Перейти до змісту

Пожежа ЦУМ ЛУцьк


I-Com

Рекомендовані повідомлення

а я б не сказав,що кінотеатр там був би доречним. вже ж є кінокомплекс Адреналін. хай би був просто якийсь хороший ТЦ,імхо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а я б не сказав,що кінотеатр там був би доречним. вже ж є кінокомплекс Адреналін. хай би був просто якийсь хороший ТЦ,імхо.

Ага я теж так думаю що хороший ТЦ був би доречніший)) :0165:
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ТЦ на 2,максимум 3 поверхи і вище розважалку.,підземні паркінги.

Будівля вище 7 поверхів буде різко випадати з навколишньої архітектури та не окупиться в найближчі десятиліття.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ТЦ на 2,максимум 3 поверхи і вище розважалку.,підземні паркінги.

Будівля вище 7 поверхів буде різко випадати з навколишньої архітектури та не окупиться в найближчі десятиліття.

Ага точно вже уявив собі було б круто :0155:
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось доречі фото на яких і авто яке так довго обговорювалось і перший поверх і тд і тп http://www.volynnews.com/messages/1781/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я там приставку 8бітку купував, квіти, сувеніри, мобілку, золото, одяг, аудіо касети "Дискотека 98", фонарики, плеєри, обідав на 5му поверсі, на першому поверсі в ігрові автомати грав 100 років назад. ....ыыыыыыхххххх

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а я б не сказав,що кінотеатр там був би доречним. вже ж є кінокомплекс Адреналін.

Конкуренция - это всегда хорошо ;)

Да и кому-то намного ближе в Центр доехать, чем на КРЗ, не считаешь так? ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 великі кінотеатри на 1 місто якось забагато,як на мене.хоча,зрештою,краще кіно,ніж згорівший цум в центрі міста.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Смена", "Комсомолец", "Хроника, "Луцк", "Москва", "Родина", "Мир"... и никто как бы не жаловался, что их много было ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Незадовго до пожежі універмаг страхують, головного енергетика звільняють. Коротке замикання проводки стається чомусь в неділю вранці, а не в розпалі робочого дня посеред тижня…

Ще й чомусь незадовго до трагедії цікавляться вартісттю будівельного проекту, в який входить частковий знос нинішньої будівлі?!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

теж підтримую спорудження якогось культурного закладу. вже ТЦ різного роду стільки, що нема де пройти. А коли на вихідних хочеться гарно провести час то і не знаєш куди податися. збудували б якийсь планетарій чи цирк, виставковий центр, каток! тільки от по привичці у центрі кожного міста має бути універмаг, особливо такого міста бізнесменів як Луцьк :-(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

..аби не було дофігаповерхової байди зі скла, як зараз модні орхітектори роблять.

ато уявіть собі картину:

невисокі, старі будинки, гарні фасади, ліплення трошки І МАТЬ ВАШУ СКЛЯНА ФІГНЯ 0_о

та й здається, панове, що ділимо ми шкуру невбитого ведмедя. цум-де на місці поки що.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Смена", "Комсомолец", "Хроника, "Луцк", "Москва", "Родина", "Мир"... и никто как бы не жаловался, что их много было ;)

задавили Ви мене своїм досвідом і авторітєтом :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Смена", "Комсомолец", "Хроника, "Луцк", "Москва", "Родина", "Мир"... и никто как бы не жаловался, что их много было

тоді барів стільки не було...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

анекдот-бувальщина (після пожежі):

знайомий - хотів в ЦУМ сходити, туфлі собі купити, аж тут на тобі...

я - так там тільки чорні...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Смена", "Комсомолец", "Хроника, "Луцк", "Москва", "Родина", "Мир"... и никто как бы не жаловался, что их много было

тоді барів стільки не було...

та інтернету з ютубом...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

бляха муха....вот что значит сила привычки... понадобились срочно аккумуляторы к фотику, где купить ? естественно в ЦУМе, оделся, вышел на улицу и только на остановке вспомнил что ЦУМа то уже и нету!!!! :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

бляха муха....вот что значит сила привычки... понадобились срочно аккумуляторы к фотику, где купить ? естественно в ЦУМе, оделся, вышел на улицу и только на остановке вспомнил что ЦУМа то уже и нету!!!! :(

Ага в мене теж так було :0163:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та я не про привичку, у цумі різниця пам'ятаю було у 7-10 грн. з батарейки, я певно скупий але вибрав би базар аніж переплатити 14 грн за ті ж самі батарейки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Приблизно 100$ було на 2му поверсі в закутку, особисто взнавав в директриси рік назад.

На першому поверсі ціна була такий космос що я навіть не запам"ятав вартість, і то попередила що місць нема і ближчим часом не буде. Там хоч 500$ заспівай, і то клієнти б знайшлися. Що заважало під час переукладення договору підвищити вартість оренди? Ніщо певно. Тому не погоджуюсь із Zevs_Isver.

4-месяца назад мне назвали цену в 400грн.за квадрат на первом этаже.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

побачив, ще такі варіанти реконструкції:

1 виглядає логічним продовження п-кту Волі з його мармуровими магазинчиками :0165:

234453z_1b3cc537.jpg

363737z_5ff2f009.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...