Перейти до змісту

Скільки коштує побудувати невеликий простий будинок?


bytheway

Рекомендовані повідомлення

Ви будете влаштовувати стіну з цегли - мінімум в 2,5 цеглини (64 см)? Саме така мінімальна товщина має бути згідно затверджених норм! Будете влаштовувати відповідні фундаменти?

Ви не прикривайтеся назвою держ. буд. норм(вік більшості з яких перевищив 15 років). Я і без Вас знаю, що вони є і про що в них вказано.

Канєшно фігово будують та ще й проектують, оскільки економію ставлять на перше місце.

Шановний проектант, якщо ви хочете за доказ ссилку з "тих ваших інтернетів", то мені страшно за те, що ви проектуєте...

Бути героєм лише на словах, та ще й ображати інших - всі вміють. Ви сказали, що газобетон старіє і втрачає свої властивості з часом - прошу докази, будь-які!!!

А розповісти, як під час виробництва газобетону порушують технології? Які суміші купують для економії? Що у нас сьогодні називається автоклавом?

розповідайте, чекаю з нетерпінням.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 162
  • Створено
  • Остання відповідь

Доречі блоки 400-600 марки використовують, при каркасно-монолітному будівництві, про який Ви самі згадали. Стіна з блоків є самонесучею, оскільки основні нагрузки припадають на монолітний каркас. Такі Блоки легші, і мають високий опір тепловтратам, швидше кладуться, тому нема сенсу купувати важкі від 1000 і більше.

8b5612e3e442t.jpg

Тут є відео по даному будівництву. Таким методом реально побудуватись за 3 місяці.

P.S. На розчин кладуть - лише в цілях економії. Це неправильно, але наш народ важко переконати купувати відповідний клей, оскільки він дорожчий, на будівництві завжди є залишки цементу та піску, будівельникам пофіг на що класти, а те що цемент сушить і стіна тріскає, втрачає міцність та виникають містки холоду - зводиться до: "я всерівно буду ззовні утепляти", як кажуть: "Хто платить - той заказує музику"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви сказали, що газобетон старіє і втрачає свої властивості з часом - прошу докази, будь-які!!!

Гігроскопічність+пониження температури+усадка ніздрюватих бетонів для вас уже не докази??? Фізику відмінили?

Якщо ви чекаєте якесь посилання на форум чи ще щось, то даремно. Можете спокійно вважати, що я не правий та не маю поняття про що говорю...

Ви будете влаштовувати стіну з цегли - мінімум в 2,5 цеглини (64 см)?

Якщо будуватиму з цегли то в дві цегли+утеплювач. Хоча на сьогодні доцільності "стандартному будівництві" цеглою не бачу.

Стіна з блоків є самонесучею, оскільки основні нагрузки припадають на монолітний каркас

:_07:

В теорії ви праві, а от на практиці нагрузки у нас толком не розраховують й будують на око...Ви це або знаєте, або спеціально замовчуєте...

оскільки економію ставлять на перше місце

Це якраз перша ознака "фігового" проектанта чи будівельника!

розповідайте, чекаю з нетерпінням.

Завтра після роботи, писати багато, а вже вечір неділі...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доречі блоки 400-600 марки використовують, при каркасно-монолітному будівництві, про який Ви самі згадали. Стіна з блоків є самонесучею, оскільки основні нагрузки припадають на монолітний каркас. Такі Блоки легші, і мають високий опір тепловтратам, швидше кладуться, тому нема сенсу купувати важкі від 1000 і більше.

8b5612e3e442t.jpg

Тут є відео по даному будівництву. Таким методом реально побудуватись за 3 місяці.

P.S. На розчин кладуть - лише в цілях економії. Це неправильно, але наш народ важко переконати купувати відповідний клей, оскільки він дорожчий, на будівництві завжди є залишки цементу та піску, будівельникам пофіг на що класти, а те що цемент сушить і стіна тріскає, втрачає міцність та виникають містки холоду - зводиться до: "я всерівно буду ззовні утепляти", як кажуть: "Хто платить - той заказує музику"

А у Луцьку такий блок виготовляють? Знаю де в Рівному, бачив будинки, зразок на "пошшупать" привіз, цікава технологія.

писи : Може хватить цеглами мірятись? Всеодно ніхто, нікому, нічого не докаже)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гігроскопічність+пониження температури+усадка ніздрюватих бетонів для вас уже не докази??? Фізику відмінили?

