Перейти до змісту

Скільки коштує побудувати невеликий простий будинок?


bytheway

Рекомендовані повідомлення

Сумніваюсь, що тут хтось так будувався і може поділитись досвідом.

Колись в селах будували з дерева 5-10см, а на зиму обкладали сіном, ну і дрова під стіною постійно складали, аж до самої стріхи. Навіть фундаментів не робили, просто клали на трамбовану землю з піском дубову "підвалу", до якої кріпили дубові стійки, а між стійками в пази клали сосновий брус. Все дерево просочували відпрацьованим машинним маслом - це захист від гниття та шкідників. Зсередини били дранку і штукатурили. Такі будинки більше 50-ти років стояли і досі стоять.

Можна по-різному будуватись, але незабувайте, що це вчорашні методи, є куча недоліків, такі будинки не відповідають сучасним буд. нормам та вимогам, тому навряд такий будинок можна буде здати в експлуатацію, особливо в місті.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 162
  • Створено
  • Остання відповідь

Звернув увагу, бо в самого теж бажання звести згодом невеликий будинок.

Але про яке вселення навіть за 9-ть місяців йде мова?

Перший рік це максимум фундамент/коробка/дах. Більше не встигните.

Внутрішні роботи проводять після того як коробка вистоїться (чи щось вже кардинально змінилося в будівництві?)

Інакше ризик, що штукатурка потріскає.

Якщо проблема в часі, то можливий варіант канадського проекту будинку.

Позаминулого року розглядав варіант на 120-140квм під ключ. Тисяч до 50 вкластися можна було.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але про яке вселення навіть за 9-ть місяців йде мова?

Та то з часом попускає))) По собі знаю. Коли ми на якийсь НР вирішили, що будемо будуватись - я теж впевнена була, що наступний НР будемо зустрічати в новій хаті. І так три роки. Так що це все проходяще, головне почати.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але про яке вселення навіть за 9-ть місяців йде мова?

За 3 місяця можна спокійно звести будинок й зробити внутрішні роботи.

Причому все якісно та надійно, але це додаткові витрати...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зараз може закидаєте мене помідорами чи яйцями, але мені ВАЖЛИВА ваша думка з приводу будинку з глина+дрова чи глина+солома. Я всерйоз розглядаю такий варіант.

http://toloka.info/e...traw-rivne.html

http://z-solomy.blog.../blog-post.html

http://www.ecology.m...=ecoset&id=1228

http://green-dom.info/?p=438

Мама вчора розповідала, що в нас в селі один чоловік будував з дров, коли я була маленька, значить будинку вже 30р, треба поїхати до нього попитати :)))))

вам треба розглядати більш реальні матеряли :ЦЕГЛУ .ПІНОБЛОК.ГАЗОБЛОК.РАКУШНЯК А з дерева чи сомоми це мало реально і майстрів в луцьку таких я незустрічав!А здати в експлуатацію тикий будинок не реально.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сумніваюсь, що тут хтось так будувався і може поділитись досвідом.

Колись в селах будували з дерева 5-10см, а на зиму обкладали сіном, ну і дрова під стіною постійно складали, аж до самої стріхи. Навіть фундаментів не робили, просто клали на трамбовану землю з піском дубову "підвалу", до якої кріпили дубові стійки, а між стійками в пази клали сосновий брус. Все дерево просочували відпрацьованим машинним маслом - це захист від гниття та шкідників. Зсередини били дранку і штукатурили. Такі будинки більше 50-ти років стояли і досі стоять.

Можна по-різному будуватись, але незабувайте, що це вчорашні методи, є куча недоліків, такі будинки не відповідають сучасним буд. нормам та вимогам, тому навряд такий будинок можна буде здати в експлуатацію, особливо в місті.

Мої батьки переїхали жити з міста в село в такий будинок - йому 55 років і він потрохи сже :(( сипеться

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

S30,

Розглядала я цей варіант, мені видалось більше - ніж +.

Але, все-одно, дякую.

Oksana04, :0159:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вам треба розглядати більш реальні матеряли :ЦЕГЛУ .ПІНОБЛОК.ГАЗОБЛОК.РАКУШНЯК А з дерева чи сомоми це мало реально і майстрів в луцьку таких я незустрічав!А здати в експлуатацію тикий будинок не реально.

Згідна з цими проблемами, але, думаю, можна їх вирішити.

