Перейти до змісту

Наші модератори


Гість Zibers

Наші модератори  

182 користувача проголосувало

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Yaryk, есть такое понятие, как рецидив. по-простому говоря, когда юзер слишком тупой для восприятия наказания в воспитательных целях, либо слишком гоноровый и дальнейшие нарушения делает уже из принципиальных соображений. так вот, я нарушителю-рецидивисту обычно вкатываю по полной (3 дня РО и больше) даже за мелкое нарушение, без предварительных предупреждений. и считаю это совершенно правильным.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 158
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

ps. вообще заметьте, как предсказуемо распределились места : на первом месте Shura, что неудивительно. на втором ессно vanus, а вот третье делю я, Zevs_Isver и Plum. стоило ли ради этого создавать голосование? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Yaryk, есть такое понятие, как рецидив. по-простому говоря, когда юзер слишком тупой для восприятия наказания в воспитательных целях, либо слишком гоноровый и дальнейшие нарушения делает уже из принципиальных соображений. так вот, я нарушителю-рецидивисту обычно вкатываю по полной (3 дня РО и больше) даже за мелкое нарушение, без предварительных предупреждений. и считаю это совершенно правильным.

Шкодер, а ти в курсі, що якщо постійно наказувать, то покарання втрачає сенс?

Мене в РО ти загнав на тиждень - без попередження, і при першому порушенні. Справедливо? Не думаю, хоча не спорю - я була не права, але для першого разу, ну явний перебор.......

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шкодер, а ти в курсі, що якщо постійно наказувать, то покарання втрачає сенс?

да... появляется клон, потом второй.

а методов против клонов пока еще не выработано...

к сожалению.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шкодер, а ти в курсі, що якщо постійно наказувать, то покарання втрачає сенс?

да... появляется клон, потом второй.

а методов против клонов пока еще не выработано...

к сожалению.

Справа не стільки в клонуванні юзерів, скільки в апофігістичному відношенні до покарання...

Я сьогодні підбила цікаву статистику:

1568 юзерів, у яких є від 1 повідомлення і до Шкодера, з них

443 юзера, в яких від 50 повідомлень, з них

371 юзер, з повідомленнями від 100, з них

253 з повідомленнями від 200.....

а на форумі зареєстровано 3990

ітого 3990-1568=2422(мертві душі), яких можна вже перманентно банити...

печальна статистика, чи не так?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Отримував я декілька попереджень, були і РО, але все справедливо і заслужено, хоча і порушення були ненадто грубі, так дрібничка :(

Була одна ситуація коли мені з 3 днів РО збільшили до 5, але це непорозуміння швидко владналося через приватну переписку

Тут звинувачують в тому, що модератори до знайомих ставляться більш поблажливо, незнаю як до кого, а я отримував попередження і РО від людей яких вважаю друзями або хорошими знайомими, перші попередження були тоді коли я незнав цих людей, а вот РО вже тоді коли ми були в дружніх стосунках

Банять і ще мало банять, тому, що деякі роблять такий безпорядок, що просто жах і немає чого кричати про те, що всі такі м'ягкі і пушисті, а їх нізащо забанили, брехня, диму без вогню небуває

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все - так все. Хотя и не полагается Правилами, попытаюсь обьяснить своё видение.

К модерам и модерству отношусь положительно. Для себя выделил Shkoder - самый многопечатающий, старается придать информативности форуму (и не надоедает ведь ему!) и Yarchik - только по делу, и "в тему".

Из негативных - Shura: всё время флеймит/флудит, зарывается, пренебрежительно относится к форумчанам, провоцируя остальных на флуд и конфликты, при этом наказывая.

НО, в общем, всё супер! Спасибо, ребята, за Сообщество, за работу. Рад, что у нас есть отличный региональный форум :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ненужно сразу принимать все "в штыки" ! все мы склонны к ошибкам .. у всех есть свои "любимчики" это не искоренить =) и такие темы обречены на флуд =) это тоже всем понятно =)

З.Ы.

прикрепить темку бы, нипамишало =)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. Я особисто вдячний організаторам і модераторам за цей форум (это не лесть, это ІМХО)..... ;)

2. Не бачу резона голосувати в нечесному голосунні - треба спочатку кожному прицепити ще галочку з хорошими вчинками, і буде +5000 -20 . . . . . . ;)- :_17:= ???