водяну пару вбирає будь-який матеріал(на сотнях будинків можна побачити як після морозів, потріскала облицювальна цегла фасадів, чи фасадні шпатлівки поверх мінвати). Це помилки при будівництві/утепленні, вони не є мінусом матеріалів. З таким самим успіхом можна на металеві(і не тільки) труби наговорювати - фігові, бо зимою полопали, вода в них замерзла. :D

Незалежно від того з якого матеріалу побудований будинок, неможна щоб матеріал був перезволоженим при температурі 0 і нижче.

Саме тому всі хто будуються, стараються утеплити будинки до зими, точніше до морозів!

оскільки економію ставлять на перше місце

Це якраз перша ознака "фігового" проектанта чи будівельника!

та причому тут проектант чи будівельник?

Ніхто не буде будувати 1,5 поверховий будинок в 2,5 цегли( це як приклад, таких нюансів сотні).

Проектні підрахунки та наглядна практика показує, що ДБНи та СНІПИ давно застаріли, більшість з них створені за часів СССР, коли не було проблем в тій самій цеглі і не ставало питання економії. Будували колективно "на віка", ну принаймні в нормах враховували все з хорошим запасом. А тепер такий час - якщо не економити, то років 20-40 можна будуватись по ДБНах.

Ви бачили хоть 1 приватний будинок, що відповідає всім чинним буд. нормам?

Навіть якщо проектна організація видала проект, де все по ДБН-ах, то в 99,9% замовник чи будівельна організація вносять зміни в проект, після його перегляду і будують "як всі", використовуючи здоровий глузд.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ВЕЛИКЕ ДЯУЮ ВСІМ за допомогу, консультації та поради. На мій превеликий жаль, мені не вдалось переконати чоловіка в доцільності і спроможності побудувати будинок з таким бюджетом в такому місці. Наразі ним прийнято рішення про покупку старого будинку.

Велике прохання, хто може порадити на що звертати увагу при купівлі такого, допоможіть не лопухнутись http://board.lutsk.ua/topic/103948-bv-shnii-budinok-na-sho-zvertati-uvagu-shob-ne-nabr/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...
  • 3 місяця потому...

Планую собі будувати 1,5-поверховий 150м.кв. каркасний дерев'яний будинок, 95% роботи своїми руками, рахував, получилось 20-25 тис. доларів за будинок під ключ, при чому від початку роботи до готового будинку не більше 8 місяців. Розумію що більшість форумчан піддасть сумнівам мої слова, але я наголошу, що будинок каркасний, і 95% роботи виконуватиму сам! Решта 5% робота, яка мені фізично не під силу.

Якщо когось зацікавить, можу пояснити детальніше.

а фото можливо побачити?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

МОже я не правий, але все ж таки. Якщо рахувати без роботи, більшість своїми силами, або хтось із родичів-будівельників буде допомагати.

Копання котловану для фундаменту - 200 грн година Бобкат. Копає швидко і чітко. За 10 годин вправиться! 250 у.о.

Фундамент, глибина від 1,2 м розмір (6*8 ) - десь в 2 000 у.о. (готовий бетон по 500+ грн/куб)

Блоків (зовнішніх) на один поверх - десь від 550 до 600 штук (з врахуванням дверей та вікон) трохи більше 20 кубів. 25 грубо по 600 грн куб - ще 2 000 у.о.

Внутрішні стіни - 8 кубів перестіночних блоків по 600 грн куб - 600 у.о.

Розчин на який класти - не знаю цін і який розхід на куб. Ну нехай 1 000 у.о. (грубо).

І того без покрівлі і даху маємо десь 6000 у.о.

Крокви та дошки на дах - в 2 000 у.о. вкладаємося?

І того 8 000 у.о.

Далі залежить Чим саме крити і т.д. ціна може бути різна. Просвітіть.

Ну і уточніть звичайно ж якщо я десь не дуже правий у розрахунках.

розрахунки, щодо кількості блоків і т.д. брав тут.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

шукаю інформацію по будинках такого типу:

domvderevn.jpg

гугли на запит "дом из бруса" видають море ссилок на новомодні будинки з циліндрованого бруса, профільованого бруса і т.п.

