Перейти до змісту

Пожежа ЦУМ ЛУцьк


I-Com

Рекомендовані повідомлення

так ось хто всередині сьогодні лазив і виглядав з вікна ото підозріло!!!!

Ага мені самому цікаво!! :0027:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Привид палія

Ага точно і тепер він блукає у ЦУМі та виглядає у вікна шукаючи нових жертв!!!))))) :0039:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну скільки можна одні й ті ж фотки з сторінки на сторінку переносити! Як не проекти, то згарища! Переглядайте тему ж, будь ласка!..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Фотки "згарища" не повторюються і, напевно, пів Луцька хоче побачити ЦУМ зсередини після пожежі, тому фотки тут дуже доречні.

P.S. Спасибі, searcher.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вийшов за чистими дисками в ЦУМ. Згадав, коли побачив їх двері.

п.с. Фото з сайту волиньньюз, посилання на який було вище. Не варто їх подавати як "останні зведення з фронту"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Фотки "згарища" не повторюються і, напевно, пів Луцька хоче побачити ЦУМ зсередини після пожежі, тому фотки тут дуже доречні.

Повідомлення №№275, 287, 344 - хіба мало? Лінки не даю свідомо - самі знайдете.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні бачив Банкомати з ЦУМа відключали і вивозили цікаво що з грошима усередені ????? :0018:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Повідомлення №№275, 287, 344 - хіба мало? Лінки не даю свідомо - самі знайдете.

Dream, перш ніж щось постити, чи то фото, чи ще якусь фігню, стараюсь перевірити чи воно не повторювалось, бо :bayan: і усякого флейму без того вистачає. Ваше зауваження є недоречним, оскільки викладені мною фото ніде досі не оприлюднювались і пости 275, 274, 287, 344 не мають жодних однакових ознак, окрім того, що робились у тому самому приміщенні.

:dont: Якби згоріло майно батьків тих псевдогумористів, я думаю в них би не було приводу жартувати...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нікого не приколов сніжно-білий прилавок і сніжно-білі пластикові двері поряд з повним пеклом? так само вазони, що вижили і залізний кінь, у якого, навіть фари потріскали?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нікого не приколов сніжно-білий прилавок і сніжно-білі пластикові двері поряд з повним пеклом? так само вазони, що вижили і залізний кінь, у якого, навіть фари потріскали?

Це намйок на те, що пожежа в ЦУМі - фотожаба чи фейк? :0024:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це намйок на те, що пожежа в ЦУМі - фотожаба чи фейк?

це намйок - на хз. значить, біля вазонів мона було стояти і наблюдати як горить ланос. тобто, горіння на 1-му було не однаково інтенсивним.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

реально не вистачає ЦУМу у центрі - хочу купити пару новорічних дрібниць і не знаю куди йти ... певно на старий базар

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

реально не вистачає ЦУМу у центрі - хочу купити пару новорічних дрібниць і не знаю куди йти ...

аналогічно((( 2 дні поспіль буваю в центрі, кожного разу хочу зайти, а потім згадую(((((

стільки можна було купити різного у одному місці, а тепер...як шмат життя вирваний, шкода.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кожен раз як збираюсь в центр, зупиняюсь на думці що треба буде зайти в ЦУМ, а потім згадуєш що така халепа ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора жінка дзвонить: "Ти в Карамельці? Зайди в ЦУМ купи фломастери малому".. угу, зайду обов'язково... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Угу, ще приклад:

Їжджу щодня в маршутці повз "ЦУМ" з дому на роботу, з роботи додому. Зазвичай дрімаю. Стоп Зупинка!!! Тепер щоразу вмисно "пальцями відкриваю очі" щоб поглянути на погорілого "гіганта"...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щось мені здається, що після реконструкції (коли ж то воно буде) відкриють щось схоже на Гранд Волинь. Ціни будуть космічні і не буде всяких дрібничок, які раніше були в ЦУМі...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я тоже по звичці в ЦУМ прямував... по дорозі "просвітило", а тепер незнаю де лотерею СуперЛото купити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...