Перейти до змісту

Скільки коштує побудувати невеликий простий будинок?


bytheway

Рекомендовані повідомлення

40 штук баксів. 6*7 півторачка. Реально построїв під ключ.

Собі чи клієнту? Тобто це собівартість чи з накрутками? Можна трохи більш детально?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 162
  • Створено
  • Остання відповідь

Я думав що значно більше.

А ще таке питання: вартість проведення води, електрики, газу - само собою залежить від відстані, звідки тянути, але... Мають ж бути якісь дозвола, за них також потрібно платити? Знайомий будується, казав щоб протягнули світло від стовпа за метрів 20 - 7000грн треба заплатити :blink:

Мені влітку підключали електрику до будинку (380л): 15 м до стовпа - заплатив 2300грн

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

перед тим як будуватись треба вивчити питання всіх комуныкацій , а саме : де підключатись, чи є технічні можливості підключитись, чи дозволить власник трансформатора чи лінії газо-..водо- проводу врізатись і скільки за це він захоче. Тоді на кожен вид комунікацій треба виготовляти проект і погоджувати його з усіма службами (сільрада, архітектура, водоканал, газовики, електрики, дорожники, сантанція, пожежники, даїшники, охорона праці, звязківці, охорона памятників...). В кожному випадку перелік може бути меншим.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на простий будинок 300 зелених - це закруто. можна і в 150 вкластися.

Це залежить від того що ви вкладаєте в поняття проект, якщо два розміри і печатку то можна і в 150$ вкластися, а якщо повноцінний проект (по якому можна будувати) то від 300-400$ і далі....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на простий будинок 300 зелених - це закруто. можна і в 150 вкластися.

Це залежить від того що ви вкладаєте в поняття проект, якщо два розміри і печатку то можна і в 150$ вкластися, а якщо повноцінний проект (по якому можна будувати) то від 300-400$ і далі....

це ваша ціна! необгрунтована

а моя ціна на повноцінний затверджений проект (по якому можна будувати) від 150$ (ціна залежить від складності). Кого цікавить відпишу координати в приват.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Планую собі будувати 1,5-поверховий 150м.кв. каркасний дерев'яний будинок, 95% роботи своїми руками, рахував, получилось 20-25 тис. доларів за будинок під ключ, при чому від початку роботи до готового будинку не більше 8 місяців. Розумію що більшість форумчан піддасть сумнівам мої слова, але я наголошу, що будинок каркасний, і 95% роботи виконуватиму сам! Решта 5% робота, яка мені фізично не під силу.

Якщо когось зацікавить, можу пояснити детальніше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
Якщо когось зацікавить, можу пояснити детальніше

Не такі вже і нереальні цифри. Я підраховував наступний проект: 1,5 поверхи з газобетону, перемички панельні, з підвалом по всьому периметру (2м), площею 8:11.

Ціни брав з інтернет-пропозицій чи з Нової Лінії (там як правило дорожче)

Отже, якщо своїми руками робити, то зведення фундаменту з арматурою (цемент м500), товщина 0,4м, глибина 1,5м, над землею 0,5м - 17 200грн

Зведення коробки з блоків (AEROC 600*375*200), панелі перекриття на 1-му та 2-му поверсі, внутрішні перегородки також з блоків, товщиною 0,2м, клей, арматура через кожні 4 ряди кладки та вікнами і дверима, руберойд, бетонні перемички (можна скористатись U блоками AEROC і вилити самому) 55 200 (невраховував вартість доставки перемичок, незнаю чи входить доставка в ціну чи ні)

Дах з метало-черепиці, утеплений скловатою по всьому периметру, пінопластом, гідроізоляційною плівкою - 17 000. (не рахував дерево, думаю 20 000 буде точно.)

Всього, коробка без вікон, дверей, електропроводки, каналізації... 90 000грн + дерево 20 000 = 110 000

Порахуйте що радіатори для підігріву + всі труби вам стануть в 15 000, вікна/двері в 30 000 - 155 000грн. За ці гроші ви отримаєте коробку без ремонту (20 000 долларів) - вартість однокімнатної квартири також без ремонту. Проте Ще треба додати вартість ділянки, комунікації (далеко не дешеві), котел для обігріву, внутрішні роботи, ремонт, меблі, зовнішнє оздоблення....

За моїми підрахунками, вартість хорошої 3-кімнатної квартири буде більшою, ніж вартість будинку з ділянкою, з комунікаціями, вмебльованим як мінімум 1-м поверхом, утепленим... в якому можна було б жити (будинок всього 137квадратів).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо когось зацікавить, можу пояснити детальніше

Не такі вже і нереальні цифри. Я підраховував наступний проект: 1,5 поверхи з газобетону, перемички панельні, з підвалом по всьому периметру (2м), площею 8:11.