Хотілось би знати з якого дерева їх краще робити, які розміри бруса, особливості монтажа і т.д Цікавлюсь щоб порахувати скільи буде коштувати побудувати "коробку" ~70-100 м.кв такого будинку з нуля.

В середені минулого століття по селах масово будували такі будинки, і багато з них ще досі стоять і придатні для проживання. А якщо їх осучаснити - утеплити пінопластом/мінватою, обшити сайдингои, обробити антисептиками і т.п. то повинно хватити для себе і дітей. :)

буду вдячний за інформацію!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

шукаю інформацію по будинках такого типу:

domvderevn.jpg

Такі будинки люди купують, якщо гарно пошукати, то й за 100 доларів можна купити в якомусь глухому селі, перевозять, складають по новому, обмуровують в пів цегли. В результаті дуже дешеве житло виходить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

шукаю інформацію по будинках такого типу:

гугли на запит "дом из бруса" видають море ссилок на новомодні будинки з циліндрованого бруса, профільованого бруса і т.п.

Хотілось би знати з якого дерева їх краще робити, які розміри бруса, особливості монтажа і т.д Цікавлюсь щоб порахувати скільи буде коштувати побудувати "коробку" ~70-100 м.кв такого будинку з нуля.

В середені минулого століття по селах масово будували такі будинки, і багато з них ще досі стоять і придатні для проживання. А якщо їх осучаснити - утеплити пінопластом/мінватою, обшити сайдингои, обробити антисептиками і т.п. то повинно хватити для себе і дітей. :)

буду вдячний за інформацію!

ви ж бачили цей пост. Як ще питання?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Ось, для загаьного розвитку - як німці будують:

Матеріал імхо самий на даний момент "модний" - керамічний блок, просто в нас він пустотілий, але якщо з геометрією ОК - повинно вийти ;)

Зверніть увагу, як прискіпливо борються з "містками холоду".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось, для загаьного розвитку - як німці будують:

Матеріал імхо самий на даний момент "модний" - керамічний блок, просто в нас він пустотілий, але якщо з геометрією ОК - повинно вийти ;)

там керам. блок з пустотами, тільки вони заповнені мінватою. чи я не прав?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене після подібних відео, "з німцями", з будь-якої галузі,

депресія починається))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Более-менее качественный домик "под ключ", в зависимости от выбранной технологии, обойдется $850-1000 (проект, фундаменты, коробка, внутренняя и наружная отделка, окна, двери).

Можно конечно не доверять работу строительным организациям и делать все самому, хвастаться как дешево я фундаменты выгнал либо другие работы, но вы забываете про сроки строительства (мой знакомый уже четыре три года отделку своими силами делает, жена его пилит, а он всё-равно ковыряется) и затраты собственного времени и труда, которые тоже что-то стоят. К тому же профессионалы всё сделают качественнее и в итоге дешевле, т.к. брака и переделок будет гораздо меньше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Более-менее качественный домик "под ключ", в зависимости от выбранной технологии, обойдется $850-1000 (проект, фундаменты, коробка, внутренняя и наружная отделка, окна, двери).

ЩО за сума? Це сума чого саме ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Более-менее качественный домик "под ключ", в зависимости от выбранной технологии, обойдется $850-1000 (проект, фундаменты, коробка, внутренняя и наружная отделка, окна, двери).

Можно конечно не доверять работу строительным организациям и делать все самому, хвастаться как дешево я фундаменты выгнал либо другие работы, но вы забываете про сроки строительства (мой знакомый уже четыре три года отделку своими силами делает, жена его пилит, а он всё-равно ковыряется) и затраты собственного времени и труда, которые тоже что-то стоят. К тому же профессионалы всё сделают качественнее и в итоге дешевле, т.к. брака и переделок будет гораздо меньше.

Де-де, а в будівництві швидко не завжди добре. По-перше, описаний вами знайомий робить усе сам вміру надходження грошей. По-друге, він сам у себе нічого не краде. По-третє, він чекаю, коли все добре висохне і закріпиться. А найманцям аби швидше закінчити, коли штукатурка чи шпаклівка ще добре не висохла. А потім лізуть проблеми.

