Перейти до змісту

Наші модератори


Гість Zibers

Наші модератори  

182 користувача проголосувало

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Я рахую, що в цій оцінці не варто враховувати як оцінки, ті, там де один голос. Це просто комусь одному колись давно модер дав РО, а хтось злопамятний лишився. А ось 15% - тривожать.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 158
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

Нет дыма без огня, иногда темы такого рода очень нужны, и пользователь имеет свои права.

Понятное дело, что надо вести себя, как в гостях и соблюдать правила. Но такие фразы, что типа модерам ничего не платят и все они делают бесплатно, не совсем кстати, делают это и добровольно, а если уж взялись за дело, то пусть делают все правильно.

И если уж гостей пригласили в дом, то для гостей все самое лучшее, чтобы остались довольны, разве не так? А то, двери открыты для всех, а войдешь - а там хозяин пинается или оскорбляет, и попробуй что скажи, нельзя.. остается только уйти.

Ясно одно - форум для того, чтобы приходили люди, а если им кажется, что они ведут себя правильно, но несправедливость со стороны модераторов, то хорошо бы, чтобы была у них возможность высказаться.

П.С. Спасибо, что тему не прикрыли, я ЗА демократию.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Стосується особи, яка створила голосування. Цитую підпис zaHARE "Достоинства не так бросаются в глаза,как пороки."

І для мене - я вважаю що дивлюся зі сторони - кожна відповідь має власну приховану думку. Більшість обережно висловлюється, або відповіді яких не несуть ніякої думки - це та більшість яка відкрито показує свою боязнь. Деякі - відкрито ставляться вороже до Зіберса, і лише одиниці відкрито і без боязні висловлюють свою думку.

Моя точка зору в тому - що це не "бред" хворої чи тим паче "дитини", це бунтар, хуліган і не вважаю що він страждає на зіркову хворобу. Згідно його профайлу йому 27 років, і при таких поглядах і ярликах які йому приписують - він вже давно би заспокоївся :) Можливо в нього духовної сили настільки багато, що йому це все пусте і здається шановний Зіберс грється з нами в свої ігри :) Провокує Нас до дивних вчинків.

Хоча не цікаво дізнатись...що дехто тут вже відкрито виляє хвостиком а хтось відгаркується і ладен вкусити відстоюючи свою точку зору - "респект" таким людям. І неповага до підлабузників !

Голосування відобразить лише частину реальності - при великому бажані адміністратори мають можливість переглянути логі і відповідно до своїх поглядів робити все що заманеться :).

Обговорення теми, я намагаюсь нікого не образити. Але образи були від інших користувачів на які модератори не звернули увагу. Маю на увазі користувача andynd і його пост №8.

Так я відкрито стаю на сторону бунтаря :). Незнаю чому, але він викликає симпатію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нда... Зиберс, ты это в правилах читал?

Запрещается:

повторная регистрация (регистрация двух и более аккаунтов), и захват ников (регистрация аккаунтов с определенными никами с целью препятствования использования их другими).

При обнаружении нескольких регистраций с одного и того же компьютера, все Ваши аккаунты будут удалены, независимо от кол-ва набранных Вами сообщений на форуме.

при этом, не стесняясь и не скрываясь, ты имеешь смелость зарегистрировать как минимум 2 аккаунта и возмущаться действиями Администрации

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Naruto, хто ж тут так тебя обидел, что ты со своими 11-ю постами в бунтари записываешся? :)

У Зиберса вон 777 :) а скоко исчо стерто :) Человек общается, что-то пишет, чем вызывает реакцию окружающих на свои посты. Что в конечном итоге и привело к созданию этой темы.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Від своїх слів не відмовляюсь. Образив мене Шура, написав про це вище :).

"бунтарь" - я лише хотів надати окрасу своїй думці, і підкреслити своє ставлення до подібних випадків не тільки на цьому порталі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

- Админы, у меня не качаетсо

- Иди туда, где качаетсо!

А это Будда, он вообще в зло не верит...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я от теж не можу зрозуміти, 12 постів і вже попасти в немилість.. Я розумію прагнення накрапати якомога більше постів, але для чого?

Скажи менше і по суті. І перед тим як щось сказати - подумай. Прочитай правила. А то сказанув - да не там де це можна сказати..

З іншої сторони - можеш краще (це вже до всіх) - доведи. АЛЕ, якщо ти впевнений, що в тебе НЕ вийде, то краще не берися, і не обс%:ай інших.

