Перейти до змісту

Наші модератори


Гість Zibers

Наші модератори  

182 користувача проголосувало

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

было это не в Куплю/Продам, а тут

ну и не первый год живем. лохотронов уже видали. некоторые по очередному кругу на Форум заходят...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 158
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

Мдаааааа, з постів бачу, що відвідувачі говорять зі стінами...

А знаєте, чьо Шкодер досі цю тему не стер, не тому, що він такий справедливий і хоче почути критику і зробити для себе якісь замітки, ніііі, він вважає себе скрізь 100 разів правим - це просто гра на публіку, подивіться млін який я ахеренно справедливий і демократичний, от і все)))

А подивіться на Серьогу одміна, він грозить забанити весь завод, забуваючи при цьому що саме користувачі роблять рейтинг сайту і розкручують його. А він готовий нах послати любого, хто йому не подобається,смішно!

Мікс Фореве ваще ульотний модер! Да здраствуєт самий справедлівий модер МіксФореве!!! В топіку про сльот красіво без матів почав мене обсирати, бо йому бачиш не сподобалось, шо я бухав на сльоті, співав цілу ніч під гітару на байкерському, не дивився шоу, яке нам так люб"язно підготували вестерни! І цим самим спрвокував мене на, те щоб я його гарно з матами послав на 3 букви. Питається, якщо ти такий @#$%^&* модер, то якого ти фіга ваще лізеш в розмову. Засунь свою думку собі поглибше і сиди з нею. Чому мені по барабану, що він робив на сльоті??? Кароч об"єктивності в людини НУЛЬ! Провокатор, одним словом! Одне шкода, що Мікс не побачив мого поста, бо швиденько прибіг Шкодер вступитсь за свого дружка.

Шкода, що не дають нормально спілкуватись, бо знайомих тут вистачає - користувачів під себе підлаштовують!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Еееее... А чьо ви хочете ? ) Це реалії життя.

Хто сильніший той і прав.

В любому колективі є групкі котрі тримаються поряд. Якщо ти не вписуєся в групу то в тебе лише 2 варіанта, сидіти і мовчати стараючись не заважати або створювати свою групку котра в кінці кінців буде конкурувать за лідерство.

Є група адмінів і прибліжонних, не нравляться їх поряткі звиняй тут діє закон джунглів і сильніші запросто можуть зїсти слабших :friday: Або сиди і мовчі або створюй свій форум і зберай там контингент для себе а революції на форумі не зробиш полюбому бо ніколи юзер не забанить адміна :0050:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Psevdorocker, хорошо высказался, крепко и в точку. но с докладами на партсобраниях ты опоздал лет на 30 :friday:

допустим, ты порезал палец, пошел к колодцу за водой чтобы промыть порез, подскользнулся да и упал в колодец. но это не значит, что ты упал в колодец, потому что порезал палец, верно? отлично, что ты знаешь всё про всех и можешь найти скрытый мотив, но я, как модератор наиболее читаемых разделов, обычно вижу тебя в колодце, а выяснять что ты там перед этим порезал времени просто нет - эдак весь день пройдет в разборе полетов.

другими словами, ты себя вел некультурно и получил заслуженный бан. а твое мнение насчет провокаций со стороны mix_forever и подозрение модераторов в заговоре против пользователей меня, мягко говоря, не интересует. провоцируют тебя? а ты не нарывайся. кнопку "жалоба" под каждым топиком видел? нажми и опиши модератору суть дела. не среагировал модератор как тебе хотелось, напиши в ПМ непосредственно обидчику и выясни отношения. я внятно излагаю?

этот абзац касается всех, имеющих претензии ко мне, как к модератору. лично я себя не считаю таким уж ультрапринципиальным модератором и склонен прощать мелкие шалости пользователям, которых я хорошо знаю. не потому, что пью иногда с ними пиво, а потому что вижу какую пользу они приносят нашему сообществу, в том числе находясь на посту модераторов. другое дело пользователи, весь вклад которых состоит из десятка фраз "жжош" перемежающихся требованиями что-то перезалить. эти действительно могут круто получить по шапке даже за небольшую провинность. мотивы : потребляют плоды чужого общения, хорошо им, ну так пусть и не выёживаются, а ведут себя культурно - от набора из полдесятка фраз "своим в доску" они не станут.

