Перейти до змісту

Наші модератори


Гість Zibers

Наші модератори  

182 користувача проголосувало

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Тут є Модератори але і наблюдаються і модєрастИ, якщо когось цікавить хто є хто то можете подивитись в моїх попередженнях, круто получилось із банами...

З.І. Шо не кажіть а Модератори дійсно контролюють свої розділи, а вот модєрастИ тіко і шукають тупорилу зацепку аби бан вліпить.. мабуть самостверджуються так.

Більше конкретики! А то якось пустослівно получається

Ну сорр, розжовувать не буду, напряжись чуток і сам подумай про написане мною вище.

З.І. Останій прикол шановного модера мона побачить тут http://board.lutsk.ua/index.php?showtopic=22343 , чесно, мені сподобалось... ще такого адекватного модера треба пошукать... можливо в реалі ви і не погані люди, але вот на форумі шановні, бєса дехто гонить ....

З.І.З.І. На особистості не перехожу...не культурно...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 158
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

Взагалі мені не подобається культурний перехід на особистості. так сказать обсирання один одного в межах правил. Вже краще в приваті або асі прямо написати і не "видєлуватись"

баня імхо заслужена.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Смішні наєзди на модерів від юзерів, які ледеве десяток постів мають. хоть би не позорились

Я так розумію що для Вас потрібно мати велику кількість постів щоб говорить на одному рівні з Вами.. :);):D .....

З.І. Краще промовчати як сказати щонебудь...тоді і постів менше буде, і повага відповідно збільшиться...це не стосується рівня репутації....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Притихли емоції...всі висказались...барани далі ворота лбом підпирають.

Не закривайте теми :).

Будуть ще недовольні, хай вже сюди писать ніж теми плодить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

флейм, переїхали у відповідну тему.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З.І. Останій прикол шановного модера мона побачить тут http://board.lutsk.ua/index.php?showtopic=22343 , чесно, мені сподобалось... ще такого адекватного модера треба пошукать... можливо в реалі ви і не погані люди, але вот на форумі шановні, бєса дехто гонить ....

Здається там все розяснено, хто і за, що отримав попередження і РО :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З.І. Останій прикол шановного модера мона побачить тут http://board.lutsk.ua/index.php?showtopic=22343 , чесно, мені сподобалось... ще такого адекватного модера треба пошукать... можливо в реалі ви і не погані люди, але вот на форумі шановні, бєса дехто гонить ....

Здається там все розяснено, хто і за, що отримав попередження і РО :)

та невже ? Значить все нормально у наведенному прикладі ? якщо виділити 2 букви в речені то полюбому отримуєш попередження, навіть якщо говорив посуті...а якщо щось тявкнеш проти ВЄЛІКОГО МОДЄРА то зразу бан на 10 днів...хм... то мож мені начинати хамити і посилати всіх по очереді, тож самий бан буде...

ДЕ РІЗНИЦЯ ?

З.І. А не писав сюди раніше по простій причині, в бані сидів.. )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

то мож мені начинати хамити і посилати всіх по очереді, тож самий бан буде...

Не роби такого - і в БАНі не будеш. все просто.

А Правила є правила.. Прирікання із Модераторм - карається..

Раджу перечитати всю тему ..ще раз.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тема в флеймі - "без модераторства". Тому - В жопу гнать зазнавшогося модера як Шура.

А вільне місце дать мну. І буде з чого поржать і поплакать від ржача :D

2 Шурік - згадай свого тьозку з старих фільмоф :) , ти ж Фанат Баклана, і ведеш як твой кумірец, посему несчасні случаї здесь будут (форум), тибе смерть форумна обеспеченна. Це вже дело принципа і стойкості маєго характера. Її велічество Фортуна на маєй стороне.

А Правила є правила.. Прирікання із Модераторм - карається..

Раджу перечитати всю тему ..ще раз.

Ну не нуна хвастом вілять, фсе давно ужо знают ХУ ІС ХУ :D

Здається там все розяснено, хто і за, що отримав попередження і РО :)

І ти згоден з такім положенієм дел ? Я кий ти тоді патріот :) ? еслі он : 1 - банкірко 2- форумний троль 3 - морально упавший чяловек

І на рахунок маєй приписки - "майже такий як всі".. вот імено, майже, бо навкруги одні жлоби та падонкі сраколизові.