"Не нравиться - убей, не можешь - промолчи"©(якийсь азіат)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Можна взнати цих два голоса які вважають мене безпредельшиком.

1 думаю це сам зіберс. :)

Доречі, акаунти зіберса закриті мною. Навіть при особистій зустрічі вн не зміг довести свою адекватність :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

kmd - счастливое неведение :)

Хай вже дитина потішиться! Можливо йому в житті спілкування не вистачає :) ?

І ще до всіх тих - кому дууже вже допекли модератори.

Створіть тему - запропонуйте свою кандидатуру на ту чи іншу "вакансію" модератора конкретної теми, Влаштуйте опитування - якщо більшість скаже "За" - то дати право кілька тижнів "показати себе" - будуть позитивні відгуки - бкти вам модератором. Ні- то ні слова про "бєспрєдєл" модераторів від вас не повинно прозвучати (в смислі бути написаним на цьому форумі) Іде???

ІМХО як варіант вирішення спірних питань.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

kmd, так автор опитування ж не має можливості голосувати. Чи ти думаєш він голосував з "клона"?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зиберс: напиши кого ты уважаешь.
лично я тему закрывать не буду, но вот Zibers получает три дня ридонли за открытый призыв к флуду, оскорблениям, беспределу и также за осуждение действий команды модераторов. поэтому, настоятельно прошу фразы типа
Флудим шановні нище. Матюкаємо мене.

всерьез не воспринимать и вести себя прилично.

Він з легкої руки Shkoder знову в РО.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

kmd Один голос точно мій. Ти грохнув тему з радіо, в минулому році, а потім взагалі прикрив розділ пов'язаний з Фотакомом. Не хочу тебе образити, але цим ти показав свою слабкість як спеціаліста, який просто відшив користувача, не вирішивши його проблеми :) . І показав свою силу як модератор (хотілося написать "модераст", але ми не тримаємо зла на людей)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сам до недавна був модератором, і знаю що тяжко буває визначити так чи ні. Тому напевно і ввели в нас тести, на заміну оцінкам за екзамени. Так само була замінена аналогова техніка на цифрову. До чого це я?.... потрібно модераторам самим визначитись (не тупо згідно правилам) чого і коли робити відповідні дії. До уваги брати не конкретні випадки, а загально-направлені рецидиви, тобто коли людина ціленаправлено гне лінію до забороненої цілі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ам :)дівчат в список безпрєдєльщиків не вставляли і на тому пасіба. Як людина, яка модерує дуже специфічну тему і, насправді, біла і пухнаста, скажу таке. Всі до єдиного модератори і не модератори мені ДУЖЕ подобаються, хоча я мало з ким знайома.

Дальше, дійсно, люди, між іншим вкладають (ли) гроші, час, сили і т.д. в діяльність приватного проекту і я, насправді, згодна з ... Курдомом: народ, яка демократія на приватній території? Може, ше створимо голосувалку, як відібрати собі форум? Брєд, чесне слово, дитячий садок. В мене так син лопатку в колєги відбирає.

Зіберса не розумію.

Враження, що Зіберс таким дивним чином, заробляючи постійні рідонлі і бани, звертає на свою нескромну персону увагу.

ІМХО (нагадую, я, насправді, біла і пухнаста, а якщо Зіберс не вірить може запитати в безпосереднього шефа... спробувати, принаймі), але Я, особисто, тему б прикрила, як таку, що не несе ніякого ідейного навантаження.

:)

Якби хтось прийшов до мене додому і почав би там висловлювати своє фе, то як би прийшов, так би й пішов.

Мені нравицця і Шура, і Діфото (з яким, кстаці, ми спочатку сварилися, але виявилось при особистому спілкуванні, шо нинада прєувєлічівать і модераторам є шо робити, крім як думати про то, як би насолити пересічному відвідувачу...), КМД (гг, тут більша заслуга дружини, певно, ми з нею більше спілкувались). І вапчє, всі-всі. Люди роблять свою роботу.

Крапка.!!!

Рібята, давайтє жить дружно.

Во.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

уже была одна тема про беспредел модераторов...

а теперь, кто расскажет, в чем этот беспредел? именно со стороны модераторов.

в том, что они наказывают за невыполнение правил?

в том, что они следят за порядком?

кто устраивает беспредел? может сами "писатели"? те, кто вчера зарегистрировавшись, пишут с нарушениями, а потом призывают посмотреть на них, как на новичков?

мысль такая:

модераторам перестать фиглярничать с флудерастами и нарушителями правил.