Ціни брав з інтернет-пропозицій чи з Нової Лінії (там як правило дорожче)

Отже, якщо своїми руками робити, то зведення фундаменту з арматурою (цемент м500), товщина 0,4м, глибина 1,5м, над землею 0,5м - 17 200грн

Зведення коробки з блоків (AEROC 600*375*200), панелі перекриття на 1-му та 2-му поверсі, внутрішні перегородки також з блоків, товщиною 0,2м, клей, арматура через кожні 4 ряди кладки та вікнами і дверима, руберойд, бетонні перемички (можна скористатись U блоками AEROC і вилити самому) 55 200 (невраховував вартість доставки перемичок, незнаю чи входить доставка в ціну чи ні)

Дах з метало-черепиці, утеплений скловатою по всьому периметру, пінопластом, гідроізоляційною плівкою - 17 000. (не рахував дерево, думаю 20 000 буде точно.)

Всього, коробка без вікон, дверей, електропроводки, каналізації... 90 000грн + дерево 20 000 = 110 000

Порахуйте що радіатори для підігріву + всі труби вам стануть в 15 000, вікна/двері в 30 000 - 155 000грн. За ці гроші ви отримаєте коробку без ремонту (20 000 долларів) - вартість однокімнатної квартири також без ремонту. Проте Ще треба додати вартість ділянки, комунікації (далеко не дешеві), котел для обігріву, внутрішні роботи, ремонт, меблі, зовнішнє оздоблення....

За моїми підрахунками, вартість хорошої 3-кімнатної квартири буде більшою, ніж вартість будинку з ділянкою, з комунікаціями, вмебльованим як мінімум 1-м поверхом, утепленим... в якому можна було б жити (будинок всього 137квадратів).

ну тум самому все нереально робити фізично, і не треба забувати що коробка це 30% будинку, тобто по вашому проекту будинок стане 520 тис.грн. або 65 тис.доларів, а це вже солідна цифра

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Головне мати в кишені 20тис.$ і почати... а далі піде потихеньку. За років 4-5 можна буде вважати що хата майже закінчена. Бо у власному будинку кінця будівництва - НЕМАЄ !!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Головне мати в кишені 20тис.$ і почати... а далі піде потихеньку. За років 4-5 можна буде вважати що хата майже закінчена. Бо у власному будинку кінця будівництва - НЕМАЄ !!!

легко сказати "головне мати", а за 4-5 років ти так заї...ся шо будеш думати н*х мені та стройка...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я тоже свої 5 коп вставлю:

пропоную ще дешевше побудуватися: берете пару десятків тон соломи, кілька десятків кубів дерев"яних брусків(стійки, балки, крокви) і кілька десятків кубів цементного роствору(можна впринципі глину, лайно і інші суміші, що прийдуть в голову заради економії),а, чуть не забув, ще треба центнер гвоздів... все це власними руками компонуєте по технології, яку додаю файлом, і в Вас получається супер дешевий будинок. Можна 1-2м зовнішні стіни зробити - тоді і опалення не потрібно буде, а це ще більша економія.:D Головне не забувати про здоровий глузд і приказку "Скупий платить двічі!".

'stvo iz solomy po franko-kanadskoj texnologii - 2006.pdf

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я тоже свої 5 коп вставлю:

пропоную ще дешевше побудуватися: берете пару десятків тон соломи, кілька десятків кубів дерев"яних брусків(стійки, балки, крокви) і кілька десятків кубів цементного роствору(можна впринципі глину, лайно і інші суміші, що прийдуть в голову заради економії),а, чуть не забув, ще треба центнер гвоздів... все це власними руками компонуєте по технології, яку додаю файлом, і в Вас получається супер дешевий будинок. Можна 1-2м зовнішні стіни зробити - тоді і опалення не потрібно буде, а це ще більша економія.:D Головне не забувати про здоровий глузд і приказку "Скупий платить двічі!".

стереотипи це жостка весчь, я розумію)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Планую собі будувати 1,5-поверховий 150м.кв. каркасний дерев'яний будинок, 95% роботи своїми руками, рахував, получилось 20-25 тис. доларів за будинок під ключ, при чому від початку роботи до готового будинку не більше 8 місяців. Розумію що більшість форумчан піддасть сумнівам мої слова, але я наголошу, що будинок каркасний, і 95% роботи виконуватиму сам! Решта 5% робота, яка мені фізично не під силу.

Якщо когось зацікавить, можу пояснити детальніше.

цікаво ,теж розглядаємо варіант каркасного будинку :0019:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тобто по вашому проекту будинок стане 520 тис.грн. або 65 тис.доларів, а це вже солідна цифра

Ну взагалі то ваша цифра трошки завищена, хоча дійсно, коробка це 30% будинку, ато і менше :) Все залежить від того ЯКИЙ саме будинок ви хоче бачити.