отдельно скажу для тех, кто считает себя чуть ли не инвестором борды просматривая редкую рекламу пролезающую через фильтры. если вы при этом пишете полезные и содержательные посты, то честь вам и хвала, что отразится как на счетчике вашей репутации, так и на отношении к вам остальных пользователей включая админсостав. а от временного выключения десятка-другого "аццких жгунов" борда, уж поверьте, ничего не потеряет и в отношении методов serega полностью прав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що значить не наривайся? Тобто якщо я шось написав, а якомусь м..даку не сподобалось і він починає на мене бочку гнати, то я нариваюсь? В"їдь спочатку в ситуацію, Шкодер, а тоді вже пиши))

Ну а про абзац про тебе я ваще мовчу. Знову честь і хвала собі як модеру)) Браво! Що, що, а це ти вмієш!))

Ну взагалі ситуація зрозуміла - нагадує боротьбу з вітряними млинами. Нікому нічого всеодно не докажеш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що значить не наривайся? Тобто якщо я шось написав, а якомусь м..даку не сподобалось і він починає на мене бочку гнати, то я нариваюсь? В"їдь спочатку в ситуацію, Шкодер, а тоді вже пиши))

Сам в'їдь, чувак. Ти кнопку "Жалоба" під повідомленнями бачиш? Натисни її під повідомленням, яке ображає тебе - і зможеш докласти свою точку зору модератору. Тоді винний, очевидно, отримає по заслугам. Ну, а якщо винний - модератор, то винеси обговорення його дій на загал, створивши окрему тему. Якщо ти правий - тебе підтримають, а якщо ні - то приєднаєшся до числа тих вічно "ображених", які плакались до тебе, і будуть плакатися після тебе.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що значить не наривайся? Тобто якщо я шось написав, а якомусь м..даку не сподобалось і він починає на мене бочку гнати, то я нариваюсь? В"їдь спочатку в ситуацію, Шкодер, а тоді вже пиши))

давай продолжу твою замечательную мысль. итак, я модератор, вижу нарушение. например кто-то громко ругается матом. в случае такой оказии я приостанавливаю общение в теме и начинаю вдумчивое прочтение в поисках сути - кто же кого обидел. может кого-то по делу обматерили, надо же выяснить. попутно отправляются ПМ каждому участнику обсуждения в целях выяснения их мнения, а также настроения, аппетита, здоровья и степени опьянения на момент написания каждого поста. кроме прочего, я запрашиваю у админов и внимательно читаю приватную переписку всех участников за время существования топика. разбор не начинается пока я не получу все интересующие меня данные. мы ведь говорим об обьективности, верно? проходит неделя и, на основании собранных фактов и мнений, я могу воздать по заслугам каждому участнику. идиллия..

но жизненная правда в том, что желающих ругаться матом много, а модератор один и время у него не резиновое. поэтому в реальности нарушитель просто получит своё и никаких соплей с "вьездами в ситуацию". кроме того, напоминаю, модератор не является последней инстанцией. недовольные всегда могут пожаловаться админам, что неоднократно случалось.

ps. Yarchik, где-то я эту цитату уже видел :friday:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мдааа...

после постов псевдорокера меня терзают смутные мысли: а в чем разница между демократией и анархией?

ИМХО никакой. и поэтому время бежит, все изменяется, а демократии на борде нет и не будет :friday:

ЗЫ а кого тут больше уважают - тех видно по репутации! и чего это она у Шкодера за 500, а у остальных хаятелей до десятка не доходит?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ps. Yarchik, где-то я эту цитату уже видел :smile3:

Я знаю. Просто людина з розряду тих, про яких кажуть: "Ти йому сци в очі - а він каже, що дощ йде". Не вміє читати, або не хоче розуміти. В таких випадках треба повторяти :)

В"їдь спочатку в ситуацію, Шкодер, а тоді вже пиши)) Ну а про абзац про тебе я ваще мовчу. Знову честь і хвала собі як модеру)) Браво! Що, що, а це ти вмієш!))

А це вже взагалі гон.

Шкодер тут авторитетна людина, яка рідко пише щось зайве, завжди по темі та по суті питання. Неодноразово своїми порадами в багатьох галузях абсолютно безоплатно істотно допомагав форумчанам. Так що на відміну від тебе і твоїх пустих декламацій, Шкодер вміє значно більше. Мені навіть вас двох порівнювати не хочеться. Це все одно, що порівнювати Шекспіра і Бівіса. :)

Я не завжди сходжуся в точці зору зі Шкодером, і навіть інколи вдавалися з ним в дискусії. Але це не заважає мені поважати його, більше того - до певної міри гордитися тим, що я з ним знайомий.

