Перейти до змісту

Електронне курiння (парiння)


MANJAK11

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 336
  • Створено
  • Остання відповідь
17 hours ago, Bit said:

люблять люди травитись за свої гроші-цілий вейп клуб на борді. 

у мене на роботі пара колег люблять тютюну під губу закласти, хоч і не курять. кому цікаво-той загуглить фотки, до чого це призводить. 

впевнений, що одного дня фотки приблизно такого плану і з вейперами викладуть. коли проведуть дослідженняя, звісно.

а проведуть як тільки виробники цієї мулі "накосять" достатньо грошей і продажі підуть вниз. 

і результат певно буде приблизно той же, що з тютюном-різні болячки горла, легень, бронхів і шлунка. 

 

повірте, навіть якшо "парите" з мінімальними дозами тютюну або й взагалі без нього, врахуйте, що простий ароматизатор теж хімія і він теж шкідливий у великих кількостях. навіть чай або кава з ароматизатором шкідливіша за звичайну каву або чай. 

 

ну і не "паріть" поруч з іншими людьми-майте якусь культуру. як і у випадку з звичайними цигарками, не всім хочеться нюхати вашу "жижу". 

 

нічого особистого, просто власна думка-я за здоровий спосіб життя. 

Ну от ти не дибіл? Ти так сам розказуєш про різних арабів/чорних, а сам ведеш себе ще гірше. Можеш мені хоч мільйон мінусів наставити чи тут, чи в інших темах, я свою риторику відносно тебе не зміню. Всі теми на борді засрав своїми вбросами. Здалося тобі ще тут какнути? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мільйони людей смалять аналог, роблять це будь де. на дитячих майданчиках, в школах та вишах, навіть в кафе скидуючи попіл під стіл й на оточуючих їм насрать ( а жувати тютюн… ну хз, я не пробував. але воно хоча б не смердить й не шкодить тим, хто поруч

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Одного прекрасного весняного дня я зрозуміла, що ефект після звичайних цигарок "котикипонасираливроті" мене задовбав остаточно. 

Тоді ж спробувала покурити модний вейперський девайс з купою мішанини всередині, і це було ну дуууже смачно. Фактично відразу купила собі одноразову електронку (его, ага))). Потім замовила найпростіший еводик, з яким ношуся й досі. Купувати дорожчий девайс якось некомільфо - жму гроші, чесно - і так парю не кожен день, а під настрій. 

Якось так :)

 

П.С. @Shkoder пише українською!!! міміміміміміміі!!!)))

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 21.09.2016 at 11:04 PM, Forever Autumn said:

П.С. @Shkoder пише українською!!! міміміміміміміі!!!)))

 

по хаті ходить гола Осінь

та пісню тиху наспіва…

а значить вдома все до ладу.

арригато, конничива )))

 

ps. з недорогих поки що егошка AIO тримає планку. але заллєш один раз щось густіше – наловиш гаріків й заміниш картрідж (30-50грн). тобто для AIO чи бодяжити самому, чи купувати їх рідину за 40-50грн/10мл

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

колеги, а чи не завалявся в когось ніхром 0.25мм (чи AWG30) ? треба шматок до метра чи рівно метр. можу обміняти на аналогічний шмат Nichrome N60 0.3мм чи просто викупити. хочу спробувати "косичку", а 0.3 трохи затовстий

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Маю ніхром 0,2.

0,25 лише фехраль.

"косичка" цікава з нержи виходить. Якщо по метр-два, можу відмотати. Будеш бавитись :D.Фьюзи пробував? 0,25 або 0,3 центр зверху 0,15 ніхром, як на мене, самий смачний варіант.

Надумаєш - ЛС.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Може в когось завалялось трохи аромки "табачки", тре для посвячення в "новопарильники" ) Поміняв би на якусь іншу, багато фруктових.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 минут назад, Harddriver сказал:

Може в когось завалялось трохи аромки "табачки", тре для посвячення в "новопарильники" ) Поміняв би на якусь іншу, багато фруктових.

Можу поміняти Кептен Блек Роял чи Классік, в ідеалі Кептен Блек Черрі, якщо *новопарильнику* подобались одноіменні сигарети.  Дивлячись на що. Що є й яких виробників ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З брендового можу запропонувати смородину від Totally Wicked. Дуже смачна :) "прикурив"  :( Ще є залишки  персик, манго, теж смачні. Atom Cherry - з привкусом кісточки, майже повний 5 мл, не пішов. Впринципы "табачки" треба  пару мілілітрів, "новопарильнику" вистачить, потім думаю "сяде" на фрукти, як усі :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 часа назад, Harddriver сказал:

З брендового можу запропонувати смородину від Totally Wicked. Дуже смачна :) "прикурив"  :( Ще є залишки  персик, манго, теж смачні. Atom Cherry - з привкусом кісточки, майже повний 5 мл, не пішов. Впринципы "табачки" треба  пару мілілітрів, "новопарильнику" вистачить, потім думаю "сяде" на фрукти, як усі :)