Майстри - Рівному http://ekodim.rv.ua/?p=523, http://www.promobud.ua/ua/news/view/4419/,

Мене більше хвилює скільки років він простоїть.

А розглядаю я поки піноблоки або цегла+піноблоки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але про яке вселення навіть за 9-ть місяців йде мова?

За 3 місяця можна спокійно звести будинок й зробити внутрішні роботи.

Причому все якісно та надійно, але це додаткові витрати...

А за 9 місяців - додаткові, але трохи менші, надіюсь :0026: .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Розглядала я цей варіант, мені видалось більше - ніж +.

Насправді там більше "+", але наша ментальність заважає))

А розглядаю я поки піноблоки або цегла+піноблоки.

Піноблоки та газоблоки - якщо будуєте на продаж.

Для себе так не будують...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Розглядала я цей варіант, мені видалось більше - ніж +.

Насправді там більше "+", але наша ментальність заважає))

А розглядаю я поки піноблоки або цегла+піноблоки.

Піноблоки та газоблоки - якщо будуєте на продаж.

Для себе так не будують...

Цілком погоджуюсь, про газоблоки.

Зараз також планую будиночок, підраховую вартість. І із стіновим матеріалом для себе визначився.

Буду брати тільки керамічні блоки, але ніяк не "експериментальні" варіанти чи газобетон.

По ціні різниця невелика, але після відвідин обжитого будинку з блоків, більше вагань не було.

Альтернатив чесно кажучи не бачу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Насправді там більше "+", але наша ментальність заважає))

Треба переглянути свою думку, дякую.

Піноблоки та газоблоки - якщо будуєте на продаж. Для себе так не будують..

упс - тепер Ваші знання стали і моїми

Цілком погоджуюсь, про газоблоки. Зараз також планую будиночок, підраховую вартість. І із стіновим матеріалом для себе визначився. Буду брати тільки керамічні блоки, але ніяк не "експериментальні" варіанти чи газобетон. По ціні різниця невелика, але після відвідин обжитого будинку з блоків, більше вагань не було. Альтернатив чесно кажучи не бачу.

Щойно перечитала про керамічні блоки - дійсно, є перевага.

А що Вам не сподобалось у будинку з блоків?

А можна про вартість детальніше чуть?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А що Вам не сподобалось у будинку з блоків?

Поцікавтесь матеріалом більш детально, для чого він був винайдений й як з нього правильно будувати.

А якщо додасте сюди ще й те, що легкі бетони (піно та газоблоки) продаються нашого, або білоруського виробництва...думаю далі зрозуміло...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Незрозуміло. Може я щось пропустив? Прошу більше інформації - в чому негатив газобетону?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Pr0ektant, а я про негатив не казав)) Використовують та виготовляють у нас його через "пєнькалоду", але розвивати тему не хочу, бо зараз знайдуться фанати будматеріалу й влаштують "холівар"...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якраз для себе і будують з газобетону. На сьогодні це найкращий матеріал для влашутування стін у відношенні ціна/якість/міцність/тепловіддача.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

При розробці проекта, в першу чергу враховуються габарити будівлі, матеріал, з якого буде будуватись, та товщина стін для розрахунку нагрузок на грунт і фундамент. Стіни повинні витримувати покладені на них нагрузки, та мати низьку теплопровідність. Чим менші нагрузки і тонші стіни, тим краще і економніше по матеріалах і об"ємах робіт. Чим менша теплопровідність стін - тим більша економія на енергоресурсах в опалювальний період.

ну от з досвіду:

на рахунок теплопровідності: 400мм газобетона(д500) рівноцінно:

- пінобетону, товщиною 500мм,

- дереву, товщиною 195мм

- цегляній кладці, товщиною 850мм

- бетону, товщиною 2132 мм

- пінополістеролу, товщиною 50мм

- мінеральній ваті, товщиною 110мм

Вага:

газобетон - 500кг/м.куб

пінобетон - 600кг/м.куб (такий пінобетон дуже крихкий)

дерево(хвойні) - 700кг/м.куб

цегла - 1700-1900 кг/м3

бетон - 2200-2700кг/м.куб

пінополістерол - 35 кг/м.куб

мінеральна вата - 50 кг/м.куб

ціна:

газобетон 650-750грн/м.куб

пінобетон 500-600грн/м.куб

дерево(брус) 900-1100грн/м.куб

цегла - 450-500грн/м.куб

бетон - 400-500грн/м.куб

пінополістерол 200 грн/м.куб

мінеральна вата - 400 грн/м.куб

ще є параметр міцності.. конкретні цифри не вкажу але міцність стін розставлю: бетон, цегла, дерево, газоблок, піноблок

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ох і тема як ожила, не встигаєш читати, тут тільки лишається мріяти, заробляти гроші і будувати самому ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На сьогодні це найкращий матеріал для влашутування стін у відношенні ціна/якість/міцність/тепловіддача.