А от з тобою, псевдорокер, я знайомитися не хочу :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори
kmd Один голос точно мій. Ти грохнув тему з радіо, в минулому році, а потім взагалі прикрив розділ пов'язаний з Фотакомом. Не хочу тебе образити, але цим ти показав свою слабкість як спеціаліста, який просто відшив користувача, не вирішивши його проблеми :smile3: . І показав свою силу як модератор (хотілося написать "модераст", але ми не тримаємо зла на людей)

Сприймаю це як особисту образу...

Не тобі суди про пою компетентність.

Форум максимально віддаляли від оператора звязку.

Це рішення було прийнято усім адмін. составом і користувачами які вклали час, кошти і талант в форум.

+ Враховуючи що компанія Фотаком припиняла своє існування, розділи які стосувались цієї компанії відповідно грохались.

Адмін состав компаніїї Фотаком, не мав ні часу, ні права, ні фінансування на підтримку користувачів за допомогою форума, якого в принципі офіційно і не існувало.

Звернення, жалоби, пропозиції, можна доносити до компанії тільки через офіційні звернення/дзвінки в службу тех. підтримки оператора звязку.

Згідно до закону про телекомунікації, тільки в такому разі вони могли бути прийняті до уваги.

Так що вибачте, я не винний що ви не так зрозуміли дії адміністрації форуму.

Хоча це в принципі не обговорюється з користувачами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що значить не наривайся? Тобто якщо я шось написав, а якомусь м..даку не сподобалось і він починає на мене бочку гнати, то я нариваюсь? В"їдь спочатку в ситуацію, Шкодер, а тоді вже пиши))

Сам в'їдь, чувак. Ти кнопку "Жалоба" під повідомленнями бачиш? Натисни її під повідомленням, яке ображає тебе - і зможеш докласти свою точку зору модератору. Тоді винний, очевидно, отримає по заслугам. Ну, а якщо винний - модератор, то винеси обговорення його дій на загал, створивши окрему тему. Якщо ти правий - тебе підтримають, а якщо ні - то приєднаєшся до числа тих вічно "ображених", які плакались до тебе, і будуть плакатися після тебе.

А ти хто такий? З тобою я взагалі не розмовляю! Гуляй!!!

________________________________

Шкодер, ти ж мені сам написав не нариватись. Я тобі пояснюю, що я не наривався! Я замість того, щоб жалітись написав йому те, що думаю! За бан я взагалі нічого не говорив. Я говорив про об"єктивність модера. І ще раз пишу: я написав пост, а цей ... почав на мене срати, звиняйте! От про що я!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що значить не наривайся? Тобто якщо я шось написав, а якомусь м..даку не сподобалось і він починає на мене бочку гнати, то я нариваюсь? В"їдь спочатку в ситуацію, Шкодер, а тоді вже пиши))

Сам в'їдь, чувак. Ти кнопку "Жалоба" під повідомленнями бачиш? ...

А ти хто такий? З тобою я взагалі не розмовляю! Гуляй!!!

:smile3: Я хто?

"My name is a Law when I lay my vengeance upon you! BANG! BANG! BANG!" (С) "Pulp Fiction" aka "Криминальное чтиво".

Гарна фраза. Варто її всім модерам і адмінам замість підпису взяти :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

перманентный нах! кто против?

голосувалку влаштовувати не варто - але кумедія вийде ще та! я проти! :smile3: (почнеться клонування акаунтів, ІМХО)

2 Psevdorocker

Ти уважніше перечитай всю тему від першого посту, і до того де ти став на Shkoder-а наїзджати !!

А тепер ще й на Yarchik-а. Ти поняття не маєш хто ці всі люди.. ти бачиш іх із віртуала, і в віртуалі ти такий же грозний як і на твоїй аватарці! А в жиитті - ХтоЗна .

Ти прийшов із своїм уставом у чужий монастир - пробач.. не туди ти прийшов..

Як правильно сказав difoto подивися на репутацію людей (зелені квадратики із плюсиком, нижче від аватарки) і тоді ти зможеш (можливо) зрозуміти, що це позитивність їхнього перебування на форумі, чим більше зеленого - тим краще. !

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори
перманентный нах! кто против?