Я зараз розглядаю варіант дерев'яного перекриття між поверхами. Здешевлює проект. Хотів би почути відгуки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я сейчас как раз строюсь, потратил уже 45 000$, что сюда вошло: дом 150 кв.м (полтора этажа, второй почти полноценный), фундамент, коробка (кирпич), крыша (металочерепица), перекрытия (бетонные плиты), канализация, окна и двери (металопласт не из дешевых), электрика, отопление и водопровод (без радиаторов и котла - просто трасса), газ, стяжка, стены уже прошпаклёванные, каркас на потолок под гипсокартон, ступеньки(каркас) на второй этаж. можно сказать практически подошел к внутреныим работам. По времени все это дело строилось - 3 с половиной месяца, фундамент залили в мае, начали строится в середине июля.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я сейчас как раз строюсь, потратил уже 45 000$, что сюда вошло: дом 150 кв.м (полтора этажа, второй почти полноценный), фундамент, коробка (кирпич), крыша (металочерепица), перекрытия (бетонные плиты), канализация, окна и двери (металопласт не из дешевых), электрика, отопление и водопровод (без радиаторов и котла - просто трасса), газ, стяжка, стены уже прошпаклёванные, каркас на потолок под гипсокартон, ступеньки(каркас) на второй этаж. можно сказать практически подошел к внутреныим работам. По времени все это дело строилось - 3 с половиной месяца, фундамент залили в мае, начали строится в середине июля.

цегляний будинок дає усадку, треба рік чекати, тоді можна робити внутрішній ремонт, стяжку і т.д., інакше може стажка дати тріщини

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я сейчас как раз строюсь, потратил уже 45 000$, что сюда вошло: дом 150 кв.м (полтора этажа, второй почти полноценный), фундамент, коробка (кирпич), крыша (металочерепица), перекрытия (бетонные плиты), канализация, окна и двери (металопласт не из дешевых), электрика, отопление и водопровод (без радиаторов и котла - просто трасса), газ, стяжка, стены уже прошпаклёванные, каркас на потолок под гипсокартон, ступеньки(каркас) на второй этаж. можно сказать практически подошел к внутреныим работам. По времени все это дело строилось - 3 с половиной месяца, фундамент залили в мае, начали строится в середине июля.

цегляний будинок дає усадку, треба рік чекати, тоді можна робити внутрішній ремонт, стяжку і т.д., інакше може стажка дати тріщини

внутренний ремонт буду делать с весны, стяжку сейчас буду делать, на счёт усадки сомневаюсь что он даст, фундамент сделали такой что врятли он сядит, уже пол года прошло с заливки

Если фундамент выполнен по проекту, и соблюдены все требования, глубина заложения, устроены необходимые подготовки под фундамент, соблюдена ширина фундамента и правильно применен материал, из которого он изготовлен, то все будет прочно, и надежно, без трещин.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я сейчас как раз строюсь, потратил уже 45 000$, что сюда вошло: дом 150 кв.м (полтора этажа, второй почти полноценный), фундамент, коробка (кирпич), крыша (металочерепица), перекрытия (бетонные плиты), канализация, окна и двери (металопласт не из дешевых), электрика, отопление и водопровод (без радиаторов и котла - просто трасса), газ, стяжка, стены уже прошпаклёванные, каркас на потолок под гипсокартон, ступеньки(каркас) на второй этаж. можно сказать практически подошел к внутреныим работам. По времени все это дело строилось - 3 с половиной месяца, фундамент залили в мае, начали строится в середине июля.

цегляний будинок дає усадку, треба рік чекати, тоді можна робити внутрішній ремонт, стяжку і т.д., інакше може стажка дати тріщини

внутренний ремонт буду делать с весны, стяжку сейчас буду делать, на счёт усадки сомневаюсь что он даст, фундамент сделали такой что врятли он сядит, уже пол года прошло с заливки

Если фундамент выполнен по проекту, и соблюдены все требования, глубина заложения, устроены необходимые подготовки под фундамент, соблюдена ширина фундамента и правильно применен материал, из которого он изготовлен, то все будет прочно, и надежно, без трещин.

сідає не фундамент а цегляна кладка

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 копійок ... сідає грунт під фундаментом за рахунок його ущільнення від навантаження яке на нього давить від щойно збудованого будинку. Крім того, поверхневі і грунтові води а також циклічні замерзання і розмерзання грунтів - роблять своє чорне діло...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ Вам как разница что и когда я делаю. Вы наверно забыли название темы "Скільки коштує побудувати невеликий простий будинок?"

Я написал свою цену на даном этапе строительства

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тут чувак реально будує коробку з кришою за 10тис зелених...

http://www.stroimdom.com.ua/forum/showthread.php?t=76713

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хлопці (і дівчата), порадьте якусь простеньку прогу для проектування. Хочу глянути як буде дивитись будиночок при різних варіантах даху, висоті поверхів і т.д.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...