TW пайдьот :) Знаєш де я на базарі торгую ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@MANJAK11 Та, вєм, але з залагавшою Бордою пропустив повідомлення і вже був на базарі сьодні ( Закинь будь-ласка, з вівторка підійду )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Взяв на пробу на продаж недорогої жижі 50 штук

421709338_w640_h640_liqua_traditio__acco

Ціна 20грн від 1 бутилочки і 15грн від 10 штук

Наразі є Табак крепостю 9мг/мл, Мальборо 12мг/мл , Вишня і Клібніка нульовки. Виробництво підозрюю, що Китай, хоч і пише що Італія :) Сам ще не пробував бо тільки отримав

Також взяв на пробу 

subox-nano-s-upakovkoy-700x750.jpg

в чорному кольорі. Ціна 900грн без акума й 1000грн з акумом Videx 2800mah без захисту 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

доречі, можливо когось зацікавить, я тут трохи власного барахла розпродаю:

 

35570659n.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

то це ще не все, що є, а тільки непотрібне :D  надійні, але недорогі штуки, щоб спробувати те-се. якщо є час та натхнення, то чом би й ні? ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, Shkoder сказал:

якщо є час та натхнення, то чом би й ні? ;)

нє, ну тут згідний впринципі, хоча я пішов іншим шляхом, спочатку всякий мотлох й пошук чогось доброго, потім дав Бог розуму купити Варю 2.5, до неї спочатку була Т - Бульба, не подобались танці з бубнами по настроюванню після перемотки, потім Е-Бак, все кльово, але ізза пластікової колби, були часті проливи, потім Прометей, проливів не було, бо сплошний титан, але віконця обзорного не вистачало й тяга тугувата й нерегульована, ну  й нарешті поки що *вершина мєдляка* - оригінальний Кайфун Лайт Плюс, все, чого не вистачало, в ньому є, й позбавлений майже всіх недоліків, хіба що нижня заправка, хоча там такий болт, що навіть ножем викручую, пи потребі. Тобіш весь мій парильний шлях зводився лише до усунення проблем наявного девайса :) А Варя ...... Варя справно працює уже чотири з половиною роки й в нових девайсах не побачив нічого такого, заради чого треба було б її міняти, хіба варіват, але він не настільки часто потрібен, щоб заради нього купувати щось нове, а всякі термоконтролі, супернизький Ом то всьо панти імхо й різниці я не побачив, єдине, до чого прийшов, то до мікрокойла і вати, хоча то скоріше дань моді чим реальний прорив в парінні. Якось так :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бутилочками 10 мл. ніхто не багатий? Всьо сьодні роздав, і навіть нефатило, зате  в місті +2 нових парильника :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, Harddriver сказал:

зате  в місті +2 нових парильника

передчасний оптимізм :) Через декілька місяців буде ясно, чи в місті +2 парильника, чи +1, чи +0 Поки то нова іграшка, людям цікаво, потім ейфорія проходить й коли зьявляются перші проблеми, більшість *дають задню*.

 

ЗІ в мене є бутилочок декілька, але вони доволі сильно б/у

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Захопи мо. одненьку, саму простеньку, там і тому будуть раді, бо мішають прям в атомі пока :)

 

На рах передчасного - там усвідомлений вибір, в одному випадку з вел. фінансовою складовою. Як буде в Луцьку "точка" де можна купити хоч найпростіше - базу, аромки там, тіж бутилочки  - більшість проблем відпадуть. До тих пір доведеться "кормити" НП і завертати голову саменькому (

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Взяв собі Eleaf ijust s. Жижу якусь табачку 18мг, випарив один бак, якось не вставило. Замовив ясумі полуницю і смородину 6ку. Мета - поступово перейти на безнікотин і кинути це діло, по фрейду, оскільки вже докурився. 6 антибіотиків за рік, безкінечні бронхіти, а аналог не можу ніяк кинути.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

От взрыва «сигареты» вайпер получил ожоги второй степени и потерял 7 зубов 

https://samoeinteresnoe.net/archives/23833

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

35 минут назад, Grekus сказал:

От взрыва «сигареты» вайпер получил ожоги второй степени и потерял 7 зубов 

https://samoeinteresnoe.net/archives/23833

https://wylsa.com/iphone-7-explode/

http://www.segodnya.ua/life/mistery/smartfon-xiaomi-vzorvalsya-v-rukah-polzovatelya-737960.html

http://reporter-ua.com/2016/09/12/300426_novyy-telefon-ot-samsung-vzorvalsya-v-rukah-u-malenkogo-rebenka

http://relax.wild-mistress.ru/wm/relax.nsf/publicall/35106a9e472dd276c32573a40005911c

і що тепер ? викинеш телефон й у родичів позабираєш ? Нащо та мова ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

100 пудов, що реальніше попасти під авто, чи бути зарізаним якимось псіхом( не дай Бог) а ніж отримати травму від цієї хірні)), це тупо мєлка випадковіст, і від неї нікуди не дінешся.Я сам не палю, але думаю якби курив би цю гадость то про таке не думав би,щоб там не писякали)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...