От костя вміє стебятца - зачот за юмор

А мну одні разриви :D !!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Здається там все розяснено, хто і за, що отримав попередження і РО :D

І ти згоден з такім положенієм дел ? Я кий ти тоді патріот :) ? еслі он : 1 - банкірко 2- форумний троль 3 - морально упавший чяловек

да я згідний з таким положенням справ

і якщо ти б уважніше читав, то замітив би, що ссилка яку наводив DrFaust аж ніяким чином не стосується Шури

А патріот я не до користувачів яких в РО садять, а до України і яке відношення мій патріотизм має до Шури? Чи тебе жаба давить, що він банкір? :)

А 2 і 3 пункт я просто проігнорую

Те, що тобі не подобається Shura як модератор і особистість мене це абсолюно не хвилює, в мене є своя думка про цю людину і міняти свою думку через когось я не збираюся

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пацани,ви б краще на природу вибрались всі разом.Там би і вопроси рішили і час нормально провели. Коли дивишся людині в лице тоді і базар попроще. (буває похуже,інколи)

А то я читаю цю всю бредятіну і мені ригати хочеться. 100% як діти малі. Я тут не на чиїй стороні ,в мене своя думка. Воно того не стоїть. Заминайте цей бред і давайте далі черпати для себе інформацію та помагати один одному прогами,музоном,порадами та ін.

:) квасу!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і я взагалі не розумію, як окремі надто національно свідомі патріоти можуть писати русизмами????

може хай би вони спочатку мову вивчили??? пару книжок прочитали?

Між іншим а я з Росії, так що писав на своїй першій рідній мові....А вже як мені писати на своїй мові це моє особисте право, в тємкО я писав по суті і нікого спочатку не образив своєю відповідю.. одного модЄра зацепило...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

DrFaust Якщо російська для тебе рідна - то спілкуйся нею, всі зрозуміють..

А Олбанську придумали ті, хто в школі не вчився і не хоче грамотно розмовляти/писати..

ось і все.. є на форумі 2-3 людини яким це пасує і вони це вміють гарно робити..

Придумай щось оригінальне.. своє і ним відрізняйся.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

DrFaust Якщо російська для тебе рідна - то спілкуйся нею, всі зрозуміють..

А Олбанську придумали ті, хто в школі не вчився і не хоче грамотно розмовляти/писати..

ось і все.. є на форумі 2-3 людини яким це пасує і вони це вміють гарно робити..

Придумай щось оригінальне.. своє і ним відрізняйся.

я так завжди писав ))) і придумувать мені немає потреби.. чогось ніхто мене не стьобає за те що я українською розмовляю....

З.І. Висновок у мене лише один: просто немає до чого примахатись... але я людина добра (часом), тому зла чи обіди не тримаю ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Я от що хотів сказати... Ви подивіться на голосування, в якому 30% сказали, що по відношенню до них був модерський беспредєл...

Шановні, !!!30%!!! - це вам ні про що не говорить? Тут просто безглуздо казати тепер, що цього беспредєлу нема взагалі! Я розумію, якби 5-7, а це ж 30!!! Якщо на форумі, для прикладу, зареєстровано 10 тисяч чоловік, то 3000 з них були забанені\отримали РО за просто так... Ну добре, нехай 10 відстотків з них триндять і проголосували просто так, аби насолити, так би мовити... Ну залишається 2000! Думаю, цього вистачить для того, щоб дехто передивився свої погляди відносно роздавання покарань...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я от що хотів сказати... Ви подивіться на голосування, в якому 30% сказали, що по відношенню до них був модерський беспредєл...

Шановні, !!!30%!!! - це вам ні про що не говорить?...

Ну і що?

Хтось вмер?

Хтось спізнився на власне весілля?

Хтось не дочекався швидкої допомоги?

Хтось залишив цей форум, і без цього когось форум став гіршим?

Слава Богу, ні. Єдине тільки - що всякі срані доморощені демагоги-тінейджери отримали броньовик для своїх примітивних виступів.

30 відсотків!!! Йойшоробицця!!!

Все, що не робиться - робиться на краще.