Звичайно, звичайно...Матеріал тисячоліття))

п.с. ви справді проектант? про стінові матеріали під час каркасно-монолітного будівництва чули?

ще є параметр міцності..

Парамети міцності є, але коли мова йде про газоблоки то це все відносні величини, через порушення технології виробництва...А ще ж є "старіння" матеріалу, ось тут піно-газо-блоки пострадянського виробництва лідери))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Парамети міцності є, але коли мова йде про газоблоки то це все відносні величини, через порушення технології виробництва...А ще ж є "старіння" матеріалу, ось тут піно-газо-блоки пострадянського виробництва лідери))

Ви батєнька про які саме блоки говорите? Про ті що по хлівах на окраінах міста виготовляються?))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На рахунок єкобуду) - Піддубці) зьїздив/сфоткав)

IMG_20120127_125347_800.jpg

IMG_20120127_125447_800.jpg

Як думаєте, скільки як "здано у експлуатацію"??

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

п.с. ви справді проектант? про стінові матеріали під час каркасно-монолітного будівництва чули?

ще є параметр міцності..

Парамети міцності є, але коли мова йде про газоблоки то це все відносні величини, через порушення технології виробництва...А ще ж є "старіння" матеріалу, ось тут піно-газо-блоки пострадянського виробництва лідери))

Так я проектант. а ви справді Андрій Віталійович?

наведіть докази своїх слів - хоч одну ссилку чи фото, де показано, що газобетон старіє і втрачає свої властивості з часом!

Про будівництво можу я Вам розказати, а не Ви мені, оскільки все моє життя проходить в цій сфері і багато років потрачено на вивчення інформації по промисловому та цивільному будівництві.

Вже 5 років пройшло, як побудував собі будинок. Будував сам, від фундаменту до даху. Своїми руками поклав 90 кубів газоблоку. Матеріалом задоволений на всі 100%, як при будівництві, так і зараз, тому всім рекомендую і наводжу реальні дані.

Колись ще вів технагляд за будівництвами та реконструкціями по кількох проектах, стикався з різними бригадами, матеріалами, складав кошториси, сотні разів моніторив ціни, перевіряв об"єкти після будівельних робіт, були різні випадки... повірте, досвіду вистачає і Ваша іронія тут зовсім недоречна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так я проектант. а ви справді Андрій Віталійович?

А що не так з запитанням, ми не знайомі й я вирішив уточнити, щоб знати з ким веду мову...

наведіть докази своїх слів - хоч одну ссилку чи фото, де показано, що газобетон старіє і втрачає свої властивості з часом!

Шановний проектант, якщо ви хочете за доказ ссилку з "тих ваших інтернетів", то мені страшно за те, що ви проектуєте...

Для початку є ДСТУ Б В.2.7-45-96 (де є чіткі цифри й про справжню теплопровідність, морозостійкість, усадку та ), додаєм сюди високу гігроскопічність матеріалу (як автоклавного так й ні), додаємо сюди знання отримані в вузі, в тому числі "сопромат" й лише після того, топаємо ногами й вимагаємо пруфлінки))

Як будують, тепер розумію й проектують, вам розповісти? Про використання для будівництва не марок Д1000 і вище, а Д600-800? Про те що блоки на цементний розчин кладуть? Про відсутність або не правильно прораховані армопояси написати?

А розповісти, як під час виробництва газобетону порушують технології? Які суміші купують для економії? Що у нас сьогодні називається автоклавом?

Про будівництво можу я Вам розказати, а не Ви мені

А чому Ви вирішили, що єдиний хто має досвід? Звідки Ви знаєте, що мені не має чого розповісти?

Своїми руками поклав 90 кубів газоблоку. Матеріалом задоволений на всі 100%

Саме тому я й сказав, що не хочу продовжувати мову, бо будуть фанати матеріалу та холівар...

За три місяці будинок? Це малоймовірно.

Та це повністю реально, просто є різні методи будівництва.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...