3. Без модераторства був би не форум, а сплошний бардак. Хто що хоче - той те лепече ( і нікому його зупинити)....:0135:..:)..:):)

4. Думаю на автора теми РО таки діють - як виходить з РО, то пости набагато чемніші, і чистіші ( в смислі легше читати )..... :)

5. Дайте йому plz. помодерувати якусь гаряченьку тему - ну щоб попробував сам чи легко бути суддею.....:0126:

P.S. 2 Kudrom - яка різниця приватний форум чи ні - правила (наскільки я дивився) не приватні, і без "демократичних норм" народу було б поменше. Ми, користувачі, так само потрібні власникам території як і вони нам. Це як магазин без покупців." Форум надо формировать для комьюнити, а не комьюнити на форуме." - це влучно dimmon сказав в темі про Горохівський форум.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дайте йому plz. помодерувати якусь гаряченьку тему - ну щоб попробував сам чи легко бути суддею..... :)
йому легко, бо його (з його-то світоглядом) влаштовує безпорядок і анархія.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За моєї короткої пам'яті таких ображених було, мабуть, до десятка. Теж голосувалки ліпили - мол, модератора "гнать" чи "не гнать". А модери таких "обіжених" як гнули, так і гнуть. І на 95% правильно роблять. Саме тому, що в числі модераторів, як я вважаю, цілком адекватні люди, форум користується популярністю. Інакше тут не було б порядку, толку і поваги учасників один до одного. І я, як модератор свого невеличкого розділу, стараюся всім, хто цього потребує - допомогти, і стримувати тих, хто не знає, що пише.

Згадав... Я не хочу називати нік одного юзера, який роки два тому викликав негативну реакцію деякими своїми постами і фотографіями, уявляючи, що всяка срань в повідомленнях - це смішно й весело. Він же проявляв крайню неповагу до людей, пишучи свої пости то великими, то малими літерами - Як ЙОмУ ЗАмАнЕТЬсЯ. Але в подальшому цей юзер виправився, заслужив повагу багатьох форумчан своїм вмінням працювати з фотографіями. І я вважаю, що в цьому є заслуга адекватної частини юзерів форуму. Бо якби тут бал правили анархісти, сатаністи і інші пєдєрасти - виправлення б не було. А так - хоча б на форумі людина усвідомила наявність деяких правил, суть яких зводиться до "Не поступай з іншими так, як не хочеш, щоб поступали з тобою".

Мені смішно читати фразии топікстартера типу "Майже такий, як всі", або "Не хочу бути, як всі".

Я зустрічався зі значною частиною форумчан. Кожен з них - унікальна особистість, зі своїми плюсами, зі своїми мінусами. Зі своїм баченням, зі своїми захопленнями. І я не можу сказати про когось із них, що він - "як всі". Як сіра буденна маса. Ні. Ніхто не заставляє нас бути, як всі. Будь самим собою. А згадування в кожному пості, що, мол, "я - сатаніст"... це викликає співчуття і зневагу, а не якийсь ріспект, чи страх. Це не заставляє думати про людину, як про особливу особистість, а навпаки, згадуєш про цю істоту в контексті прислів'я "В сім'ї - не без виродка". ІМХО, якби такий сатаніст потрапив в коло справжніх поклонителів Люциферу - цього б форумного "сатаніста" першого б принесли в жертву, як пиздливого і нестримного вар'ята, який верзе казна-що і бозна-де. Зіберс ака Наруто, можете мені мінус в рєпу вліпити :) Тривалий час я просто гидливо обходив твої пости і на тему "Який я класний, бо я сатаніст", і на тему "Українці, врагов-москалів треба знать в ліцо!" Тепер висловлю свою точку зору про тебе в такий спосіб.

Сподобався мені вислів:

Не подобається - вбий.

Не можеш вбити - промовч.

А не розводь сморід.

Хокку: :)

Не можеш жити за правилами форума -

Живи поза правилами і поза форумом.

Форум без тебе проживе.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

P.S. 2 Kudrom - яка різниця приватний форум чи ні - правила (наскільки я дивився) не приватні, і без "демократичних норм" народу було б поменше. Ми, користувачі, так само потрібні власникам території як і вони нам. Це як магазин без покупців." Форум надо формировать для комьюнити, а не комьюнити на форуме." - це влучно dimmon сказав в темі про Горохівський форум.

Суть не в тому - є різниця чи форум приватний чи ні. В приватному форумі всі твої скарги - це лише рекомендації для адмінів, хочуть - реагують, не хочуть - ні. Якщо б це був якийсь форум організації чи якийсь інший громадський - можна було б казати: "ааа! свавільні адміни і модери!!! давайте їх міняти!!!" Ми потрібні власникам території, але на даному рівні розвитку форуму втрата одного "бійця" є практично непомітною. Так як конкуренції нема, люди все рівно будуть сюди заходити, плакати, що злі модери і .... лишатися незважаючи на це.

Дивним для мене був лише момент обрання модера в "Політиці", такий собі прояв демократії :) Певна демократія завжди буде на будь-якому форумі, адже він саме і створений для спілкування, тобто висловлення власн

ої думки...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 naruto/zibers -

ну так тоді я теж бунтар, у чому справа?

Обєднуємося в соціальну групу "Бунтарів" :bayan:

Зіберс ака Наруто, можете мені мінус в рєпу вліпити :lol:
Расшифровка сего мудрёного слова проста: Also Known As — «также известный под именем…». Пишут его по-разному: и с точками после каждой буквы, и без точек, и прописными и строчными, и латиницей и кириллицей. В общем, раздрай полный!