Якщо на форумі, для прикладу, зареєстровано 10 тисяч чоловік, то 3000 з них були забанені\отримали РО за просто так...

А ти перевіряв - "За просто так", чи не "За просто так"? Ні, ти просто повірив тим "обіженим", які висловили в голосувалці комусь своє давнє "фе", яке може бути цілком безпричинним, а бан чи попередження, дані колись таким особам - повністю заслуженими. І на основі такої "статистичної інформації" незграбно маніпулюєш цифрами.

Знай, що кістяк цього форуму - це сотня чоловік, не більше. А не 10000 віртуальних юзерів, з яких 3000 - ображених.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чо притихли ?

Хай шановні дадуть пояснення щодо своїх вчинків. Без попередження дали РО - після останього поста в цій темі до речі. Після 2 листа в лічку з вапросом - Вкажіть причину, срок РО і де наявність пісьма в лічку отримав бан.

Мля дехто вже "на XYZ" наривається, причом на повном серйозі.

Zibers.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чого тобі все не так?

намножив акаунтів вагон.. жалієшся постійно, веди себе чемно, і все буде гаразд.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Яка різниця за що ? Адже тут лише кістяки із чисельністю в 100 чоловік рахується.. а на остальних пофігу...адже без інших 9900 форум буде існувати...

З.І. Що стосується вище написаного кому стало гірше від 1 забаненого то в мене думка з цього приводу скептична, от якби з вас шановні хтось щось продавав чи потребував послуги..а допомогти чи купити хотівби забанений що тоді ?

Це я для елементарного прикладу.. надіюсь мою думку зрозуміли...

З.І.З.І. І всетаки набридає бачити періодично наглість певних модєрастІв.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Докторе Фауст, лікарю... Ви нездужаєте? Які 9900?

Дивимося першу сторінку форуму:

Зареєстровано 4,048 користувачів

Йдемо далі. На питання "Чи мало місце "Модераторський безпредел" проти Вас" ствердно відповіло 37 форумчан. 37 від 4048 - це 0,91%.

Вдумайтеся, лікарю... менше одного відсотка! Хіба це багато? Порівняйте з державою - Україною, де владою незадоволена переважна більшість населення. Таким чином, маніпулюючи ніби офіційними цифрами неважко довести, що Луцька борда - це суміш Мора і Кампанелли, "Утопічна країна сонця". Так само цифрами можна маніпулювати й по іншому, але...

Якщо в суспільстві людина - гівно, її ізолюють у спеціально відведені для цього місця. І така ж ізоляція на форумі - відображення того ж суспільства. Єдине тільки, що на форумі не відбувається фарсу під назвою "правосуддя", а людина, наділена владою модератора чи адміна - відповідає за дії по модераторству від свого власного імені (ніку), а не проголошує вироки "Іменем України".

А примітивними прикладами на зразок "от якби з вас шановні хтось щось продавав чи потребував послуги..а допомогти чи купити хотівби забанений що тоді ?" не варто розкидатися. Це не базар, це форум, на якому в першу чергу відбувається багатогранне спілкування, а не біржові торги.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чого тобі все не так?

намножив акаунтів вагон.. жалієшся постійно, веди себе чемно, і все буде гаразд.

А не пашов і ти би наф шановний ? Предяви гани по делу, випендрьож не катить.

Аккаунтоф вагон - було 2 акк (MACTEPOK i Crimper), яких вже і забанили невість коли. і чо ? дофіга постиф ? реально нуна тільки для перегляду і нужний момен відписатися.

Жалуюсь - ібо єсть причина

Вести себе чемно - з крисами чемно вести, себе за крису рахувать.

Все буде гаразд - слово ПОЦана чи человека умного ? Астродамус блін.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вдумайтеся, лікарю... менше одного відсотка! Хіба це багато?

Іпать. умом блястанув аж усратцо. І так ясно - макс 100-150 реальних челов, все інше випендрьож.

А еслв правоту охота доказать, пасчітай скіко двіжнячать на форуме, і скіко по пару постоф черканули. купили/продали/спитали/забули і отримаєш реальну картіну а не порівняємо з Україною. Китаєм і т.д.

Зашибісь що АЖ 37 проголосувало а не 07 :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...