Я проти. Поки не бачу сенсу. Ще чаша пуста :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Псевдорокер... м-дя... де в моїх постах я тебе чимось образив? Я, так само як і ти, висловив совє ІМХО і своє бачення байкерського зльоту. Вибачай ,звісно, шо тебе це так зачепило, але шо вже зробиш, ну не подобаються мені люди, які приходять на якийсь захід чи тусовку задля примітивного "пабухать". Мо того, шо я вже то переріс, чи виховання не те. Хз. Загалом можеш робити все шо тобі подобається, мені якось однобоко, просто хвалитись тим шо "я фчира набухалсо аки свин и нифига не помню - во было круто!" - доволі примітивно. Так у мене в дворі шпана по 14-16 рочків говорить.

І Шкодер правий - під кожним повідомленням є кнопавка "Скарга". Натисни її і вислови свій протест.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:smile3: Я хто?

"My name is a Law when I lay my vengeance upon you! BANG! BANG! BANG!" (С) "Pulp Fiction" aka "Криминальное чтиво".

Гарна фраза. Варто її всім модерам і адмінам замість підпису взяти :)

Ггггггггггг)))))

Кручє тільки яйця!

_______________

Лана я поняв! Тут не достукатись! Більше писати не буду в цій темі!

Чао!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

флудери!...

отримувала рід онлі за те, що не читала правила форума-- не там розміщувала пошук (в муз. розділі) і десь щось не там вліпила (від пана Шкодера :smile3:. єдине претензія -- повідомляйте про ваше рішення хоча б якось. а то РО виходить як сюрприз :))))

від Шури - за претензію до ЙОжика за безграмотність. мала зуб. вважаю нечесним, але вшистко єдно вже

а взагалі я усвідомлюю антипозитивне відношення до моєї віртуальної персони на даному форумі, тому на РО не ображаюсь :)

2 Psevdorocker, не знаючи людей в реалі -- притримав би язика, тату. а то для людей, які тебе не знають, враження про тя складається точнісінько згідно твоєї аватарки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

флудери!...

отримувала рід онлі за те, що не читала правила форума-- не там розміщувала пошук (в муз. розділі) і десь щось не там вліпила (від пана Шкодера :). єдине претензія -- повідомляйте про ваше рішення хоча б якось. а то РО виходить як сюрприз :0072:)))

від Шури - за претензію до ЙОжика за безграмотність. мала зуб. вважаю нечесним, але вшистко єдно вже

а взагалі я усвідомлюю антипозитивне відношення до моєї віртуальної персони на даному форумі, тому на РО не ображаюсь :)

2 Psevdorocker, не знаючи людей в реалі -- притримав би язика, тату. а то для людей, які тебе не знають, враження про тя складається точнісінько згідно твоєї аватарки.

Ти хотіла сказати, притримав би пальці)))

Ех, ну от навіть ти мене предала! Уйдзі працівная!)))

а на рахунок враження, ну що тобі сказати: в мене тут про люлей своє враження, в них про мене своє враження. Може я і не правий, на думку деяких людьов, але то всьо суб"єктивно! Так само як і я - є суб"ктивним! Ну що ж можливо! А взагалі - начхати мені на їх враження, так само як і їм на мої!)))

Але мені сподобалось! Відразу збілись всі! Почали мені постами пуляти!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але мені сподобалось! Відразу збілись всі! Почали мені постами пуляти!

ога. тут так завжди :)

знаєш, як тут треба жити?

мір труд май!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не, не Шкодер сказав, шоб я зі своїми прокомуністичними штукам на 30 років запізнився)))

Тут треба! Мвчи тату, а то дроздов дадуть!))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

_______________

Лана я поняв! Тут не достукатись! Більше писати не буду в цій темі!

Чао!

А якже "Пацан сказав пацан сделал"? :)

Таке відчуття що в цій темі кричать ті в яких після отримання РО чи бана в голову різко лізуть вумні мислі і вони сильно страдають від того що не можуть їх донести оточуючим

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Питається, якщо ти такий %$^%^%$^ модер, то якого ти фіга ваще лізеш в розмову.
mix_forever вліз в твою розмову в розділі Психологія/Філософія/Релігія? Ні. А модер він тільки там, а у всіх інших розділах він звичайнісінький ЮЗЕР, такий самий як і ти, і має точно таке ж право на дискусії і на виказування власної точки зору як і ти. І точнісінько так само як і ти він може отримати попередження, РО або бан від адмінів або модератора розділу, в якому він нафлудив чи порушив правила.

Та і в своєму форумі модератор має право дискутувати. Чи по-твоєму я, наприклад, не маю права писати на форум, зокрема в розділ "Залізо", бо я модератор? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...