1 предупреждение писать в Ворн-левел.

2 предупреждение - в Ворн + РО на 3 дня.

вот тогда беспредела и не будет...

Мне не нравится Shura (кому интересно могу раскрыть тему), а так в остальном вроде нормально.

ну, я так понял, мы имеем пятое проявление пользователя макс-макс-2-солдат неизвестный...

вот тут тоже беспредел.

надо админам Аверса блокировать пользователя от борды.

или весь Аверс от борды отключать.

есть ведь сети, куда пользователи Фотакома-ДатаГруп попасть не могут из-за уникумов...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

многа букаф....

ну все маргинальные по опредилению личности дружно идут в бан ! ето разумно ...

однако лично меня , имхо вполне адекватного человека , сильно задевал факт навешивания мне РО (пусть и за дело.. кто не грешен?...) без всяких объяснений и просьбы в последствии хотябы пояснить причину успехом не увенчались .. помню такое за ториком .. конечно если одмину объяснятся с каждым нарушителем то и в носу некада покавырять будет... понимаю, но абыдна.. <..грустно вздыхает >

ну еще иногда некоторых людей пробивает мания величия и они начинают юзать модерские полномочия абсолютно неадекватно и неспровоцированно - ето возмутительно <..кланяется шкодеру.. >

самый адекватный чел имхо дэйв - ему риспект!

просьба: дорогие админы , модеры ! наказываете - пишите за что ! и было бы справедниво чтобы зобаненый мог хотябы кому нибудь опротествовать наказание ... без обратки получается анархия.. ето некрасиво..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вот тут тоже беспредел.

надо админам Аверса блокировать пользователя от борды.

или весь Аверс от борды отключать.

В чем беспредел?

За что отключать весь Аверс? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

или весь Аверс от борды отключать.

а давайте тоді заодно вже і Візор і Укртелеком... ну, і Воля Кабель :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мысль такая:

модераторам перестать фиглярничать с флудерастами и нарушителями правил.

1 предупреждение писать в Ворн-левел.

2 предупреждение - в Ворн + РО на 3 дня.

вот тогда беспредела и не будет...

Правильна мисль, якщо вже давати попередження - то в ворн-левел. Але в попередженні має бути посилання на пункт правил, яке поришив учасник. 3 попередження протягом тижня → РО на 3 дні. 3 РО протягом місяця → бан на 2 тижні. (як варіант, більш вдалу систему можна придумати) Це для того щоб виключити свавілля, а то за однакові правопорушення дехто отримує попередження а дехто бан (залежно від модератора :), а точніше від взаємного розміщення марса і венери). Тобто правила мають бути більш чіткими і прозорими, і не носити рекомендаційного характеру (як в розділі про відео)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

просьба: дорогие админы , модеры ! наказываете - пишите за что ! и было бы справедниво чтобы зобаненый мог хотябы кому нибудь опротествовать наказание ... без обратки получается анархия.. ето некрасиво..

+1 точно! (не всі підписують Варн левел, чи РО (про себе скажу, що було у випадку із Shkoder-ом.. :) отримав заслужено, але дізнався про це із бесіди у ПМ ).(зауважте, я не створив теми про "бєспрєдєл", а просто дізнався про причину, на що отримав вичерпну відповідь ! :) так тримати! :) )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В чем беспредел?

За что отключать весь Аверс? :)

в том, что Макс Пшеничный много аккаунтов имел

а в силах админов блокировать только блок адресов Аверса

а человек не только своим поведением заслужил 4 перманентных бана, но еще и тут засвечен...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І ще до всіх тих - кому дууже вже допекли модератори.

Створіть тему - запропонуйте свою кандидатуру на ту чи іншу "вакансію" модератора конкретної теми, Влаштуйте опитування - якщо більшість скаже "За" - то дати право кілька тижнів "показати себе" - будуть позитивні відгуки - бкти вам модератором. Ні- то ні слова про "бєспрєдєл" модераторів від вас не повинно прозвучати (в смислі бути написаним на цьому форумі) Іде???

ІМХО як варіант вирішення спірних питань.

Я в модератори не рвусь, нафіг воно мені тра. І мені вони нічого поганого не зробили. Просто часто помічаю неадекватну реакцію модерів на незначні порушення нових користувачів, або таких як Зіберс. Одразу ідуть РО чи навіть бани. З іншої сторони, за аналогічне незначне правопорушення більш досвідченому і авторитетному форумчанину (такому як я наприклад :) ) нічого не буде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...