Чтобы как-то упорядочить написание этого захватывающего по ассоциациям слова, мы разработали точнейшую шкалу значений и заложенного в них подтекста замедленного действия:

АКА — с единственным оставшимся намёком на патриархальность, потому что, как известно, «ака» в тюркских языках означает разное: «тётя», «уважаемый человек»;

А.К.А. — вводя значение «Также Известного Ранее Под Именем» по самой солидной мерке;

ака — когда многогранность своей личности человек предпочитает не выставлять напоказ, а скромно отсылать к искомому — мол, являюсь ещё и вот этим;

Ака — просто распуская хвост;

АкА — сложно распуская хвост;

акА — делая ударение на том, «под каким, собственно, ЕЩЁ именем» имярек известен;

а.к.а. — сугубо нейтрально, официально, придерживаясь канонов и норм, принятых в приличном обществе.

Мы не советуем претенциозно изощряться, к примеру, вот так — ак.а — или вот так — а.ка. Этого уже люди могут не понять.

Стоит обратить внимание также на словообразования. Простор для творчества невообразимый.

Глаголы: акать или акачить — к месту и не к месту выставлять свое обладание двумя-тремя и более сайтами. Акнуть — испуганно ахнуть, проговорившись о себе, драгоценном, как о «также известном под именем…».

Причастия: акающий или акачущий — от вышеприведённого глагола. Отсюда же и деепричастия: акающе и акачуще… Прилагательные:

акакнутый — сдвинутый на почве создания все новых и новых сайтов;

аканутый — фанатик создания и продвижения все новых и новых сайтов;

зааканевший — окончательно рехнувшийся на деле продвижения создания все новых и новых сайтов.

Це професійна звичка всіх нових користувачів підозрювати в клоні :) існуючих користувачів.

Орігато.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це професійна звичка всіх нових користувачів підозрювати в клоні :bayan: існуючих користувачів.

Адміни покажуть. Хто клон, а хто користувач :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори
Це професійна звичка всіх нових користувачів підозрювати в клоні :bayan: існуючих користувачів.

Орігато.

Весь завод забанити? Чи переправляти всі повідомлення в директорат?

ignin

Naruto

Anders

granturismo

Viper

Roof

kolia

raziel8

yukas

terminal

gik

Igrek

Скільки вас там ще не зареєстрований і тих, хто в має доступ в інет?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можливо це єдине місце доступу до Інтернету багатьом працівникам заводу.

"Ідея" просто чудова. Лишилося добавити всіх інших провайдерів, зовнішніх айпі і лишити лише для користувачів "Дата-Груп".

Настрій жителів будинку двері якого відкриті для всіх. Соромно тобі має бути за такі слова.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це професійна звичка всіх нових користувачів підозрювати в клоні :huh: існуючих користувачів.

Орігато.

Весь завод забанити? Чи переправляти всі повідомлення в директорат?

ignin

Naruto

Anders

granturismo

Viper

Roof

kolia

raziel8

yukas

terminal

gik

Igrek

Скільки вас там ще не зареєстрований і тих, хто в має доступ в інет?

Одним БАН за діло, а іншим "за кумпанію"? Нелогічно.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Буває, що в сім"ї кілька людей користуються одним компом і форумом під різними ніками, це теж рахуються клони ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Буває, що в сім"ї кілька людей користуються одним компом і форумом під різними ніками, це теж рахуються клони ?

Повідомляють адміністрацію про те, що дружина/чоловік/сестра/брат/син/кум/сват і т.д які користуються одним компом і провайдером хочуть зареєструватися на форумі і тоді адміністрація надає право реєстрації не вважаючи це за клонування :)

Якщо не помиляюся така ситуація була з Юлямпочкою :huh:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Буває, що в сім"ї кілька людей користуються одним компом і форумом під різними ніками, це теж рахуються клони ?

Я і gyry(він мій брат)....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Буває, що в сім"ї кілька людей користуються одним компом і форумом під різними ніками, це теж рахуються клони ?

Повідомляють адміністрацію про те, що дружина/чоловік/сестра/брат/син/кум/сват і т.д які користуються одним компом і провайдером хочуть зареєструватися на форумі і тоді адміністрація надає право реєстрації не вважаючи це за клонування :huh:

Адміни хай підтвердять...

Чому потрібно комусь доводити, що з того ж ІР з іншим ніком моя дружина, а не мій клон, а не навпаки, мені мають доводити зворотнє.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мене особисто здивувало правило форума "Куплю\продам" (здається там було...) де було вказано, що якщо людина пропонує якийсь відвертий лохотрон\піраміду в "Рекламі", то такі пости відразу видаляються... Я не знаю, може наші модери всі мають по декілька економічних освіт, чи собаку зїли на цих пірамідах, чи може мають ясновидящі здібності... Але, вибачте, як можна на глаз і відразу визначити піраміду і лохотрон ВЗАГАЛІ НЕ ПОЦІКАВИВШИСЬ тим що пропонують? Причому я був свідком, коли людина пропонувала толкову річ (в якій я сам обізнаний), а її відразу тааак обісрали, що далі нема куди і тему закрили, сказавши "А, та точно лохотрон"...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...