В одній з новобудов ЛСМ через дуже швидкі темпи будівництва фундамент просів і сходова клітка у тріщинах. От так, а ніби професіонали.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

armis-com-ua, а якщо я сам шабашник-будівельник? Я професіонал чи ні? Хоч і на фірмі не працюю!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Более-менее качественный домик "под ключ" обойдется $850-1000

А цікаво було б порівняти ціни на основні будівельні матеріали/послуги в нас і в Одесі)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

armis-com-ua, а якщо я сам шабашник-будівельник? Я професіонал чи ні? Хоч і на фірмі не працюю!

Это оценят Ваши клиенты. Фирмы тоже разные бывают, ведь ими управляют люди профессионалы либо так себе.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

armis-com-ua, я Вас прошу - кожен, хто займає директорське крісло вважає себе професіоналом. І лише одиниці із них реалісти. Кого набирають в ці фірми - вірно - шабашників, яким обридло мотатися по шабашкам і вони захотіли стабільності. Мастерка в руках тримати вміє, роствор замішати вміє - все - професіонал. А ще як знає, як класти ламінат і вміє електролобзиком користуватися - точно профі.

Чи Ви хочете сказати, що відправляєте свіоїх працівників на спец курси? Вони у вас отримують сертифікати? Не смішіть. Все це із досвідом роботи приходить 2 тижні на шабашці - і ти вже плиточник. Ще 2 і ти стіни і стелі тягнеш із дотриманням технології! Але то таке - довга тема для дискусії.

Ви на питання не відповіли:

Що це за цифри такі:

домик "под ключ" обойдется $850-1000

Це ціна за 1 м.кв ? Чи за весь будинок?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Zheny@,

Во-первых

Читайте внимательно.

ЭТО стоимость дома "под ключ", т.е. заносите мебель и живете.

Во-вторых

ЭТО стоимость качественно построенного дома, в котором не прийдётся через год-два что-то подмазывать, ремонтировать.

Пример

В настоящее время ремонтируем двухэтажный дом (построен 3 года назад). По всей видимости строился чисто под продажу, экономили: на проекте, на материалах, на работах.

В итоге: гидроизоляции стен подвала нет - сыреют стены, сырость идет на первый этаж, к тому же дренажа под отмосткой нет, а дом стоит в месте с высокими грунтовыми водами. А теперь представьте, необходимо демонтаровать отмостку, отрыть стены подвала, сделать гидроизоляцию и дренаж, в какую копеечку становятся только эти работы.

Кровля - одно название.

Внутренняя отделка: все декоры потрещили, обои (вроде и не дешевые) поклеены наверное пионерами, отклеиваются, стыки разошлись.

В подвале одна плита перекрытия просто висела в воздухе.

Это в кратце, еще имеется ряд серьезных недоработок.

Думаю, что в таком виде наша компания тоже смогла бы сдать дом за эдак $650-700

На строительстве экономить - это глупо!!

Строить должны строители, а не профаны. Лечить должны доктора, а не книжка "Как вылечить себя от всех болезней".

Ви на питання не відповіли: Що це за цифри такі: Цитата домик "под ключ" обойдется $850-1000 Це ціна за 1 м.кв ? Чи за весь будинок?

У нас это цена за 1 м.кв., но думаю, что Вы сможете дом построить за эту огромную сумму

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На строительстве экономить - это глупо!!

На всьому економити глупо! Особливо, якщо економити бездарно. НЕ подумавши.

Економити можна на всьому, якщо це робити з розумом.

Я уже казав, якщо не наймати фірму, де працюють сумнівні професіонали (ЗП яких я не буду обговорювати), а найняти таких же сумнівних шабашників (ЗНАЧНО дешевше) - то ціна нового будинку не обійдеться у 100 000+ у.о. А в половину дешевше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все в нас не так, все з ніг на голову.

І ціна роботи не показник якості, і наявність ліцензій-договорів не гарантія від безвідповідальності,

і шабашник може виявитись більш сумлінний ніж вся будівельна оргінізація разом з її виконавчим та генеральним.

І пожалітись нікому, можна тільки другу в плече по плакати в разі чого))))

Впевнений в одному, що відношення до якості робіт для мене моє і найнятого мною виконавця буде різне,

тому що для мене це МОЇ зароблені ресурси, і МОЄ майбутне помешкання,

а для виконавця це лише бізнес, мінімув вклад/максимум каси.

І ще питання як краще, і наскільки менше буде "пиляння" дружиною,

коли сам штукатурю чотири роки,

чи коли різні фірми переробляють чотири роки,

бо гарантії від останнього немає

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...